Minstens 48 doden en zeer veel vermisten MEISJE UIT KENIA MAG ENGELAND BINNEN dessa 56ct! Weer geval van pokken Uitgebreide speurtocht naar lijk van mevr. McKay EEG kan Britten duur worden 00K VOOR HOGE SPAARRENTE REUMATISCHE- EN SPIERPIJNEN Kerk in België blijft bij celibaat Verkeerde echtgenote ontvoerd? RUMOER OM BRIEVEN MEVROUW ONASSIS ga met uw tijd mee-ga naar de nmb Spanje koopt Mirag es Boter voor zeep Carnaval in Rio 104 doden of veevoer: 5E KUYPEJ Arafat in Moskou Witte vleermuis Zwaarste lawines laatste jaren advertentie: Onmiddellijke verlichting van VERGUNNING tijdelijk voor JONGELUI LOSRAKEN Japanse satelliet Verwisseling van lijken in Parijs GROOTSTE POTTERS ..LINIA POTTER S CATARRH PASTILLES VERKEERDE WOENSDAG II FEBRUARI 1970 GEDEELTELIJKE EVACUATIE VAN VAL D'ISÈRE NA LAWINES FARIJS De lawineramp *an dinsdagochtend in de Franse wintersportplaats Val d'Isère heeft volgens de laatste berichten aan minstens 48 inensen het leven gekost. Vermoedelijk liggen er evenwel onder de sneeuwmassa's nog meer slachtoffers. De Franse minister van Binnenlandse Zaken. Raymond Marcellin, die door de Franse president, Pompidou, met de leiding van het reddingswerk is belast, kon wegens het slechte weer de plaats des onheils niet bereiken. De doden zijn in de school van Val d'Isère opgebaard. De ongeveer SO ge wonden liggen in ziekenhuizen te Bourg-Saint-Maurice en Albertville. Premier Jacques Chaban-Delmas heeft de verzekering gegeven dat gron dig onderzocht zal worden wat de oor zaken van de ramp zijn. Een 130-tal kinderen zijn uit Val d'Isère naar Bourg-Sjaint-Maurice geëva cueerd. Ook de gasten van verscheidene hotels en de bewoners van een tiental huizen en chalets zijn geëvacueerd. Voorts zijn veiligheidsmaatregelen ge troffen voor andere gebouwen. Dinsdagmiddag heeft zich een nieuwe lawine voorgedaan te Giettaz in Sa- voye. Deze bedolf twee huizen in het gehucht la Gèrdette. De lawine in Val d'Isère heeft een internationaal sportcentrum getroffen, A Een archief opname van de wintersportplaats Val d'Isère, die door een lawine getroffen werd, waarbij minstens 48 mensen om het leven kwamen. De lawine kwam van de berg rechts op de foto (slechts gedeeltelijk zichtbaar). Het jeugdtehuis in de Franse wintersportplaats Val d'Isère dat door een lawine werd getroffen. Op de foto reddingsploegen op de plaats van het on- luk. 7 juli 1964: 14 alpinisten, onder wie skikampioen Charles Zozon, wor den op de Aiguille Verte bij Cha- monix. door een lawine gedood, 15 mei 1965: een hotel te Garmisch (Duitsland) wordt bedolven, 100 doden, 30 augustus 1965: bij Saas-Fee (Zwitserland) stort een deel van een gletsjer op het werkterrein van de dam van Mattmark, 88 do den, 21 maart 1968: bij Karpacz in Polen komen 19 mensen om bij een la wine, 29 februari 1970: ongeveer 100 men sen komen bij verscheidene sneeuwstortingen op weg tussen Teheran en de Kaspische Zee in Perzië om. Lawines hebben de afgelopen de cennia al honderden mensen het le ven gekost. Hieronder volgen enkele van de ergste: 12 januari 1954: een reeks sneeuw stortingen in de Beierse en Zwit serse Alpen en in Tyrol eist 200 doden, 4 maart 1954: in het gebied van Briangon komen 23 skiërs om bij een lawine, 11 februari 1961: negentien scholie ren en hun leiders raken op de berg Scalótta in het departement Grisopa bedolven, elf doden, "Doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten Deumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt! Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. MADRID Heden zal „waarschijn lijk" in Parijs door de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken. Gregorio Lo pez Bravo, een overeenkomst worden ondertekend voor de aankoop van Franse Mirages. Dit is bericht door het Spaanse persbureau „EF7". dat dit in welingelichte kringen in Madrid had vernomen. Tussen Spanje en Frankrijk zijn ge durende enige maanden onderhandelin gen gevoerd over de aankoop van dertig Mirage-3-toestellen. Ongeveer de helft van deze Mirages zal in Spanje worden gebouwd. De Spaanse .,CASA" vlieg tuigfabriek heeft in juli vorig jaar met de Franse onderneming ..Marcel Das sault", de bouwer van de Mirage, al een contract gesloten voor de bouw van deze vliegtuigen. AA WEEK ZWERVEN OVER WERELD LONDEN Het Aziatisch meisje Randjan Vaid (21) uit Kenia,dat zich bij haar twee broers in Engeland wilde voegen, mag tenslotte Engeland binnen op een voorlopige vergunning. Zij heeft een week lang heen en weer gereisd tussen luchthavens in Kenia, Zwitser land, Zuid-Afrika, West-Duitsland en Engeland. Randjan had wel een Brits paspoort, maar niet de speciale vergun ning van de Britse immigratiedienst, door middel waarvan de immigratie uit voormalige overzeese gebieden wordt beperkt. Zij was in Frankfort toen zij het nieuws vernam. Terwijl Randjan met haar broer, de 38-jarige Londense ac countant Shantilal. per vliegtuig de laatste etappe van Frankfort naar Lon den aflegde, verklaarde Callaghan in het Lagerhuis, dat anderen niet op cle mentie hoefden te rekenen en beter hun beurt kunnen afwachten om in Engeland te worden toegelaten. Callag han voorspelde, dat als 't quotasysteem voor immigratie opgeheven zou worden, de verhouding tussen de ver schillende rassen in Engeland verstoord zou worden. Een lid van het Hogerhuis verklaarde over deze zaak: ..Wij hebben allemaal medelijden met dit meisje, dat van het ene continent naar het andere wordt gestuurd, maar zij heeft zelf deze moeilijkheden uitgelokt". De moeilijkheden begonnen voor Ranjan toen zij op 3 februari in Lon den zonder verblijfsvergunning aan kwam. Vier dagen later werd zij naar Frankfort gestuurd, vandaar naar Zü- rich en daarna terug naar Frankfort. Daar werd zij aan boord van een vlieg tuig naar Nairobi gezet, maar zij kreeg geen toestemming zich weer in Kenia te BRUSSEL Leo kardinaal Suenens heeft dinsdagavond verklaard, dat er in België „geen getrouwde priesters zullen z(jn en de Belgische bisschoppen het celibaat zullen handhaven". De kardinaal, die tijdens het Vati caanse Concilie als een progressieve man werd beschouwd, sprak voor onge veer 900 personen in de aula van een klooster in Brussel over de „huidige evolutie in de kerk". Hij verklaarde dat het probleem van het celibaat niet een geïsoleerd probleem is, maar verweven is met de status van de priester en de si tuatie in de kerk. Hij aanvaardde dat ovér het probleem moet worden ge praat. maar hij hield vol, dat het celi baat in de context van het hele leven van een priester moet worden bekeken. Hij is echter niet van mening, dat al leen in de Nederlands^ kerk het celi baat zoveel deining veroorzaakt De werkgemeenschap van de pries ters van het aartsbisdom Wenen heeft zich in een verklaring gekeerd tegen de „verkettering" van de Nederlandse ka tholieken. De Oostenrijkse priesters wijzen erop dat de christenen elkaar in het verleden vaak om redenen van se cundair belang verketterd hebben. Dit was verkeerd en de priesters willen dan ook niets weten van een dergelijke gang van zaken. Ook kardinaal König, aartsbisschop van Wenen,heeft zich in zijn vasten brief tegen de ..verkettering" van ge loofsgenoten gekant. Hij wijst erop dat elke nieuwe ontwikkeling onrust met zich mee brengt en dat meningsver schillen niet moeten worden uitgevoch ten in een sfeer van liefdeloosheid