Vrouw van 93 drijft reeds 70 jaar „Café Hanneke" Voedsel en wegen zijn in N-Vietnam belangrijker dan herbouw van steden Twee eenakters van Pinter Gedenkwaardig jubileum in Weurt bij Nijmegen Nog elke dag een paar - citroentjes TV-programma's over de dood Tom Poes en de Mob- beweging Hearts of Soul wél triozang op Songfestival Koppige ezel Twee keer ziek Sober leven Vroeger niks Spelletje kaart Tot onze diepe droefheid programmaos MORGEN MARTEN TOONDER STRIP DINSDAG 17 MAART 1970 i— TVTze café Hannekein Weurt bij Nijmegen binnenkomt, ziet haar doorgaans aan de stamtafel zitten. Een gewone, bejaarde vrouw, op het eerste gezicht. Maar als er fed besteld wordt, dan staat ze op en tapt een biertje of schenkt een borrel in. Nog even, en ze doet dal al zeven tig jaar: mevrouw Johanna Romviel- Burgers, nu 93 jaar oud. Het zullen wel een paar miljoen glaasjes geweest zijn, die door haar in Mventig jaar over de tap gezet zijn. Ze weet het nog best van vroeger. „Ach jongen", zegt ze, „toen kostte een bor reltje nog vijf cent". In .1900 begon mevrouw Romviel haar café-loopbaan. Met als enig bezit: een man, twee gulden en een kwartje, een paar stoelen en wat jenever en brande wijn. „Als er in die tijd een prijsverhoging van één cent kwam, was er gewoon herrie", vertelt ze. Zo ook met die koopman, die elke week met zijn kar en ezel langs kwam. Toen hij van de prijs verhoging hoorde zei hij: „Nou, dan kom ik hier niet meer, dat wordt me te duur." „Maar de man had niet aan zijn ezel gedacht", aldus mevrouw Romviel. Die wilde niet verder ondanks de stoksla gen. Toen kwam de baas weer binnen, dronk twee borreltjes en betaalde prompt met een dubbeltje en twee cent. Ik kan die ezel voor die twee cent toch ook niet kapot slaan, zei hij". De tiende mei is eigenlijk de dag, dat mevrouw Johanna Romviel zeventig jaar de tap bedient. Toen ze dat zestig jaar deed, was het al een compleet feest, compleet met drie muziekkorp sen. En wat er dit jaar gaat gebeuren dat laten de klanten van café „Hanne ke" niet uitlekken. Intussen heeft de hoogbejaarde voor zichzelf een citroenbrandewijn inge schonken. Het is haar lievelingsdrank en ze neemt er elke dag een paar. Ilaar kleindochter vertelt, dat oma maar twee keer ziek geweest is. „O ja", vult ze zelf aan, „gewoon een vastge zette kou, hoor. De kinderen haalden de dokter erbij en die gaf me een drankje. Jongen, wat werd ik daar beroerd van. Ik heb die rommel door de w.c. ge spoeld en een fles cognac uit het café gehaald en ik was zo weer boven jan". In de Noordvietnamese delta van de Rode Rivier zijn duizenden mensen thans nijver bezig klei aan te voeren om de dijken hoger en sterker te ma ken voor als straks het regenseizoen aanbreekt. Want de delta is de rijstschuur van het land. Een overstroming zou het voedsel voor vele duizenden kunnen vernietigen. Aan de voedselvoorziening wordt in Noord-Vietnam de grootste aandacht besteed, ofschoon het een agrarisch land is, dat het zonder hulp van buiten afkan. Na een bezoek van 18 dagen aan dat land zijn in mij enkele specifieke in drukken achtergebleven over de toe stand van de Noordvietnamese econo mie", schrijft AP-versIaggever David de Luce. De opbouw der steden. Waarom wor den deze na vier jaar van Amerikaanse bombardementen niet heropgebouwd? Wel, zegt men, omdat je nooit weet of die bombardementen nog eens terugke ren. De herbouw wordt bovendien be schouwd als niet al te belangrijk, en kan dus later komen. Voedsel