Contributieverhoging en gemeentelijke subsidie moeten vereniging redden en Kim n.v. Toekomst van VZC krijgt nu duidelijk gestalte De heer Swaan werd nieuwe voorzitter Schoolparlement van de grond Marathon Financiers „Wilskracht" slecht hij kas Gelijk spel voor RTTV Contributie wordt hoger Bij openbare Mavo STV-Climax-teams vaster door winst op Ritac 1 en aan kop RTTV 6 gaan samen annen voor PI oprichting van jeugdeorps hij brandweer Morgenster I en Excelsior 4 ÉBttÉ ampioen Laffe inbraak in barak van gehandicapten ACCURAAT MEDEWERKSTER Domilieilt ^°°rzitter Sipkema in jaarvergadering: „De natuur rondom ons" Bejaarden op het filmdoek Oud-papier-actie NYY Yrouwen- Ixnid vergadert Yrachtwagen ramde in Eist personeelsbus Tafeltennis in Gelderse Yallei Ouwehand fan-mail blijft komen Gevonden en verloren Fietser reed onder invloed Bel 08385-11741* Biljarten Ernst Groot Sterk Ongeslagen Wispelturig m WOENSDAG 25 FEBRUARI 1970 RHEINEN De gymnastiekvereniging Wilskracht kampt met een tors finan cieel tekort. Dat bleek gisteravond in gebouw Irene, waar onder voorzitter schap van de heer Van Dam de jaarlijkse algemene ledenvergadering werd ge houden. Er zijn al maatregelen genomen 0111 dit tekort weg te werken. Zo werd onder andere een commissie gevormd uit ouders van leden, die zich gaat beijveren om de nood op te heffen. Staande de vergadering werd in dit verband ook besloten de contributie te verhogen, namelijk met een gulden voor leden van 16 jaar en ouder en met Ö.50 voor leden tot 16 jaar. Daarmee wordt per 1 maart van dit jaar de contributie voor oudere leden 4.per maand en voor de jeugd 2,50 per maand. In allerlaatste instantie heeft het be stuur van de noodlijdende vereniging een beroep gedaan op burgemeester en wethouders om verhoging van de subsi die, ook al in verband met de drastische verhoging van de zaalhuur met terug werkende kracht vanaf 1 januari 1969. Het bedrag van de verhoging was gisteravond nog niet bekend, evenmjn als het subsidiebedrag dat men over 1969 verwacht van de gemeente Rhe- nen. De onzekere, financiële omstandig heden voor de toekomst werden door de aanwezige leden gezien als een zekere rem op de verdere ontplooiing van de plannen. Uit het onderhoud met de bur gemeester en wethouders, dat juist gis terochtend ten gemeentehuize plaats vond, werd afgeleid dat er wel redenen zijn om aan te nemen dat het gemeen tebestuur de .helpende hand gaat bid den. De heer Van Dam, twee jaar voorzit ter van de vereniging, trad af en was niet herkiesbaar. In zijn plaats werd met algemene stemmen benoemd de heer Swaan. uit Renswoude. De heer Minten. penningmeester, werd herko zen. In het bestuur kwam verder geen wijziging. In de kascommissie werden gekozen de dames Van Ree en Van den Berg. In deze vergadering werden verder interessante verslagen uitgebracht door ELST Op uitnodiging van de Cul tuur Natuurhistorische Vereniging Zuidoost-Utrecht hield de heer P. Zonderwijk uit Bennekom gisteravond in het Wijkgebouw een boeiende lezing over planten, bloemen en insckten, met als titel „De natuur rondom ons". Spreker onderhield de aanwezigen op boeiende en leerzame wijze over de onmisbare relatie, tussen bloemen en insekten. Vooral over wilde orchideeën die in grote verscheidenheid, hoofdza