Nieuwe tips voor vakanties in nabij en ver buitenland Katwoude wil dit jaar geen nieuwe gemeenteraad 13 14 CITROËN Oliebollen aan de deur België Duitsland Engeland Oostenrijk Zwitserland Canada Amerika Ambassade van Viet-Cong in Cambodja vernield drie autokijkvergelijkdagen Elk jaar weer andere attracties Schietuitslagen Conimex bij Huisvrouwen Ds. Westland komt ldj ken in Scherpenzeel Lichte pont bij Amerongen Arrestaties op Cyprus Oostblok wenst één munt Tram sleurde auto mee Alternatieve stemming in Heemskerk? 15 maart: MARKTEN BURGERLIJKE STAND AMERONGEN Koersen Duindigi Actiegroep drong kazerne binnen EILAND VAN POLITIEKE RVST „WAT DACHT U" ÉÉN LIJST I DONDERDAG 12 MAART 1970 rie schattingen lopen uiteen, maar vast staat dat ook dit jaar een groot deel van de Nederlandse vakan tiegangers naar bekende vakantielan den zal trekken, zoals België, Duits land, Engeland, Oostenrijk of Zwitser, land. Van deze gebieden staan hieronder heel in het kort, wat nieuwtjes en bij zonderheden vermeld. Ook enkele DEN BOSCH, 11 maart Veemarkt. Aanvoer: totaal 7987, runderen 2704, graskalveren 639, vette kalveren 330, nuchtere kalveren 3209, schapen 252, lammeren 13, fokzeugen 17, slachtvar- kens 632; biggen 191, slachtrunderen 1086. Prijzen (in guldens per stuk): melk en kalfkoeien 1075-1800, gulste koeien 950-1400, graskalveren 435-660, kalf- vaarzen rood bont 1275-1775, zwart bont 1125-1525, klamvaarzen 1100-1275, guiste vaarzen 975-1250, pinken 725-900, nuch tere kalveren voor fok of mesterij 145- 310, weideschapen 105-145, drachtige zeugen 575-675, biggen 92-107, slacht runderen per kg gesl. gew. 5,05-5,55 (ex tra kwal.) 4,45-4,95 (le kwal.), 3,55-4,40 (2e kwal.), 3,65-3,90 (3e kwal vette stie ren per kg gesl. gew. 4,75-4,35, worst koeien per kg gesl. gew. 3,50-3,75, vette kalveren per kg lev. gew. 4,10-4,35 (le kwal.), 3,90-4,05 (2e kwal.), 3,65-3,85 (3e kwal.), nuchtere slachtkalveren per kg lev. gew. 1,20-1,60, nuchtere slachtkal- veren 45-70, slachtzeugen per kg lev. gew. 2,44-2,50 (le kwal.), 2,36-2.42 (2e kwal.), 2,26-2,32 (3e kwal.), slachtvar- kens per kg lev. gew. 2,60-2,70, vette schapen 130-160, vette lammeren 135- 175. Overzicht (resp. aanvoer, handel en prijzen): melk- en kalfkoeien gelijk - stroef goed prijshoudend; guiste koeien ruimer - moeizaam - weinig verande ring; jongvee groot - kalm - duur, vette kalveren gewoon - trager - iets gedrukt; nuchtere slachtkalveren ruim, rustig - flauw prijshoudend; schapen en lamme ren minder - willig - onveranderd duur; fokzeugen even minder - lui - duur; lo pers en biggen beknopt - vrij vlot - tfast; slachtvee als vorige week - iets williger - goed prijshoudend; slachtzeu gen normaal - vlot - hoger. SCHERPENZEEL Op de eiermarkt te Scherpenzeel werden aangevoerd 850.000 stuks. De handel was redelijk en de prijzen varieerden van 13,- tot f 14,50 de honderd stuks. De henneëie- ren van 9,- tot 12,50 de honderd stuks. Op de biggenmarkt werden aange voerd 73 stuks. De handel was matig en de prijzen varieerden van 97,- tot 107,- per stuk. AMERONGEN De jeugdcommissie van de Hervormde Gemeente Ameron- gen houdt zaterdag een oliebollenactie ten bate van het jeugdwerk. Ook vrij dagavond zijn al oliebollen verkrijgbaar in de werkplaats van de fa. Weijman aan de Molenstraat. Geboren: Sylvia Martine, d. v. H. J. van Altena en I. P. Burgstede; Alijda Johanna Wilhelmina, d.v. G. van der Lippe en C. A. M. Spijk; Michel John, z.v. S. van Rooij en S. W. Braam Mor ris; Sandra, d.v. H. van der Burgh en C. G. Lavieren. Huwelijksaangiften: B. Brinkman (24) en K. van Dam (21). Overleden: W. van Deelen (87); M. H. Vervat (80). AMERONGEN Bij de door schiet vereniging Willem Teil gehouden on derlinge schietwedstrijden was de uit slag als volgt: H. den Uijl 96 pnt.; G. v.d. Horst 94 pnt.; G. J. den Uijl 92 C. Ploeg 83 pnt.; W. Engelaar 88 pnt.; J. Pakvis 91 pnt., T. van Boort 91 pnt., F. van Mourik 88 pnt., Mev. van Boordt 70 pnt., R. Brinkman 88 pnt., W. Drost 93 pnt., H. van Veenendaal 79 pnt., G. Wijnbergen 88 pnt., J. de Greef 99 pnt., en W. Berkhof 83 pnt. AMERONGEN Voor de Ned. Ver eniging van Huisvrouwen in Ameron- gen verzorgt het Baarnse bedrijf Coni mex (fabrikant van o.a. Indische krui denspecialiteiten en rijsttafel-ingrediën ten) dinsdag 17 maart een avond in het Dorpshuis. De bijeenkomst begint om 8 uur. SCHERPENZEEL Op woensdag 18 maart komt ds. G. Westland uit Wier- den kennis maken met de Herv. Ge meente in Scherpenzeel. Op die dag zal hij ook het dorp bezichtigen. Daarna komt hij met de kerkeraad in vergade ring bijeen en om 19.30 uur zal hij voorgaan in een kerkdienst. Na deze dienst is er gelegenheid om met het echtpaar nader kennis te maken. AMERONGEN In Amerongen is het weer mogelijk met de pont de Rijn over te steken naar Eek en Wiel. Geva ren wordt momenteel met een lichte pont, die geschikt is voor voertuigen tot één ton. Het water op de uiterwaarden bij Amerongen zakt gestaag. De Rijn- steeg is weer goed berijdbaar. I nieuwe gegevens van overzee Canadarijkse Verkeersbureau in Amsterdam, Amerika) vindt u in deze opgave. Doordat de BTW pas op 1 januari 1971 wordt ingevoerd, zullen de prijzen in België iets lager liggen dan in Ne derland. Daar komt nog bij, dat zeer veel hotels reducties verlenen aan ge zinnen met kleine kinderen. De namen van de hotels staan genoemd in de ho- télgids 1970. Een nieuwe attractie in België is een wildpark van 450 hectaren: dicht in de buurt van de grotten van Han. Nieuwe luxe-hotels werden gebouwd in Spa (Euro-hotel) en in Brugge (hotel Barge). Enkele belangrijke evenementen: 25 april-4 mei. de Gentse Floraliën; 23 en 30 augustus „praalstoet van de Gouden Boom" in Brugge; 1 juli tot 30 augustus internationaal muziek-, zang en ballpt- festival in het Casino van Ostende; 18 en 19 juli folkloristisch festival in Yvoir; 18 augustus tot 18 september internationaal muziekfestival in Gent. Verdere inlichtingen geeft het Bel gisch Verkeersbureau in Amsterdam, 020 - 24.59.59, Leidseplein 7. Nieuwe attracties: leeuwenpark in Tüddern, autosafari Westerholt, fanta sieland bij Brühl. Nieuwe arrangementen van VVV's: o.a. Berlin „Bummelpass"; (verschillen de reducties op theater, musea, dieren tuin enz.); „Bremer Wochenend Scheck" (weekend reducties op hotels, rondlei dingen door de stad enz.); „Weltstadt Wochenende Hamburg" (weekend re ducties op hotels, rondleidingen door de 9tad enz.); „Münchener Wochenend Schlüssel" (alles voor een voordelig weekend); Wiesbaden (een verblijf van 3 dagen alles inbegrepen); Oberstdorf: verschillende arrangementen voor een week. Voor oudere mensen is het plaatsje Latrop in het Sauerland zeer geschikt. Men vindt er rust en veel wandelge bied. Nieuwe campings in: Schleiden, in het Westerwald Freilingen, in Limburg a.d. Lahn en bij Gedern („Gederner See".) Evenementen in 1970: festival in Bayreuth van 24 juli tot 27 augustus; internationaal Beethovenfestival in Bonn van 2 tot 8 mei; passiespelen in Oberammergau van 18 mei tot 28 sep tember; operafestival in München van 14 juli tot 6 augustus. Het Duits Reis informatiebureau geeft de verdere in lichtingen:Spui 24 Amsterdam, 020 - 24.12.93. In Londen en in