Mevrouw Luns en vriendin schreven samen kookboek Rel rond Hearts of Sold Schakelprogramma over rol partijen RONOtitie To m Poes en de Mob- beweging Toch tv-film over Weinreb Niet als trio in finale Songfestival Broekpak van Frans Molenaar „Tussen macht en onmacht" programmaos Neo-nazi-toneel oorzaak rel Reacties Eenvoudig Rode Kruis TELEVISIE MARTEN TOONDER STRIP i TELEVISIE RADIO MAANDAG 16 MAART 1970 familie Luns is, met het deze week aangekondigde diplomatieke kook boek van mevrouw Luns en mevrouw Landwehr, op een ongekend breed front in de publiciteit gekomen. De minister van Buitenlandse Zaken heeft tus sen politiek en carnaval zo ongeveer alles wel eens aangepakt. Dochter Carry Luns schitterde als mannequin en zoon Huib Luns kwam als „ontvoerd" stu dent in het nieuws. Mevrouw Elizabeth Cornelia krijgt van haar man nu een voorwoord mee, waarin hij de lezers „inspiratie in dit elegante kookboek" toe wenst HILVERSUM De eerste rel rond het Eurovisie Songfestival is er!! De knuppel werd gistermorgen, een week vóór het spektakel in het Amsterdamse RAI-gebouw begint, in het hoenderhok gegooid door Willem Duys. In zijn radioprogramma Muziek Mozaïek op Hilversum II vertelde h(j, dat de Nederlandse vertegenwoordi gers, The Hearts of Soul, hun liedje Waterman niet zullen brengen zoals tijdens de nationale finale in Den Haag op 11 februari. Willem Duys vertelde dat volgens de reglementen hooguit mag worden meegedaan door een duo. Daarom zou volgens Willem Duys aan een geheel nieuw arrangement van het liedje worden gewerkt. Eén van de meisjes zou nu het lied zingen ter wijl de anderen op de achtergrond alleen maar zouden mee-neuriën. De organisators van het festival hebben zich over de uitlatingen van Willem Duys erg verbaasd. John Schwitters van de persdienst van de NOS: „Wat Duys heeft gezegd is be slist niet waar. Al na de nationale voorronden in Amersfoort is het ar rangement iets veranderd, zodat een van de meisjes. Patricia, wat meer een leidende rol heeft gekregen". ..Het is beslist niet zo, dat de andere twee meisjes alleen maar als achter grond-groep gaan fungeren. Boven dien voorzien de reglementen van het songfestival in een mogelijkheid om met meer dan twee personen op te treden. Vorig jaar had Joegoslavië bijvoorbeeld een kwintet". Warry van Kampen, voorzitter van de jury bij het festival in Den Haag, voorzitter van de werkgroep amusement van de omroepverenigin gen en algeheel leider van het festi val aanstaande zaterdag in Amster dam: ..Zoals het in Den Haag is gezon gen wordt het in Amsterdam ook ge daan. Er mag namelijk niets wezen lijks aan het lied worden veranderd. Als mocht blijken dat dat wel is ge daan, zullen we maatregelen moeten nemen. Maar ik geloof er niet in. Bovendien heb ik na de uitzending van Duys direct contact opgenomen met de manager Burkhardt. Hij heeft mij gezegd niets van verande ringen te weten. Neen, zoals het lied in Den Haag is gezongen en zoals het op de plaat staat, zo zullen we het zaterdag horen". Tenslotte Willem Duys: ..Het is al lemaal flauwe kul, wat de mensen zeggen. Wat ik voor de radio heb meegedeeld is juist. The Hearts of Soul hebben het mij zaterdagavond zelf verteld". „Bovendien heeft de manager van de platenmaatschappij van de meis- jes mij na de uitzending gezegd: Waarom heb je dat nu verteld, dat hadden ze zaterdag zelf allemaal wel gezien. Ook weet ik dat Patricia, die het lied gaat zingen op de voor grond komt te staan in een andere jurk dan de andere twee". „Wat ik gezegd heb is juist, anders had ik het niet