kelijk in Zuid-Limburg, bloeien, weidde de heer Zonderwijk uit en toonde daar bij een groot aantal kleurrijke close- ups. Na de pauze werd meer de nadruk gelegd op het leven van de ineskten, zo wel van nuttige als van schadelijke soorten. Ook hiervan werden vele inte resante dia's getoond en werd een leerzame functiebeschrijving gegeven. Uit de causerie bleek duidelijk, dat de heer Zonderwijk het grootste deel van zij vrije tijd aan de natuur besteedt. SCHERPENZEEL Op de jaarver gadering van de Scherpenzerise Vrij- willige-brandweer werd gisteren beslo ten om een jeugdkorps op te richten. Er werd' een commissie ingesteld die hier voor zorg gaat dragen na overleg met het gemeentebestuur. In deze commissie werden benoemd de heren R. Western- eng. W. Vlaanderen, H. Vlaanderen, G. Vonk en .1. v. Schaik. Met het jaaroverzicht bleek dat het aantal branden in 1969 was toegenomen. Men was in het afgelopen jaar 11 keer uitgerukt. Het gemeentebestuur was vertegenwoordigd door de wethouder P. de Jonge. De aftredende bestuursleden de heren II. v. d. Westemeng en W. Wagensveld werden herkozen. Bij het bespreken van aankoop van rieuw ma teriaal bleef men lange tijd stilstaan. De gemeente had een krediet van f 25000.- hiervoor beschikbaar gesteld. Nu waren de meningen over de aan koop nogal verdeeld. Tenslotte kwam men tot de conclusie dat een manschap- penwagen die ook als trekker dienst kon doen de voorkeur heeft. Mocht er dan nog voldoende geld overblijven dan wil men graag overgaan tot de aan schaf van een droog-poeder-wagen. Ook hiervoor werd een commissie sa mengesteld bestaande uit de heren G. Vonk. J. v. Schaik. B. Geefshuizen. C. Valkenburg, R. Westerneng en D. v. Ekris. Het jaarlijkse uitstapje zal plaatsvinden op 12 of 19 juni. Besloten werd om ook dit jaar weer aan wed strijden deel te nemen in de derde klas. Het korps telt thans 23 leden. Het be stuur zal in overleg met het college van B. en W. een lans breken voor uitbrei ding van het korps. secretaresse en technisch-leider, waar uit bleek dat talrijke leden van de ver eniging, vooral in de jeugdsector met wisselend succes hadden deelgenomen aan talrijke wedstrijden en selecties. De openlucht uitvoering zal dit jaar wor den gehouden op zaterdag 6 juni. met als uitwijkdata 13 en 20 juni. Daarop zullen ook uitkomen de vier kampioe nen die de vereniging in de verschillen de graden heeft. Uit het verslag van technisch-leider, de heer D. W. de Jong bleek, dat de vereniging nog steeds is gehandicapt in het .geven van lessen tengevolge van de brand ih de school aan de Prins Bern- hardstraat. waarbij ook verschillende turntoestellen en turnmateriaal van de vereniging óf verloren ging óf zwaar werden beschadigd. Wanneer de zaal ELST Op dinsdag 3 en donderdag 5 maart zal in de zaal van café Sportlust een filmverslag worden gegeven over de reis van de ouden van dagen, die in juni 1969 plaatsvond. Traditiegetrouw wordt tevens een film vertoond over de bejaardenreis van het jaar daar voor. dus van 1968. De bejaarden boven 65 jaar, die deze avond bezoeken, .wordt gratis koffie aangeboden. Tijdens de pauze vindt een verloting plaats, waaraan prachtige prijzen verbonden zijn. Enkele muzi kanten uit Eist hebben toegezegd deze avond met gezellige muziek op te