Water trekpleister Grote drukte langs de Rijn Opheusden faalt, concurrentie niet 7.301;: 10550 Bouwvakkers in Scherpenzeel onderscheiden G. B. Runge 10 jaar bij openbaar onderwijs RHENEN HULDIGDE Z'N GRIJZE BISON Musketiers goed uitgeslapen: 2-0 Climax en Treffers beiden nog ongeslagen Bromfietsen verdwenen irengst Opbi bliksemactie laa< te Koploper IJFC bedwongen Belt ,Oud Renswoude' heeft geen geld voor bijzondere uit«aven Clir. school Lindelaan vergaderde Bejaarden weer bii een Kandidaten van CHU - Rhenen Inbraak in pompstation Kesteren zag ,Amsteltoneel' 99 D'66 wil in Scherpenzeel meedoen aan verkiezingen Schooljeugd I zet „meester" j in 't zonnetje ZATERDAGVOETBAL AED. NIJMEGEN 11079 99 BURGERLIJKE STAND VEENENDAAL BISON MAANüAö 'L MAAKi IV/U VEENENDAAL Vier bromfietsen zijn in het afgelopen weekeinde op verschillende plaatsen in Veenendaal gestolen. Twee uit het Prins Willem Alexanderpark, een op de Tinneweide, en een op de Palmengrift. Zij stonden niet op slot. De politie stelt een onder zoek in. Vrijdagavond is proces-verbaal op gemaakt tegen de Veenendaler J. v. M. die op de Dennenlaan onder invloed van alcohol achter het stuur van zijn auto zat. Bij „De Instuif" aan de Sandbrink- straat hebben onverlaten vrijdagavond de vier banden van een geparkeerde auto lek gestoken. De Veenendaler Van D. deed aangifte bij de politie, die een onderzoek instelt. RHENEN Het Comité Bejaarden- tocht dat zaterdag in Rhenen eën blik- semloterij hield voor de op 3 juni te organiseren reis van de bejaarden uit de Grebbestad, is er niet in geslaagd een bedrag in te zamelen, waarvan alle kosten kunnen worden betaald. De orga nisatoren klaagden achteraf over te weinig medewerking bij de verkoop van de loten. Er werd nog geen drieduizend gulden bijeengebracht. De commissie piekert nu over een methode om aan het resterende geld te komen. De hoofd prijs, een varken, viel op nummer 2979. RENSWOUDE De Historische Ver eniging „Oud Renswoude" hield op vrijdag haar eerste jaarvergadering, In de zaal achter de Geref. Kerk. Na het welkomstwoord door de voorzitter, de heer S. Laansma, las de secretaris, de heer E. J. Walles winkel het jaarverslag voor. De belangrijkste evenementen waren de excursies naar de koepelkerk, de schansen en het kasteel. De penning meester de heer J. R. de Vries, bracht in zijn overzicht tot uiting, dat de ont vangsten de kosten juist dekten. Voor bijzondere uitgaven waren evenwel geen middelen aanwezig. Na de pauze verzorgden de heren Muller en Vlastuin een historische „rondwandeling" door Scherpenzeel aan de hand van dia's. Vele oude prent briefkaarten kwamen levensgroot op het scherm. Eerstgenoemde behandelde vooral de historische achtergronden, terwijl laatstgenoemde, als geboren Scherpenzeler veel oude verhalen wist op te dissen. Ook de geprojecteerde schilderijen van de kunstschilder Jan van Essen, die aan het begin van deze eeuw in het „Hoge Huis" te Scherpen zeel woonde, trokken de aandacht. RHENEN/AMERONGEN In het afgelopen weekeinde is weliswaar niet veel verandering gekomen in de waterhoogte van de Rijn. maar aange nomen wordt dat de kritieke situatie voorbij is. Het peil daalde ongeveer vijftien centimeter. Het hoge water was zaterdag en zondag een trekpleister voor velen. In Amerongen, Eist en Rhenen kwamen honderden met eigen ogen aanschou wen hoever het water is opgedrongen. Op de Betuwse wegen nabij de rivier was een verkeersdrukte die te verge lijken is met die van bijvoorbeeld He melvaartsdag met mooi weer. OPHEUSDEN In de school Lin delaan werd de jaarvergadering ge houden van de vereniging voor Christelijk basisonderwijs op Gerefor meerde Grondslag, zoals de nieuwe naam nu luidt van de vereniging waar van de school aan de Lindelaan uitgaat. Voorzitter ds. Van Beek opende de vergadering met gebed en schriftlezing. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek dat het aantal leerlingen vorig jaar vrijwel steeds 258 was, zodat de 8e leerkracht gehandhaafd kon worden. De oprichting van de openbare school was hierop niet van invloed geweest. Het aantal leden der vereniging be draagt nu 235 leden van wie er op deze vergadering 74 aanwezig waren. De penningmeester kon eveneens in' zijn verslag gewagen van een voorspoedig jaar. Het eigen vermogen van de ver eniging was met f 6000,- toegenomen. De bestuursverkiezing leverde een wijziging op. De aftredende heren C. Vrieselaar en G. J. v.d. Pol werden her kozen, maar in de plaats van de heer I. van Dam koos de vergadering de heer L. Boone. RENSWOUDE Woensdag 4 maart 's middags half drie wordt in gebouw Rehoboth te Renswoude de bejaarden middag weer gehouden. Deze middag zal hoofdzakelijk in het teken van de zang staan. Men heeft het Scherpen- zeelse bejaardenkoor bereid gevonden om deze middag te verzorgen. Ook dit keer zal het geheel weer onder leiding staan van de beide plaatselijke predi kanten. Voor degenen die slecht ter been zijn en gehaald willen worden zijn de adressen om zich hiervoor op te ge ven Ds. v.d. Peut en de heer Van Dijk, v. Reedeweg, Renswoude. OPHEUSDEN In de afdeling Nij megen zaterdagvoetbal kon deze keer eens een volledig programma afge werkt worden. Opheusden, dat bijna drie maanden niet gespeeld had, speel de in Nijmegen tegen het toch niet zo sterke UNI w en kreeg onverwacht een 21 nederlaag te slikken. Een teleur stelling voor Opheusden, dat zijn kansen op de titel nu wel erg heeft zien dalen. De concurrenten van Opheusden faal den niet, want PGEM, dat onbetwist de leiding heeft, drukte Excelsior uit Zet ten er met een 5—0 nederlaag in en heeft nu op Opheusden een voorsprong van niet minder dan 5 punten. Het Nijmeegse FHS schijnt goede plannen te hebben na de lange perioden van rust, want in de thuiswedstrijd te gen Oranje Blauw won het met 4—0. Oranje Blauw kan zich nu ook wel als uitgeschakeld beschouwen. Het Heterse SDOO blijft als debutant in de le klasse aardig meedraaien. Het boekte in Nijmegen tegen Trajanus een 30 zege en steeg naar de 2e plaats. Onderaan werkten verrassend de Jonker Boys zich verder weg uit de onderste zone. Zij waien het die in de strijd te gen Dynamo 'n 24 zege boekten. HSV dat vrij was, zakte een plaatsje op de ranglijst. De stand in de le klasse is nu als volgt: RHENEN De afdeling Rhenen van de CHU heeft de kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen in zoverre opgesteld, dat hieraan alleen nog de kandidaten uit de buurtschap Achterberg moeten worden toegevoegd. De volgorde van de lijst van de uit Rhenen en Eist afkomstige kandidaten is als volgt: J. van Donselaar-RhenenT. van Lienden-Elst; G. .P Lelyveld-Rhenen; G. T .G. van Lienden-Elst; J. Drost- Rhenen; J. Hörst-Rhenen; L. P. van Voorthuisen-Rhenen; H. Moret-Rhenen; H .Seesink-Rhenen; L. van Viegen-Elst; J. W. Zijlstra-Rhenen; H. J. de Ridder- Eist; A. Kok-Eist en N. Drost-Rhenen. Tussen bovengenoemde personen zul len de kandidaten uit Achterberg ge voegd worden, zodra daarover overeen stemming is bereikt. Tijdens de vergadering van de afde ling Rhenen werden de heren H. Moret en G. P. Lelyveld gekozen tot respectie velijk voorzitter en secretaris. n tvtn a.u.b. voor Voonondaol Van 17.30- 19.30 uur 'i Ziterd. v. I 6.30-17.30 y. Voor RHonon 3328 Nwo Voonondooliow •9 159 Jan van Dijk 49 jaar echtg. van C. van Doorn; Jannigje de Jong 72 jaar echtg. van A. Tempelman; Johanna Hardeman 77 jaar wed. van J. Achterberg; Hen drik je Gaasbeek 73 jaar. SCHERPENZEEL Vrijdagavond Burg en K. Wallet het gpuden insigne hield de afdeling Scherpenzeel van de Algemene