Talentenjacht dure zaak Neer lands hope voor het Songfestival l om Poes en de Mob- beweging (maar je kunt nooit weten) programma os VEEL GEBREK AAN ZELF KRITIEK Dertien INE BERG THE HEARTS OF SOUL BEN CRAMER D. C. LEWIS BONNY ST. CLAIRE SASKIA EN SERGE TONY ANDERSON Studenten MARTEN TOONDER STRIP ROSITA BLOOM JOKE BRUYS SANDRA REEMER WOENSDAG II FEBRUARI 1970 jr Mevrouw Huis man: leuk om te proberen. De jacht op jong talent als lok aas van de platenmaatschappijen voor de commercieel zo begeerde hitlijsten lijkt geluwd. Nog maar een paar jaar geleden or ganiseerde elke zichzelf enigszins res pecterende beheerder van een feest zaal een talentenjacht niet een plaat opname als fel begeerd lokkertje. Het is niet meer zo. Alleen de tradi tionele talentenjachten in Carlton- Eindhoven en Van Dijk-Loosdrecht we ten zich te handhaven. Het aanbod en de behoefte zijn afge nomen doordat via zogeheten talent scouts er een veel directer contact is ontstaan tussen het eventuele talent en de platenproducent. Alleen de platen maatschappij Phonogram die zoveel Nederlands in haar repertoire doet wordt nog steeds overstroomd met brie ven van mensen die óf denken dat ze zelf een onontdekt genie zijn óf menen dat zoon dochter, zuster, neef of kennis het helemaal is. Om er af te zijn en om de kleine kans niet te ontlopen dat er werkelijk wat bijzit, stelt Phonogram één dag in de maand haar Hilversumse opname studio beschikbaar aan de mensen-die- zo-nodig-moeten. Rolf ten Kate de immer geestdriftig en onvolprezen publiciteitschef van Phonogram zegt: „Ze krijgen ieder een half uur, maar dan ook alle faciliteiten en de zelfde zorg als de beroeps". Afgelopen donderdag was weer zo'n dag. Dertien namen op «een lijste. Ze ko men uit Arnhem. Weesp, Assen, Cas- tricum, Geffen (Noctd-Brabant) en ze hebben nog gewoon namen als Van Schaik en Van Nitschman, maar ze noe men zich ook al Los Andes. De eerste, Van Nitschman uit Am sterdam die om elf uur moest komen, verschijnt niet. Het zelfde geldt voor de tweede. Rolf ten Kate zegt dat dit wel meer gebeurt. Maar hij zegt ook: „Het is toch wat. Als je begint met te laat komen is je carrière al goeddeels mislukt. Artiest willen worden fn de klok niet eens in de gaten kunnen hou den. De hele showbusiness hangt aan de klok, het rode licht en de weet ik wat" „Dit is toch typerend voor amateurs; slonzigheid, het gebrek aan zelfkritiek is als altijd weer evident. Die lui den ken inderdaad dat ze op de Bühne gaan .staan, wat wegblèren en dan een mil joenencarrière la Valente kunnen op bouwen". „Slechts" een kwartier te laat ver schijnt Albert Dik (24) uit Assen. Hij had een lekke band. Op het inschrijf formulier dat hem voor de auditie was toegestuurd, heeft hij geschreven op de vraag of hij al eens heeft opgetre den:.„Van 1962 regelmatig, met veel succes". En op de vraag of hij er even tueel zijn beroep van zou willen maken: „Ja, omdat ik graag zing en er mis schien geld in zit." De heer Dik heeft „slechts" zijn ver loofde meegebracht. Rolf ten Kate: „Vroeger was dat wel anders zeg. Een paar jaar geleden kwamen ze hier met de hele familie en valiezen, in een bus je. Want ze kwamen voor De Grammo foonplaat. Het gebeurt minder, de kin deren zijn zelfstandiger geworden". Albert Dik zingt drie liederen, met donkere stem en zeer clichématig. Na afloop zegt hij: „Ik was niet gekomen als een scout het me niet had gezegd te doen. Ik geloof er ook niet zo in. Ach, als dit misluktik zit ook nog in een koor". -fa Pini Adam: om het succes Amsterdamse mevrouw Huisman-Müler door erkende amusementskenners