luis teren. Kaarten zijn uitsluitend aan de zaal verkrijgbaar. Kc VEEN'ENDAAL Nu de biljartcom petitie ook in het district Vcenendaal van de Kon. Ned. Biljarthond op zijn laatste benen loopt vallen de kampioe nen als rüpe appels uit de boom. In de afgelopen week behaalden Morgenster 1 en Excelsior 4 in hun klassen de ere palm. Uitslagen en standen luidden als volgt: Cl klasse: Driehoek 1 - Morgenster 1 0-7: Excelsior 1 - Gel re 1 5-2; BW 1 - Zeldenrust 1 5-2. Stand Cl: Morgenster 1 (Eist (kamp.) Driehoek 1 (Rhenen) BW 1 (V'daal) Excelsior 1 (Leersum) Zeldenrust 1 (Eist) Gelre 1 (Ede) Hertog 1 (Scherpenzeel) Driehoek 2 (Rhenen) C2 klasse: Zwaan 1 - BW 2 0-9; Gel- re 2 - DOG 1 4-5; Zeldenrust 2 - De Vink 1 2-7. Stand C2: DOG 1 (V'daal) De Vink 1 (Ede) Gelre 2 (Ede) De Krim 1 (Driebergen) De Zwaan 1 (Renswoude) De Prins 1 (Scherpenzeel) Zeldenrust 2 (Eist) BW 2 (V'daal) C3 klasse: Centrum 1-DOG Stand C3: Excelsior 3 (Leersum) DOG 2 (V'daal) Excelsior 2 (Leersum) Gelre 3 (Ede) Centrum 1 (Langbroek) Wilton 1 (Maarn) C4, poule 1: Gelre 4 - CBV 17-2: Drie hoek 3 - Zwaan 2 9-0; DOG 3 - BW 3 7-2. Stand C4, poule 1: DOG 3 (V'daal) Gelre 4 (Ede) Driehoek 3 (Rhenen) Zeldenrust 3 (Eist) CBV 1 (Cothen) BW 3 (V'daal) Zwaan 2 (Renswoude) Driehoek 6 (Rhenen) C4, poule 2: CBV 2 - Centrum, 2 3-6; Morgenster 2 - Driehoek 4 4-5; Wilton 2 - Excelsior 4 8-1. Stand C4, poule 2: Excelsior 4 (Leersum (kamp.) CBV 2 (Cothen) Driehoek 4 (Rhenen) Morgenster 2 (Eist) Wilton 2 (Maarn) Centrum 2 (Lansbroek) Driehoek 5 (Rhenen) Prins 2 (Scherpenzeel) 13 62-29 13 53-38 13 47-44 13 46-43 13 43-48 13 38-53 12 33-51 12 31-51 13 74-43 12 70-38 13 70-47 12 57-51 12 44-62 12 41-65 12 40-64 12 33-71 2 2-7. 9 48*33 10 48-42 9 46-35 9 41-40 9 37-44 8 23-49 13 73-44 13 68-49 13 65-52 12 61-47 13 57-60 13 51-66 13 50-65 12 32-76 13 77-36 13 62-55 13 57-60 13 56-69 13 55-62 13 51-64 12 45-63 12 42-62 gerestaureerd is kan pas weer worden gestreefd naareen honderd procent training. Desondanks zal getracht wor den deel te nemen aan de jeugddag van de Ned. Veluvvse Turnkring op 7 mei. Mevrouw Stoffelen-Sanders werd dank gebracht voor de verleende assis tentie aan de leider en voor diens ver vanging tijdens ziekte. Het ligt in het voornemen van „Wils kracht" deel te nemen aan de ristori- sche optocht die ter gelegenheid van de vijfde mei wordt gehouden. Ook zal een afgevaardigde zitting nemen in de adviescommissie voor de sport, die in de plaats in gekomen van sportraad en sportstichting. VEENENDAAL In deze wedstrijd Oldra 2 - RTTV 1 gingen enkele partij- én onnodig verloren waardoor RTTV uileindelijk nog blij mocht zijn met het gelijke spel: 5-5. R. v.d. Brink en C. Lieftink kwamen beiden lx tot winst, terwijl D. v. Breenen ongeslagen' bleef deze avond. De le partij tussen De Bruin en D. v. Breenen leverde een 2 games-zege op voor laatstgenoemde. 