Zuidoost-Engeland zal deze zomermaanden feestelijk wor den herdacht dat honderd jaar geleden Charles Dickens werd geboren: films, theaterstukken etc. Een Britse versie van de Olympische Spelen (de British Common Wealth Games) staat in Edin burgh te gebeuren van 16 tot 25 juli. Er worden in Engeland de laatste tijd veel nieuwe hoteld gebouwd, met onder meer nogal wat faciliteiten voor grote gezinnen (kinderoppas e.d.) en voor ou dere mensen, die in het voor- en nasei zoen soms kortingen op de prijs krijgen tot vijftig procent: Bournemouth, East bourne, Blackpool, Scarborough etc. Speciaal in Londen zijn er extra facili teiten voor gehandicapten.. Wie er meer over wil weten: het Brtis Toeristenbureau in Amsterdam, 020 23.40.04. Nieuwe Spiegelstraat 68, geeft de inlichtingen. Het jaar 1970 wordt in Oostenrijk als een bijzonder muziekjaar gevierd onder het motto „365 dagen muziek". Er staan tal van manifestaties op het program ma. Steeds populairder worden in Oos tenrijk de gezinsvakanties, op 'n boerde rij: vier tot zes gulden per dag, het ont bijt inbegrepen. Paardesport 6,tot 8,— per uur rijles), vissen (vergun ningen overal te krijgen), bergwandelen en zeilen 2,— tot 7,— per uur kost een zeilboot huren) is en blijft popu lair. Er zijn zeilscholen in Pörtschach, Velden (Karinthië) en in Gmuden en Kammer (Salzkammergut). Verdere inlichtingen geeft het Oosten- NICOSIA In Famagusta zijn drie politiemannen, onder wie een officier, aangehouden in verband met de mis lukte aanslag op president Makarios van Cyprus op zaterdag jl. Dit is woensdag van de zijde van de Cypri sche politie vernomen. In Nicosia wilde men het bericht bevestigen noch tegen spreken. De drie arrestanten zouden naar Ni cosia zijn overgebracht. Naar verder verluidt, zou de mitrailleur waarmee de helikopter van de president werd be schoten, in 1966 zijn ingevoerd. Het wa pen zou toen ter beschikking zijn ge steld van de politie van Lefkonico, een dorp in de omgeving van Famagusta. PRAAG De Oosteuropese commu nistische landen zullen binnenkort maatregelen treffen, om uiteindelijk tot het invoeren van een gemeenschap pelijke munteenheid te komen, aldus heeft de Tsjechoslowaakse minister van Financien, Rudolf Rohlicek, van daag verklaard. „Binnen zeer korte tijd zullen funda mentele beslissingen worden genomen om tot een soepelere samenwerking tussen de Comecon-landen te komen", aldus Rohlicek op een persconferentie. Hij verklaarde dat over monetaire za ken zal moeten worden beslist en dat nog niet vast staat of een of een aantal verschillende nationale munteenheden tot standaard-betalingsmiddel binnen het Oostblok zullen worden gemaakt. Herengracht 437, 02002188. Alles-inbegrepen arrangementen worden geboden door de VW's van Lausanne, Biel, Bern, Mayringen, Lu- zern en Sankt Gallen: zeer geschikt voor mensen, die met eigen auto op va kantie gaan en zo'n 150,per week betalen voor half pension, zonder mid dageten dus. Tip: de Zwitserse trans portondernemingen geven „65+ kaar* ten" uit, waarop voor half geld kan worden gereisd. Ze kosten f 43,— en zijn een jaar geldig. De eigenaars van deze kaarten genieten, met uitzondering van het hoogseizoen, ook reducties in vele hotels. Enkele evenementen: in juni muziekfestival in Zürich, van 17- 21 juni internationaal festival in Mon- treux en van 14 augustus tot 8 septem ber muziekfestival in Luzern. Het Zwitserse Verkeersbureau in Amsterdam, 020—22.20.33, Koningsplein 11, geeft de verdere inlichtingen. Steeds meer Nederlanders zoeken Ca nada op, dat wijzen de cijfers uit: 20545 in de eerste negen maanden