Grote aanvoer goede dieren op Rhenense Paasveeshow Reis van contrasten is 'n échte kennismaking NCVB jubileerde Diep doorleefde uitvoering in Rhenen Euphonia's tiende Johannes Passion: sober indringend Henk (11) vindt t lollig Bromfietser na Iiotsing in ziekenhuis Houten keet in Rhenen uitgebrand v;;.*£ 11079 VALLEI? Belt Primeur van Streek-VVV Zuidveluwezoom MARKTEN Solisten Magistraal BURGERLIJKE S1AND KESTEREN ALLES BIJ ELKAAR TOCH NIEUW DECOR BURGERLIJKE STAND EDE VRIJDAG 6 MAART 1970 RHENEN Het was alle jnaa| anders dan voorheen op de paasve<etentoonstej_ ling donderdag in Rhenen - vee was niet meer bij dc Cuner^oren maar in een overdekte autoj}|fuS.garage. Maar wat er ook anders^ as; er waren vele ..grote runderer*., en maar weinig vette kalveren. Ejft ^ie grote waren dit maal onkg Weer de dieren van stal de Lint yfó Zevenbergen (die vele jaren Ptve'zig bleven) zodat het een felle strijd werd tussen de Westbrabantse en de Zuidhollandse Rijnstreek-run deren om van de NOP-runderen en an deren dan nog te zwijgen. Met dat al kwamen de runderen uit de omgeving wat in de verdrukking: het wilde ons voorkomen dat we nog niet eerder een zo goede paasveeten- toonstelling hebben meegemaakt en in de topeinden was er dan ook een felle strijd. Na de opening door burgemeester jhr. mr. L. Bosch' van Rosenthal, ere-voor zitter van het bestuur ving de jury aan met de jongste dieren. RHENEN Met de beide handjes onder zijn kin en de ellebdogjes op ta fel, zo zat gisteravond de elfjarige Henk van Noort, zoon van kastelein Henk van Noort uit café „Centrum" aan de Koningstraat in Rhenen, volle dig in trance te kijken naar hét spel van het eerste van „BVR", dat een zeer belangrijke wedstrijd had te spelen te gen „ONA"-l uit Opheusden. met als inzet de kampioenstitel in de hoofd klasse van de Wageningse Biljart Bond. Helaas moest de jeugdige knaap al gauw naar zijn bed, maar van zijn ge- zich viel af te lezen, dat hij maar het liefst tot aan het bittere einde was blij ven kijken. Want in de kleine Henk schuilt een toekomstig biljarter. „Ik mag nog niet meespelen," zei Henk, „want ik ben pas elf jaar. Maar ik doe het, wel elke dag. Dat vind ik lollig!" Hij speelt dan met z'n broertje Ro nald van 4 die gisteravond uiteraard niet van de partij was, maar er ook al wat van kan. „Mijn hoogste serie is 36 geweest," zei Henk als een volleerd bil jarter. Henk is leerling van de openbare school aan de Bantuinweg. „Later wil ik met computers werken," een gedeci deerd antwoord van de kleine man, die bepaald wiskundige gaven bezit, getui ge het feit, dat hij op zo'n jeugdige leeftijd al behoorlijk met het biljart spel overweg kan. Hij doet het dan ook al vanaf zijn derde jaar. Of hij op een plaatje wilde? „Jawel, maar dan moet u even wachten, want dan haal ik eerst even m'n queu". Hij schroefde hem vakkundig in elkaar en poseerde als een professional. Van een vijftal zwartbonte kalveren werd kampioene één van G. Meerdink te Barneveld en van een zevental zwartbonten één van J. van Roekei te Lunteren, de twee enige die een ere-prijs rkegen. Met een paar eerste- prijsexemplaren werden ze al spoedig aangekocht door de firma Velleman, Kros-Impex, te Amsterdam. De kalveren kwamen alle van de west-Veluwe en op een na werden ze alle bekroond. Bij de jongste vaarzen was er direct al strijd tussen stal KI. Roos te Amstelveen en Gebr. De Lint (2 ereprijzen in genoem de volgorde), van de tweetanders waren de twee ereprijzen voor Gebr. De Lint evenals van de zware viertanders. Deze laatste waren zo goed en zo talrijk dat ze in zwaar en licht werden verdeeld; van de lichteren waren de ereprijzen voor M. Vink te Emmeloord en de fa. T. A. en J.