14-21 - 20-22. C. Lieftink verloor in de 2e partij enigszins ongelukkig van Oldra's sterk ste speler Otten. Nadat beiden een game gewonnen hadden, 16/21 en 21 15, verloor C. Lieftink de 3e game met 21/19 waarbij de twee laatste purtten gescoord werden met behulp van het net en de rand van de tafel. R. v.d. Brink bezorgde RTTV een 1-2 voor sprong door van Hamers te winnen met 22 20-18'21-5/21. Het dubbel, gespeeld door R. v.d. Brink en D. v. Breenen tegen De Bruin en Hamers, leek een gemakkelijke overwinning voor RTTV te worden. Na de eerste game gewonnen te hebben met 13 21 werd in de tweede een stand bereikt van 12/18. Doch er kwam ineens een inzinking zodat de game toch nog met 24 22 verloren werd. De derde game werd nu ook verloren en wel met 21/18 zodat de stand weer gelijk werd n.l. 2-2. Vervolgens kostte het D. v. Breenen erg veel moeite om ook z'n tweede partij in winst om te zetten tegen Otten. De eer ste game ging verloren met 21-16, de tweede leverde echter weer winst op met 14 21 terwijl de derde game pas be slist werd bij 20/22. R. v.d. Brink kon nu echter niet op tegen De Bruin 21/19 - 21/15. waarna wel een zeer aparte partij te zien was n.l. van C. Lieftink tegen Hamers. Na in de eerste game voorgestaan te heb ben mot 1117 kon C. Lieftink niet doordrukken en verloor met 22 20. In de tweede game was de voorsprong zelfs 9 20. En weer presteerde Hamers het om punt voor punt in te lopen tot 20-20. C. Lieftink kwam nog voor te staan met. 20 21 doch hierna was het gebeurd en kon Lamers met 23 21 de game en ook de partij toch nog winnend afslui ten waardoor weer een achterstand was ontstaan, nu van 4-3. R. v.d. Brink kon in z'n laatste partij niet verhinderen dat Otten de voor sprong vergrootte tot 5-3. In een toch wel goed gespeelde partij waren de cij fers 21/13, 14'2121 '14. D. v. Breenen verkleinde de achter stand tot 5-4 door z'n derde partij ook te winnen, nu van Hamers, al ging dit niet gemakkelijk 20 22 - 17/21. De laatste wedstrijd tussen C. Lief tink en De Bruin leverde aanvankelijk weinig perspectieven op voor winst. De eerste game ging 'n nog aangeslagen C. Lieftink volledig door de knieën getui ge de cijfers 21 4. De echter formidabel terugvechtende Lieftink zorgde ervoor de volgende twee games te winnen met 14/21 en 13 21 waardoor de einduitslag dus 5-5 werd. Nu de eerste helft ver streken is zijn er, zoals uit onderstaan de stand blijkt, nog 2 teams waaronder RTTV die in aanmerking komen 'voor de tweede plaats. Stand: Sc. Velp 510 Oldra 6— 7 RTTV 5— 6 Arena 2 53 Boemerang 53 Oldra 2 63 Deze week speelt RTTV thuis tegen het nog zonder puntenverlies zijnde Velp. De uitslagen van de lagere teams waren RTTV 2—Swift I 7—3. J. Engelaar, W de Groot Mulder en A. Udo wonnen allen 2 partijen én ook het dubbel leverde winst op. Ons Vermaak 4 - RTTV 3 8-2. Alleen J. Notermans kwam in deze wedstrijd eenmaal tot winst. H. v.d. Broek kwam nogal teleurstellend niet tot winst evenals invaller W. Rozeboom. Wel werd het dubbel nog gewonnen. Arena 4 - RTTV 4 6-4. O. Weyssenfeld zorgde voor 2 over winningen en W. Rozeboom en invaller G. v.d. Wetering kwamen beiden tot een winstpartij. Shot 3 - RTTV 5 5-5. G. v.d. Wetering bleef in deze wed strijd ongeslagen terwijl invaller ,1. Nieuwenhuis tot een overwinning kwam. B. Middel kwam niet tot winst. Het dubbel leverde het 5e punt op. Stv. Climax 5 - RTTV 6 7-3. Normaal de sterkste speler Need kwam deze avond niet tot winst. J. Nieuwenhuis bracht het tot twee over winningen en J. de Bode won een par tij. Junioren: RTTV a - SKF 6 10-0; RTTV d - Kr. en Vr. b 1-9. AMERONGEN Om te komen tot een assortimentsvergroting hebben de wasmachinefabriek