en ver bindingen zijn de voornaamste zaken waar het nu om gaat. Het vervoer en de wegen: Vroeger hoorde men van buitenlanders die Noord-Vietnam bezochten in de tijd van de luchtaanvallen steeds verhalen over „transportfietsen", maar die ziet men nu niet meer. Wel veel vrachtau to's, van Oostduitse, Russische en Chi nese makelij. De wegen, waarop deze rijden, vertonen nog vaak gaten, daar waar bommen zijn ingeslagen, maar er zijn ook nieuwe wegen, die goed aange legd zijn. Het leven van de Noordvietnamezen is in alle opzichten sober en dit is no dig, zal men bezoekers vertellen, omdat men er de nationale „verdediging" mee kan steunen - heel lang als dat nodig is. Op een ruim 600 kilometer lange au torit ten zuiden van Hanoi, tot aan de gedemilitariseerde zone, kan men veel te weten komen, ondanks de beperkin gen, waaraan de bezoekers zijn onder worpen ten aanzien van wat zij mogen zien. Vierhonderdvijftjg km ten zuiden van Hanoi ligt Quang Binh, de zwaarst gebombardeerde provincie van het land. De wegen naar Dong Hoi, de hoofdstad van de provincie, zijn voor het gemotori seerd verkeer een nachtmerrie door de vele gaten in het wegdek. Men houdt er rugklachten aan over. Er leidt geen spoorweg naar Dong Hoi. De stad zelf is een ruïne. Arbeidseenheden van jonge meisjes zijn ondergebracht in kampen, waar zij wonen in strohutten. Wij zagen een groep meisjes langs de weg bezig met het stukhakken van grote rotsblokken. Anderen droegen zand aan in rieten manden, twee aan bamboestokken over hun schouder. De vrouwen hadden sjaals voor neus en mond gebonden te- jen het rode stof, dat de passerende vrachtwagens doen opwarrelen. Het werk begint voor deze vrouwen in de vroege ochtend, als de mist nog over de velden hangt, 's Middags wordt gerust, om tegen het vallen van de avond weer te beginnen tot de duister nis invalt. De Noordvietnamese economie staat onder strenge controle van de regering. Het leven in het land is sober en de oorlogsinspanningen hebben absolute prioriteit. De partij en de regering wor den niet moe te herhalen, dat de strijd voor een hogere produktie even belang rijk is als de strijd aan het front. Het is echter weinig waarschijnlijk, dat de industriële produktie van Noord-Vietnam het normale peil weer benadert. Meer dan een miljoen ton bommen zijn op het land gevallen. Als Noord-Vietnam binnen tien jaar indus trieel gezien weer heropgebouwd is, mag men spreken van een „Wirt- schaftswunder", zoals West-Duitsland dat te zien heeft gegeven. De SJovjet-Unie heeft Noord-Vietnam zware machines voor de wegenbouw geleverd; China zond locomotieven, goederenwagons en spoorrails. Op veel plaatsen zag ik nieuwe wegenwalsen, bulldozers, kiepwagens en ander zwaar materieel. De haven van Haiphong ligt vol met buitenlandse vrachtschepen, die dit zware materieel aanvoeren. De zuidelijke provincies van Noord- Vietnam zijn er het slechtst aam toe. Zij hebben het meest te lijden gehad van de bombardementen," zegt De Luce. „Ik heb kinderen gezien, die er ondervoed uitzagen. Zij waren slecht gekleed en hadden het koud in de ijzige noordoos tenwind. Er worden voor de kinderen veel wedstrijden in „burgerzin" gehou den. De oudere generatie drukt hun voortdurend op het hart dat zij, als dat nodig is, de strijd zullen moeten voort zetten." JOHANNA ROMVIEL 70 jaar achter de tapkast O Al lang geleden is de man van me vrouw Johanna Romviel overleden en van haar veertien kinderen leven er nog acht. „Ja