Ajax voltrok in enkele minuten vonnis over Holland Sport: NEC en PSV hielden elkaar in evenwicht: Goede wil van SVV niet voldoende tegen D WS: 0-2 Go Ahead iets minder pover dan DOS: 3-0 Hoog tempo van ADO te voor zwak NA C mac htig Blauw-Wit en Velox voeren ranglijsten aan Sparta liet FC Twente op 3-0 staan Totozoals het moest Westduitse UEFA-jeugd sterker dan Zuid-Slavië Stand van zaken AZW-Haarlem aantrekkelijke en spannende strijd Duitse Lotto Vorwarts kwam niet in actie W aar schuwing voor Telstar hield verdediging goed gesloten Eerste en tweede divisie T.C.C. weigert kwaliteitszetel MAANDAG 16 MAART 1970 sport AMSTERDAM Het zag er \n de eerste helft niet naar uit, dat Ajax de leiding in de eredivisie van Feijenoord zou gaan overnemen. Ajax speelde wei- dig geïnspireerd en Holland Sport, dat met Roggeveen en Van Maurik twee eenzame spitsen had. verdedigde sterk. Ondanks hun geringe aanvaiskracht hadden de Hagenaars bijna succes, toen Van Maurik een hard effectvol schot afvuurde, dat doelman Bals veel moeite bezorgde. Het was Johan Cruyff, die de Ajacieden de leiding gaf. daarbij profiterend van een foutje van doel man Louwerens, die de bal wilde van gen in plaats van weg te stompen. Nu was Cruyff net iets sneller en kopte de bal voor zijn handen weg in het doel: 1-0. Ajax' grote veldoverwicht leverde in de eerste helft geen doelpunten meer op. Met Boskamp (arm uit de kom bij een botsing met Rijnders) vervangen door Valkenhof kwam Holland Sport na de rust spoedig tot de gelijkmaker door Van der Bol: 1-1. Dit was het sein voor Ajax om op een hogere versnelling over te gaan. De Hagenaars werden ge heel op hun eigen helft teruggedrongen NEC en PSV hebben ieder de belo ning gekregen voor een helft superieur voetbal. In de eerste helft was PSV het aterkste en na de hervatting de thuis- eluh. Voor rust had NEC niets in te bren gen tegen het uitstekend spelende PSV, dat met veel souplesse en snelheid de Nijmeegse verdediging handen vol werk bezorgde. Toch zouden de „Eindhovena- ren niet gescoord hebben, als niet een fout van Schriever Van der Kuylen in de gelegenheid had gesteld De Bree met een prachtig schot te passeren. De gas ten verzuimden na deze treffer door te drukken. In de tweede helft kwam een met drie invallers gehandicapt NEC volledig terug. Er werd met veel meer overleg en zelfvertrouwen gespeeld. Met lange ballen werd de beweeglijke Oosterveld keer op keer gelanceerd. Werts zorgde twee minuten na de rust, na goed voor bereidend werk van Oosterveld, met een kopbal voor de gelijkmaker. NEC bleef daarna aandringen, maar had geen geluk bij de afwerking. PSV moest zich in deze periode tot enkele uitvallen be perken. NEC: De Bree; Mellaard, Pijs, Corne lls en Schriever; Bonnen. Camps en Werts; Davidovic '(Geutjes), Oosterveld en Jendrossek. PSV: Qpesburg; Van den Dungen, Strik, Radovic en Blatter; Bjer- re, VaTfi Stippent en Veenstra; Schmidt Hansen, Mares en Van der Kiiylén. Scheidsrechter: Goorring, toeschouwers 12.000. ROTTERDAM Sparta heeft vooral dank zij goed spel in de tweede helft een duidelijke overwinning behaald. De Rotterdammers startten snel. maar zak ten daarna, evenals de oostelijken, weg. Er werd slecht geplaatst, en voor de rust viel er dan ook maar weinig te ge nieten. In die periode liep verdediger Ter Horst een officiële waarschuwing op van scheidsrechter