als Gerfit den Braber en Pieter Goemans op het spoor van deze auditie gezet. Enige ervaring in musicals strakte haar tot aanbeveling. Ze zegt: „Ik pretendeer he lemaal niet dat ik het kan, maar ik vind het leuk om te hebben geprobeerd. Toch komt er op deze open hoordag nog een mogelijk talent achter de mi crofoon. Geen Nederlander, maar een Israëli: Pini Adam (24) uit Tel-Aviv. Niet helemaal een amateur. In Israël heeft hij met een groep al twee plaat jes gemaakt. Hij zingt op het ogenblik in het Amsterdams-Israëlisch etablisse ment Jerusalem of gold. Hij zegt: „Ik ben hier maar voor een paar maanden. Ik wil graag een plaatje maken. Niet voor het geld, maar om het succes. Ik zing bijvoorbeeld elke week een keer in het ziekenhuis voor niets. Volgende week in Zwolle, vind ik leuk". Phonogram is mogelijk blij met zijn geluid. Dat wordt beslist op een verga dering met een heleboel heren, een he leboel koffie, een heleboel sigaretten rook en kilometers geluidsband. Want daar wordt beslist met wie ver der wordt gewerkt, aan de commerciële opbouw van een geperst succes. De hoordag in de studio is nog maar hét begin en zelfs dat begin wordt maar door weinigen overleefd. Ine van den Berg is 21 jaar. Zi werd geboren in het Brabantst dorpje Gemert en woont in Eindho ven. Al van jongs af aan voelde zi.i zich aangetrokken tot de zangkunst. Na de Mulo nam zij zang- en gitaar lessen. Zij is momenteel als zangeres ver bonden aan het Eindhovens Amuse mentsorkest. Zij heeft een keer meegedaan aan het NCRV-televisie- programma Rodeo. In het Spring- planktoernooi van de KRO vorig jaar werd zij voor het gewest Bra bant eerste. Voor haar platenmaat schappij heet zij Ine Berg. Haar liedje voor dit songfestival Voor de vijftiende en zonder twüfel ook voor de laatste keer wordt dit jaar het Eurovisie Songfestival gehouden. De NOS moet het organiseren omdat Lenny Kuhr vorig jaar in Spanje een gedeelde eerste plaats behaalde. Maan denlang zijn speciale werkgroepen en commissies nu ai bezig met de voorbereiding, want Nederland wil op 21 maart in de Amsterdamse RAI, waar de internationale finale plaats vindt, een goed figuur slaan. >Iaar voorlopig is het nog niet zover. Eerst moet nog wor den uitgemaakt wie Nederland dit jaar op het festival zal vertegenwoordigen. En dat zullen we dan vanavond weten, want vanavond zullen in het Haagse Congresgebouw tien Nederlandse artiesten (groepen) elkaar die eer betwisten. Wie het zal worden is op dit moment nog een groot vraag teken. Er zjjn insiders die het duo Saskia en Serge een Zij heten Bianca, Stella en Patri cia Maessen. Zij zijn respectievelijk 19, 16 en 17 jaar oud en zij houden van respectievelijk bami, saté en bloemkool. Bianca werd geboren in Batavia, haar zusjes alle twee in Zandvoort en nu wonen ze in Har derwijk. Hun carrière is erg snel ge gaan. Twee jaar geleden kende nog niemand hen, nu behoren ze bij de meest favoriete groepen. Zie hier heel in het kort iets over The Hearts of Soul, drie hardwer kende jonge artiesten, die volgens insiders vanavond in Den Haag, hoge ogen gaan gooien. Zij zingen daar: „Waterman", een liedje van Pieter Goemans. D. C. Lewis heet eigenlijk: Rudy Eggenhuizen. Hij is 23 jaar en werd geboren in Arnhem. Na zijn school tijd trad hij anderhalf jaar in Span je op onder de naam Don Casters. Vorig jaar kwam Don Casters te rug in Nederland. Hij noemde zich D. C. Lewis. D. C. om de Spaanse ja ren nog even in herinnering te hou den en Lewis omdat hij het gewoon leuk vond. D. C. Lewis kreeg vooral de laat ste weken grote bekendheid met zijn