Starfighter: 'n denkende kist, maar.... Russische belangstelling voor de „dolle Mina's' Invloed tv geringer dan men denkt Sport en geweld trokken in 1969 meeste tv-kijkers Blijkens „Biafra-onderzoek NOS: Vanavond stuk van Beckett op televisie VANAVOND To m Poes beweging MORGEN programmaos OLKEL - Een formatie van vier Starfigliters scheert laag en dreigend over de Oostbrabantse vliegbasis Volkel. Kolonel L. W. (Loek) Hansen wacht onge duldig tot het demoralise rende gehuil van de nu steil klimmende monsters enigs zins is weggeëbd en zegt dan: „Je kunt met de een voudigste kist op je snufferd gaan. Als een simpele Piper niet goed wordt gevlogen, kan dat worden afgestraft." Vier per jaar Oorzaken Mannen Te laat Minimum MARTEN TOONDER STRIP Eerbied DONDERDAG 12 MAART 1970 HET GEVAAR SCHUILT IN DE SNELHEID De basiscommandant van Volkel is de eerste om toe te geven, dat een Pi- pertje lang niet alles afstraft. „Bij een Starfighter ligt dit volkomen anders. Die is voor 95 procent elektronisch. Het is een kist met systemen, met her senen zou ik bijna zeggen. Daarom moet je naar hem kunnen luisteren en daarom vereist dit toestel de allerbes te vliegers". Dank zij de aanwezigheid van al die s.ysteriten waarschuwt een Starfighter tijdig wanneer iets niet in orde is. Om deze informatie juist en snel te kunnen verwerken, zijn vliegers nodig met een maximum aan ervaring. Omdat verschillende computers tot de uitrusting behoren, betekent het vliegen van een Starfighter geprogrammeerd vliegen. „Het heeft niets te maken met sport vliegerij", zegt kolonel Hansen. „Dit is zeer specialistisch, professioneel Vorige maand verloor de Konink lijke Luchtmacht haar achtste Star fighter. Het gemiddelde verlies bleef daardoor gehandhaafd op één toestel per jaar. De Westduitse Luftwaffe zag al 116 Starfighters door fatale ongelukken van de sterkte afgevoerd, wat neerkomt op een gemiddelde van ruim 11 toestel len per jaar. Vooral door de spectaculaire ver liescijfers van de Duitsers wordt de Starfighter door velen gezien als 'n even kostbaar als onveilig vliegtuig. Met een prijs van even boven de zes miljoen gulden beho<Vt de Star fighter beslist niet tot de goedkoop ste wapens. Maar dat deze jacht bommenwerper tegelijkertijd een onveilige machine zou zijn, wordt door de experts van de Koninklijke Luchtmacht naar het rijk der fabe len verwezen. De commandant van de vliegbasis Volkel, kolonel L. W. Hansen, zegt: „Je kunt met de eenvoudigste kist op je snufferd gaan". Starfighters van de Koninklijke Luchtmacht: goed voor tweemaal de geluidssnelheid. andere straalvliegtuigen. Eer ze „los" zijn op de Starfighter hebben ze zestig uur begeleid vliegen op dit toestel ach ter de rug. Ze hebben de belastingbeta ler dan rondweg 600.000 gulden gekost. „De laatste tijd krijgen we veel jonge vliegers", zegt kolonel Hansen. ..Hun opleiding duurt niet minder dan 120 uur, waarvan de eerste twintig uur op een tweezitter met een instructeur. We nemen met deze jongeren geen enkel risico". De vliegveiligheid heeft juist in de jaren zestig bij de Koninklijke Lucht macht grote aandacht gekregen. De na zorg bij vliegrampen werd in deze pe riode omgezet in voorzorg. Een handvol experts, die een academische opleiding hebben gehad aan een Amerikaanse universiteit, werkt ieder uur van de dag aan de verhoging van de veiligheid. De resultaten zijn op zijn minst be moedigend. Vielen in de eerste jaren van het straaltijdperk de Meteors, Thunderjets en Hunters soms als rijpe appelen uit de lucht, het ongevallencij- fer met een gecompliceerd vliegtuig als de Starfighter laat een gemiddelde zien van nauwelijks één toestel per jaar. werk want de kist gaat verschrikkelijk snel. Daarom