en fanatisme. vestigen. Uiteindelijk belandde zij In Johannesburg, maar ook Zuid-Afrika weigerde haar toe te laten. Weer terug naar Nairobi en weer geen verblijfs vergunning. Zij is via Athene en Frankfort nu in Londen voor de tweede maal aangekomen. ADVERTENTIE waarin 250 personen huisden en ook een daarnaast staand hotel beschadigd. Twee garages werden weggevaagd. In het sportcentrum kwamen onge veer 30 mensen om het leven. De jonge skileraren zaten op het ogenblik dat de lawine leerdaalde, aan het ontbijt. De overige slachtoffers werden op straat gedood, onder wie gemeentelijke sneeuwruimers en mensen, die naar hun werk gingen. Door sneeuwstormen en slecht zicht verliepen de reddingswerkzaamheden zeer moeizaam. Volgens een officiële mededeling worden nog 26 mensen vermist. Vier honderd man, onder wie militairen, po litiemannen, brandweerlieden en vrij willigers, werken sinds gistermorgen onverpoosd aan het bevrijden van slachtoffers uit de lawine. In Val 'Isère woedt een hevige sneeuwstorm en het zicht is niet groter dan twee tot vijf me ter. In het sportcentrum huisden 194 jon gelui. van wie 119 jongens en 75 meis jes, als ook een vijftigtal mensen, die verbonden waren aan het sportcentrum. De jongeren zijn merendeels Fransen. De buitenlanders onder hen waren 12 Belgen en 6 Duitsers. Auto's zijn door de lawine meer dan 100 meter wegge slingerd en in schroot veranderd. Een overlevende uit het sportcen trum, een jongeman uit Lyon van 23 jaar, heeft in het ziekenhuis van Bourg-Saint-Maurice o.m. verklaard, dat hij tijdens 't ontbijt plotseling een donderend geluid hoorde. Hij probeerde te vluchten, maar de sneeuw gooide zijn kameraden, stoelen en tafels om ver en zij waren in korte tijd door de sneeuw bedolven, die tot aan het pla fond van de eetzaal reikte. De jonge man, Jacques Bonnet, die in Lyon stu deert, was bijna gestikt toen hij uit de sneeuwmassa's bevrijd werd. Hij is er met vrij ernstige kneuzingen afgeko men. De sneeuwvrij gemaakte eetzaal van het wintersportcentrum bood een af schuwelijke aanblik. Volgens leden van reddingsploegen zijn er overal bloed vlekken. Veel jonge sportlieden zijn let terlijk tegen de muren platgedrukt. An deren zijn gestikt. Ook zijn er enkelen wier longen door de geweldige lucht druk van de lawine gesprongen zijn. DuLzenden kubiéfce nieters sneeuw zijn van de top van de 3.000 meter hoge Dome op Val d'Isère gestort. Vermoed wordt, dat de lawine is ontstaan door dat de storm, met windvlagen van 80 km per uur vat op de stuifsneeuw had gekregen. Lawines ontstaan meestal daar, waar door temperatursveranderingen verse lagen sneeuw van koudere, onderlig gende lagen losraken. Zijn de omstan digheden daar gunstig voor, dan kan een lawine door de geringste trilling, zelfs door een vallend stuk gesteente, al op gang komen en snelheden tot 200 kilometer per uur bereiken. DUSSELDORP Het ministerie van Binnenlandse Zaken van de Duitse deelstaat Noordryn-Westfalen heeft verklaard dat een 41-jarige vrouw in quaranaine is opgenomen i Keulen. Dit is het eerste geval van pokken buiten het gebied Meschede, ongeveer 160 km ten noordoosten van Keulen. Volgens een woordvoerder was de vrouw naar haar arts gegaan omdat zij last van „uitslag" had. Om veiligheids redenen heeft men haar opgenomen. Het aantal bevestigde gevallen van pok ken in het Meschede-gebied is gestegen tot 15. Twee personen zijn tot nu toe aan de ziekte gestorven, terwijl meer dan 200 in quarantaine verblijven RIO DE JANEIRO De vier dagen carnaval hebben In Rio de Janeiro aan zeker 109 mensen het leven gekost, ter wijl duizenden personen in ziekenhui zen moesten worden behandeld. Veel