Kiezers praten met minister Luns Unieke verzameling aan voet van Holterberg 'j!iA1 Speciale avond overdenkingen Bespreking boek prof. Heeroma Tom Poes en de Mob- beweging Mensen Geestelijken Recreatie Volgend jaar „middenschool" als experiment Morgen via Hilversum 2: RONOtitie programmaos Kopstukken Den Haag zit opgescheept met Krupp-tent MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE TELEVISIE RADIO MAANDAG 9 FEBRUARI 1970 GROTEN DER AARDE IN PLAKBOEKEN VEREEUWIGD HOLTEN De handtekening van de president van de Verenigde Arabische Republiek, Gamal Aboedel Nasser, en daarbij de hartelijke groeten. Een geluk kig kerstfeest, toegewenst door de Aga Khan, waaraan toegevoegd de beste wensen voor het nieuwe jaar en zomaar een foto met een artistieke krabbel er onder van Charley Chaplin, wie heeft die allemaal fn zijn kladboekje staan Dat zullen er maar bitter weinigen zijn, nemen wij aan. Ook zal vrijwel niemand tussen zijn paperassen een briefje aantreffen met de groeten van prins Uorodom Sihaniek van Cambodja of een dankbetuiging voor de bewezen belangstelling bij het overlijden van president John F. Kennedy, eigenhandig door de weduwe van deze grote Amerikaanse staatsman getekend. Wie al die stukken, plus de foto's en signaturen van tal van staatslieden, geestelijke en wereldlijke leiders, topfi guren uit de sport, de wetenschap en de schone kunsten, dat is de 48-jarige kampbeheerder van het Bungalowpark „Mooi Holten", J. H. Lodeweges die in zijn huisje temidden van het natuur schoon aan de voet van de Holterberg zo'n duizend foto's en handtekeningen van de groten der aarde als een kost bare schat koestert. m ///j Zij verzameling kan gerust uniek ge noemd worden en heeft, met de daar aan eigenlijk vanzelfsprekend verbon den collectie postzegels en vaak heel fraai gefrankeerde enveloppen een waarde die moeilijk in geld is uit te drukken. Men zal zich afvragen hoe de heer Lodeweges, „van huis uit" een boerenzoon, aan al dat kostbare mate riaal komt. Er zijn er maar weinigen van al die groten die hij persoonlijk kent. Een jaar of wat geleden heeft hij in een hotel op de Holterberg wat top mensen uit de schaatswereld ontmoet. Een foto van ze gemaakt en hun hand tekening gekregen. Maar dat is het dan wel zo ongeveer. Alle andere stukken en portretten kreeg hij toegezonden. Niet zo maar, doch na er om gevraagd te hebben. Soms tot twee-, driemaal toe. De meeste van de benaderde groot heden waren gemakkelijk te vermur wen misschien zat er ook wel een beetje ijdelheid of eigenliefde bij maar bepaalde figuren hielden het been strak, zoals president de Gaulle van Frankrijk die de hele zaak afdeed met het sturen van een kerstwens. De heer J. H. Lodeweges (linksho ven) heeft in zijn huisje in de bos sen bij Holten een zeldzame verzame ling van portretten en handtekeningen van de groten der aarde aangelegd. Hij is er in 1961 op heel bescheiden voet mee begonnen. Adenauer was zijn eerste klant". Nu, in 1970, zit vrijwel iedereen die ooit op welk ter rein ook aan de weg heeft getimmerd, in de plakboeken van Lodeweges. En die zijn opgeborgen in een oude bood schappentas! Tot zijn verzameling behoren ook de handtekeningen van Nasser (foto rechts), Chaplin (hieronder) en Pach- man (onderste foto). •■■li '-'TkSh Tdie tjZiaZ V'-<" |T V WBBÊ&ÊÈSÊË Si 8 Sfe noemen, had de heer Lodeweges weinig moeite. Maar ook een Franz Josef Strauss, Ben Goerion, Verwoerd, en zelfs Kennedy bleken toeschietelijker dan men doorgaans wel aan zou durven nemen. En ook een Westerling (oud KNIL- man), Otto van Habsburg, Hallstein (EEG) waren evenals een