mag ik me bijvoorbeeld niet vastbijten in de radar. Wanneer ik drie seconden te lang naar het scherm kijk, ben ik al veel te ver. Het beeld van de radar moet ik in een fractie van een seconde in me kunnen opnemen en verwerken". Ervaring en nog eens ervaring zijn de pijlers waarop het programma van de Koninklijke Luchtmacht is gebouwd. Het geringe aantal ongelukken met Ne derlandse Starfighters heeft twee hoofdoorzaken: de langdurige en zeer uitgebreide opleiding van de vliegers de zeer grote aandacht die speciaal de vliegveiligheid krijgt. Nederlandse vliegers komen pas in aanmerking voor een opleiding op de Starfighter wanneer ze tenminste vijf honderd vlieguren hebben gemaakt op AMSTERDAM „Wij zijn hier nog niaar een paar dagen, maar de grote ar- beidsliefde van het Nederlandse volk is ons al duidelijk gebleken. De ramen in alle huizen hier zijn helder en proper, dank z(j de arbeid van alle Nederlandse vrouwen". Het is nog maar de vraag of de jongste vrouwenbeweging van ons land „Dolle Mina" erg gelukkig is met juist dit compliment van Tamara Ipat- jewa, vice-minister voor openbare dienstverlening van de grootste repu bliek van de Sovjet-Unie (RSFSR). Met twee andere prominente Russin nen brengt zij een bezoek van twaalf dagen aan ons land, op uitnodiging van de Vereniging Nederland-USSR. De Russinnen hadden wonderlijk genoeg in hun land iets over de Dolle Mina's gele zen en op speciaal verzoek zal er nu een ontmoeting plaats hebben met wat Dolle Mina's. Vooral voor Nederlandse dames kan het een interessant gesprek worden, want al hun idealen lijken in de Sov jet-Unie al verwezenlijkt. „Maar dat is zeker niet vanzelf ge gaan. Er waren veel problemen te over winnen toen wij probeerden de vrouw in staat te stellen haar drie hoofdfunc ties harmonisch te volbrengen: als moe der, als echtgenote en als werkende vrouw. We hebben er vier jaar geleden ■peciaal het ministerie voor openbare dienstverlening voor opgericht", aldus de vice-minister van dit departement. Taalmoeilijkheden bestaan voor de Russinnnen in ons land nauwelijks, want tot het groepje behoort Ljoebow Sjetsjokawa, die Nederlands doceert aan de Universiteit van Moskou, en een chef-tolk van Intourist, vankelijk waren er veel te weinig crè ches, maar in de grote steden is dit pro bleem nu onder de knie. Er maken nu negen miljoen kinderen gebruik van en dat worden er ieder jaar meer. Wij hebben natuurlijk in een paar jaar nog niet alle problemen opgelost, maar we zijn er mee bezig". Hoe reageren de mannen? „De zorgzame mannen helpen hun vrouwen thuis. Men ziet vele mannen in wasserettes, waar ze geduldig scha ken en lezen tot de was van hun gezin klaar is. In het algemeen voelen steeds meer vrouwen zich aangetrokken tot het maatschappelijk gebeuren. Die ont wikkeling gaat door, dat kan zelfs de meest conservatieve man niet tegen houden", zegt Tamara Ipatjewa krach tig. Tot de groep behoort ook Anna Sjoe- gajewa, presidente van het Sovjet vrou wencomité, dat vele miljoenen leden telt. Het comité heeft contacten met vrouwencomités in 120 landen over de hele wereld. Men heeft een Vredes- front gesticht om geestelijke en mate riële steun te verlenen aan onderdrukte volkeren, bijvoorbeeld in Afrika en La tijns Amerika. Ook wordt samengewerkt met de UNESCO, voor het grote doel: ophef fing van de discriminatie van de vrouw, waar ook ter wereld. „Wij helpen waar dat nodig is", zegt Anna Sjoegajewa. De Dolle Mina's kun nen gerust zijn. Met de komst van de Starfighter 138 in getal in 1962 was rekening ge houden met een verlies van vier toe stellen per jaar, een verwachting die was gebaseerd op de ervaring, die voorheen met straaljagers was opge daan. Volgens deze