Bom, die de Spartaan noteerde wegens een poging tot natrappen. Na de rust ging het ineens veel beter bij de Rotterdammers. Jan Klijnjan, die achter de voorhoede opereerde, bood de snelle spitsen Kowalik en Kristensen herhaaldelijk kansen, maar het eerste doelpunt werd toch door een speler uit de middelste drie, v. d. Veen. gescoord. Hij werd kundig gelanceerd door Kris tensen en toen Schrijvers aarzelde met uitlopen had v. d. Veen geen moeite om te scoren. FC Twente was daarna aan geslagen. Pahlplatz, die voor de rust al weinig in het spel was betrokken, bracht er helemaal niets meer van te recht en omdat Jeuring door Ter Horst en Eykenbroek radicaal werd uitge schakeld, zat er maar weinig pit in de oostelijke voorhoede. Sparta daarente gen ging steeds beter draaien. De snelle Rotterdamse spitsspelers zorgden keer op keer voor paniek in de Enschedese achterhoede. FC Twente mocht uitein delijk nog blij zijn, dat het slechts bij 3-0 bleef. Sparta. Van Beveren; Walbeek, Ter Horst, Eijkenbrdek en Bentzon; v. d. Veen, De Quant en Klijnjan; Venneker. Kowalik en Kristensen. FC Twente: Schrijvers; De Vries, Drost, Van Ierssel, Huve en Ten Donke laar; Achterberg en v. d. Vall; Nagy. Jeuring en Pahlplatz. Scheidsrechter Bom. Toeschouwers 10.000. en binnen vier minuten door doel punten van Van Dijk en Krol was hun verzet gebroken. Van Maurik en Roggeveen probeerden het nog wel met solo-acties, maar de Ajax-defensir stond geen doelpunten meer toe. Door prachtig voorbereidend werk van Cruyff konden Keizer en Van Djjk ieder nog eenmaal scoren. Ajax: Bals; Suurbier. Hulshoff, Va- sovic en Krol; Rijnders en Mühren: Swart, Cruyff, Van Dijk en Keizer. Holland Sport: Louwerens; Dorjec Kronshorst .Verlangen en v.d. Maas: v.d. Bol en Boskamp; (Valkenhof) Ja- notka. Van Maurik, Roggeveen en Roodnat. Scheidsrechter Vervoorst. Toeschou wers 18000. G.V.A.V.—Telstar 1—1 S.V.V.—D.W.S. 0—2 A.D.O.—NA.C. 5—0 Go AheadD.O.S. 30 SpartaF.C. Twente 30 N.E.C.—P.S.V. 1—1 AjaxHolland Sport 51 A.Z. '67—Haarlem 1—1 Ajax 23 20 2 1 Feijenoord 23 18 5 0 P.S.V. 23 12 6 5 A.D.O. 23 10 8 5 Sparta 24 11 6 7 F.C. Twente 23 9 8 6 M.V.V. 22 7 10 5 N.A.C. 22 9 6 7 Holl. Sport 23 10 4 9 Haarlem 23 5 U 7 N.E.C. 21 6 R 7 Go Ahead 23 6 8 9 A.Z. '67 23 6 7 10 Telstar 24 4 7 13 D.W.S. 23 5 4 14 D.O.S. 24 4 6 14 G.V.A.V. 21 3 6 12 S.V.V. 24 3 4 17 Programma a.s. zondag: G.V.A.V.—D.W.S. Go AheadP.S.V. M.V.V.Feijenoord N.A.C.Holland Sport F.C. Twente—A.D.O. N.E.C.Haarlem. I 2 3 G.V.A.V.-Telstar □□S S.V.V.-D.W.SOM3 A.D.O.-N.A.C Spart«-FC. Twente N.E.C.-P.S.V A.Z. '67-Hèarlenv 0DD HDD □□0 □□0 □00 □00 00O Elinkwïjlc-Volendam Helmond Sport-Vitesse D.F.C.-H V.C. De Graafschap-Fortuna VI. Ixlf~l|l3] veiox-z.F.c[xinn Heerenveen-P.E.CfxlFiri Wageningen-Roda JC fXlDQ Bij het kantoor van de Sporttotalisa- tor hadden zich zondagavond al 30 deel nemers aangemeld met dertien juiste voorspellingen. De cijfers van de toto van het afgelopen weekeinde zijn: aantal deelnemers: 776.866; inleg: f 1.685.972.-. waarvan beschikbaar voor de prijzen f 758.686.-: de eerste en de derde prijs zijn elk f 227.696.