Kasavoeboe (Congo), Eisenhower of Lemnitzer en Manlio Broso (beiden bekend uit de NAVO) bereid hun handtekening en portret veelal vergezeld met een korte groet, naar de heer Lodeweges in Hol ten op te sturen. Dat geldt verder ook voor president Nyerere van: Tanzania, voor Simon Wiesenthal, voor Josef Kadar (Honga rije), Manescu uit Roemenië en de vorst van het piepkleine staatje Lichtenstein. De verzameling van de heer Lodeweges is vrij duidelijk gerubriceerd. In de af deling kunsten en letteren vinden we namen en foto's van onder meer An- toon Coolen, Godfried Bomans, Hugo Claus, Stijn Streuvels, Agatha Christie, Somerset Maugham, Paul Citroën, pro fessor Toynbee en ook Simenon. En wat heeft de heer Lodeweges be wogen om zo'n verzameling aan te leg gen? „Kijk", zegt hij, „ik ben iemand die eigenlijk overal in is geïnteresseerd. Ik heb overal belangstelling voor. En dan kom je via zaken en toestanden tot dc mensen die daar achter staan. Ook daar stel ik belang in. In die mensen. De mensen die hier in de zomer zo'n vakantiehuisje huren, maar ook de mensen in wier handen het lot van za ken en volkeren ligt. Die boeien mij". De heer Lodeweges heeft daarbij geen uitgesproken politieke voorkeur. Natuurlijk heeft hij bepaalde principes en gedachten waaraan hij vast houdt". Wat 'n ander doet moet hij zelf weten", is zijn filosofie. Dus treffen wij in zijn uitgebreide verzameling, zo'n tien, twaalf dikke plakboeken, Franco te genover Paul Hendrik Spaak en Tito van Joegoslavië tegenover Willy Brandt van West-Duitsland aan. Maar ook Walter Ulbricht van de DDR ontbreekt niet in de collectie evenmin als Golda Meir of, om dichter bij huis te blijven, minister Luns of ons aller vadertje Drees. Onder de lijst namen van kerkelijke topfiguren zijn namen en portretten te vinden van paus Johannes, ds. Niemöl- ler, kardinaal Spglman, archimandriet Alexei, dr. Visser 't Hooft, Martin Lu ther King, Karl Barth, opperrabbijn Schuster, bisschop Dibelius van Oost- Berlijn. Bij de sport: Sjoukje Dijkstra, Fanny Blankers-Koen, Ada Kok, Stien Kaiser, Johan Cruyff, Tom Okker, de schaker Pachman. En dan verder, in de map „Gelegenheidskaartjes", wensen en groeten van het echtpaar Johnson (oud-president Amerika), Makarios (Cy prus), Fidel Castro, Harold Wilson, paus Paulus, de Gaulle, Russische en Amerikaanse astronauten, filmsterren, hooggeplaatste militairen uit vrijwel alle landen der aarde. In het najaar en de winter kan de heer Lodeweges veel tijd aan zijn hob by besteden. Maar als het voorjaar in de lucht zit, zoals nu, dan moet het werk weer voor alles gaan. Dat bete kent afspraken maken met bezoekers, huurovereenkomsten vastleggen, huisjes in orde maken, de agenda bijhouden. Per slot van rekening zijri al die „dure" contacten ja, er gaat ook nog heel wat geld in de porti zitten is al dat geschrijf van korte of langere brieven naar alle uithoeken van de wereld" maar een hobby. Maar een interessante en unieke. DEN HAAG B. en W. van Den Haag bekijken opnieuw hoe de stad de 25ste herdenking van Nederlands be vrijding zal vieren. Een storm van protesten waaide het oorsprongelijkc feestplan van tafel. Dat plan zou 1,3 miljoen gulden kosten. Het feest zou enkele maanden duren. Een aantal Haagse politieke en sociale groeperingen vond, dat de bevrijding het best kon worden gevierd door de maatschappelijke nood, die nog in de stad heerst, op te lossen. Het bestuur van de stichting Den Haag in Alle Staten, dat met de organi satie van de bevrijdingsfeesten was be last, deelde mee op grond daarvan zijn activiteiten te zullen staken. B. en W. riepen de