- J. Koster te Hazerswoude. In beide klassen werden verder uitsluitend eerste prijzen toegekend, o.a. aan een zware 4 tander van C. J. van Miltenburg te Rhenen en één van H. Boeve te Ud- del. terwijl in de zware klasse als no. laatst stond een na J. Vis te Rhenen. De twee ereprijzen dec zestanders- waren voor M. Vink te Emmeloord en H. Boeve te Uddel; een 1ste prijs kre gen o.a. dieren van F. van Zeist te Beekbergen en fa. J. G. Hogenslag te Olst. Van de jonge koeien ging de ereprijs naar G. Roos te Hareswoude; eerste prijzen waren o.a. voor L. v. Hattum te Kesteren (Q en voor J. Vis te Rhenen (D en E). Bij de oudere koeien zagen we exem plaren uit Klundert en Rijnsburg als ere-dieren. F. v. Zeist te Beekbergen en C. J. v. Miltenburg te Rhenen besloten de rij der eerste prijzen, hetgeen J. Boeve te Uddel deed met twee jongere dikbillen. Ereprijzen vhor twee van De Lint (dikbillen). J VEENENDAAL Op het kruispunt Vijgendam-Polderweg raakte de brom fietser J. R. uit Ede donderdagmiddag vrij ernstig gewond bij een botsing met een auto, bestuurd door mevr. W. H. v. d. V. eveneens uit Ede. R. werd naar het Julianaziekenhuis in Ede overge bracht. Het. ongeval ontstond doordat de bromfietser de auto op het kruispunt geen voorrang verleende. Deze reed met een snelheid van ongeveer 60 km per uur, en kwam pas dertig meter verder tot stilstand. De 15-jarige VeenendaJer E. v. R. moest, woensdagavond naar het Julia naziekenhuis worden overgebracht, na dat hij met zijn fiets tegen een auto was gebotst op de hoek Brouwer straat-Schrijverspark. Hij verleende de van links komende bestelwagen, be stuurd door J. R. uit Veenendaal, geen voorrang. De jongeman was vrij ernstig gewond. RHENEN Een houten directiekeet van de ABC-Bouwmaatschappij is van nacht afgebrand. In de keet, die stond op het. terrein van het uitbreidingsplan Domineesberg. brandde een oliekachel. Deze raakte oververhit. Daardoor brak brand uit. De vrijwillige brandweer van Rhenen rukte uit met twee eenheden. Van de keet bleef niets over. De schade is onbekend. Geboren: Andreas, z.v. K. R. C. van Leusden en D. Vermeer, Kesteren; Ger- ritje W„ d.v. Blotenburg en W. van Wijk. Kesteren; Wilhelmina N„ d.v. F. van de Blink en N. L. Guis, Kesteren; Lutske, d.v. J. H. Wallinga en Z. Horn- stra, Kesteren; Hendrika M., d.v. G. Arends en L. van Mourik, Opheusden. Getrouwd: J. D. Roelof sen te Op heusden en J. Hoefnagels te Megen, Haren en Macharen, Van de oudere dikbillen werd ere prijs-winnaar een excellente roodbonte van fa. v. d. Werf Koster te Hazers woude, tevens kampioen der dikbillen en uiteindelijk algemeen kampioen van de dag. Dit laatste tegen de kampioen der vaarzen de blauwbonte zware vier- tander van Gebr. De Lint, ook een be ste! De beide leeftijdsklassen der ossen telden als allereersten twee vah G. J. v. d. Broek te Abcoude; de viertander werd kampioen. Ereprijs bij de ouderen werd één van F. v. Zeist te Beekbergen, twee tweeden en een eervolle waren van W. Breunisse te Wageningen. Kampioen der stieren werd een beste lichtblauwbonte van Gebr. De Lint. Een le prijs was o.a. voor F. Geurts te Put ten. Twee groepen blauwbonten zagen als eerste de vier beste jonge dieren van Gebr. De iLnt. ere B werden die van M. Vink. Van de roodbonten werden ere-prijs viertallen die van K. Roos te Amstel veen en van P. Roos te Ter Aar terwijl drie een 1ste prijs kregen. dan avan a.u.b. voor Voenandaal 17.30 