van de slachtoffers bezweken als ge volg van te intensief feestvieren, maar er vielen ook doden in het verkeer en bij vechtpartijen. Onder de mensen die in een zieken huis moesten worden behandeld bevon den zich ongeveer 10.000 lijders aan een zonnesteek het is op het zuidelijk halfrond zomer. TURIJN ANP UCHINOURA (Japan) - Japan heeft woensdag een satelliet in een baan om de aarde gebracht. Japan is daarmee het vierde land geworden, dat deze prestatie heeft geleverd. Het onofficiële Japanse bericht over de geslaagde lancering is bevestigd door volgstations van de Amerikaanse diénst voor lucht- en ruimtevaart (NASA). NEW YORK In Amerika is enig rumoer ontstaan over brieven die Jacqueline Onassis heeft geschreven aan Roswell Gilpatric, die onder wij len president, John Kenndy ondermi nister van Defensie was. Deze brie ven zouden op 12 maart in New York worden geveild. Dit gaat echter niet door, nu Gilpatric heeft gesteld dat de epistels moeien zijn gestolen door een voormalige employee. Het gaat om vier brieven die de tegenwoordige mevrouw Onassis tussen april 1963 toen zij presidentsvrouw was en november 1968 kort na haar huwe lijk met de Griekse reder Onassis heeft geschreven. De 64-jarige Gilpatric is driemaal ge trouwd geweest. In haar laatste brief schreef Jacqueline Onassis, die toen op de huwelijksreis was in Grieken land, o.a. dat zij hem wel over haar hu welijk met Onassis zou hebben inge licht, maar dat alles veel sneller was gegaan dan zij had gedacht. „Ros, ik hoop dat je weet wat jij allemaal voor mij was, bent en altijd zult zijn met veel liefs, Jackie". Charles Hamilton, die de brieven zou veilen, heeft zich bereid verklaard de brieven aan de politie te overhandi gen voor het onderzoek naar de her komst er van. Volgens Gilpatric zijn de epistels waarschijnlijk drie maan den geleden uit een afgesloten kast ontvreemd. Hamilton had eerder als zijn mening uitgesproken, dat de vier brieven 3.000 dollar zouden opbren gen. Verliefde Indonesiërs ivillen niet terug DJAKARTA De drie kadetten van de Indonesische luchtmacht, die in de Sovjet-Unie een opleiding in het ge bruik van geleide projectielen en radar hebben gevolgd en niet naar hun land willen terugkeren, zijn verliefd op Rus sinnen. Dit is door de Indonesische mi nister van Buitenlandse Zaken, Adam Malik, meegedeeld op vragen van ver slaggevers. ADVERTENTIE Voor enkele centen xnédr per glas geniet van de aller beste Hollandse cognac, DeKuyper Vieux, met de originele uit Frank rijk geïmporteerde brandy. BRUSSEL De Europese boterberg maakte het noodzakelijk dat vorig jaar een Juropese verordening van kracht werd, die voorzag in de verkoop van boter tegen zeer lage prijzen. Deze ver ordening schrijft over de verwerking van die boter slechts voor, dat de er uit bereide mengsels ten minste 20 procent en maximaal 39 procent melkvet moe ten bevatten en dat het niet van melk afkomstige deel voor 75 procent reuzel moet zijn of talk en dat er z.g. „ver klikkers" bijgemengd moeten worden. Omdat de verordening verder niets bepaalt is het voorgekomen dat er plan nen gemaakt zijn (in Frankrijk) om deze „lage-prijs-boter" te bestemmen voor de zeepproduktie en voor varkens- en kippenvoer. Over deze kwestie heeft ir. H. Vredeling .Pv.d.A). lid van de Tweede Kamer en van het Europees parlement schriftelijke vragen gesteld. De commissie heeft nu geantwoord dat ze „oplettend het tempo van het te ruglopen van de botervoorraad en de ontwikkeling van de voorraden volgt Zodra de situatie dat toelaat, zal ze een eind maken aan de in verscheidene verordeningen voorziene verkoop van boter tegen zeer lage prijzen. PARIJS Vier arbeiders