- groot, de tweede en de extra prijs f 151.737,-. Het vierde doelpunt van Ajax werd gescoord door Piet Keizer na een combinatie met CruyffKeizer, rechts achter Cruyff, bekeek het nog nuchterder dan Dick van Dijk, die alleen een vuist opstak. SCHIEDAM Na de nederlaag tegen DWS zijn de kansen van SVV op het behoud van een plaats in de eredivisie tot minimale proporties teruggebracht. Het aantal Schiedammers, dat van de (on)mogelijkheden van SVV overtuigd Is, groeide zondag met 8000 mensen. Die toeschouwers moesten zich tevreden stellen met een flinke portie goede wil van Schiedamse kant, waardoor de strijd zich ongeveer voor driekwart af speelde op de Amsterdamse helft. Des ondanks kon SVV niet één echt be hoorlijke aanval op touw zetten. Het aantal kansen bleef beperkt tot één. maar zelfs die mogelijkheid, de meest gemakkelijke, een strafschop namelijk, kon Cirlc niet verzilveren. Daarmee werd overigens een stuk hogere recht vaardigheid bedreven, want de straf- NIJMEGEN Tijdens de wedstrijd NEC-PSV heeft PSV-aanvoerder Pleun Strik een officiële waarschuwing opge lopen. Scheidsrechter Godding zei na af loop, dat hfl Strik in zijn boekje had op geschreven wegens het trappen naar de schoen van een tegenstander, terwijl de bal niet in de buurt was. Deze NEC- speler was middenvelder Herbert Bön- nen. Doelman Nico de'Bree van NECI unerp zich onvervaard op de bal om Mares van PSV het scoren te be letten. GRONINGEN GVAV had tegen Telstar duidelijk nog de wedstrijd van donderdag tegen Feijenoord in de benen. De Groningers speelden zonder enige overtuiging en liepen zich steeds te pletter op de talrijke verdedigers van Telstar, die een sterig cordon hadden opgetrokken voor doelman van der Meeren. Het tempoloze spel van GVAV was er de oorzaak van, dat Telstar lange tijd stand kon houden tegen de vloedgolf Groningse aanvallen. Bijna een kwartier na de rust werkte de steeds beweeglijke Deen Bjarn Jensen zich eindelijk door de verdediging. Hq scoorde al carambole rend via de benen van Roossien en Van Essen. De strijd leek beslist, maar Tel star gooide al zijn kracht op de aan val. De druk werd met de minuut gro ter De af weerslag was succesvol tot 5 minuten voor het einde. Toen leidde het paniekerige spel van de Groningse verdedigers tot een scoringsmogeHjkheid voor de attente Kort, die Van Leeuwen geen enkele kans liet. DEVENTER Het Utrechtse DOS heeft door de 3—0 nederlaag tegen Go Ahead de zijweg naar de eerste divisie reeds ingeslagen. De Deventer vereni ging kon door de kostbare puntenwinst nog op het rechte pad blijven, hoewel de voetbalkwaliteiten geen garantie vormen voor behoud van het eredivisie schap. Twee machteloze ploegen kwa men tot pover voetbal. De ruim 8.000 toeschouwers hebben dan ook geen mo ment kunnen genieten van goede com binaties of snel aanvalsspel. DOS. dat zonder Maiwald naar De venter was gekomen, stelde diep teleur, terwijl Go Ahead niet veel beter was. Na dertig minuten spelen zette Fer- nandus de bal hoog voor het DOS-doel. De Utrechtse defensie bleef staan en reageerde niet, zodat Koos Knoef de bal zonder veel moeite langs doelman Van Ledden in het doel kon koppen (1—0). Na rust liet Go Ahead teveel kansen onbenut, waardoor DOS toch nog uit zicht had op de gelijkmaker. In de 59e minuut richtte Van Tilburg van twintig DEN HAAG Onder leiding van een inspirerende Harald Berg, die zelf twee doelpunten maakte, waarvan één reeds drie minuten na het begin, heeft ADO voor de derde keer deze competitie een overwinning met 5-0 behaald. Ditmaal werd NAC het slachtoffer, nadat eer der SVV en DOS met dezelfde cijfers het „Zuiderpark" hadden