uur 10550 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwa Veonendaalsoweg I59 WAGENINGEN „Het hoeft niet meer, al die buitenlanders drie dagen in Nederland en hüp weer weg, zonder dat ze iets gezien hebben". Opgewekt beent de heer A. J. H. van Helbergen, directeur van de Streek-VVV Zuid- Veluwezoom, door zijn kantoor in Wageningen. Oude Verkadeplaatjesalbums inspireerden hem tot het idee voor de Reis van Contrasten, die zijn vereniging met ingang met dit seizoen buitenlandse gasten gaat aanbieden, in samenwer king met de rederijen Heijmen en Koppe. Vanaf 6 mei tot eind september elke week, drie dagen lang en dan afwisselend per bus en per boot. Veel minder vermoeiend dus dan een busreis alleen en dan precies dié dingen laten zien, waar het echte Nederland uit bestaat. Vandaar ook de naam Reis van Contras ten. Wie eraan meegedaan heeft vóór 78 tot S 63. maar dat verschil zit alleen in de hotelaccommodatie heeft Nederland niet even gedéén, hij heeft een heleboel gezien. Zoals een rechtgeaarde buitenlander dat meestal wil, begint, de tour in Am sterdam en eindigd hij daar ook. Het VEENENDAAL Tweehonderdvijf tig Veenendaalse dames waren gister avond in gebouw Eltheto bijeen voor de viering van het veertigjarig jubileum van de Ned. C-hr. Vrouwenbond. Het programma bood samenzang, declama tie. een huldiging en vooral gezellig heid. Veel verenigingen, zowel, uit Veenen daal alsook uit Renswoude, Eist, Rhe nen, Achterberg en Ede lieten zich ver tegenwoordigen. o.a. op de receptie van de besturen van de afdelingen Noord en Zuid-Veenendaal, die voor het pro gramma begon, werd gehouden in de kleine zaal. Onder de gasten waren voorts o.m. een vertegenwoordigster van het gewestelijk en hoofdbestuur, die een insigne voor het vaandel van de afdeling overhandigde aan presidente mevr. M. L. Visscher-Plaatzer. en me vrouw Bode, echtgenote van Veenen- daals burgemeester. Acht dames werden op het podium gehuldigd in verband met hun 40-jarig lidmaatschap. De afdeling heeft eigen- Eierveiling Barneveld. aanvoer: 344.820 stuks, stemming: redelijk. Prij zen (in guldens per 100 stuks). Eieren van 51/52 gram f 10,41-f 10,82; 56/57 gram f 11,31-f 11,85; 61/62 gram f 12,57- f 12,79; 66/67 gram f 12.74-f 12.99. Coöp. Veluwse Eierveiling Barneveld. Aanvoer: 1.517.300 stuks, stemming, redelijk. Prijzen van 52/53 gram f 10.68 -f 10,83; 56'57 gram f lï.44-f 11,90; 60/61 gram f 11.94-f 12,86; 64/65 gram f 12,53-f 12,82. lijk dertien „40-jarigen", maar enkele waren verhinderd aanwezig te zijn. Het programma ontrolde zich onder het motto „gisteren en vandaag". Het thema werd o.m. op speciale wijze uit gewerkt door een twaalftal onder het zelfde motto met. de titel „De vrouw in de litteratuur vanaf de Middeleeuwen tot vandaag". Op de foto de bestuursleden mevr. M. L. Visscher-Plaatzer, mevr. L. Bud- dink-Ebbers, mej. R. Wilzing (afd. zuid), mevr. G. Mooibroek-Geerts, mevr. J. J. Vermeulen-van Viegen. en mevr. E. Valkenburg-Achterberg (afd. noord) tijdens de receptie. gezelschap, maximaal zestig personen, vaart door het Amsterdam-Rijnkanaal en de Rijn naar Rhenen, waar de bus sen wachten voor de rit naar de hotels Klein Zwitserland in Heelsum en Haar huis in Arnhem. Einde van de eerste dag. De volgende dag brengt een bustocht naar De Hoge Veluwe en het Kröller-Müllermuseum („Watch for wild life as you drive along") en vanuit Arnhem een boot tocht over de IJssel. Dat is een weinig gemaakte, maar bijzonder aantrekkelij ke rivierreis, omdat de IJssel nog zo veel „oevercontacten" biedt. In Deventer staat