in een lij kenhuis in Parijs worden ervan beschul digd het lijk van een 43-jarige man te hebben bewerkt om het te doen gelij ken op dat van een 70-jarige vrouw, wier stoffelijk overschot zij abusieve lijk aan de nabestaande van de man hadden gegeven. Deze hadden de ver wisseling niet opgemerkt, doordat het lijk, dat in het water had gelegen, in verregaande staat van oming verkeerde. •De verwisseling kwam uit, toen een ander personeelslid zijn superieuren er van op de hoogte stelde. Het viertal gaf voor de rechtbank toe dat het een fout had gemaakt, maar ontkende dat het dit opzettelijk had gedaan. De rechter zal volgende week uitspraak -doen. MOSKOU De Sovjet-Unie heeft officieel bevestigd dat de leider van het Palestijnse bevrijdingsfront. Jasser Arafat, zich in Moskou bevindt voor een semi-officieel bezoek. Het persbureau Tass zei, dat Arafat is aangekomen aan het hoofd van een delegatie van de Palestijnse bevrij dingsorganisatie. Arafat is in Moskou op uitnodiging van het Russische comité voor Afro-Aziatische solidariteit. LONDEN Scotland Yard heeft dinsdag twee mannen beschuldigd van moord op mevrouw Muriel Mc Kay, echtgenote van de directeur van het Britse boulevardblad „News of the World", die sinds 29 december is ver dwenen. Aangenomen wordt dat zij vermoord is. Beide mannen, de 33-jarige kleerma ker Arthur Hosein en zijn 21-jarige broer Nizamodeen, zijn op Trinidad ge boren Indiërs. Zij worden er ook van beschuldigd, dat zij hebben geprobeerd Alex Mc Kay een bedrag van ongeveer 8.5 miljoen gulden af te persen. Beide mannen moeten heden voor de rechter in Wimbledon verschijnen. Na de verdwijning van mevrouw Mc Kay is de politie een grootscheepse speurtocht naar haar begonnen. In de omgeving van Wimbledon, waar zij woonde, werd geen spoor van haar ge vonden. Ook een onderzoek in Groot- Londen leverde niets op. Alle vliegvel den en havens werden bewaakt. Daags na haar verdwijning kreeg haar man een telefoontje, waarin om losgeld van een miljoen pond werd gevraagd. Daar na kwamen meer verzoeken om losgeld binnen. Een aantal ongelui dacht op deze wijze gemakkelijk aan geld te ko men. Afgelopen zaterdag dacht de politie mevrouw Mc Kay op het spoor te zijn. Zij zou zich bevinden op een boerderij tje ten noorden van Londen. Ongeveer tweehonderd politiemannen hebben deze boerderij „Rook's Farm" in Stoc king Pelham in het graafschap Hert fordshire, die eigendom is van de ge broeders Hosein, uitgekamd. Politie en brandweer hebben iedere vierkante me ter van het 10 hectare grote terrein van de boerderij omgespit. Van mevrouw Mc Kay werd echter geen spoor gevon den. Toch schijnt de politie ervan over tuigd te zijn, dat de verdwenen vrouw op de boerderij verblijf heeft gehou den. Het onderzoek zal heden worden voortgezet in het naburige graafschap Essex. De politie weigerde echter hier over nadere inlichtingen te ge ven. De speurtocht naar mevrouw Mc Kay is naar verluidt de grootste klopjacht geweest die ooit in Londen is gehouden. Duizenden mensen zijn ondervraagd, en wouden en vjjvers doorzocht, naar aan leiding van dozijnen anonieme tele foontjes. Wekenlang leverde het onderzoek schijnbaar niets bijzonders op. De poli tie behandelde de zaak als een ontvoe ring, doch hield tevens rekening met de mogelijkheid dat mevrouw Mc Kay haar woning uit vrije wil had verlaten. Het gezin Mc Kay heeft tweemaal spi ritisten geraadpleegd. De verdwijning van mevrouw Mc Kay werd op 29 december door haar man ontdekt, toen hij 's avonds thuis kwam. Als enige aanwijzingen vond hij ADVERTENTIE Tes5cnhoest en Keelpijn V Uilwerking frappan^ en bij zware of hardnekkige verkoudheid Alleen bij