Nederlandse nummer „Het gebed". Voordien had hij nagenoeg alleen Engels gezongen. Vanavond zingt hij in Den Haag het Udo Jürgens-achtige liedje „Lin da" van Harry en Loes Sacksioni. De nu twintigjarige Bonny St. Claire komt uit Amsterdam. Onge veer tweeëneenhalf jaar geleden werd zij door producer Peter Koele- wijn ontdekt, toen zij in een trio zeemansliedjes zong. Zij maakte de plaat „Tame Me Tiger", die vooral bij de jeugd vrij snel populair werd. Daarna maakte Bonny in ons land nog twee singles. Haar roem sloeg over naar Duits land, waar ze nu al vijf platen heeft opgenomen. Terug in Neder land maakte zij een nieuwe single: Let me come home mamma. Het liedje dat zij vanavond zal la ten horen heet: „Manna". De compo sitie en de tekst aijn van Peter Koe- lewijn. Nu heet zij: Saskia en hij: Serge. Nog maar kort geleden heette zij: Trudy en hij: Ruud. Onder die na men traden ze ook op. Maar omdat je als Trudy en Ruud nooit een in ternationale carrière kunt opbouwen veranderden zij hun naam. Saskia is 22 jaar, Serge 23 jaar oud. Hun muzikaal samengaan da teert al van enkele jaren her en een paar maanden geleden kwamen zij door een huwelijk tot een nog ver dergaande samenwerking. Hun genre kan enigszins vergele ken worden met wat vroeger door Esther en Abi Ofarim werd gedaan. Zij hebben een groot internationaal Ben Cramer speelt al enkele jaren een belangrijke rol in de vaderland se amusementswereld. Zijn hits: Zai, Zai, Zai; Help Yourself; Mona Lisa; In the Night; Het wordt nacht Sig- norina en Joffie, Joffie, Joffie. Ook over de Nederlandse grenzen is Ben Cramer een veelgevraagde zanger. Hij deed mee aan songfesti vals in Knokke, Innsbrück, Wiesba den, Split, Sopot, Barcelona, Rio de Janeiro en Cannes. Hij heeft bij de NCRV al een ei gen televisieprogramma gehad en hij is een van de vaste medewerkers aan het populaire terugblik-pro- gramma Studio Anno. In Den Haag zingt hij vanavond: „Julia" van Gerard Engelsma en Koos Huisman. repertoire opgebouwd. Zij zingen voor dit festival een compositie van Serge zelf: ,,'t Spinnewiel". Tony Anderson werd op 25 no vember 1945 geboren als zoon van drummer-bassist Jack Anderson en van pianiste-saxofoniste-klarinettis- te Annie van 't Zelfde. Op zestienjarige leeftijd begon hij met een studie klassieke zang. Na vier jaar moest hij ermee stoppen omdat hij een ernstige stemaandoe- ning kreeg. Tijdens een gedwongen rustperiode kwam hij in aanraking met de pop en soul. Onmiddellijk na zijn genezing liet hij de klassieken voor wat ze waren, en ging de ande re kant op. In november van het vorig jaar maakte hij zijn eerste grammofoon plaatje. In Den Haag zal hij het liedje „Spanje" zingen. De muziek is van hemzelf, de tekst van John Möring. TELEVISIE NEDERLAND I 18.15 NOS: Kleur: Reportage van de wereldkampioenschappen skiën te Selva di Val Cardena (Italië). 18.45 Kleur: De Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 CVK IKOR/RKK: Kenmerk: wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 Politieke Partij: Uitzending van Binding Rechts. 20.30 Uitzending Stichting Socutera. 20.35 NOS: Kleur: Eurovisie Song festival 1970: Nationale Finale te Den Haag. 21.20 De man die doorvocht, speel film. (Rijkskeuring: 18 jaar). 23.00 Journaal. 23.0523.30 Samenvatting Loonde- batten le Kamer. NEDERLAND II 18.15 NOS: Samenvatting van de Loondebatten le Kamer. 18.45 Kleur: De Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 KRO: MIK: muzikaal amuse mentsprogramma. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 KRO: Kleur: Politie New York, TV-film. Het zijn niet alleen Nederlanders. Er is ook een Engels-Nederlandse formatie (studenten van het schip Caledonia in Amsterdam), waarvan de leden elkaar pas een week kennen. Dat is overduide lijk te horen. Rolf ten Kate: „Ja ja en ze blijven maar brieven schrijven; van: meneer de buurt zegt dat ik zo fijn zing: mijn zusje zegt dat ik beter zing dan Caruso. Toch halen we er wel eens wat uit. Het is nauwelijks in procenten uit te druk ken; misschien drie op de honderd." Ruw geschat kost zo'n ontdekking de platenmaatschappij dan op basis van de studioprijzen ongeveer vijfdui zend gulden. Maar ja, misschien blijkt hij of zij een miljoen waard te zijn. Dat is zeker niet het geval met de 6821 Heer Bommel was naar een zaal gebracht, waar een hooggeplaatste stab achter een tafel zat. „Ik wens te weten wat dit allemaal be tekent!" riep de heer Ollie uit. „Men kan een heer niet tegen zijn zin gevangen houden. Waar is Tom Poes, be doel ik?" „Niet zo luid, niet zo luid!" maande zijn gastheer met slepende stem. „U weet niet hoe uw geroep door mijn zenuwtoppen snijdt. Gaat u toch zitten en beheerst u zich toch. Zo, dat is beter, dank u. U bent toch volwassen, nietwaar? U bent de tweede groeistoot ingegaan, en u kunt zich toch rustig en prettig gedra gen?" „Ik ben Olivier B. Bommel." zei heer Ollie uit de hoogte. „En ik ben een heer. die zijn manieren kent. Daarom..." „Kalm toch", suste de ander. „Mijn naam is Sloom Stabiel en ik ben blij, dat u uw manieren kent. Héél blij! Gespring en opstandig geroep kunnen wij niet ver dragen. Daar houden wij niet van. Alles is immers goed geregeld zoals het is? On ze vaders voor ons hebben daarvoor ge zorgd. En daarvoor onze grootvaders. Wii staan pal voor onze mooie oude gebrui ken en wij zorgen, dat daar geen veran dering in kan komen." Het zachte ge praat kalmeerde heer Bommel, en hij meende dat het gesprokene toch wel een diepere zin had. „Dat is nog niet zo gek." zei hij daar om. „Als heer heeft men zijn beginselen. Alleen zijn de stoelen hier niet gemakke- ijk. Waarom is alles hier van hout?" „Hout is levend", legde de heer Sloom >tabiel welwillend uit. „De meubelen groeien uit de grond omhoog, en dat is nodig voor de laatste fase van de wijsge- worden roerloze stab. De derde groei stoot. Maar die bereiken maar weinigen." Heer Ollie begon slaperig te worden van liet geneuzel, maar plotseling schrok hij op. Door het venster boven in de muur zag hij een helikopter die snel naderbij koerste. heet: „Ik lach gemaakt door Marco. om je liefde". Het is Peter Snoey en Guus grote kans geven, want het Ofarlm-genre dat deze twee zich eigen hebben gemaakt, doet het altyd goed. Anderen tippen The Hearts of Soul, de drie meisjes uit Harderwijk, wier ster verbluffend snel omhoog gekomen is. Of natuur lijk Ben Cramer of Sandra Reemer, beiden al routiniers in de song-bussiness. Vanavond zal de jury het uitmaken. Ook ditmaal wordt deze gevormd door zes leden van de NOS-werkgroep amu sement, aangevuld met twaalf in Nederland wonende ver tegenwoordigers van de landen die aan het Songfestival meedoen. Het is te hopen dat het wonder van vorig jaar toen het beste liedje won zich zal herhalen. Om u vast in de stemming te brengen op deze pagina enkele korte notities over de deelneemsters en deelnemers. Om half tien zullen we weten wie zich werkelijk Neerlands hope voor het Festival mag noemen. De ster van Rosita Bloom is snel gestegen. Nog geen anderhalf jaar geleden kende in Nederland nog nauwelijks iemand Roosje Blom uit de Haagse Copernicusstraat. Toen kwam het Avroprogramma „A star is