gedaan. Ik heb het ook gezegd omdat ik het onbillijk vindt dat Saskia en Serge het loodje hebben moeten leggen, tegen drie Hearts of Soul, terwijl het eerlijk zou zijn geweest als ze het tegen die ene, die het nu gaat zingen, hadden kunnen opnemen". Wie heeft er nu gelijk? De ko mende dagen zullen het leren. I De schrijfsters van het kook boek in de tuin. Links me- I vrouw E. C. Luns-Barones Van Heemstra met rechts haar vriendin mevrouw A. Landwehr. DEN HAAG „Eindelijk een kookboek dat rich concentreert op la cuisine diplomatique", juicht minister Joseph Marie Antoine Hubert Luns in het voorwoord van een kookboek dat zijn vrouw in ruim een jaar tijds sa men met haar vriendin mevrouw Alice landwehr heeft geschreven. „In de buitenlandse politiek en het diplomatiek verkeer spelen keuken- en tafelgenoegens een grotere rol dan menigeen denkt", vervolgt onze minis ter van Buitenlandse Zaken. Het is een mededeling aan tiendui zend adspirant-kopers van het krap 'n tientje kostend boekwerk die wordt gedekt door vijftien jaar buitenlandse eetervaring en zijn zwierige handteke ning, compleet met: Minister van Bui tenlandse Zaken. De twee samenstelsters van het kook boek zijn niet weinig trots op hun volgens Haagse kringen unieke pres tatie. In de ambtswoning van minister Luns aarzelen zij niet nauwkeurig toe te lichten hoe het boek tot stand is ge komen. Ruim een jaar geleden gingen meer dan tweehonderd brieven de deur uit aan buitenlandse ambassades in Den Haag, aan eeuwenoude families en aan bekende Nederlanders van wie mocht worden aangenomen beter te zullen eten dan alleen een uitsmijtertje. „De reactie op onze vraag naar goede recepten uit alle werelddelen was enorm, „zei mevrouw Elisabeth Corne lia Luns geboren barones Van Heemstra blij. „Niet minder dan vierhonderd re cepten hebben we gesorteerd en op hun eetbaarheid beproefd," vult mevrouw Landwehr aan. Vele uren stonden de beide Haagse dames in hun keuken om na te gaan of de Poolse gevulde kippetjes, een inzen ding van de Poolse ambassade, en de Bananenpap van Ecuador tot de smake lijke gerechten konden worden gere kend. „Vooral het Turkse voedsel is bijzon der lekker," vertelt mevrouw Luns. „Mijn man houdt er erg van en boven dien is een aantal recepten heel een voudig klaar te maken." Overigens komt niet elk van de vier honderd recepten uit het buitenland. Couturier Ernst-Jan Beeuwkes zorgde bijvoorbeeld voor een mogelijkheid van gestoofde paling te smullen. Mevrouw L. Baronesse Van Boetselaar leverde een recept „vulling voor bouillon." AMSTERDAM De nieuwe collec tie van de Amsterdamse mode-ont werper Frans Molenaar, deze week geshowd, bevat onder andere broek- pakken. Dit exemplaar (in zwart en peel) is uitgevoerd in wol en zijde. - Hoe eenvoudig dat is kliar te maken, blijkt, duidelijk uit de kortheid van het recept. „Heel fijn geprakt hardgekookt ei en aspergepunten bestrooien met fij ne peterselie," meldt de inzendster. Of er belangstelling voor het kook boek zal bestaan dat in september door de Haagse uitgeverij Nijgh en Van Dit mar op de markt zal worden gebracht, betwijfelen de schrijfsters nauwelijk. „Het is een uniek boek," zegt me vrouw Luns. „Het is een beter kook boek dan het Haagse boek dat al jaren verschijnt en op veel ambassades wordt gebruikt," weet mevrouw Landwehr te vertellen. Eendrachtig hebben de dames hun re cepten uitgeprobeerd op hun familiele den. „Een enkele maal mislukte wel eens wat, maar nooit hebben we klach ten gekregen," zeggen ze in koor. Overigens zijn de twee schrijfsters niet van plan