van 1969, 27 pet. meer dan in 1968. Van hen ging 15 pet. voor zaken, 65 pet op familiebe zoek en 20 pet. op vakantie: geboeid door het onbekende, het andere. Er zijn dit jaar retourvluchten op Ca nada (van o.a. de Canadian Pacific Air lines), die neerkomen op zo'n 942,— tot pl.m. 1325,—, afhankelijk van de duur van de reis en de tijd van het jaar. Groepen betalen minder. Het Ca nadees Verkeersbureau in Den Haag, kamer 40, Hofweg 3, 070—65.93.63 geeft de verdere inlichtingen. In Amerika wordt de toerist sinds kort nog beter geholpen. Dat gebeurt onder meer door de nieuwe telefoni sche informatiedienst. Draai 800/255/3050 u kunt de nummers ach ter elkaar doordraaien en u wordt kosteloos verbonden met een telefoni sche informatiedienst, waar een grote groep tolken klaar zit om u in het Duits, Engtls, Frans, Japans of Spaans te woord te staan. Daarnaast bestaat er sinds vorig jaar „Polyglot Veeltalige Toeristen Dienst". Polyglot is u behulpzaam bij het hu ren van auto's en regelt ook uw excur sies. Het adres in New York, waar het hoofdkantoor is gevestigd: 220 West 42nd Street, kamer 915, telefoon 586 8394. DEN HAAG De 56-jarige accoun tant J. Borstlap uit Den Haag is in een ziekenhuis aldaar overleden aan de verwondingen, die hij dinsdag opliep, toen zijn auto in botsing kwam met een tram. Het ongeluk gebeurde op de Wit- tebrug, bij de Prof. Teldersweg. Volgens de politie, is de heer Borstlap vermoedelijk door een rood stoplicht gereden. De wagen werd aangereden door een van links komende tram en een dertigtal meters meegesleurd. De tram liep uit de rails. ROTTERDAM Tijdens werkzaam heden op het terrein van het ertsover slagbedrijf „Europoort" is de 31-jarige Duitse montagewerker R. Mangfried om het leven gekomen. De man viel vanaf 33 meter hoogte uit een monta getoren, nadat bij op de loopbrug door een tros was geraakt. Hij overleed in het Dijkzigtziekenhuis. WEERT Woensdag is de 19-jarige Annie Broods uit Weert in het St. Jans ziekenhuis aldaar overleden. Zij raakte 20 september j.l. ernstig gewond bij een verkeersongeval en was sindsdien be wusteloos. DEN HAAG Düindigt: Uitslagen koersen Max Kootprijs: 1. Istanbul (E. F. Schwarz) 1.32.2; 2. Ge K.; 3. Harvey Scotch. Toto W. 3,20 pl 1.60 5,20 2,20 koppel 5.80, cover 47,80, trio 1883,80. Hans Meerum Terwogtprijs: 1. Gay Way (J. v. Dooyeweerd) 1.27.9; 2. Edel Six, .3 Gracia Peterhof. Toto W. 2,50 pl. 1.40 1.50 kop 3,80 cov. 3. Jhr. Jan Feithprijs: 1. Horse L (M. W. M. Lange) 1.29.3; 2. Grafientje, 3. Gay Westlandia. Toto W. 1,60, pl 1,30; 2. 1,80 kop 6,60, cov. 7,60 trio 77,20. Herman Levyprijs: 1. Her Areta (A. J. C. Harmsen) 1.28.1; 2. Fair Dale, 3. History Way. Toto W. 3,80, pl 1,50 2,20 1,50, kop 9, cov 10.20. Grote prys Nederlandse Sportpers: 1. Diogen (J. v. Dooyeweerd) 1.24.3; 2. An ton, 3. Emeraud. Toto W 7 pl 4,50 1,70 2,50, kop 4,30, cov 5,20 trio 213,50. Prijs van de Amsterdamse Sportpers: 1. Edelscott Six (J. Wagenaar Jr) 1.26.9; 2. Dorus v. Rood en Noot, 3. Cash Six. Toto W. 2,80 1,90 3,10, kop 14.90 cov. 3,50. Prijs van de Rotterdamse Sportpers: 1. Emma Quichotte (M. L. v.d. Togt) 1.25, 2. Double's Zoon, 3. Gietelin S. Toto W 3,90 pl 1,60 1,20 kop 5,90 cov 3,20. Prijs van de Noordoostelijke Sport pers: 1. Gunnar Dear (G. W. v. Eyke- lenborg) 1.25.8; 2. Grand Geste, 3. Flying Lady. Toto W 2,50 pl 2,40 1,50 2,50 kop 4,40 cov 7,20. Zuidelijke Sportpersprjjs: 1. Karina 11 (H. J. v.d. Kraats) 2.05.4; 2. Ishpa, 3. Baboon. Toto W 3,40 pl 2,10 3,60 kop 8,20, cov 5,50. Haagse Sportpersprijs: 1. Sapphire (E. L. van Dijk) 2,16; 2. Germa, 3. Karim. Toto 