born". Rosita won en was er! Zij ging plaatjes maken, kreeg uit nodigingen voor radioprogramma's en heeft nu zelfs al een paar one- woman-televisie-shows op haar naam staan. Dit songfestival is niet het eerste waaraan Rosita meedoet. Vorig jaar maakte zij deel uit van de Knokke- ploeg. Zij heeft dus al wat ervaring. In Den Haag zingt zij het liedj» „Illusie" van M. de Garriga. Joke Bruys is nog maar nauwe lijks achttien jaar. Zij komt uit Rot terdam, waar zij op 14 januari 1952 werd geboren. Na twee jaar Mulo gaf ze er de brui aan en op veer tienjarige leeftijd begon ze te wer ken aan een carrière als zangeres. Ze liet een bandje maken en stuurde dat naar de Vara. Het ge volg was dat ze verschillende malen optrad met het Vara-Dansorkest. Er werden wat plaatjes gemaakt en vo rig jaar werd zij door de Vara ge vraagd voor een optreden in het tv- programma „Zo maar een zomer avond". Haar repertoire is grotendeels „jazzy". Op het nationale songfestival &i zij de meezinger „Oki-do" van Tony Eyck en Johnny Austerlitz zingen. Sandra Reemer werd op 17 okto ber 1950 in Bandoeng geboren. Sinds 1958 woont zij in het Brabantse Sint Michielsgestel. In 1962 ze was toen twaalf jaar oud verscheen haar eerste plaatje. Ze maakte twintig plaatjes en trad op in bijna alle Nederlandse televi sieshows. Ook het buitenland eiste haar op. Maar omdat Sandra nog altijd op school zat moest dat allemaal in de weekeinds gebeuren, want zij wilde eerst de midelbare school afmaken. In mei vorig jaar haalde zij haar eindexamen HBS-A. Nu gaat ze zich helemaal aan de muziek wijden. Tij- dens de nationale finale in Den Haag zingt zij: „Voorbij is de winter" van Harry Sacksioni en H. Leefsma. 20.45 Hollanders ongewenst?: opi nie-reportage uit België. 21.20 Zelf doen: adviezenrubriek. 22.00 NOS: Journaal. 22.10 TELEAC: Spaanse les les 4 (herh.). 22.50—23.20 Studeren Economie. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Cultuurspiegel. 18.30 Actualiteiten. 18.45 Kleur: Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Magazin. 19.26 Kleur: Po- lizeifunk ruft, tv-film. 19.59 Progr.- overzicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 Kleur: Lautlose Jagd, tv-film. 18.30 Kleur: Voor de kinderen. 18.40 Hier und Heute, met Goedenavond. 19.25 Kleur: Gefahrlicher Alltag, tv-film. 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Kleur Filmdocumentaire. 21.00 Kleur Quiz. 21.45 Reportage van de inter landwedstrijd voetbal Spanje-Duits- land. 22.45 Journaal, commentaar en weerbericht. DUITSLAND II 18.50 Actualiteiten en muziek 18.40 Westlich von Santa Fé, TV- film. 19.10 John Klings Abenteuer. TV-film. 19.45 Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 Informaties en meningen over actualiteiten. Aansl.: Nieuws. 21.00 Schlagzeilen über ei- nen Mord, tv-spel. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.10 Kleur: Le sacre du printemps, ballet. 22.45 Kleur: Eurovisie-uitzending van de RAI- Alpine ski-wereldkampioenschap pen. TELEVISIE DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal vai gisteravond. 10.30 Der Kommissar. detective-serie. 11.30 Informaties er meningen over actualiteiten. 12.15 Ganz harmlos fing es an, TV-spel. 12.50 Internationaal persoverzicht. 13.0013.30 Journaal. 16.35 Journaal 16.40 Kleur: Voor de kinderen. 18.55 Kleur: Idem. 17.25 Discussie tussen jeugd en politici. 17.55—18.00 Jour naal. DUITSLAND II 17.25 Weerbericht voor winter sport. 17.30 Nieuws en weerbericht. 17.35 Filmnieuws. RADIO HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 8.00 Nieuws 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. (8.30- 8.33 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. 