rijk te worden van hun kookboek. „Van elk verkocht boek gaat één gulden naar het Rode Kruis. Het geld zal worden besteed aan het Henri Dunant hospitaalschip dat deze zomer met gehandicapten weer gaan varen," zegt mevrouw Luns. Zij heeft dat met haar vriendin afgesproken. Wie van de twee als initiatiefneem ster moet worden aangemerkt, weigeren ze te onthullen. Gemakkelijk zittend op een frêle bankje in een van de talrijke vertrekken van de ministerswoning wijzen de dames elkaar aan. „We zijn er gelijktijdig met elkaar over begon nen te praten", is dan het diplomatieke antwoord. Even diplomatiek eindigt de heer Luns zijn voorwoord door te schrijven: „Het is te hopen dat velen, ook niet. di plomaten, inspiratie zullen opdoen in dit elegante kookboek." Vanavond, twee dagen vóór de Statenverkiezingen. zendt de N.O.S.-radio van 20.05 tot 22.10 uur via Hilversum I een themaprogram ma uit, dat gewijd zal zijn aan de rol. die de politieke partijen in de maatschappij spelen. In de uitzen ding, die is getiteld „Tussen macht en onmacht", zal tevens aandacht worden hesteed aan de actuele poli tieke situatie. Dat zal gebeuren in een rechtstreeks schakelprogramma tussen 5 plaatsen, waar vanavond belangrijke verkiezingsbijeenkom sten worden gehouden. In het. schakelcentrum zijn opge nomen: het Beursgebouw in Leeu warden, waar leden van de AR, de CHU en de KVP gezamelijk met hun fractievoorzitters, resp. de heren Biesheuvel, Mellema en Schmelzer. vergaderen; het Staargebouw in Maastricht, waar Drs. Den Uyl van de P.v.d.A. spreekt; de studentenso ciëteit Koinoonia in Rotterdam, waar Mr. Van Mierio (D'66) het woord voert; het gebouw Odeon in Rotter dam. waar de heren Van der Louw (Nieuw Links) en Jurgens (PPR) na mens het PAK zijn, en Krasnapolsky in Amsterdam, waar de VVD samen komt met Mr. Geertsema. In de uitzending zijn flitsen en samenvattingen van deze bijeen komsten te horen, terwijl ook de mogelijkheid bestaat, dat de politici rechtstreeks op eikaars opmerkingen zullen reageren. Commentaar wordt eveneens geleverd door een in de studio in Hilversum aanwezig panel, dat bestaat uit de politicologen Dr. D. Boonstra van de Vrije Universiteit in Amsterdam, Mr. Dr. Meeuwissen van de Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam en Mr. Dr. A. Zee- gers, en de politieke journalisten J. Vis (NRC) en H. A. van Wijnen (Het Parool). Gespreksleider is Henk En kelaar, parlementair redacteur van de N.O.S.-radio. In het themaprogramma komen verder vooraf op de band opgeno men meningen en beschouwingen voor wat vertegenwoordigers van alle politieke partijen in Nederland over de positie van deze partijen. Daarbij worden punten besproken als: de teruggang in het ledenbe stand. de manier waarop de politieke partijen aan financiële middelen ko men en de eventuele invloed van po litieke partijen in onder meer de pers, de vakbeweging, bij burge meestersbenoemingen en in het cul turele leven. Speciaal de vertegen woordigers van de kleine partijen is de vraag voorgelegd welk effect zij verwachten van de afschaffing van de opkomstplicht op de uitslag van de Statenverkiezingen. De opnamen voor dit programma werden gemaakt door Antoine Bo- dar. Henk Enkelaar, Hans Knap en Dick Verkijk. Aan het schakelpro gramma werken onder anderen de NEDERLAND I 18.45 NOS: Kleur: De Fabeltjes krant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 VARA: Coronation Street, feuilleton. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 Stichting Socutera. 20.25 VARA: Achter het nieuws 20.50 Sherlock Holmes: Het scheep vaartverdrag, serie. 