voorzitters van de grote frac ties bijeen. Besloten werd, het raads voorstel voor de feestelijkheden, in te trékken en op de kortste termijn te vervangen door een nieuw. De aankoop van de opblaasbare Krupp-tent kan echter niet meer onge daan worden gemaakt. UTRECHT Vanaf volgend jaar zal men op enkele plaatsen in ons land gaan experimenteren met de „midden scholen". Aan deze scholen zal aan kinderen van twaalf tot zestien jaar gedurende drie tot vier jaar algemeen vormend voortgezet dagonderwijs worden gege ven. Wanneer de proef slaagt, zal moge lijk al in 1974 het nieuwe systeem lan delijk worden ingevoerd. Voor alle jon geren, inclusief de werkende jongeren, zal dan de mogelijkheid tot voortgezet dagonderwijs zijn gecreëerd. Dit zegde staatssecretaris mr, J. H. Grosheide (Onderwijs) zaterdag toe op een conferentie van werkende jongeren in Soesterberg. In het vierde programma van de serie „Praten met de minister", dat de NOS-radio dinsdag 10 februari s morgens van 9.00 tot 9.35 uur via Hilversum 1 uitzendt, zal een - groep van 15 kiezers discussiëren met de minister van Buitenlandse Zaken mr. J. M. A. H. Luns. Ter sprake komen onder meer on derwerpen, die in de actualiteit staan in verband met de debatten over de begroting van buitenlandse Enkele keren per jaar tracht de NCRV met de avondoverdenkingen een speciale groep luisteraars te be reiken, overigens zonder de vaste toehoorders van dit programma uit het oog te verliezen. Tussen 9 fe bruari en 23 maart, iedere maandag avond om 22.20 uur, staat nu een dergelijke serie geprogrammeerd on der de titel „Is God wel zo?" Deze uitzendingen zijn bedoeld voor jongeren en voor gespreksgroe pen. Om dit doel te bereiken zijn vooral besprekingen gevoerd met vertegenwoordigers van de Her vormde Jeugdraad, de Hervormd Gereformeerde Jeugdbond, het Christelijk Jongeren Verbond en het Landelijk Centrum voor Gerefor meerd Jeugdwerk. Elk van deze organisaties zal deze uitzendingen begeleiden in mate riaaluitgaven voor gespreksgroepen. Naast de genoemde jeugdorganisa ties zijn nog negen andere jeugdbon den van deze uitzendingen op de hoogte gebracht. Sprekers in deze serie zijn ds. J. Goumare en ds. A. J. Lamping. De laatste uitzending zal worden benut voor het behandelen van binnenge komen vragen. In „Literama" wordt vanavond om 19.00 uur een belangrijke plaats in geruimd voor de bespreking van het boek „Spelen met de spelgenoten" van prof. dr. K. Héeroma, als dich ter bekend onder de naam Muus Ja- cobse. Dit boek draagt de ondertitel „Een Middelnederlands leesavontuur". Jan van der Vegt zal deze uitgave aan de orde stellen. (NCRV-radio Hilversum 2). De heer Lodeweges die het op de boer derij van zijn vader niet zinde, is gaan deweg in de „recreatie-sector" terecht gekomen. In deze branche heeft hij meer contact met de mensen, kan hij in de vrije natuur leven en aan zijn, onge twijfeld artistieke neigingen, wat toe geven. Hij fotografeert veel, maakt leuke dingen uit hout en klei, knutselt graag. Maar zijn voornaamste hobby is toch die unieke verzameling. Toen hij er aan begon, dacht hij het niet te zullen kunnen „fiksen". Al die mensen, regeringsleiders, politieke fi guren, militaire machthebbers zullen wel wat anders te doen hebben dan mij te antwoorden op een verzoek om een portret met handtekening, dacht Lode weges. Maar het wilde toch wel mee vallen. Adenauer bijvoorbeeld reageer de destijds snel en correct. „En toen ben ik doorgegaan". Het interessante is te ervaren dat ei genlijk iedereen, of het nu bij wijze van spreken de keizer van China of een boekhouder op een klein effecten