een bezoek aan het oude Bergkwartier op het programma, met als sluitstuk het museum achter de Waag; poppenhuizen, die laten zien hoe we vroeger leefden rond de huiselijke haard. De overnachting is in het Motel Apeldoorn. De derde dag nieuwe contrasten en wel op een bustocht via Elburg naar RHENEN Na het indrukwek kende en indringende slotkoraal was het doodstil in de Cunerakerk te Rhe nen. Een stilte, waarin Bach's Passie muziek naar het Evangelie van Johan nes naklonk in oor cn hart. Lijdens- muziek die uitmondt in een jubel om Gods genade, waardoorheen de triomf van Pasen klinkt. Wie heeft ooit op schonere wijze dit alles getoonzet dan Bach? Hij schreef zijn Matthauspas- sion groots en dramatisch, maar daar naast leeft zijn Johannespassion voort als een schitterend kleinood, sober der en op vele momenten ook indrin gender en intiemer. De Christelijke oratorlumvereniglng „Euphonia", het Radio Bacli-orkest en de solisten onder leiding van Gijs- bert van Zanten hebben ook in de 10de uitvoering deze kenmerken overtuigend neergezet. Een vertolking, die alleen al door het hele decor van de Cunerakerk bijna vraagt om een kerkmuzikale aan pak. En aan deze eis heeft men volledig voldaan. Het is elk jaar één grote familie die zich schaart rondom het kleine podium in de Cunerakerk. Heel de entourage waarbij de zich vooraf gereedmakende orkestleden in een hoek van de kerk niet ontbreken, geeft aan dit gebeuren een aparte sfeer. De honderden „ge meenteleden" zoals Bach zijn toehoor ders heeft bedoeld, schuifelen naar hun plaatsen; het stemmen van de instru menten, waarop de eeuwenoude gewel ven neerkijken, het is alles een ver trouwd voorbereidingsstadium. Wan neer de inzet van het beginkoor klinkt, is de gotische ruimte veranderd in een barok muziekpaleis, vol van Bachs eeuwige muziek. Meteen al in het begin werd duidelijk dat. Van Zanten er weer alles aan gedaan had om met. zijn „Eu phonia" tot een diepdoorleefde uitvoe ring te komen. Hoewel de zang in de aanvang wat markanter had kunnen zijn, loste dit probleem zich snel op Vooral de opvatting van Van Zanten over de koraalvertolking (we schreven het al eerder) kan ik waarderen, hoewel hier en daar «iets meer dramatiek bin nensloop in vergelijking met vorig jaar. Veel verder dan nu het geval was, moet men ook niet gaan. Juist de pun ten waar we vorig jaar de vinger leg den waren nu subliem in orde, zoals het „Kreuzige" (nr. 36) en vooral „Weg mit dem, kreuzige ihn" (nr 44). Jammer dat nu bij „Sei gegrüsset" en „Lasset uns" de inzet even haperde. Stof tot stude ren, lijkt me. Verder kan het koor voor zijn aandeel op een geslaagde uitvoe ring terugzien. Het lijkt een gemeen plaats dit zo te zeggen, maar wie het slotkoor hoorde met daarna het prachti ge koraal „Ach Herr" zal weten hoeveel inhoud dat woordje geslaagd bezit in dit verband. Ook dit jaar tenslotte weer een volledig „zuiver" optreden. Bach heeft in zijn Johannespassion een bescheiden plaats aan de solisten toegekend. Het past in zijn bedoeling en opvatting, maar toen we met name Aafje Heynis (alt), Nelly v.d. Spek (so praan) en de bas Cor Niessen beluis terden, kwam de ondeugende gedachte op, het Bach kwalijk te nemen niet wat uitvoeriger geschreven te hebben. Ge weldig met welk een warmte en diep doorleefde voordracht Aafje Heynis haar aandeel verzorgde. De aria „Es ist vollbracht" ontroerde op ieder detail door haar sublieme zangkunst, vooral wanneer Bach even op Handeliaanse wijze de held van Juda bejubelt. Heel spijtig dat in de begeleiding de viola da gamba en