moeten verla ten. De Bredanaars, die geducht waren verzwakt door het ontbreken van Luy- ten, Vermeulen en Van Gorp, en die bo vendien Henk Vriens kort voor de rust moeten missen, hadden geen antwoord op het hoge tempo van de Hagenaars. Bovendien had doelman Van Dongen schuld aan de eerste twee ADO-tref- fers. De eerste keer reageerde de Bre dase doelman volstrekt niet op het af standsschot van Berg en 26 minuten la ter liet hij de bal na een schot van op nieuw Berg van de borst springen, waarvan Pas profiteerde. NAC vol hardde in tempoloos spel. Brouwers, die na enkele forse attaques van Van den Bungh zijn linkervleugel positie verwis selde voor een plaats op rechts, kwam geheel niet in zijn spel en ook van de twee Poolse Bredanaars, Pogrzeba en Ffankiewicz, ging weinig gevaar uit. Op het middenveld heersten Vos. De Zoete en Advocaat, zodat ADO vrijwel door lopend in het offensief was. Uit deze aanvallen verhoogden Berg, De Zoete, na een fraaie een-twee combinatie met Berg. en De Puyt de score tot 5-0. Doel man Thie, die voor de aanvang werd gehuldigd voor zijn 250e wedstrijd voor de Hagenaars, behoefde geen enkele keer in actie te komen. ADO: Thie; Van den Burgh, De Zoe te, Mansveld en Van der Oever; Advo caat. Schoenmaker en Vos; Pas, Berg en ■De Puyt. NAC: Van Dongen; Schrantee, Graaumans. Vriens (Van den Dries) en Bakker: Bouwmeester, Pogrzeba en Quaars; Visschers, Franckiewicz en Brouwers. Scheidsrechter Klopper. Toe schouwers 10.000, meter afstand over de DOS-defensie en doelman Van Ledden, die een goede wedstrijd speelde en de score tot een minimum kon beperken, verkeek zich op het effectvolle schot (20). DOS, dat nog kansen zag, kwam soms nog gevaarlijk terug. Een keihard schot van Van de Kerkhof werd door Nico v. Zoghei gestopt. Schoten van Adelaar en Nieu- wenhuis misten de juiste richting. Ze ven minuten voor het einde zag de al- ALKMAAR De strijd tussen de Noordhollandse eredivisieclubs van bo ven Het IJ is een vinnig en hard duel geworden. De uitslag geeft beide ploe gen loon naar werken. De trainers Heintz en Hughes waren dan ook zeker niet ontevreden. Het tempo, dat zeer hoog lag, maakte de wedstrijd voor de 10.000 toeschou wers tot een prettig kijkspel, dat veel meer de moeite waard was dan het "ge zapige treffen van vorige week tussen AZ en GVAV. AZ'67 was er dit keer ook veel meer op gebraend te winnen. Kort voor de rust werd de Alkmaarse Ijver beloond met een doelpunt van de opgekomen verdediger Vonk. De Haar lemse doelman Paternotte keerde, of miste, de eerste inzet van de AZ-speler half, maar was kansloos bij de tweede poging van Vonk. Na de rust werd Haarlem sterker en na ruim een kwartier kwam de gelijk maker op het bord. De lang niet feillo ze Stapper raakte de bal kwijt aan Fransz, die zijn kans op fraaie wijze gebruikte. Het duel werd daarna har der, maar scheidsrechter Keizer zorgde er wel voor, dat niemand ontspoorde. AZ: Vooys; Visser. Kabel, Van Veen en Vonk: Dekker, Stapper en Twisk; De Jager, Liberda en Vredenburg. Haarlem: Patemotte; Koopman. De Haan, Peys en Wentink; Burgers, Hoe ben en Fransz; Van Slooten, Couperus en Lefering. Scheidsrechter Keizer. Toeschouwers 10.000. tijd zwoegende De Goede een solo be loond toen hij de bal tegen de veruitlo- pende Van Ledden schoot. Tergend langzaam verdween de van richting veranderde bal via de binnenkant van