Nederlandse Bouwbedrijfs- bond haar jaarvergadering in Hotel Boszicht. Een jaarvergadering met een enigzins feestelijk karakter, waar op voorzitter A. Floor in zijn openings woord ook een aantal dames verwel komde, die aanwezig waren ter ere van het feit dat hun echtgenoten gehuldigd werden omda ze 25 jaar of 40 jaar lid van de bond waren. Het hoofdbestuur was vertegenwoor digd door de heer J. B. van Otterloo, en verder kon de voorzitter nog welkom heten het bondsraadslid de heer Van de Brink uit Barneveld. Hierna werd de agenda in een vlot tempo afgewerkt. De aftredende be stuursleden A: C. ter Burg, H. Rietberg en G. Vermeulen was niet meer de heer W. Z wan ink was niet meer her kiesbaar en in zijn plaats werd gekozen H. Schipper. Hierna kreeg J. v. Otterloo het woord om de leden te huldigen. Hij bracht hun dank voor de trouw die in al die jaren door hen aan de bond was bewezen. Hij wees op de dingen die waren be reikt, waarvan men in de dertiger jaren niet durfde dromen zoals de uitge breide vakantie en vakantietoeslag. Hierna speldde hij de heren A. C. ter SCHERPENZEEL In de nacht van donderdag op vrijdag is ingebroken in het benzinestation van dhr. Bos aan het Oosteinde. Men heeft de boel wel overhoop ge haald en vernield maar het geld waar naar men vermoedelijk heeft gezocht, was niet aanwezig. De rijkspolitie stelt een onderzoek in maar van de daders heeft men geen spoor. PGEM 11 10 0 1 20 42- 7 SDOO 13 8 2 3 18 40-19 KESTEREN Zaterdagavond heb Or. Blauw 13 8 1 4 17 31-38 ben velen in Kesteren genoten van het Opheusden 11 7 1 3 15 26-11 toneelstuk „Mijn zuster Eileen", opge FHS 12 7 1 4 15 43-19 voerd door het Amsteltoneel uit Am HSV 12 7 1 4 15 33-18 sterdam. Het was een blijspel, waarbij UNI vv 12 4 2 6 10 23-25 dan ook regelmatig gelachen werd van Dynamo 11 4 0 7 8 37-33 uit de zaal. Excelsior 13 4 0 0 8 23-62 De toneelgroep gaf aan het eind van Jonker Boys 11 3 0 8 6 22-32 de avond te kennen, dat ze graag nog Trianus 13 0 0 13 0 6-61 een keer in Kesteren wil komen. op en de heren A. v. Bruggen. J. G. Co- zijnsen, A. Floor, J. Jansen, H. Rietberg, K. v. Schaik, G. J. Veer, Gerrit Ver meulen, J. W. Vonk, J. Westerhuis en P. Wagensveld het zilveren insigne op. De dames kregen een blijvende herinnering en een bloemetje aangeboden. SCHERPENZEEL Vrijdagavond hield D'66 haar eerste vergadering in Scherpenzeel. De belangstelling was niet groot. Aanwezig waren Mr. Holten uit Amsterdam en de heer Lit uit Ede en een vijftal belangstellenden. Men heeft een 2 tal contact adressen aange wezen en wel Ger Jansen Schutlaan 20 Scherpenzeel en Herbert Leerdam Koe pellaan 18 Scherpenzeel. Men zal zich in laten schrijyen voor de gemeenteraads verkiezingen. Na de verkiezing voor de Provinciale Staten zal men de kandidatenlijst vast stellen voor de gemeenteraad. Of men meedoet aan de gemeente raadsverkiezing zal enigszins afhangen van de uitslag bij de staten. Ook wil men intussen de opinie" peilen in Scher penzeel, of er een kans bestaat dat men met succes aan de raadsverkiezing kan deelnemen. Het hoofddoel is de Chr. meerderheid in Scherpenzeel te door breken en dan een progressiever beleid te krijgen. Ondertrouwd: J. van Ravenhorst en J. T. J. van Dijk; R. van der Brug en D. ter Haar; J. W. van der Burg en R. G. Diepeveen; S. J. C. Bijl en J. Hensen; E. Bos en H. A. Hazenboom; S. Hobé en M. Gunther. Overleden: Elizabeth van Kralingen 39 jaar echtg. van A. v.d. Kooij; Dina Albers 70 jaar echtg. van J. G. Blad; Elisabeth Jeanne Suijdendorp 84 jaar; Adrianus Laurentiuj» Stal 6 jaar; Evert Sukkel 68 jaar, echtg. VarfC. H. Eidner; jeugd aan geen enkele twijfel on- RHENEN Op overweldigende wijze is de heer G. B. Runge. hoofd van de openbare Halschool, zaterdagmiddag in hotel „De