kantoor is, zich door belangstelling voor zijn persoon min of meer gestreeld voelt. Dat blijkt duidelijk uit de reac ties op de aanvragen aan vele hoogge- plaatsten gericht. Vele voegen daar een persoonlijk noot aan toe of hebben wel tijd weten te vinden voor een soms wat kort, maar toch doorgaans altijd vrien delijk woord. Met „landelijke kopstukken" als een Cals, Marijnen, prof. Romme, om er maar een paar van de vele tientallen te emmmmmmmmmtmmmm 6819 Zoals oplettende lezertjes weten was de helikopter, die Tom Poes zag, het eigendom van professor Prlwytzkofski. De geleerde had zich voorgenomen om de levensvormen op het eiland Starring te bestuderen en zo zien we hem hier met een scherp vergrootglas doende. „Der leven ontspringt aan der water", verklaarde hij, terwijl hij zich over enige opstijgende luchtbellen boog. „In dezer dras vangt der eerste fase aan. Noteert u dat, mijnheer Pieps". „Der eerste fase", herhaalde de assis tent „Wat voor fase?" De hoogleraar keek gehinderd op. „Der wasdom der Starringers verloopt in drie tijdruimen". sprak hij ongeduldig. „U had dat weten kunnen, wanneer u de geschriften van der geleerder Noeskracker beter gestudeerd had. Alzo: in der eerste tijdsruim zijn zij ene aard van puikoppen, die mobs genoemd worden. Ik betreur het echter vaststellen te moeten dat het hier gans geen leven geeft. Het is hier vreemd stille". „Misschien zitten die puikoppen ergens anders", zei Alexander Pieps behulpzaam. „Me dunkt dat ik achter die struiken daar iets hoor!" Daar had hij gelijk aan. Op de plek, waar de beide geleerden het hefschroef- vliegtuig hadden achtergelaten heerste grote bedrijvigheid. Tom Poes was haastig in het toestel geklommen en hielp nu Rep naar binnen, terwijl de andere mobs opge wonden om hen heen sprongen. „Het is niet netjes wat we doen", zei Tom Poes. „Maar nood breekt wet; en heer Ollie moet gered worden!" „En ik wil de lucht in!" riep Rep. zaken, welke op de dag van de uit zending in de Tweede Kamer begin nen en tot en met donderdag 12 fe bruari duren. Zo zal van gedachten worden gewisseld over de Derde Wereld (Biafra), de Europa-politiek (Oost-West-verhouding) en de kwes tie Midden-Oosten (op 16 februari komt de Israëlische minister van Buitenlandse Zaken Abba Eban naar Nederland voor een gesprek met mr. Luns). Tot het gezelschap kiezers, dat met de minister zal spreken, behoren een student uit Groningen, een mili tair uit Roosendaal, een Amsterdam se zakenman, een bejaarde uit Ber gen aan Zee, een Eindhovense ver koper, een huisvrouw uit Kollum, twee Amsterdamse journalisten en enkele Jongeren, die vinden dat mi nister Luns moet aftreden. In de voorafgaande drie afleve ringen van de serie „Praten met de minister" traden achtereenvolgens op minister Schut, staatssecretaris Kruislnga en minister Polak. Ge spreksleider in de serie is Hans Wie gel. De organisatie en de regie heeft Maarten Nederhorst. De eindredac tie berust bij Henk Enkelaar, parle mentair redacteur van de NOS-ra dio. Marika Rökk en Willy Fritsch als de hoofdrolspelers in de oude Duitse film „Frauen sind doch bes- sere Diplomaten"Voor de lief hebbers vanavond om 21.25 uur op Duitsland I. In het educatief programma van de RONO zal vanavond van 19.30 tot 20.00 uur de ontwikkeling van het maatschappelijk opbouwwerk wor den geschetst. Bovendien wordt na gegaan in hoeverre de kritiek te recht is, dat het maatschappelijk op bouwwerk en in ruimere zin de ago- logie uitgaan van een verzwegen ideologie, die aanpassing aan de ge vestigde orde inhoudt. Dit gebeurt aah de hand van het pas verschenen boek van