opzet hadden intus sen 32 Starfighters verloren „mogen" gaan. Bij de luchtmacht wordt ervan uitge gaan dat een hoge graad van vliegvei ligheid in vredestijd de enige mogelijk heid vormt om de slagkracht en de pa raatheid te handhaven. Wat de vijand in vredestijd niet kan, doet het ongeluk: verlies aan vliegtuigen en moreel. De Duitsers zijn pas de afgelopen ja ren overgegaan tot een wetenschappe lijke aanpak van de vliegveiligheid. De oosterburen zijn hiermee duidelijk te laat begonnen. Op het vlak van de er varing kwamen de Duitsers noodge dwongen te kort. Ze mochten er gerui me tijd geen luchtmacht op nahouden en toen het sein op groen werd gezet, stapten hun jonge vliegers en technici onvoldoende voorbereid het tijdperk van de Starfighter binnen. Hun vloot omvat ongeveer achthonderd toestellen. Wanneer de Duitsers hadden gewacht tot hun vliegers voldoende ervaring zouden hebben, hadden ze jarenlang geen operationeel aandeel aan de NAVO kunnen leveren. Dat hebben ze nu wel, echter ten koste van 117 vlieg tuigen en zestig levens. Om de vliegvaardigheid op peil te houden, maken de Nederlandse vliegers jaarlijks tweehonderd uur op de Star fighter. Een groter aantal is om finan ciële redenen niet mogelijk. Maar is het genoeg? „Het is het absolute minimum", meent kolonel Hansen. „Zodra we min der ervaren vliegers krijgen, is het de vraag of dit minimum acceptabel is". Het aantal jonge en dus minder ervaren vliegers groeit vrij snel. l)e invloed, die de tele visie op de kijkers heeft, is in feite niet zo groot als de invloed, die men er aan toe schrijft. De afdeling studie en onder/.oek van de Nederlandse Omroep Stich ting heeft deze beïnvloeding van vooral de televisie onderzocht aan de hand van de berichtgeving rond Biafra. Op 3 en 17 januari is een enquête gehouden, waaruit blijkt dat die beïnvloeding erg meevalt. Het direc te effect van een bepaalde bood schap, die een keer werd uitgezon den is moeilijk aan te tonen. Door de herhaling van het nieuws over Biafra wist bijna het gehele pu bliek van de toestand in dit deel van Nigeria af. Ruim acht van de tien Nederlanders noemden de televisie het nieuwsmedium, dat hun het bes te op de hoogte van die toestand in Biafra had gebracht. Het grootste deel van de onder vraagde mensen, 84 pet., was van mening dat Nederlanders op de een of andere manier de afgescheiden provincie van Nigeria moesten hel pen. Voor meer dan de helft bete kende Biafra honger. De meesten wilde de hongersnood vooral bij de kinderen tegengaan. Uit het rapport van de NOS kan men concluderen dat de gedachte aan Biafra bij het grootste deel van het publiek in de eerste plaats een emotionele reactie opriep. Over de oorzaken van de oorlog tussen Nige ria en Biafra had men minder snel een antwoord klaar. Toch was het publiek goed geïn formeerd over de strijd in het land aan de westkust van Afrika. Min der goed wist men te vertellen waar Biafra en Nigeria lagen. Slechts vijf In het toneelstuk „Spel zonder woorden" van S. Beckett dat de VPRO-tv vanavond om tien uur via Nederland I op het scherm brengt, ziet u een men, die met alle midde len die hij tot zijn beschikking krijgt, een doel probeert te bereiken. Alle moeite en inspanning leiden tot niets. Aan het eind is de mens geen stap verder gekomen. De adsurditeit van elke menselijke activiteit wordt in dit stuk optimaal gedemonstreerd. Op zichzelf niets zeggende voorwerpen als een boom, een schaar, een karaf met water, drie kubussen, een touw en drie fluitsignalen omgeven een man. Waartoe het allemaal dient, hoe het daar komt, wat de bedoeling is: het wordt aan u overgelaten. Mevrouw Ipatjewa begint haar ralaas over het werk van de vrouw in de Sov jet-Unie met