6 pl 1,60 1,20 1,50, kop 7,50 cov 3,90, trio 60,20. De totale omzet van de totalisator was 194.029 gulden. AMERSFOORT Een groep van vij fendertig leden van de Bond van Dienstweigeraars en het „Departement voor sabotage van macht en geweld van de Oranje Vrijstaat" is woensdagoch tend, na de wachtlopende soldaat op zij te hebben geduwd - onder de afsluit hekken door - het terrein van de Ju liana van Stolbergkazerne te Amers foort binnengedrongen. Op het terrein werden pamfletten uitgereikt waarin de recruten, die dins dag voor het eerst waren opgekomen, gewezen werd op de mogelijkheden van simulatie bij de keuringen, dienstweige ring en sabotage in het leger. Na circa twintig minuten werden de actievoerende jongelui door de Konink lijke Marechaussee aangehouden en af gevoerd naar de brigade te Amersfoort. Nadat hier tegen allen proces-verbaal was opgemaakt wegens het betreden van verboden terrein, werd de groep in twee militaire trucks naar het statiQn in Amersfoort gebracht, vanwaar ieder zijns weegs kon gaan. PHNOM-PENH Tienduizenden jonge Cambodjanen hebben gisteren de ambassadegebouwen van de Viet-Cong en van Noord-Vietnam in de Cambod jaanse hoofdstad Phnom-Penh geplun derd. Het ambassadepersoneel wist tijdig uit de gebouwen te vluchten zodat er geen slachtoffers vielen. De Cambodjanen vernielden de ge bouwen uit protest tegen de infiltraties van de Noordvietnamezen en de Viet- Cong in hun land. Zij droegen leuzen mee als: „Smerige Viet-Cong, laat toch het dwaze idee varen om Cambodja Vietnamees te maken". In het gebouw van de Viet-Cong wer den de zwaarste vernielingen aange richt. De Vietcongvlag werd door de juichende massa in brand gestoken, evenals alle meubels en papieren, die eerst op straat gegooid waren. Een aan tal voor het gebouw staande auto's on derging hetzelfde lot. Van het gebouw staan alleen de buitenmuren nog over eind. De laatste dage* is er al in verschil lende Cambodjaanse steden gedemon streerd tegen het feit dat Noordvietna mezen en Viet-Congstrijders Cambodja in groeiende mate als schuilplaats ge bruiken na gevechten in het buurland Zuid-Vietnam. PARIJS Het staatshoofd van Cambodja, prins Norodom Sihanoek, zal zo spoedig mogelijk zijn verblijf in Frankrijk afbreken en naar zijn land terug keren, in verband met de plunde ring van de missies van Noord-Vietnam en van de Viet-Cong in de Cambod jaanse hoofdstad Phnom Penh. Dit is meegedeeld door personen in het gezelschap van de prins. Hij zou dit in een telegram aan zijn moeder, konin gin Kossomak, hebben meegedeeld. „Met nodig; het gaat bést zo KATWOUDE Wie in deze woelige verkiezingstijd een eiland' van politieke rust wil opzoeken, moet beslist snel naar de gemeente Katwoude gaan, een verrukkelijk klein dorp van om en na bij de driehonderd inwoners aan de Gouwzeedijk, even ten noordoosten van Monnikendam; het is via de E 10 van Amsterdam-Noord uit gemakkelijk te bereiken. Katwoude heeft in verkie- zingsland vermaardheid gekregen, om dat het vrijwel steeds de eerste ge meente is, die op de avond van een stembusdag met haar resultaten komt. Het is nu wéér in het nieuws omdat be sloten is ditmaal op 3 juni de raadsver kiezingen te laten voor wat ze zijn en de stembussen gesloten te houden. Hoe dat mogelijk is? Wie dit aan een Katwouder vraagt, zal in eerste instan tie slechts een glimlach en wat schou derophalen als reactie krijgen; voor de inwoners van dit voor een belangrijk deel uit veehouders bestaande Noord hollandse dorpje is de beslissing om geen raadsverkiezingen te houden iets heel gewoons. „Waarom zóuden we, de mensen