Dominent N.V. en Kim N.V. besloten tot een nauwe sa menwerking. die per I april van kracht /al worden. Dominent NV zal roet ingang van die datum de assemblage van wasmachines en aanverwante artikelen in het bedrijf te Amerongen staken. In de vrij ko mende bedrijfsruimte zal Kim NV een centraal magazijn installeren van waar uit een doeltreffende serviceverlening kan plaats vinden. De samenwerking betekent tevens dat vanuit het bedrijf te Amerongen naast het nog niet zo sterk ingevoerde merk Dominent oók de leverantie mogelijk gaat worden van bekende merken was machines zoals Miele, AEG en andere wereldmerken aan particulieren. De samenwerking tussen beide onder nemingen heeft geen gevolgen voor het personeel. Een deel van het fabrieks- personeel dat assemblagewerkzaamhe- den verrichtte is al afgevloeid, maar door de nieuwe situatie zullen de be drijven nog meer personeel gaan aan trekken voor verkoop, magazijnwerk zaamheden en serviceverlening. AMERONGEN De leden van de plaatselijke muziekvereniging „Ons Ge noegen" komen zaterdag. 28 februari weer oude kranten, tijdschriften e.d. ophalen. Men wordt verzocht het papier zoveel mogelijk gebundeld om negen uur 's morgens aan de straat te zetten VEENENDAAL De Vcenendaalse Zwemclub (VZC) belegde maandag avond in hotel Vonk de jaarlijkse ledenvergadering. Deze meeting werd bijge woond door een bescheiden, doch select gezelschap. De aanwezigen waren er zich van bewust met een zeer klein percentage stemgerechtigde leden verant woordelijk te zijn voor een zeer groot aantal jeugdleden. De avond verliep sfeervol en er kwamen diverse waardevolle suggesties naar voren. Voorzitter Sipkema was bijzonder tevreden over het seizoen 1969 en maande alle actieve leden aan dit seizoen zich nog beter in te zetten. De toekomst van VZC krijgt duidelijk gestalte, maar er moet hard voor gewerkt worden. De aansluiting op diverse fronten is bijna voltooid. Het seizoen van de waarheid ligt voor ons, aldus de praeses. In zijn openingswoord memoreerde voorzitter Sipkema in het kort de di verse goede prestaties van het seizoen 1969. Naast de glansvolle promotie van heren 1 naar de eerste klas van de KNZB liet VZC aan de buitenwereld zien ook op het gebied van zwemmerij het e.e.a. mans te zijn. Diverse jeugdle den prijken thans aan de kop van de tijdlijsten van de zwembond en nog steeds gaat 't crescendo. De man achter deze zwemsuccessen, badmeester Henk Uri, werd dan ook van harte gecompli menteerd. De voorzitter drong er op aan in de nabije toekomst hard te wer ken om gezamenlijk het einddoel trachtten te bereiken. Ook in de verslagen van de diverse commissies kwam duidelijk de opgang van VZC naar voren. Veel grote succes sen op regionaal en landelijk gebied RHENEN De openbare Mavo, gehuisvest in de Wilhelminasehool te Rhenen, heeft een schoolparlement. Daarin hebben zitting, leraren, leerlingen en ouders. Bij geschillen zullen burgemeester en wethouders als beroepsinstantie fungeren. werden gememoreerd. Alleen penning meester Van Manen moest de leden een vrij groot nadelig saldo tonen, waar voor in de toekomst werd gevreesd Men besloot later c(an ook de contribu tie met f 2,50 per jaar per lid te veho- gen. Het bestuur werd met twee leden uit gebreid. Voorzitter R. J. Sipkema, se