a fe 1; r smal Ook In het holst van deze barre winter houdt prins Claus vast aan zijn gewoonte, zonder jas naar buiten te lopen hier in Bergen op Zoom, waar hij de planologi sche ontwikkeling bekeek. Niets minder dan een olifant kwam eraan te pas. toen Miss Holland, Welmoed Hollenberg, de nieuwe plaat van Feijenoord presenteerde. Premier De Jong en minster Luns kregen allebei een onderscheiding in de ambassade van Maleisië te Den Haag en zij be wonderden die daarna eensgezind. JïfiüéAt?JÜii «rC f fit'/i f' WfJ.P- Het Comité Bouw Tweede IJsselbrug in Zutphen verwelkomt de bezoekers van de stad en luidt hen ook weer uit met veel zeggende spandoeken. Het is een protest tegen de gevaarlijke toestand op de brug en het uitblijven van de tweede. si Buiten de zaal was het haast nog drukker dan binnen, toen in de Duitse stad Werthelm de federale conventie van de NPD werd gehouden. De politie moest eraan te pas komen om een woordje mee te spreken met de vele demonstranten. li - Saaw Mevrouw Eban, echtgenote van de Israëlische minister van Buitenlandse Zaken, bezocht samen met directeur I. J. van Hou- te het Anne Frankhuis ia Amsterdam. Het lijkt wel wat op een militaire oefening, maar in werkelijkheid wordt hier het Londense cricketveld in gereedheid gebracht voor de wedstrijd EngelandZuid- Afrika, waarbij demonstraties worden verwacht. Berustend ziet Rembrandt vanaf zijn voetstuk neer op winters Amsterdam. De Westfriese Flora in Bovenkarspel zal dit jaar van 17 tot en met 22 februari worden gehou den. Het is de grootste bolbloemententoonstelling ter wereld, waarvan ook de tuin altijd veel bezoekers lokt. Op de automatendag in het Amsterdamse RAI-gebouw was ook deze ludieke automaat te zien, die voor een kwartje water in een bol van plexiglas spuit. Verder doet het niets voor de kost, maar als ontwerp van beeldnouwer Richard van der Galien trok het wél belangstelling. Precies een maand na de nederlaag van Biafra zijn in Genève gouden Biafraanse munten op de markt gekomen van 1, 2, 5, 10 en 25 pond. Er zijn 3000 sets van gemaakt.

De Vallei | 1970 | | pagina 11