de vermelding dat op 8 maart, de dag voor de vrouw, niemand werkt uit eerbied voor de vrouw en de moeder. „De mannen doen die dag alles. Ze glimlachen de hele dag en ze zijn erg lief, maar de volgende dag zijn het weer gewone mannen". „Het ministerie van Dienstverlening zorgt ervoor, dat de vrouw kan gaan werken, als zij dat wil. Er zijn was- en schoonmaak diensten, reparatie-diensten, ateliers waar maatkleding voor corpu lente vrouwen wordt gemaakt en wij stellen kindermeisjes beschikbaar als de huismoeder dringend weg moet". Aan de scholen zijn crèches verbon den. waar de kinderen kunnen eten. spelen, leren, films bekijken, enz. Aan- 6846: Heer Bommel en Tom Poes wa ren op de dijk gaan zitten en keken nu moedeloos naar de zee die rood besche nen werd door de opkomende zon. „Als we nu eens te werk gaan..." mom pelde heer Ollie. „Als we nu eens een tak nemen, bedoel ik...". „Die breekt", zei Tom Poes. „De ste nen in de dijk zijn veel te zwaar". „Het is te Iaat!" riep Rep. Hij huppel de nog steeds, maar hij begon te vrezen, dat dat ook niet veel zou helpen. „Kijk daar maar eens!" vervolgde hij benauwd, terwijl hij in de richting van de stad wees. Daar was een donkere me nigte zichtbaar, die langzaam maar zeker nader schuifelde over het vochtige strand. Een ogenblik zat heer Bommel ver stijfd van schrik, maar toen werd hij door een grote woede bevangen. „Te wapen!" riep hij uit. „Verzamel alle mobs! Onder mijn leiding zullen we de stabs verslaan! Ze zijn oud en suf, be doel ik! Te wapen!" „Dat heeft geen zin", zei Rep, moe deloos springend. „Er zijn maar weinig mobs en er zijn veel meer ouderen. Er zijn ontzettend veel ouderen, want ieder jaar worden de mobs stabs, en stabs wor den nooit meer mobs. Dat is ons hele jeugdprobleem!" „En toch is het wel een goed idee", zei Tom Poes peinzend. „Verzamel de mobs, Rep! Vlug! En laten ze vooral hun buidels meenemen!" procent situeerde de gebieden aan de Atlantische kust van Afrika. Zondag 11 januari werd bekend, dat Biafra voor de Nigeriaanse overmacht was bezweken. In de week tussen 11 en 17 januari werd er in het NOS-journaal en in de ac tualiteitenrubrieken bijzonder veel aandacht aan de gebeurtenissen in Nigeria besteed. Veertien procent noemde op 17 januari het nieuws uit Nigeria een der meest opvallende uitzendingen van de week. Werd voor de val van Biafra een eenzijdig beeld gegeven van de oor log, verdediging van het Biafraanse standpunt; na de val was de bericht geving verwarrend. De reactie van het publiek was toch duidelijk. De zekerheid waarmee geoordeeld was over de Biafraanse kwestie op 3 ja nuari, nam duidelijk af. Men wist niet meer wie gelijk hadden: de Biafranen of de Nigerianen. De NOS noemt het tijdelijke as pect van de grote beroering rondom Biafra een goed voorbeeld van de betrekkelijke invloed van televisie op de kijkers Waarschijnlijk ligt de kracht van de televisie in het registreren van maatschappelijke veranderingen op langere termijn. De Tros stelt vanavond de zange res Lara Saint Paul voor. Lara werd 25 jaar geleden in Ethiopië ge- horen. Haar vader is een Italiaan, haar moeder komt uit Somaliland. Italië werd haar tweede vader land. Zij woont er als de echtgenote van Pietro Quinto Cariaggi, op richter en mede-eigenaar van haar grammofoonplatenmaatschappij De Italiaanse journaliste* beschrij ven Lara liefkozend als: het zin gende koffieboontje. Lara verschijnt, om 22.05 uur op het tweede net. TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS Kleur: Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 VPRO: Kleur: Rat life and diet in North America, Canadese un derground-film. 19.18 Pakistaanse muziekgroep The Ali Brothers. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 VPRO: Berichten uit de Sa menleving. 20.35 Kleur: Dagboek van een op roerkraaier (2): rebelse liedjes uit allerlei landen. 21.05 Kinkerstraat impressie van een stukje onleefbaarheid in de hoofdstad van Nederland. 21.30 Beloof me dat je me nooit ver geet al word ik honderd jaar: een programma over Winnie-de- Poeh. 22.00 Kleur: Spel zonder woorden (1), pantomime van Samuel Beckett. 22.30 NOS: Journaal. 22.35-23.05 TELE AC: Bij leven en welzijn les 9 (herh.) NEDERLAND II 18.45 NOS: Kleur: Fabeltjeskrant. Sport en geweld trekken in Neder land de meeste televisiekijkers. Dat blijkt althans uit de kijkcijfers over 1969, die thans door de NOS zijn ge publiceerd. De uitzending die de meeste belangstelling trok (81.3 pro cent van het aantal toestelbezitters) was die van de finale om de Europa Cup voor landskampioenschappen voetbal tussen Ajax en AC Milan op 28 mei j.l. Ajax-Benfica op 12 fe bruari werd met 77.8 procent goede tweede. Op het tweede net. waarvoor het percentage kijkers duidelijk veel la ger is, trok geweld de meeste be langstelling, met name de „Floris''- aflevering van 7 december (52.6). De meeste concurrentie kwam hier van Seth Gaaikema's Oudejaarsavond- conférence (48.4), zij het dat deze show door nog een aantal andere „Floris"-halfuurtjes in kijkdichtheid werd overtroffen. Studio Sport was na Seth Gaaikema de voornaamste belager van de jonge ridder. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 Van gewest tot gewest. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 TROS-Toto. 20.40 Kleur: De dief van Washing ton,- film. 21.30 N'70: documentaire over mi lieubeheer t.g.v. het Natuurbe schermingsjaar 1970. 22.05 Kleur: Een half uur met Lara. 1 ied j esprogram ma 22.35 CVKIKOR: Het kruis als struikelblok: rep. van een pol. avondgebed in Keulen. 23.05-23.10 NOS: Journaal. DUITSLAND 1 (Regionaal programma: NDR: 18.00 (K) Filmreportage. 18.30 Actualitei ten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nordschaumagazine. 19.26 (K) Ein Jahr ohne Sonntag, TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20- 8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Gefahr- lichter Alltag, TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 Actualiteiten en nieuws. 19.25 (K) Hongaarse volksmuziek.) 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Ein grosse Fami lie, TV-film (2). 21.10 Kontraste. TV-serie. 21.55 Journaal, commen taar en weerbericht. 22.15 Documen taire film. DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek. 18.40 Ich und Paris, TV-serie. 19.10 Eine fromme Leidenschaft. kort TV-spel. 19.45 Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 Sport en mu ziek. Aansluitend: nieuws. 21.45 In formatief programma. 22.30 Nieuws, weerbericht en wintersport weerbe richt. Als een programma door velen be keken wordt, wil dat lang niet altijd zeggen, dat het ook door velen wordt gewaardeerd. Een goed voorbeeld vormt de uitzending van de lance ring van de Apollo 11 op 20 juli. die slechts door 39.9 procent kijkers werd gevolgd, maar het hoogste ge middelde aan waardering haalde, namelijk 84 procent. Uit de waarde ringscijfers blijkt wel weer een gro te interesse voor topprestaties, want de ijshockeywedstrijd Tsjecho-Slo- wakije-Rusland om het wereldkam pioenschap op 28 maart werd met 81 goede tweede en verder werden 80 punten behaald door de wereld- en Europese kampioenschappen schaat sen en de voetbalwedstrijd Man chester United-AC Milan. Wim Son- neveld (4 oktober), Het Achterhuis (11 mei). De nacht der verschrikking (14 juli) en Please Sir (aflevering van 22 december) haalden elk een gemiddelde van 79. TELEVISIE DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Kontraste, TV-se rie. 11.15 Die Rivalin, blijspel. 