cretaris W. J. H. van der Meer, pen ningmeester J. v. Manen, de commissa- „We liepen feitelijk al een jaar rond met dit plan." aldus de heer Beekes. waarnemend-directeur van de schooL „Toen we in januari het schoolregle ment gingen herzien en daarbij de leer lingen betrokken, kreeg het idee voor het vormen van een schoolparlement eigenlijk vaste vorm. Bij de herziening van het reglement bleek dat de jeugd (twee leerlingen uit elke klas) zich zeer positief opstelde. De leerlingen werkten er graag en serieus aan mee.' Het schoolparlement van de openbare mavo in Rhenen zal straks bestaan uit 26 leden: gerequireerd uit ouders, leer lingen en leraren. Volgens de heer Bee kes is het niet de bedoeling dat het schoolparlement direct de leiding zal krijgen over de school. „Die berust ui teraard bij mij als waarnemend-direc teur. Ik heb er ook de volle verant woordelijkheid voor en die zal ik hou den. Her gaat meer om het democratisch spel, maar dan zo serieus mogelijk. Het is de bedoeling dat wederzijds naar el kaar wordt geluisterd. Het parlement zal zeer zeker rechten krijgen, tenzij die uiteraard in strijd-zijn met de wet." Volgende week wordt de eerste ver gadering gehouden. Bij die gelegenheid zal de werkwijze worden vastgelegd. SCHERPENZEEL Op dinsdag avond 3 maart houdt de vrouwenbond van het NVV zijn maandelijkse verga dering in het verenigingsgebouw ?an de Molenweg. De heer Nivon zal een aan tal dia's laten zien over natuurvrien denhuizen in binnen- en buitenland. ELST Toen de personeelsbus van Panter Sigarenfabrieken gisteravond omstreeks half zes op de Rijksstraat weg, hoek Woudweg stopte om enkele personeelsleden af te zetten, werd deze door een achteropkomende vrachtauto geramd. In verband met het tegemoetkomende verkeer uit de richting Amerongen moest de vrachtwagen, bestuurd door, B. uit ingen, achter de Panterbus blij ven, maar de Betuwenaar trapte dooi de rem. Als enige uitwijkmogelijkheid reed -de vrachtauto met volle vaart langs de Panterbus, ramde hiervan de zijkant en vloog even later tegen een lichtmast. Op dat moment stapte juist mej. O. uit Eist uit de Panterbus en werd als door een wonder slechts licht gewond. Bij nader onderzoek bleken de remanen van de vrachtauto totaal ver roest te zijn. Tegen B. is proces-verbaal opgemaakt. EENENDAAL Nu bijna de helft >an de competitie er op zit, blijkt wel dat de STY/Climax-teams m deze afdeling 3P3 de toon aangewen. STV/Climax 5 won bij Ritac I, mede door het spel van invaller E. Yos. die Veluw uitste kend verving. E. Yos bleef ongeslagen, evenals v. Hal. G. de Man kwam echter niet tot winst, wat enigszins tegenviel. STY/Climax 6 trok naar Rhenen om RTTV 6 te bestrijden. Het werd een vlotte 82 overwinning voor STV/ Climax 6. Alleen K. Vos verloor van Need. E. Vos en Roelofsen bleven onge slagen. Van RTTV-zijde won alleen Need 1 maal. terwijl Bode cn Nieuwen huis niet tot winst kwamen. Schimmelp. 1 deed goed werk en won van een gehandicapt SKF-team, dat J. v.d. Berg en J. v. Manen moest missen, waarvoor E. v.d. Steeg en C. v.d. Weerd invielen. Zij kwamen echter niet aan bod en het werd een 8-2 nederlaag voor SKF 1. Het is thans zo dat STV-Climax 6 aan kop gaat, gevolgd door STV-Cli max 5 zoals uit de stand blijkt: Resp. gesp., gew., gel., verl., pnt., voor en tegen: STV-Climax 6 4 4 - - 8 33— 7 STV-Climax 5 4 3 - 1 6 23—17 RTTV 6 4 2 - 2 4 20—20 Schimmelp. 