de paal in het DOS-doel (30). GO AHEAD: Van Zoghei; Veenstra, Wamas, Someren, Schneider, Van Til burg, Knoef en Van der Ley, De Goede, Fernandus (Kolkman) en Hoekema. DOS: Van Ledden. Wijngaarde, Pla- geman. Wellerdieck en Van Renswouw; Van Kerkhof. Van Stijn en Van Veen; Olssen, Nieuwenhuis en Adelaar. SCHEIDSRECHTER: Van der Meer. toeschouwers 8000. De uitslag van de zaterdag gehouden trekking van de Duitse Lotto was als volgt: 3, 6, 7, 10, 25, 28. Extra getal 44. Olympisch getal 4269. MARBURG Het Westduitse jeugd- elftal (16 tol 18 jaar) zal waarschijn lijk in dezelfde groep als Nederland spelen in het Uefa-jeugdtoernooi, dat half mei in Schotland begint. De West duitse jeugd, die in Tsjecho Slowakije de eerste kwalificatiewedstrijd met 10 won, versloeg zondag in Marburg ook Zuid-Slavie met 10. Bonhof (Bo- russia Mönchen Gladbach) maakte in de 65e minuut het enige doelpunt. De stand in de kwalificatiegroep is nu; I. West-Duitsland 2—4; 2. Zuid-Slavië 22; 3. Tsj. Slowakije 20. De winnaar van deze groep zal in Schotland spelen met: Nederland. Zwitserland en num mer één uit dp groep Groot-Brittan- nië-Oostenrijk-Wales. schop had veel weg van een geschenk van de weinig bedrijfszekere arbiter Aalbrecht. Jongbloed, die door de scheidsrechter was bestraft, stopte de inze van Ciric. DWS, dat duidelijk op zekerheid speelde, kwam tegen het weinig kundi ge SVV zelden van de eigen helft af. De verdediging stond van tijd tot tijd flink onder druk, slaagde er niet voort durend in de panieksfeer te voorko men, maar hield wel voortdurend de deur, al was het soms op het nippertje, gesloten. Na twintig minuten verdween bij DWS Klaas Nuninga om plaats te maken voor Jos Dijkstra en die wijzi ging vergrootte niet de offensieve kracht van DWS. 1 Vooral bij het openingsdoelpunt mocht DWS niet over gebrek aan Schiedamse medewerking klagen. SW begon met, tamelijk overbodig, een hoekschop weg te geven en liet daarna het wegwerken van de dicht voor het doel gebrachte bal achterwege. De ge vaarlijke en talentvolle spitsspeler Bon- sink kon daardoor de bal ongestoord in het doel lopen. De tweede treffer ont stond uit een strafschop, die door nie mand kon worden aangevochten, na een van de zeer spaarzame Amsterdamse aanvallen uit de tweede helft. Seeman benutte die. SW: Van de Roer; Van Beek (Hazen- broek), Langhorst, Van de Korput en Van Leeuwen; Warnaar en Ciric; Don, Van Beveren. Van Meeteren en Vor- stenbos (Koudijzer). DWS: Jongbloed: Pijlman. Soete- kouw, Overweg en ,Bianchi; Flinkevleu- gel en Jochems; Kamminga, Seeman, Bonsink en Nuninga (Dijkstra). Scheidsrechter Aalbrecht. Toeschou wers 8.000. EERSTE DIVISIE Het topduel in de eerste divisie tus sen Elinkwjjk en Volendam is in een knappe zege voor de gasten geëindigd, waardoor het op de ranglijst plaatsver- wisselen werd. Volendam staat er nu relatief het beste voor. want het heeft slechts één punt achterstand op koplo per Blauw-Wit, maar twee wedstrijden minder gespeeld. Blauw-Wit boekte in tussen een overwinning op F.C. Den Bosch. Tot de kanshebbers behoort heel duidelijk ook nog Excelsior, dat echter gisteren niet volledig profiteerde van de nederlaag van Elinkwijk. De Rot terdammers behaalden tegen S.C. Cam buur slechts de halve winst. Vitesse deed goed werk door de uit wedstrijd tegen Helmond Sport te win nen en De Graafschap bleef daarhjj met een zege op Fortuna VI. niet achter. Eli nk wij kVolend a m R.C.H.