21.40 Europa In: Gewone en ongewo ne mensen en hun doen en laten in Europa. 22.15 Dief, eenakter uit de serie Half Hour Story. 22.40 Informatief programma. 23.00 NOS: Journaal. 23.05-23.35 Methodiek van de Bur gerschapsvorming - les 3 (herh.). NEDERLAND II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 NCRV Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 19.39 Kleur: De waaier van Sevilla, familiefeuilleton. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 NCRV: Dombey en Zoon, feuilleton. MILAAN De voorvertoning van 'n toneelstuk, waarin o.m. de nazi-idea- len van racisme worden verheerlijkt, werd gisteravond in Milaan met gejoel en gefluit begroet. De woede van de toeschouwers be reikte haar hoogtepunt in de derde en laatste acte van het stuk „Coriolano", toen een acteur de nek afsneed van een levende kip en het bloed liet druppelen op een naakte vrouw. Sommige toe schouwers gingen weg, terwijl anderen bijna op de vuist gingen met bewonde raars van het toneelstuk en de schrij vers,. Giovanni Maria Russo en Rino Di Silvestro. Een vrouwelijke politiefunctionaris probeerde tevergeefs de opvoering te stoppen van het stuk, dat door de critici beschreven werd als „obsceen" en „ge speend van elke artistieke waarde". mmmmsmmmmmam 6849: De boom waar heer Bommel aan rukte was boven de wortel lelijk ver molmd. Het geweld van de uitzinnige heer was dan ook te veel voor het rot tende houtwerk, en met een akelig ge kraak stortte de stam voorover. „Kom mee!" riep Tom Poes terwijl hij zijn vriend opzij trok. ..Dit wordt niks en de stabs rijn al vlakbij!" Heer Oil ie liet zich tegenstribbelend tegen de dijk opsjorren en hij keek ver slagen naar de kantelende boom. ..Een heer vlucht niet voor de nade rende ouderdom", hijgde hij. „Hij moet hem te lijf gan, want anders..." Wat hij verder had willen zeggen was onverstaanbaar, want nu gebeurde er iets onverwachts. De zware boomstam kwam precies op het heuveltje terecht waaronder Tom Poes het vuurwerk be graven had, en door de klap kwam de hele zaak tot ontploffing. Het was een grote knal die de omtrek deed beven en die de stenen uit de dijk sloeg zodat er een gapende opening ontstond. De menigte, die over het strand nader - schuifelde. kwam tot stilstand en staarde verstard naar de rookwolken en de rond vliegende rotsblokken. „D-dit is de grootste on-onrust, die ik ooit ben tegengekomen", stamelde Sloom Stabiel, die zich aan het hoofd van de groep bevond. „Dit is meer dan ik ver dragen kan. Ik voel een stuwing in mijn gewrichten!" „En dat op volle maansdag". hijgde Sok achter hem. „Dit wordt een héél on rustige groeistoot!" Er huiverde een klagelijke gemompel over de menigte, en de heer Slok Stabiel die zich in de staart bevond prevelde ver slagen: „Het is de groeistoot!" volgende verslaggever^ mee: in Leeuwarden Jan Zindel (NCRV), in Maastricht Sjef Vink (Regionale Omroep Zuid), in Rotterdam Hans Knap (N.O.S.) en in Amsterdam Frank Gerards (AVRO). Studiopre sentatie: Leonie van Bladel en Henk Enkelaar. Produktie en samenstel ling: Henk Enkelaar, Hans Knap. George Tor en Dick Verkijk. Het Ikor/CVK heeft besloten de film „De medemens en Frydrik Wein. reb" toch uit te zenden. Dat zal ge beuren op donderdag 21 mei via Ne derland. Twee weken geleden werd op het allerlaatste ogenblik besloten de film niet te vertonen, omdat men bij het Ikor niet tijdig een evenwichtig in zicht had kunnen krijgen in het ge wicht van de argumenten die aan diverse kanten werden geopperd. Vanavond zendt de NCRV om 20.45 