apothekers en.drogisten LONDEN Aansluiting bij de EEG kan voor de Britten een stijging van hun levensmiddelenpryzen betekenen van 18 tot 26 procent. Dit betekent voor de kosten van levensonderhoud een stijging van vier tot vijf procent. Dit is een der kernpunten uit een witboek van 46 pagina's dat de Britse regering gisteren publiceerde over de economische gevolgen van het lidmaat schap van de gemeenschap. Voor een Brits gezin met drie kinde ren dat nu per week aan voedsel ge middeld 87 gulden uitgeeft, betekent dit een stijging met 21,75 gulden. Niet ineens, maar in de loop van de over gangstermijn, die Engeland van de EEG hoopt te krijgen. Het is zeer wel mogelijk dat de Britse industrie en handel na 't toetreden der mate dynamisch aan de slag kunnen gaan in het nieuwe handelsgebied dat 't met de kosten zeer zal meevallen. De grootste lasten voor Groot-Brit- tannië zullen die zijn welke voort vloeien uit het landbouwbeleid van de Euromarkt. Hoe moeilijk het is om voorspellingen te maken, blijkt uit een passage in het witboek waarin wordt gezegd, dat het geïmporteerde voedsel goedkoper kon gaan worden, maar ook belangrijk duurder en wel tot 255 mil joen pond (612 miljoen dollar) per jaar. Opgemerkt wordt dat de kostenbere^ kening misleidend zou kunnen zijn. Het is onwaarschijnlijk dat alle elementen van de berekeningen in dezelfde rich ting zullen werken, dus gunstig of on gunstig. Het is waarschijnlijk dat de werkelijke prijs van het Britse lidmaat schap ruim binnen de speling van 1000 tot 1100 miljoen pond zal liggen. gebroken glaswerk, een roestig hakmes en een beschadigde telefoon. Diezelfde avond ontving hij een eis tot een los prijs van een miljoen pond sterling (2,4 miljoen dollar), maar de politie beoor deelde het verzoek als onecht. Een der dorpelingen die bij Rook Farm woont, heeft de hakbijl herkend die de heer Mc Kay na de verdwijning van zijn vrouw vond. Deze man weet zeker dat hij de bijl heeft gebruikt toen hij op Rooks Farm werkte. Verkeerde? Terwijl bij Stocking Pelham in het graafschap Hertfordshire ijverig wordt gespeurd naar de geruime tijd verdwe nen mevrouw Mc Kay, stijgt in de Brit se hoofdstad het vermoeden dat gang sters een vergissing hebben begaan en de verkeerde vrouw hebben ontvoerd. Volgens verscheidene berichten onder zoekt Scotland Yard of het niet de echtgenote van de Australische uitgever Rupert Murdoch is geweest die ont voerd had moeten zijn. Volgens de Brit se televisie zou het de familie Mc Kay reeds in de eerste dagen na het spoorlo ze verdwijnen van mevrouw Mc Kay duidelijk zijn gemaakt, dat een fout was begaan. Dit zou zijn gebleken uit een anoniem telefoongesprek. Het Londense boulevardblad „News of the World" was vorig jaar aange kocht door uitgever Murdoch. Tijdens de ontvoering verbleef het echtpaar Murdoch in Australië. Plaatsvervan gend directeur Mc Kay had voor zijn verblijf in Engeland de blauwe Rolls Royce van Murdoch in bruikleen. BRUSSEL Twee Belgische speleo logen hebben in de prehistorische grot ten van Goyet-Mozet een witte vleer muis ontdekt. Het diertje heeft rode ogen en „vleugels" die lichtrose ge kleurd zijn door de adertjes die er door lopen. De wetenschappelijke naam van deze zeldzame vondst is „Rhinolopus Hipposideros". Het is vermoedelijk het enige exemplaar in Europa. De vleermuis zet, zich van niets be wust, op het ogenblik rustig zijn win terslaap voort in het ondergrondse la boratorium van de „Waalse onderzoe kers" in Ramioul. ADVERTENTIE Het is goed sparen bij de NMB. De vele spaarvormen, waaronder 8% NMS-Spaarbrieven, garanderen voor elke omstandigheid de hoogste opbrengst.

De Vallei | 1970 | | pagina 6