Koerheuvel" gehuldigd om dat hij veertig jaar onafgebroken het openbare basis-onderwijs had gediend op talrijke posten. Doordat er praktisch geen einde kwam aan de lange rij belang stellenden, die de jubilaris de hand kwamen durkken, dreigde de „mammoet receptie" uit de hand te lopen. De eerste spreker kwam pas een uur later aan het woord dan de bedoeling was. Enorm veel bloemstukken en zeer vele ge schenken mochten de heer en mevrouw Runge in ontvangst nemen. Aan het begin van de receptie kwa men zowel de Rhenense Harmonie „Ons Genoegen" als de arbeidersmuziekver eniging „Oefening Baart Kunst" wel luidende serenades brengen. Kortom het werd voor het echtpaar Runge een onvergetelijke dag, waaruit is gebleken welk een belangrijke plaats het grijze schoolhoofd i* de Rhenense gemeen schap inneemt. Burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosenthal, die met zijn echtgenote en de wethouders mr. J. Deen en T. van Lienden, de receptie be zocht, bood namens het gemeentebe stuur gelukwensen aan. „Er wordt vandaag nogal eens getwij feld aan de vele waarden van ons le- Ven. Ik kan me voorstellen, dat ook aan de waarde van een dankwoord van de overheid wordt getwijfeld'. Maar weest u ervan overtuigd, dat door de eeuwen heen de waarde van het opvoeden van derhevig is geweest. En al komt de overheid dan vaak met lege handen, u kunt er verzekerd van zijn, dat wij u bijzonder erkentelijk zijn voor de wijze, waarop door u de jeugd wordt begeleid. Destijds heb ik u uit een dijkdorp gehaald. Maar we zijn al lang vergeten dat u gekomen bent, u hoort bij ons. De Rhenense gemeen schap én de plaatselijke overheid heb ben grote waardering, en zijn u veel dank verschuldigd, voor wat u voor héél Rhenen betekent". De burgemees ter liet zijn gelukwensen vergezeld gaan van een enveloppe met inhoud. „Zoals de vrek zijn geld telt, zo tellen wij de tijd, niet alleen in eeuwen, jaren of maanden en uren, maar ook in jubi lea", aldus sprak de heer M. A. C. Lin deman, inspecteur van het onderwijs te Amersfoort. „Waar vind men nog men sen, die er op zaterdagmiddag op uit trekken? Dat er zoveel naar u zijn toe gekomen op deze middag bewijst wel hoe groot de dank is voor het onderwijs dat u al die veertig jaar hebt gegeven. Het is voor de kinderen goed bij u te zijn. Ondanks het feit dat u niet meer zo jong *bent, hebt u bovendien steeds wat willen doen om wat te begrijpen van de nieuwe tijd, waarin wij leven". Onder het uitspreken van zeer waarde rende woorden bood de inspecteur de ELST Na een gedwongen rustpe riode van drie maanden kwam Muske tiers gisteren voor het eerst op de groe ne grasmat om de strijd aan te binden met koploper IJFC uit IJsselstein. Uit alles bleek, dat het team van trainer Heikamp de winterslaap behoorlijk was doorgekomen, want door twee gave treffers van linksbuiten Cor Henzen werd IJFC met een 20 nederlaag ge confronteerd. Het eerste kwartier speelde IJFC een fris en snel aanvalsspel, waartegen de Musketiers-verdediging zich nauwelijks staande kon houden. Reeds in de twee de minuuut moest Kees van Kranen burg een bal van de schoen plukken toen Stoffer van Soest een ogenblik te nonchalant speelde. Even later speelde rechtsback Slotboom verkeerd terug, waardoor IJFC een cornerbal mocht nemen. Deze cornerbal werd scherp voor 't doel getrokken en met moeite wist keeper Van Kranenburg het leer te bemachtigen. Musketiers beperkte zich hoofdzake lijk tot snelle uitvallen, waarbij vooral middenvoor Heikamp zich door ijver onderscheidde. In de zeventiende mi nuut snelde Heikamp wederom op het doel af, schoot hard in, maar de bal werd fraai uit de hoek gestompt door de IJFC-goalie, echter juist voor de goed meegekomen Cor Henzen die zich geen moment bedacht en beheerst in schoot 10. De