—de Volewijckers Helmond Sport.Vitesse D.F.C.H.V.C. HeraclesVeendam Willem IT—F.S.C. Blauw WitF.C. Den Bosch 0—2 1—2 0—1 1—0 0—1 1—1 2—0 2-1 1—1 32—14 34—14 34—24 31—21 26—15 26—30 32—31 25—26 23—23 24—29 21—28 25—35 29—31 35—38 27—31 27—34 15—27 19—38 Programma a.s. zondag: VolendamVeendam VitesseDe Volewijckers Heracles—F.S.C. Willem IIFortuna VI. Blauw WitDe Graafschap Elinkwijk—H. V.C. D.lf.C— Excelsior S.C. CambuurHelmond Sport. TWEEDE DIVISIE. Velox nestelde zich in de tweede di- isie aan de kop an de ranglijst door lat het zelf van Z.F.C. won en doordat 't'er en veen met veel moeite het Zwolse P.E.C. terugwees. R.B.C. bleef kansheb ber door een moeizame overwinning op A.G.O.V.V. en Wageningen bleef tot de promotiekandidaten behoren door een knappe overwinning op Roda J.C. Het passeerde Eindhoven, dat een vrije dag had, op de ranglijst en rukte op naar de vijfde plaats. De GraafschapFortuna VI. ExcelsiorS.C. Cambuur Blauw Wit 23 12 8 3 32 Volendam 21 12 7 2 31 Elinkwijk 23 12 6 5 30 Excelsior 23 11 8 4 30 F.C. Den Bosch 24 10 7 7 27 F.S.C. 23 8 7 8 23 Vitesse 21 8 6 7 22 D.F.C. 22 7 8 7 22 Heracles 22 6 9 7 21 Willem II 22 7 7 8 21 H.V.C. 23 6 8 9 20 R.C.H. 24 8 4 12 20 Veendam 21 6 7 8 19 De Graafschap 22 7 4 11 18 Fortuna VI. 21 6 5 10 17 S.C. Carrjbuur 22 4 9 9 17 Helm. Sport, 23 6 5 12 17 Volewijckers 22 5 5 12 15 Velox—Z.F.C E.D.O.Gooiland 3—0 1—1 Limburgia N.O.A.D. 3—0 Heerenveen- -P.E.C. 1—0 R.B.C.—A.G.O.V.V. 1—0 BaronieF.C. V.V.V. 2—1 Wageningen- —Roda J.C. 1—0 S.C. DrenteHermes D.V.S. 2—1 Velox 21 12 6 3 30 33—19 P.E.C. 23 12 6 5 30 45—24 Heerenveen 21 12 5 4 29 42—19 R.B.C. 22 11 7 4 29 24—14 Wageningen 21 11 5 5 27 38—20 Eindhoven 21 9 8 4 26 33—21 Roda J.C. 22 10 5 7 25 27—23 Hermes D.V.S. 23 9 7 7 25 35—25 Baronie 22 7 9 6 23 30—29 Limburgia 20 9 4 7 22 32—39 N.O.A.D. 22 6 6 10 18 25—33 Gooiland 22 5 8 9 18 22—33 Z.F.C. 21 4 7 10 15 17—29 A.G.O.V.V. 21 4 5 12 13 18—35 V.V.V. 22 3 7 12 13 19—41 E.D.O. 22 3 6 13 12 19—38 S.C. Drente 20 4 3 13 11 13—30 Programma a.s. zondag: EindhovenS.C. Drente HeerenveenV.V.V. WageningenVelox A.G.O.V.V.—Limburgia GooilandBaronie. OOST-BERLIJN De Oostduitse kampioensploeg FC Vorwarts is zater dag voor de Oostduitse competitie in de Oberliga niet in actie gekomen. FC Vorwarts, woensdagavond in Rotterdam tegenstander van Feijenoord voor het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen, moest tegen 1. FC Magdenburg aantreden, maar het ter rein in Maagdenburg was niet bespeel baar. Carl Zeiss Jena, dat in het toernooi om de Runners Up-cup door Ajax werd uitgeschakeld, zegevierde op eigen veld met 21 over Chemie Halle. De stand aan de kop van de Oberliga is nu: 1. FC Vorwarts Berlin 13 wed strijden 19 punten; 2. Carl Zeiss Jena 1419; 3. Chemie Leipzig 1419; 4. Stahl Riesa 1417; 5. Sachsenring Zwickau 1315. DEN HAAG De Topsport Con tact Commissie van de Koninklijke Ne derlandse Atletiek Unie zaJ de kwaliteits zetel in de unieraad, die zij in de nieuwe structuur van de KNAU als enige heeft toegewezen gekregen, niet innemen. Als reden van de weigering geeft de TCC in een uitvoerig communiqué op, dat zij in spraak heeft gekregen via de unieraad zonder inspra s k vooraf waardoor de ver kiezingsprocedure voor de TCC onaan vaardbaar is geworden.

De Vallei | 1970 | | pagina 7