1 4 2 - 2 2 x 15—25 Ritac 1 4 - 1 3 1 16—24 SKF 1 4 - 1 3 1 13—27 x 2 punten in mindering w.n.o. Shot 3 met Angenent in de gelederen bijzonder sterk in de degradatiegroep 3 D3, zal het wel klaren in de 3e klasse. Nu werd in Renkum met 7-3 gewonnen van KEV 4. Etac 2 won volgens ver wachting met 8-2 van KEV 5, wat nog puntloos onderaan staat en wel het kind van de rekening zal worden. Doordat KEV 3 om nog onbekende redenen ver stek liet gaan bij RTTV 5 is de stand hier als volgt: Resp. gesp., gew.. gel., verl., pnt., voor en tegen: Shot 3 KEV 3 Etac 2 RTTV 5 KEV 4 KEV 5 24—16 23— 7 19—21 16—14 18—22 10—30 In de afdeling 4 P3 behaalde Ritac 2 een vlotte 9-1 overwinning op het zwak ke STV-Climax 9. Mevr. v. Beveren en mej. B. v.d. Weerthof bleven ongeslagen en mevr. v. Erven verloor alleen van invaller Groos. SKF 2 boekte een mon sterzege van 10-0 op het ook al zwakke Etac 3. STV-Climax 7 kwam 2 x achter de ta fel. Het won de inhaalwedstrijd tegen STV-Climax 9 met 10-0 en STV-Climax 8 moest er met 8-2 aan geloven. Door deze uitslagen blijkt dat er voor de 2 bovenste plaatsen nog maar 3 teams in aanmerking komen zoals uit onderstaan de stand blijkt: Resp. gesp., gew., gel., verl., pnt., voor en tegen: STV-Climax 7 5 5 - 10 38—12 Ritac 2 4 3 1 H 29—11 SKF 2 5 3 2 6 34—16 STV-Climax 8 4 1 3 2 14—26 Etac 3 4 1 3 2 11—29 STV-Climax 9 4 - 4 - 4—36 Shot 4. te sterk voor afdeling 4 D5, won nu met 7-3 van Schimmelp. De Boer won 3x. Verwey 2x. Beumer lx voor Shot 4. Bij Schimmelp. 2 kwamen de puntjes van Spanbroek 2x en A. v. Beek. SKF 3 won van het wispelturige WSTC 1 met 7-3, zodat na bovengenoemde uit slagen de stand hier als volgt is: Resp. Resp.. gew., gel., verl., pnt., voor en tegen: Shot 4 WSTC 1 Schimmelp. KEV 6 SKF 3 25— 5 20—30 18—12 15—25 12—18 Swift 3 behaalde in afd. 4 D6 z'n derde overwinning in successie. Nu moest het ongeslagen Etac 4 er met 7-3 aan gelo ven. Van Wijk was bij Swift weer let terlijk en figuurlijk de grote man. Het treffen tussen RTTV 7 en KEV 7 werd een regelmatige 7-3 overwinning voor KEV 7. Doordat SKF 4 niet achter de tafel kwam is de stand hier nu als volgt: Resp. gesp., gew., gel., verl., pnt., voor en tegen: Swift 3 Etac 4 KEV 7 RTTV 7 SKF 4 27— 3 19—11 14—26 11—19 9—21 rissen mej. I. van de Bosch en de heer H. Uri werden eveneens herkozen. De dames mevr. J. Uri- Vlieger en mevr. I. van der Kok-Zoet deden intrede in het bestuur, waardoor het totaal aantal bestuursleden op zeven kwam. Met het enrom vele werk wat voor de deur staat absoluut geen overbodige luxe De benoeming van de leden in de di verse commissies verliep zonder enige strubbeling. Vijf mensen in de commis sie-zwemmen en drie in de commissie- waterpolo. Verder werden in diverse commissies nieuwe leden benoemd, het geen er op duidt, dat iedereen het met de ernst van de zaak goed eens is. RHENEN WV-Rhenen krijgt bijzonder veel belangstelling voor de actie om handtekeningen te verzamelen tot behoud van de dierentuin oo de Grebbeberg. Er komen zelfs brieven en briefkaarten uit alle delen van het land, waarin verzocht wordt de adhe siebetuigingen aan de betreffende handtekeningenlijst