12.50 Internationaal persoverzicht. 13.00- 13.30 Journaal. 16.35 Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. 16.55 (K) Voor de kinderen. 17.25 (K) Filmreportage. 17.55-18.00 Nieuws. DUITSLAND 11 16.55 Unser Hond. serie. 17.25 Weerber. wintersp. 17.30 Nieuws en weerber. 17.35 Sport. RADIO HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte grammo- foonmuziek. (8.00 Nieuws; 8.11 Ra diojournaal; 8.30 De groenteman). NOS: 9.00 Internationaal Spectrum: Oude en mod. muz. (opn). (9.35-9.40 Waterst.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr). (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Bas-ba riton en piano: klas. en mod. liede ren. 11.55 Beursber. NOS: L2.UU Blik op de wereld: pop. progr. over ont wikkelingshulp. Overheidsvoorlich ting: 12.30 Uiitzending voor de land bouw. NOS: 12.40 Stereo: L. gram. muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Act. 13.20 Stereo: Semi-klassieke ork. muziek (gr). NOS: 14.00 Stereo: Gev. gram. muz. 14.30 Van je buren moet je 't maar hebben: radiowedstrijd tussen Nederlandse en Belgische micro- korfbalteams. 15.00 Stereo: Mod. ka- mermuz. (opn). 15.45 Toerismo: toe ristische informatie uit binnen- en buitenland. VPRO: 16.00 VPRO-Vrij- dag: gev. progr. met commentaren, rep., interviews, ber. en telefonische reakties. (16.00 Nws; 17.55 Med.; 18.00 Nws.; 18.20 Uitzendim. De Vriie Gedachte; 19.30 Nws.). VARA: 21.00 Stereo: Radio Filharmonisch Ork en solist: klas. en mod. muz. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Act. 22.55 Stereo: Prettig weekend: 1. gev. platenprogr. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 Badinerie: klas. muz. (gr.). (7.30 Act.; 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nws.) 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw) 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Aubade: klas. en mod. muz. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.54 Bericht Vastenaktie. 11.55 Med. 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee, gev. programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Med. t.b.v. land- en tuin bouw; 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00- 13.05 Raden maar...) 14.05 Schoolra dio. 14.30 Stereo: Licht instrumen taal ensemble. TROS: 14.45 Stereo: Concert la carte: verzoekplaten- progr. van operamuz. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive in: de showbusi ness op de korrel genomen. 17.00 Uit de pers. 17.15 Sportkompas. 17.45 Act. NCRV: 18.00 Stereo: Koorzang: lichte muz. 18.19 Uitzending van de Anti Revolutionaire Partij. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Wereldpanora ma. 19.10 Stereo: Veel gevraagde ge wijde muz. (gr.) 19.40 Wijd als de wereld: wekelijkse internationale oriëntatie in kerk, zending en oecu mene. 19.50 Zingen met Cecilia: volksmuz. 20.05 Hervormd wordt hervormd: vragen en antwoorden rond de Algemene Kerkvergadering van de Ned. Herv. Kerk. 20.10 Ste reo: Op het weekend af: 1. platen- programma. 21.33 Dsjengis, hoorspel. TROS: 22.00 Stereo Opname....5 tel len vanaf nu!: Metropole ork. met solisten. 22.30 Nws. 22.40 Tsjies plies: I. muz. program. 23.15 Stereo: Toon tje later: lichte muziek. 2345 Act. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show. (10.00 Nws.). NOS: II.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 Top- 30. (13.00 Nws.) TROS: 14.00 Nws. 14.03 Lynx (of Los). AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boetiek. (16.00 Nws.) 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05- 18.00 Zingende bougie: gev. platen progr. voor automobilisten.

De Vallei | 1970 | | pagina 11