het orgel net. niet stemden, maar bijzonder hinderlijk was het niet. Nelly v. d. .Spek verraste door haar soepele en trefzekere enthousiaste ver tolkingen. Het is toch machtig mooi dat een nieuwe generatie klaar staat om een oude traditie zo glans vol voort te zetten. Wat een voorrecht zo'n sopraan te mogen horen. Cor Niessen bracht zijn Christuspartij veel markanter dan vorig jaar. Door rust en zekerheid kon hij zich geheel wijden aan een door leefde vertolking die zo langzamerhand een voor ons, geheel eigen karakter krijgt. Helaas moest David Hollestelle door ziekte verstek laten gaan. Hans Zomer nam zijn plaats voor treffelijk in na een wat onzekere start in de eerste aria. Paul Schotsmans en Jan Waayer behoren tot de vaste kern en die keuze blijkt juist, al steekt het volume van Schotsmans even te scherp af. Jan Waayer verzorgt de evangelist partij op een zeer juist vertellende wij ze, vanaf de kansel in gewoon donker pak. Een detail in dit luisterrijk geheel dat niet onvermeld ma£ blijven. De or ganist van deze avond was Rienk Jis- koot die weer als vervanger optrad (vo rig jaar op de klavecimbel). Na deze zakelijke (en noodzakelijke) opsomming van medewerkers is het goed terug te keren tot de uitvoering in haar geheel. En dan kun je alleen maar hopen dat deze traditionele uitvoering nog jarenlang stand mag houden. Graag met een iets meer geïnspireerd orkest en met wat meer bezoekers, want de kerk was niet vol. Dit laatste deed ge lukkig geen afbreuk aan deze magis trale avond. En voor zo'n resultaat wa ren we toch gekomen. Oostelijk Flevoland. In Bunschoten ts dan de boot er weer om de gasten naar Muiden te brengen. Er volgt een wan deling naar het Muiderslot waar als al les bekeken is, een afscheidscocktail het sluitstuk vormt De groep is dan 's avond» terug in Amsterdam. De heer Van Helbergen: „Als je dan nog alles niet gezien hebt. Tel maar na: het vlakk» land en de bossen, de grote stad en het dorp, water in alle soorten die we maar hebben, stuwen en sluizen, de polder met dat hoogst merkwaardige gemeen schapscentrum in Dronten. Oud en nieuw. Moderne flatbouw in nieuwe wijken. Kortom een beeld van Nederland dat ze echt kunnen verwerken. Daar komt buitenlander zelf in drie dagen nooit aan toe en we geven op di bootrei zen ook nog de gelegenheid om lekker tot ryst te komen". Het enthousiasme van de heer Van Helbergen wordt in hoge mate gedeeld door zijn partners in deze onderneming de rederijen, maar ook de KLM en de reisbureaus, die de Reis van contrasten zeer happig in hun programma hebben opgenomen. KLM-officials, die de tour samen met de heer Van Helbergen de den om hem uit te proberen zeiden: „Zo kennen we Tokio, maar ons eigen land zien we voor 't eerst op deze manier". De KLM presenteert de tour nu als Dreamcruise of Holland en als Traumreise. In de eersté plaats wordt op de Amerikanen gemikt, maar daarnaast blijkt er veel belangstelling te bestaan in Engeland, Zwitserland en Duitsland. De rederijen lieten zich alvast niet onbetuigd door enkele schepen te voor zien van bar. lounge en eetzaal, voorzo ver die niet aanwezig waren. Een hostess iemand met een meer omvangrijke taak dan een stewardess zal tevens als gids optreden. „Dit is bepaald een goed aanbod op de toeristi sche wereldmarkt," zegt de heer Van Helbergen Voldaan; „denk ook eens aan de stroom toeristen die straks loskomt als de jumbo-jets beginnen te vliegen". Zijn er ook verwachtingen voor het binnenlandse toerisme? De heer Van Helbergen kan er weinig van zeggen. Er is een bepaalde tegenzin bij