Opnieuw kwam een groep Koreaanse weesjes in ons land aan, die hier een nieuw tehuis vinden. Op de foto mevrouw Dietz met haar twee dochters en het nieuwe zusjes El Ren Choe. Met een tienvoudige perlondraad, die tevoren met was bewerkt en gezwaveld te en 25 kilo trekkracht heeft, naait de Neurenbergse zadelmaker de 32 delen van een wedstrijdvoetbal aan de binnenzijde in elkaar Deze Hongaar heeft de moed maar opgegeven dat hij met zijn auto nog door de sneeuw kan komen hij keerde terug naar zijn vertrouwde vervoermiddel van vroeger. Prinses Margriet en mr. P. van Vollenhoven woonden in het Bellevue Cinerama theater te Amsterdam de galapremière bij van cje film „Marponed" (Op drift in de ruimte). Op Schiphol is de pier waaraan vliegtuigen van de Israëlische luchtvaartmaatschap pij El Al opstijgen en landen van prikkeldraad voorzien, als onderdeel van de ver scherpte veiligheidsmaatregelen. Grote belangstelling wordt verwacht voor het woon huis met tuin in Róhndorf, waar de Duitse Bonds kanselier Konrad Adenauer heeft gewoond. Het is vrijgegeven voor bezichtiging. Prof. J. tinbergen (links) ontving In de Franse ambassade de bul en de onderscheidingsteke nen uit handen van rector-magnificus Jean Roche, nadat hem een ere-doctoraat van de Parij- se universiteit was verleend. In een weer wat opgeklaarde sfeer brengt president Nixon een toast uit op de Franse presi dent Georges Pompidou, bij diens bezoek aan de Verenigde Staten. Twee fractieleiders van de VVD in gesprek op het congres in Breda mr. H. van Riel (links) uit de Eerste Kamer en mr. W. J. Geertsema uit de Tweede Kamer.

De Vallei | 1970 | | pagina 11