uur via Nederland 2 de eerste wedstrijd uit in de finalegroep van „Tewekamp", de quiz tussen studen tenteams van de universiteiten en hogescholen in Nederland. In dit programma komen de teams van de Rijksuniversiteit van Utrecht en de Katholieke Hogeschool van Tilburg (reeds tweemaal eerder win naar) tegen elkaar uit. Vanavond besteedt hei educa tief programma van de RONO in zijn uitzending van half acht tbt acht uur aandacht aan de groei van het aantal kindercrèches. Sjoerd Dijkstra bezocht een unieke peuter speelplaats in Drachten; Alex van der Worp maakte een reportage over de bedrijfscrèche bij Rinco in Ol- denzaal. Verder kan men in dit pro gramma luisteren naar een gesprek met Prof. Wilhelmina Bladergroen en met een aantal Groninger studen ten, die probeerden een anti-autori taire crèche van de grond te krij gen. In de uitzending „Uit ons repertoi re" wordt aandacht besteed aan de jaarvergadering van de BBCN (Brass Band Club Nederland) die 14 maart in Zwolle werd gehouden. Bo vendien komen andere orkesten uit Groningen, Friesland en Drenthe in het programma voor. In het Gelders programma van RONO wordt dinsdag een discussie programma uitgezonden over de leefbaarheid in het Gelders Rivie rengebied. Het onderwerp van ge sprek is daarbij de economische ont wikkeling in dit gebied. Het pro gramma komt tot stand in samen werking met de Stichting Belangen gemeenschap Gelders Rivierenge bied. De directeur van de stichting, drs. P. H. G. Budke, treedt hierbij op als gespreksleider. Verder nemen deel aan het gesprek: mr. G. A. S. baron van Lynden, drs. J. A. G. van Haeren. directeur van de glasfa briek „De Maas" in Tiel en de heer A. van Weynen, directeur van het gewestelijk arbeidsbureau te Tiel. Maximiliaan Schell als de ver dediger in de Amerikaanse speel film uit 1961 „Oordeel te Neuren berg" vanavond om negen uur op Duitsland 2. 20.45 quiz tussen studententeams. 21.10 Actualiteitenrubriek. 21.40 Kazmirov-affaire, sptonage- film. 22.30 Psalter: programma in woord en toon over psalm 80. 22.40 NOS: Journaal. 22.45-23.15 TELEAC: Studeren Technische wetenschappen (herh.). DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Hafenpolizei. TV-serie. 18.30 Actua liteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Sport. 19.26 (K) Lieber Onkel Bill, Tv-film. 19.59 Programmaover zicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Programmaoverzicht. Aansluitend. (K) Graf Yester gibt sich die Ehre, TV-film. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 Actualiteiten en nieuws. 19.25 (K) Von der Eifel bis zum Weser- bergland, TV-serie). 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Actualiteiten. 21.00 (K) Muzikaal amusementspro gramma. 21.45 TV-dis'cussie. 22.30 Journaal, commentaar en weerber. 22.50 (K) Dunraku, Japanse film. 23.30 (K) Touri Onna. Japans pop penspel. 23.45 Journaal DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek 18.40 (K) Muzikaal amusementspro gramma. 19.10 (K) Teils heiter, teils wolkig. TV-serie. 19.45 Nws„ actuali teiten en weerbericht. 20.15 (K) Me dische kroniek. Aansluitend: Nws. 21.00 Urteil von Nürnberg (1). Ame rikaanse speelfilm. 22.25 Nws. en weerbericht. 22.35 plm. 24.00 Urteil von Nürnberg (2). DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gis teravond. 10.30 Filmreportage. 11.15 Satirisch programma. 12.00 Actuali teiten. 12.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.23 Journaal. 16.40 Voor de kinderen. 17.10 Idem. 17.25 Festival Flamenco Gitano 17.55-18.00 Journaal. DUITSLAND II 17.30 Nws. en weerber. 