Musketiers-aanhang kon juichen. Na dit succes ging de Musketiersploeg rustiger en beter spelen, vooral de ver dediging klopte nu beter. Uit het mid denveld werden enige goede aanvallen opgezet, waarbij beurtelings schoten van Cor Henzen en Teus Heikamp be kwaam door de bijzonder goed op dreef zijnde IJFC-keeper werden gestopt. Vlak voor tijd redde de IJFC-keeper bijzonder fraai. Een hard ingeschoten bal van Heikamp wist hij spectaculair uit zijn doel te ranselen. Nadat rechts back Slotboom nog de IJFC-keeper op de proef had gesteld, floot de scheids rechter voor de pauze. Direct na rust trachtte IJFC de ach terstand weg te werken, maar de Mus ketiersverdediging stond nu pal met aan het hoofd Zwerus van Kranenburg en Ries van de Klift. Pas veertien minuten voor de tijd was het echter weer raak. Teus Hei kamp plaatste de bal keurig door naar Cor Henzen, die zeer snel op het doel afsprintte en hard in de benedenhoek inschoot, waarbij hij de overwinning voor de Musketiers veilig stelde 20. Een teleurgestelde koploper probeer de nog een vuist te maken, maar de Musketiersploeg speelde nu fel op bal bezit en gaf de IJsselsteiners geen kans meer. Door de overwinning heeft het team van trainer Heikamp weer aan sluiting gekregen met de kopgroep en doet het nog volop mee in de titelstrijd. OCHTEN De verkiezingspropagan da karavaan zal op maandag 9 maart een bezoek aan Ochten brengen. Van 12.15 tot 12.45 uur houdt de kara vaan halt bij het gemeentehuis, waar men de propagandisten te spreken kan krijgen. Alle wensen of klachten, die er naar voren worden gebracht, zullen on derzocht worden. G. B. Runge jubilaris hartelijke gelukWênsen aan. De heer J. Slabber, voorzitter van de oudercommissie, gaf in korte trekken de levensloop weer van de heer Runge. „Dat zijn onderwijs uitstekend is mag ook blijken uit het feit, dat aan zijn school zeer veel hospitanten les geven", aldus de heer Slabber. „Wij zijn u zeer erkentelijk voor al uw activiteiten in en buiten schoolverband". De jongste leer lingen van de school, Wessel en Ingrid boden de jubilaris een complete autora dio aan. In de lange rij van sprekers waren vertegenwoordigers van de vereniging voor openbaar onderwijs, de plaatselij ke afdeling van die vereniging, oude vrienden uit zijn vorige woonplaats Wijk bij Duurstede, alsmede enkele af gevaardigden van plaatselijke organisa ties, waarmee de heer Runge nauw ver bonden is. De heer Runge ^prak een uitgebreid dankwoord, in eerste instantie tot de inspecteur van het lager onderwijs de heer Lindeman, in tweede instantie aan het adres van de burgemeester. „U hebt mij nooit met lege handen laten staan", aldus de heer Runge. „Wanneer myn vragen gerechtvaardigd waren, dan werden ze gehonoreerd. E RHENEN Al vrijdagmiddag E werd de heer Runge door de leerlin- gen van de Halschool gehuldigd E i.v.m. zijn veertigjarig jubileum bij het openbaar onderwijs. Toen het echtpaar de school betrad zong de j jeugd een welkomstlied, dat was sa- mengesteld door de twee jongste on- derwijzeresjes van de school. De wethouder van onderwijs, mr. J. E Deen, alsmede een vertegenwoordig- ster van de vereniging voor open- baar onderwijs, de dames van de ou- dercommissie en familieleden van de jubilaris woonden de festiviteiten bij. Er werden voor de jubilaris talrij- ke schetsjes gebracht en veel liedjes gezongen. De eerste klas had zelf gemaakte rijmen, waarin alle deug- den en ondeugden van de meester tot hun recht kwamen. Zelfs een in- j terview van een imitatie-meester met grijs haar, pofbroek en een imi- 5 tatie-journalist behoorde tot het E programma. Wethouder Mr. Deen was weer in dc schoolbank gekropen en hield een zeer geestige speech, waarbij hij j werd bijgestaan door twee jeugdige leerlingen. Het waarnemend