toe te voegen. Ve len vragen zich af waarom van deze zaak zo'n enorm groot vraagstuk wordt gemaakt. Een inwoner van Den Helder schreef: „Rhenen heeft meer dan 1500 ha bosbezit. Want maakt dan tien of twaalf hectare, om dat af te staan voor uitbreiding van het gemeentelijk sport complex en dierenpark". Andere adhesiebetuigers attenderen erop, dat aan de andere kant van de Levendaalseweg zandafgravingen plaats vinden. ..Daarover hoor je nooit wat. Evënmin als over de enorme af gravingen op de „Dikkenberg" aan de Oude Veensegrindweg", aldus de cor respondentie die rijkelijk bij WV-Rhe nen binnenkomt. VEENENDAAL Voor zover er al sjprake kan zqn van een inbrekersethiek dan heeft die zeker niet model gestaan voor de inbraak die in de nacht van maandag op dinsdag werd gepleegd in ^de houten barak die aan de Tuinstraat dienst doet als dagverblijf voor geeste lijk gehandicapte kinderen. Men wist zich toegang te verschaf fen door een ruit in te slaan. In het ge bouw werd letterlijk alles overhoop ge haald. Archiefkasten werden openge broken, de inhoud werd op de grond gegooid en met stencillak besmeerd. Ook bureaulades werden geforceerd en uit een daarvan verdween de inhoud van een geldkistje; een bedrag van cir ca vijftig gulden. Het heeft dinsdag morgen geruime tijd geduurd voordat de chaos was opgeruimd. De politie stelt een onderzoek in. SCHERPENZEEL Gevonden voor werpen: Blauwe dameshandschoen oranje muts, zwarte dameshandschoen, muntbiljet, doublé damespolshorloge, rode kinderwacht, kleurenballpoint met tekenmap, aktentas met broodtrommel tje, 3 bankbiljetten en een muntbiljet. Verloren: Twee bankbiljetten, rode damesfiets, doublé schakelarmband, paar donkerbruine damesglacés, gou den armband, want met bont, zilveren aansteker. Inlichtingen Rijkspolitie. Scherpenzeel. VEENENDAAL De Veenendaler A. K. werd in de nacht van maandag op dinsdag aangehouden omdat hij onder invloed van sterke drank over de weg fietste. Nadat hij was ontnuchterd werd hij op vrije voeten gesteld. Instituut voor Werkvooriiening Zuid-Oost Utrecht, Veenendaal. Wij zoeken voor onze afdeling boek houding een zullen onder bedienen van Haar werkzaamheden meer bestaan uit het onze mini-computer. Het bezit van een type-diploma is dan ook, naast een ULO-diploma, een ver eiste. Leeftijd: 18-21 jaar. Wij kunnen een goede kracht een aan trekkelijk salaris aanbieden. A.O.W.-premie is niet verschuldigd. De rechtspositieregelingen van de ge meente Veenendaal zijn van toepas sing. Uitvoerige sollicitaties kunt u richten aan de direc teur van het Instituut, Zuivelstraat 11, Veenendaal. ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNIL - ZAXILUK - DISCREET - SNU - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL ZAKELIJK - DtSCRfiffT - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNflL af zend onderst, bon ingevuld 'm gesloioo aavalepaa GELD NODIG? •n vraag naar maf. Bayar woanpl Zokafijk - Dfeeraat - SnaJ KarW^k 71 - Poatboa 40 Vtsnaodool ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKfLIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET - SNEL - ZAKELIJK DISCREET SNEL ZAKELIJK - DISCREET - SNEL ZAKELIJK - OISCRifT - SNEL - ZAKELIJK - DISCREET SNIL - ZAKELIJK - DISCREET - SNIL

De Vallei | 1970 | | pagina 7