ZWANENBERG ZWAN waarbij een man man voelt merchandiser Adverteert in dit dagblad Het dagblad voor ieder gezin opleiding tot bedienings~ en textielvakman Halfzware Samson een leeuw van een shag fe) DINSDAG 24 FEBRUARI 19/0 Onze afnemerskring groeit... en daarmee natuurlijk ons buitendienstkorps. Vandaar dat wij op zoek zijn naar een dynamische man, die o.a. verantwoordelijk zal zijn voor de verkoop aan grossiers en detaillisten; het met display-materiaal bevorderen van de doorstroming van onze produkten en die daarnaast werkt aan de verdere uit breiding van onze afnemersgroep. Kortom een voor de sektor merkartikelen Bent u tussen de 20 en 30 jaar oud de man die over enige ervaring beschikt behoorlijk algemeen ontwikkeld een zelfstandige persoonlijkheid in het bezit van een behoorlijke dosis commercieel doorzettingsvermogen Dan willen wij graag met u op 25 februari of op 5 maart kennismaken in Hotel Suisse tussen 19.00 en 21.00 uur. u alles vertellen over funktie, salaris sen, promotiemogelijkheden, sociale zekerheden en al die dingen die het werken bij Zwanenberg zo prettig maken. Uiteraard kunt u ook schrijven aan onze afdeling Personeelzaken 'Centrale Dien sten, Gasstraat 5 te Oss. Zwanenberg's Fabrieken N.V. maakt deel uit van de Levensmiddelen-divisie binnen het AKZO-concern. Zij Is een van de belangrijkste vlees waren- en vleesproduktenbedrijven In Nederland. 4 Wilt U een goede toekomst bij Enka-Ede? >4*. Harderwijk Putten Ermelo \Barneveld /btterlo Hoenderlo Apeldoorn JflkEde Lienden Ochtend Tiel ^"yWEnka Renkum lOpheusden I Dodewaard Zetten Andelst ^Valburg Bij Enka-Ede werken ervaren vakmensen aan een produkt met een wereldnaam: Enka-rayongarens, die door textielfabrieken in de hele wereld verwerkt worden tot alle mogelijke eindprodukten. In verband met de voortdurende vraag naar rayon-garens hebben wij plaats voor een aantal jong? plannen. Enka-Ede verzorgt voor hen in eigen bedrijf een gedegen Onze nieuwe medewerkers bedienen, na hun opleiding, zelfstandig diverse produktiemachines in ons bedrijf. Ze krijgen een verantwoordelijke baan, waarbij vooral de voortdurende kwaliteitscontrole belangrijk is. Het werk wordt in een aantal afdelingen verricht in 3-ploegendienst (zonder zondagsdienst). In enkele afdelingen bij Enka-Ede wordt in 4-ploegendienst gewerkt (met zondagsdienst). Leeftijd 20-35 jaar. Naast een aantrekkelijk salaris biedt de Enka: 6% vakantietoeslag per jaar Kerstgratificatie (2% van het jaarinkomen) extra uitkeringen afhankelijk van de bedrijfsresultaten (in 1968 was dit 8,1% van het jaarinkomen) deelname aan het premievrije pensioenfonds 4 volle weken vakantie Salarisverhoging bij toenemende functie-ervaring Vervoer met eigen busdiensten (zie nevenstaand kaartje) Hebt U belangstelling voor een baan met toekomstmogelijkheden Kom dan eens praten bij onze afdeling Personeelszaken. U bent er welkom op werkdagen van 8-10 uur, en bovendien dinsdagsavonds van 19-20 uur! Enka-Ede Afdeling Personeelszaken, Dr. J. C. Hartogsweg 58, Ede - tel. 08380-19003,toestel 212. Halfzware Samson Is gewoon lekkerder Meer dan veertig lekkere sigaretten uit één pakje Halfzwars Samson shag van Theodorus Niemeyer 1.45

De Vallei | 1970 | | pagina 12