hoofd bood namens leerkrachten en gods- dienstleraar een aktentas aan. Me- vrouw Runge kreeg een bloemstuk, dat werd aangeboden door de ouder- E commissie. j Het jubilerende hoofd dankte na afloop alle aanwezigen hartelijk, vooral ook het gemeentebestuur, dat er voor had gezorgd dat op de school de vlag was gehesen. Zéér bijzonder werd op prijs gesteld het geschenk waarmee de leerling Wim Remerie naar voren kwam. Wim is trainer van het schoolelftal. Hij bood de j meester 14 paar kousen en 14 voet- E balbroekjes aan. Toen ik in Rhenen kwam hebben wij de eerste maanden aan elkaar moeten wennen, daarna hebben we elkaar al gauw gevonden en was u ervan over tuigd, dat wat ik deed in het belang was van de gemeente Rhenen. Ik dank u voor uw begeleiding en voor uw steun". Sprekende tot de vele andere aanwe zigen ter receptie, zei de heer Runge: „Het is niet mijn jubileum, maar dat van u. U allen hebt mij gedragen naar deze veertig jaar. Ik heb in de loop van de tijd de bijnaam gekregen van „Grij ze bison", maar ik prijs me gelukkig, dat ik alleen met mijn ogen de klas nog kan stil krijgen". Het was al laat ge worden, toen d® jubilaris de laatste sprekers met voor ieder een toepasse lijk woord had beantwoord. ROELOF A RENDS VEEN De koplopers in hoofdklasse D, Treffers uit Roelofarendsveen, en STV-CIimax kwamen zaterdag weer tot een puntenver deling en bleven hierdoor beiden ongeslagen. Hierbij dient wel vermeldt dat de Veenendalers in deze wedstrijd niet over pech hadden te klagen en vooral v. Wely Week deze middag bijzonder bij vrouwe Fortuna in de gunst te staan. Het 2de team stelde enigszins teleur door bij Torpedo 2 in Apeldoorn met 7-3 te verliezen. In de eerste sol wees Van Wely de sterke v. Ruiten met goed geplaatste looping drives duidelijk in 2 games terug (1521 en 1721). Hierna moest invaller De Kleuver ondanks goed spel, toch in Vasseur met'2 maal 2118 zijn meerdere erkennen, waarna een niet in topvorm spelende Vermeer toch een regelmatige zege op Akerboom boekte (17—21 en 18—21). Het dubbelspel ging met 2111 en 2117 verdient naar de Treffers-com binatie die wel raad wist met het wat trage spel van het Veenendaalse duo. Met veel rand- en netballen wist v. Wely Vasseur de 1ste game met 19-21 af te snoepen, maar hij moest de 2de game na een 1016 voorsprong toch met 2118 laten schieten. In dé beslis sende game had v. Wely weer alle geluk van de wereld en won met 1921, na aanvankelijk met 105 te hebben ach tergestaan. Vermeer speelde tegen v. Ruiten een prachtige 2de game, maar was in deze partij toch te weinig ge concentreerd om te zegevieren (2116. 14—21 en 21—15). Hierna kwam De Kleuver tegen Akerboom uitstekend voor de dag en deze laatste moest dan ook alle zeilen bijzetten om met het kleinst mogelijke verschil te kunnen winnen (2116, 2022 en 2422). Vermeer speelde tegen Vasseur zeer technisch en liet z'n tegen stander de fouten maken. De Treffers speler speelde vooral in de 1ste game zeer dom en zag een 1916 voorsprong verloren gaan door 5 maal achtereen onbesuisd fout te smashen. (2 maal 1921). Ook tegen Akerboom had v. Wely weer het geluk aan z'n zijde, Hierdoor werd de 1ste game met 2022 in zijn voordeel beslist en toen de Vee nendaler in de 2de game alweer met een randbal startte, gaf Akerboom er de brui aan (821). In de slotpartij gaf De Kleuver met sterk aanvalspel De Ruiter handen vol werk, maar hij kwam uiteindelijk nog routine te kort om de sterke verdediging van z'n opponent te doorbreken en z'n team de (niet ver diende) volle winst te schenken (2 maal 21—18). Door dit resultaat blijven beide team met 11 punten uit 7 wedstrijden d ranglijst in deze degradatiegroep aa voeren en kunnen zich wel uit de d gradatiezorgen beschouwen.

De Vallei | 1970 | | pagina 3