17.35 Die Braute meiner, Söhne, serie. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. (8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide reportage of herhaling NOS-programma. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Muziek uit de Mid deleeuwen en Renaissance. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen (gr.). (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Rondom 12: programma voor de vrouw. (11.55 Beursberich ten). Overheidsvoorlichting: 12.30 Uitaending voor de landbouw. AVRO: 12.40 Toppers van toen (gr.) 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: Muziek en nieuws van onze zuiderburen. 14.00 Stereo: Klein chanson. 14.45 Rostrum of Composers 1969: moderne muziek uit Japan. AVRO: 15.10 Stereo: Sca la: jonge Nederlandse kunstenaar: I. Kerkorgelconcert: klassieke muziek; II. Sopraan en piano: klassieke en semi-klassieke liederen; III. Altsax en piano: moderne muziek; IV. So praan en piano: moderne liederen. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Koorzang. 16.25 Stereo: Gitaarrecital: anonieme en moderne werken. 16.45 Land der muzen: kunstkroniek. 17.15 Stereo: Jazz Spectrum: oude en moderne jazz. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.25 Liedjes bij de vleet. 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Trefpunt: discussie-rubriek voor actuele zaken. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: vrolijk heid, muziek, aktualiteiten en we tenswaardigheden. 22.00 „O" een rondje radio. 22.30 Nws. 22.38 Mede delingen. 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.55 Signaal muziek van eigen tijd (opn). 23.35 Horizon: muziek uit Laos. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws 7.11 Het levende woord. 7.16 Op het eerste gehoor (stereo): klassieke muziek. (7.35 Ho ren en zien; 7.30 Nws. 7.32-7.50 Ac tualiteiten). 8.00 Nws. 8.11 Gewijde muziek (gr.) 8.30 tfws. 8.32 Stereo: Voor de huisvrouw. (9.00 Gymnas tiek voor de huisvrouw). 9.35 School radio. 10.00 Teksten in soorten, le zing. 10.15 Operettemuz. (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Ferdinand Huyck (deel 22). seriehoorspel. 11.27 Voor de zie ken. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee, geva rieerd programma. (12.22 Wij van het. land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.41 Actualiteiten; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.00 Conciliepostbus. 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato: muzi kaal middag-magazine. (16.00 Nws.). 17.00 Overheidsvoorlichting: Nanzi- vertellingen in de Nederlandse An tillen. Spreker: Henk Dennert. 17.10 Voor de kinderen. 17.15 10 Jaar Kin derzangfestival. 17.45 HaU, jonge renprogramma. 18.19 Uitzending van het gereformeerd Politiek Verbond. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Licht orkest met solisten. 19.40 Con ciliepostbus (herhaling). 19.45 Wie is in Godsnaam Jezus Christus?, lezing. 20.00 Kollage XIII: Apollo, spel met muziek. 21.15 Twee eenakters: 1. Landschap; 2. De Stilte. 22.25 Over weging. 22.30 Nws. 22.33 Parlements- overzicht. 22.45 De zingende kerk, muzikale lezing. 23.00 Kontekst: ma gazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.30 Zingen over... de dood. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijk geva rieerde visite: lichte platen. (12.00 Nws.). 13.00 Nws. 13.03 Ekspres: licht platenprogramma. 14.00 Nws. 14.08 Dp Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03- 18.00 Mix: licht platenprogramma. (17.00 Nws.).

De Vallei | 1970 | | pagina 6