vele va kantiegangers om minstens driehonderd gulden per persoon te besteden aan een trip door eigen land. Velen redeneren, dat ze 't wel gezien hebben en dat ze een verandering van decor willen. Maar toch als je nu die KLM-man hoort, bepaald iemand die het eeri en ander heeft gezien en die nog moet zeggen, dat hij 't eigen land nog nooit op zo'n manier heeft „beleefd..." Wel degelijk is dan het argument verkoopbaar, dat deze Reis van contrasten ook de eigen Ne derlandse bevolking voor verrassingen kan plaatsen. Het kan dus nog best meevallen met de belangstelling uit el- gen land. Geboren: Hendrika G.. d.v. P van Dooren en M. H. van Nieuw Ameron- gen; Petra B., d.v. T. J. van den Brink en A. C. Hofland; Evert, z.v. H Stroomberg en J. T. Vink; Denise. d.v. T. A. H. Overeinder en J. L. Waaijen- berg; Robin, z.v. G. Enneman en A. Snitjer; Anthonie L., z.v. H. Blokland en H. J. Groeneveld; Natascha K., d.v. G. J. Abbo en J. D. J. Kraster; Anne- marie C., d.v. J. J. Lugthart en E. Dijs; Fons C., z.v. J. H. van Loenhout en A. M. M. Beijer; Margreet, d.v. L. H. van Voorst en T. Brouwer; Clasina F., d.v. A. C. Reuvers en C. G. A. van Raath; Erik J., z.v. R. Ficke en M. H JobseAnneke E. d.v. J. B. Wijnveen en W. M van Apeldoorn; Jan, z.v. J. Nab en G. H. Hulstein; Jolanda Y. J., d.v. M. Teunissen en R. W. Koops: Ri chard A. W., z.v. M. Teunissen en R. W. Koops; Michael J., z.v. J. H. M. Barten en J A. van Beuningen; Marjonne G d.v. E. van den Brink en H. A. van de Bruinhorst; Wijnand, z.v. M. H. Klok en H. Top; Gerrit, z.v. E. Heebink en H. G. J. van der Laan; Willem, z.v. H. van Roekei en T. Exalto; Jan D., z.v. A. R. Riemens en E. H. Schreuder; An- nemieke C„ d.v. J. van Manen en H. Berkhof; Marinus C. P., z.v. A. Con- rads en W. van Rijn; Corine I„ d.v. J. Schot, en G. Molenaar; Maria H. J„ d.v. J. E. M. Lampe en C. J. M. Stavenui- ter; Brigitte, d.v. H. Luis en W. Huls hof; Steven E., z.v. G. L. G. Lafeber en M. J. Beekes; Cornells J., z.v. M. Bijl en N. K. Jonker; Anna C. M., d.v. J. W. van -Reemst en S. van Ginkel; Carla E. B.. d.v. C. E. Talma en W. van de Wall; Hendrika J„ d.v. H. Wassing- maat en G. Groeneveld; Steverdina, d.v. M. van Steenbergen en B. A. Groen veld; Jan, z.v. H. Geerestein en J. J. de Lange. Ondertrouwd: E. Deneken en A. Scheffers; M. van den Brandhof en G. van de Weerd; H. van Lagen en M. ten Ham; H. Brunekreeft en G. van Roe kei; J. Pakaila en D. C. Aponno; A. J. de Kruijk en W. H. Morssink; H. Kool en A. Smittenberg; Th. van Beek en H. S. Jolink; A. M. J. Sandifort en W. van Leersum; A. A. Haalboom en A. C. de Ruiter; R. Venema en T. C. van de Peppel. Getrouwd: J. van Harselaar en C. S. van Rhee; J. A. Eijgenraam en M. van den Top; J. van der Kraan en E. Y. Leynder; J. van de Beek en D. C. J. Wallet; G. Vogelezang en M. Hendrik - sen; E. W. Caspers en K. T. J. van Lunsen; P. G. M. van Beek en W. H. van Haren. Overleden: Willem Navest, geb. 5 feb.'93; Jantje Teunissen e/v W. van den Brink. geb. 12 mei '02; Pierre Plas, geb. 16 jan. '90; Dina Boei, geb. 6 mrt. '97, e/v W. F. van den Berge; Wil lem van Dijk, geb. 8 jun. '16; Margare- tha van Laar, e/v J. Willigenburg, geb. 13 feb. '93: Hendrik L. Voulon, geb. 22 mrt. '01; Trijntje van der Vegt, geb. 8 sep. 94; Jeltje Rodrgues de Miranda, geh. gew. met. J. Bommer. geb. 31 mei '02; Evert van den Brink, geb. 8 jan. '91; Maria W. van Opmeer, geh gew. met T. W. Hendriks, geb. 21 okt. '88; Christina van Dijk, geh. gew. Jan Hessels Mulder, met P. C. Meijers, geb. 23 nov. '91.

De Vallei | 1970 | | pagina 5