9.00 Stereo: Klankjuweler (gr). 9.35 Waterstanden. 9.40 School radio. 10.00 Voor de kleuters. 10.1 Arbeidsvitaminen, (gr). (11.0011.0? Nieuws). 11.30 Rondom 12: program ma voor de vrouw. (11.55 Beursbe richten). 12.30 Sportrevue. 13.0( Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 't Muzikantenuur: I. Stereo: Radio koor met solisten: oude liederen; II. Mono: Beiaardconcert; III. Stereo: Sopraan en piano: Schotse volkslied jes; IV. Mono: Kerkorgelconcert: moderne muziek. 14.30 Met het oog op de toekomst, klankbeeld. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 18.03 Stereo: De wereld van de opera: be schouwing over de opera Werther van Massenet (opn). 17.00 Tussen 10+ en 20-: lichte grammofoonmu ziek voor de tieners. 17.30 „O" een rondje radio. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. Politieke Partij: 18.20 Uitzending van de Boeren Partij. AVRO: 18.30 Stereo: Licht instrumentaal ensem ble. (Om 18.40 Kwispel, quiz). 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Stereo: Big Band Beat: The Skymasters met so listen. 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nieuws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens en Bijbel: radio catechese. 19.50 Avondgebed. AVRO: 20.05 Stereo: Brabants Orkest met solisten: klassieke muziek. 22.00 Ella, hoorspel. 22.30 Nieuws. 22.38 Mede delingen. 22.40 Radiojournaal. 22.55 Stereo: Wenen-Boedapest: Weens Schrammelorkest en Hongaars en semble. 23.20 Mens, muziek, materie: muziek uit de tijd der Renaissance. 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.15 Stereo: Badinerie: klassieke muziek (gr.). (7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nieuws.) 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00 Gymnastiek voor de huisvrouw.) NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogische lezing. 10.20 Stereo: Muziek uit de Barok 11.00 Nieuws. 11.03 12.26 Mededelingen Lo.s-vast, gevarieerd (12.26 Mededelingen en tuinbouw; 12.30 Actualiteiten. 14.00 (opn.). KRO: programma. NCRV: 12.00 programma, t.b.v. land- Nieuws; 12.41 Stereo: The Küirna Hawaiians Show. 14.25 Moderne kamermuziek (opn.). 15.00 Evangelisch-Lutherse middag- dienst. NOS: 15.30 Meer over min der: een programma met meer in formatie over mensen en dingen die minder op de voorgrond treden. (16.00 Nieuws.) NCRV: 17.45 Hier en nu: sportactualiteiten. 18.00 Stereo: Tijd vrij voor muziek in vrije tijd: radiocompetitie koren en korpsen. 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. Aansluitend (ca. 19.00): Spektrum: maatschappelijke vraagstukken na der belicht. 19.15 Stereo: Leger des Heilskwartier (gr.). 19.30 Kerkorgel concert: oude en klassieke muziek. 20.00 Ferdinand Huyck, seriehoor spel. (deel 18). 20.22 Stereo: lichte grammofoonmuziek. 20.30 Radio Ac tief, gevarieerd programma. (22.30 Nieuws; 22.3822.45 Parlementair overzicht. 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Terug an weggeweest: muziek van toen voor luisteraars van nu. 9.30 Zzoet...l: lichte instrumentale mu- '.iek. 10.00 Nieuws. 10.03 Muziek bij le koffie. (11.00 Nieuws). NOS: 12.00 Nieuws. 12.03 Pop Slick. KRO: '3.00 Nieuws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 Rond met. 'n gaatje: platenpro- ■ramma. 14.00 Nieuws. 14.03 Holster: x>p- en countrymuziek. (15.00 Nieuws) 16.00 Nieuws. 18.03 lORRRrrrr....: pop-magazine 17.00 Nieuws. 17.02 Actualiteiten 17.07 18.00 Draaijijofdraaiik: verzoekplt- tenprogramma.

De Vallei | 1970 | | pagina 9