dr. Zwanikken, directeur van het Nederlands Instituut voor Maatschappelijke Opbouw (NIMO), en dr. Van Tienen, die als socioloog is verbonden aan het ministerie van C.R en M., en bovendien door middel van een vraaggesprek met dr. M. van Beugen, wetenschappelijk me dewerker van het pedagogisch insti tuut te Groningen en schrijver van het boek „Sociale technologie". Het programma is samengesteld door drs. Douwe van Dam. In het Gelders programma van de RONO wordt dinsdag een dis cussieprogramma uitgezonden over de leefbaarheid in oostelijk Gelder land. Dit discussieprogramma komt tot stand in samenwerking met de SSOG in Doetinchem. Deelnemers aan dit forumgesprek zijn: drs. Schep van het E.T.I. te Arnhem; de heer J. Kipp van het Recreatieschap Oostelijk Gelderland; drs. Van der Meys, socioloog bij de Stichting Gel derland; W. Heitling, journalist; G. Schouten, architect in Lievelde; drs. •De Groot, directeur van het SSOG; en de gespreksleider is de heer J. Blok, eveneens verbonden aan het SSOG. Bij de reportages wordt o.a. aan dacht geschonken aan de Gelderse culturele dag, en tevens wordt een Betuwse brief van Wil de Jong uit gezonden. NEDERLAND I 18.15 NOS: Kleur: Reportage van de Wereldkampioenschappen Skiën te Selva di Val Gardena (Italië). 18.45 Kleur: De Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 19.13 Kleur: Jeugdherinneringen: 3. Kersen, TV-serie. 19.30 Tweekamp, quiz tussen studen tenteams. 20.00 NOS: Journaal 20.20 NCRV: Actualiteitenrubriek. 20.50 Kleur: Please Sir, TV-serie. 21.15 Kleur: Joop Doderer in de psy- chospot: luchtige karakteranalyse. 22.00 Kleur: Gesprek met Sergeant Joe Hooper, drager van de hoogste Amerikaanse militaire onderschei ding „the Medal of Honour". 22.25 Koorzang: geestelijke liederen. 22.35 NOS: Journaal. 22.40 NOS/NOT: Voorlichtingspro gramma School-TV John Buil en Europa. 23.10-23.25 Teleac: Cursus-informa tie: Methodiek van de burger schapsvorming. NEDERLAND II 18.45 NOS: Kleur: De Fabeltjes krant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 VARA: Coronation Street, TV-feuilleton. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 VARA: Europa In: gewone en ongewone mensen en hun doen en laten in Europa. 20.50 Velen met mij: adviezenru- briek. 21.25 Kleur: Sherlock Holmes: Een studie in rood, TV-serie. 22.15 Achter het nieuws. 22.55-23.00 Journaal. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Hafenpolizei, TV-film. 18.30 Actua liteiten. 18.45 Kleur: Zandmannetje. 18.55 Sportjournaal. 19.26 Kleur: Lieber Onkel Bill, TV-film. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45 en 10.20-10.45 Schooltelevisie. 18.00 Weekoverzicht. 18.05 Kleur: Films met Charlie Chaplin. 18.30 Kleur: Voor de kinderen. 18.40 Hier und Heute, met Goedenavond. 19.25 Kleur: Filmreportage). 20.00 Jour naal en weerbericht. 20.15 Kleur: Showprogramma met Udo Jürgens. 21.15 Praatje. 21.25 Frauen sind doch bessere Diplomaten, Duitse speel film. 22.55 Journaal en weerbericht. 23.00 Kleur: Reportage Alpine-ski- wereldik ampioen schappen. 23.05 Kleur: Carnaval in Rio, filmfeuille ton. DUITSLAND II 18.05 Kleur: Flitsen van carnavals optochten. 19.10 Kleur: Junger Herr auf altem Hoff, TV-film. 19.45 Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 My darling Clementine, Ameri kaanse speelfilm. Aansl.: Nieuws. 21.45 Kleur: Filmreportage. 22.30 Nieuws en weerbericht. DUITSLAND I 10.000 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Der Meisterboxer, klucht. 12.50 Internationaal pers overzicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.05 Journaal. 