stemmen precies 't zelfde als vier jaar geleden. Nee hoor, we hebben die drukte helemaal niet nodig", zegt een van de inwoners. gemeentehuisje van Katwoude geen en kele nieuwe partij had aangemeld, was de zaak daarmee basta. Het ziet er ook naar uit dat de partij en door dezelfde raadsleden als in de afgelopen jaren vertegenwoordigd zul len worden; ook dat is dus geen pro bleem. Op 1 september, als er wethouders gekozen moeten worden, zal Katwoude evenmin politieke problemen hebben. „Natuurlijk zullen de huidige wethou ders hun ambt blijven bekleden, wat dacht u eigenlijk wel?", zegt een wat oudere Katwouder bijna verontwaar digd. „Nee, D'66, PPR en Boerenpartij hebben Katwoude nog niet opgezocht; ze hebben er kennelijk geen enkele behoefte aan. Gelijk hebben ze", ver volgt een wat jongere dorpsbewoner. Volgende week zullen wél de Staten verkiezingen de Katwouders naar de stembussen roepen, daar is geen ontko men aan; Katwoude zal ook dan tot de eerste gemeenten horen die met het tel len klaar zijn. Maar op 3 juni zullen de verkiezingsdiensten van de publiciteits media de gemeente Katwoude niet noe men. „Helemaal niet nodig, 't gaat bést zo", zeggen de inwoners van dit dorp, dat wél veel kerkelijke inwoners telt maar géén kerk heeft. Het is inderdaad mogelijk om raads verkiezingen een keertje over te slaan; de wet bepaalt dat er geen verkiezingen hoeven plaats te vinden als er maar één lijst is. Welnu, aan die eis voldoet Kat woude, want de drie groeperingen, die in de raad vertegenwoordigd zijn heb ben oon amore besloten samen op één lijst te gaan staan... De. huidige raad van Katwoude telt zeven leden: 3 CHU/AR, 2 KVP en 2 Algemeen Belang; de twee wethouders zijn lid van CHU en Algemeen Belang. Burgemeester van Katwoude is mr. J. F. de Groot, die ook eerste burger van Monnikendam is. Zaterdag heeft een vergadering plaatsgevonden, waarvoor de ca. 150 stemgerechtigden van het dorp allen uitgenodigd waren; op die bijeenkomst zou beslist moeten worden over het al of niet houden van raads verkiezingen. Twaalf Katwouders had- clen de moeite genomen, onder wie le den van twee van de drie gezinnen die in de afgelopen jaren in Katwoude zijn komen wonen. Eenstemmig zei men: géén verkiezin gen. En omdat de prtijen het al eerder erover eens geworden waren, dat de ze telverdeling dezelfde zou blijven en zich maandagmiddag om vijf uur in het HEEMSKERK Het actiecomité Vrij Heemskerk heeft de bevolking in de IJmond opgeroepen de verkiezingen voor de Provinciale Staten woensdag te boycotten. Met de kreet: „Geen Raad, dan ook geen Staten", vestigt het comité er de aandacht op, dat de gemeente op 3 juni geen eigen raad zal mogen kiezen. Heemskerk moet namelijk op een uit spraak van de minister van Binnen landse zaken wachten als gevolg van het wetsontwerp waarin wordt voorgesteld Heemskerk, IJmuiden en Velsen tot één gemeente samen te voegen. Het actiecomité overweegt alternatie ve stemlokalen te openen, waar de be volking haar mening over het wets voorstel kan geven. Maak een uurtje vrij en stap bij een Citroënagent binnen voor een kaleidoskopisoh beeld van de vele facetten die Citroen u ais (a£.) automobilist te bieden heeft. Kom oog in oog met de Andere 2cr, hoor iets méér over de Snellere Dyane, maak nader kennis met de Ware Amid of ga 'ns zitten in de Miljoenste DfDS. Het komend weekend staan 152 deuren wagenwijd voor u open om te kijken en te vergelijken, om u - evenals voorgaande jaren - van harte welkom te heten. ofwel de bekende, jaarlijkse expositie van alle Citroönagenten

De Vallei | 1970 | | pagina 4