16.10 Kleur: Eurovisie-uit zending van de RAI: Alpine ski-we- reldkampioenschappen. 16.40 Kleur: Voor de kinderen. 16.55 Idem. 17.25 Filmreportage. 17.55-18.00 Journaal DUITSLAND II 17.30 Nieuws en weerbericht. 17.3? Die Braute meiner Söhne, film. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek (8.30- 8.33 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. NOS: 9.00 Uitgebreide re portage of herhaling NOS-program- ma. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muziek uit de Middeleeuwen en Renaissance (opn.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.). 11.00 Nws. RVU: 11.03 Duitse protestsongs van nu, door H. Wielek. AVRO: 11.33 Rondom 12: programma voor de vrouw. (11.55 Beursberichten). Over heidsvoorlichting: 12.30 Uitzending voor de landbouw. AVRO: 12.40 Toppers van toen (gr.). 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen. 14.00 Stereo: Klein chanson. 14.40 Jazz uit het historisch archief. AVRO: 15.10 Nederlandse componistenportretten: Cornells Dopper. 16.00 Nieuws. 16.03 Inleiding tot muziekbegrip, muzikale lezing. 16.25 Stereo: Strijkkwartet: moderne kamermuziek. 16.48 Land der muzen: kunstkron. 17.15 Stereo: Jazz Spectrum: oude en moderne jazz. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.25 Stereo: Licht instrumentaal kwintet met zangsoliste (opn.). 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Trefpunt: Zuid-Amerika en de Verenigde Staten van Noord-Ameri- ka. 19.30 Nieuws. 19.35 Vanavond: Vrolijkheid, muziek, actualiteiten en wetenswaardigheden. 22.00 Gonk!: satirisch programma. 22.30 Nieuws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojour naal. NOS: 22.55 Zin-Tuig: kunst kroniek (nr. 10). 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het le vende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste gehoor: klassieke muziek (gr.). (7.30 Nieuws; 7.32-7.50 Actualitei ten.). 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum lau- damus: gewijde muziek (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Stereo: Voor de huis vrouw. (9.00 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.35 Schoolradio. 10.00 Koren op de molen, godsdienstige le zing. 10.15 Stereo: Opera-aria's (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Ferdinand Huyck, seriehoorspel, (deel 17). 11.21 Voor de zieken. Plm. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee, gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Ra den maar...) 14.00 Conciliepostbus. 14.05 Stereo: Musiesta: licht muziek programma. 14.30 Pizzicato: muzi kaal middag-magazine. (16.00 Nieuws). 17.00 Overheidsvoorlich ting: Een Antilliaanse journaliste vertelt over haar taak. Samenstel ling en presentatie: Raymundo De- brot. 17.10 Voor de kleuters. 17.15 Haü, familieprogramma. 18.19 Uit zending van de Katholieke Volks partij. 18.30 Nieuws. 18.41 Actualitei ten. 19.00 Stereo: Licht orkest met solisten. 19.40 Conciliepostbus (her haling). 19.45 Wie is in godsnaam Je zus Christus?, lezing. 20.00 Moderne muziek (gr.). 21.00 RommelpotteriJ, rommelpotterij, draai een plaat en ik ga voorbij: Vastenavond program ma. 22.30 Nieuws. 22.38 Parlements- overzicht. 22.45 Rommelpotterij (ver volg). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Plaatjes oor de pep. (10.00 Nieuws.). 11.00 Vieuws. 11.03 Een opvallend vrolijk gevarieerde visite. (12.00 Nieuws). 13.00 Nieuws. 13.03 EkSpres: platen- programma. 14.00 Nieuws. 14.03 De Eddy Becker Show. 15.00 Nieuws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nieuws. 16.03 Mix, gevarieerd platenprogramma. (17.00 Nieuws). 18.00 Einde.

De Vallei | 1970 | | pagina 6