ik had twee trouwboekjes, om ze allemaal te kunnen laten in schrijven. Dat ging vroeger anders dan tegenwoordig". Niet dat mevrouw Romviel terug zou willen naar die oude tijd. Ze filoso feert: „Men zegt weieens dat je tevre den moet zijn met wat je hebt, maar het beroerde is, dat je vroeger niks had". Onder de stamgasten gaat het ver haal, dat mevrouw Romviel vroeger de dronken koetsiers even met koud water bewerkte om ze weer nuchter te krij gen. Zelf lacht ze maar eens om dat verhaal, maar ze is er wel trots op dat ze nog nooit een bekeuring heeft gehad wegens het overschrijden van de slui tingstijd. En tot slot slot komt dan nog het ver haal van de dronken veldwachter. „Nou, die was al zat toen hij hier kwam", legt mevrouw Romviel duide lijk uit. „Hij zei: een bitterke. Ik zei: Je bent al zat en je krijgt niks meer. En tege lijk komt de burgemeester er aan. Nou, ik die veldwachter gauw de keuken in geloodst, maar laat nou een van de kin- ders hem daar een aardappel in de mond duwen. Dat gaf me een gegrom en de burgemeester maar vragen wat die herrie was. Ach, er is een koe aan het kalven, zei ik. Sjonge, wat ging die veldwachter later lelijk te keer". Johanna Romviel vindt dat het ge sprek lang genoeg geduurd heeft. Ze nipt nog eens van haar citroenbrande wijn en stelt een paar stamgasten voor een spelletje kaart te spelen. Iedereen schuift rond de tafel. De CVK/IKOR-serie „Vragen reeks" zal in de komende maanden worden voortgezet met een vijftal documentaire televisieprogramma's over sterven, dood en na-bestaan. In de laatste jaren begint hier en daar onder medici, psychologen, ziel zorgers, filosofen en literatoren een veranderende houding te ontstaan tegenover deze menselijke ervarin gen. In het onlangs in de reeks „Wegen tot pastoraét" verschenen boek „De pastor aan het sterfbed" zeggen de schrijvers Bowers, Jackson, Knight en Leshan: „Terwijl de dood overal rondom ons wordt ervaren, hebben wij mu ren opgericht tegen een gezonde dis cussie over zijn betekenis voor mens en gemeenschap. Wij vatten de dood licht op door hem als alledaags en onbelangrijk voor te stellen. Wij scheppen de dramatische episodes op televisie, film en toneel zo, dat het voor dezelfde acteurs mogelijk is om telkens opnieuw te sterven, alsof het mogelijk is de dood straffeloos te ondergaan. We zien op de televisie dezelfde man week in week uit ver moord worden alsof de dood niets definitiefs inhoudt. Wij handelen alsof wij door te vermijden over de dood te spreken, de omstandigheden beheersen. Maar dit lost het pro bleem niet op; het vergroot juist de moeilijkheden om het onder het oog te zien. Het is een symptoom van,de door onze cultuur opgelegde angst voor de dood. De overtuiging wint veld, dat door een grotere openheid tegenover deze gebeurtenis, waar mee iedere sterveling onontkoom baar wordt geconfronteerd, een po sitieve bijdrage kan worden geleverd aan de menselijkheid en het mense lijk geluk". Om deze redenen menen CVK/ IKOR dat het tot de pastorale com municatietaak van de kerkelijke zendgemachtigden behoort, deze pro blematiek in een documentaire tele visieserie tegemoet te treden met onbevangenheid en open vizier. De serie draagt als titel „Tot onze diepe droefheid". In het eerste programma zal een indruk worden gegeven van de cul turele impasse waarin de westerse samenleving met betrekking tot sterven en dood is geraakt. Een van de vormen van communicatie over de dood die nagenoeg vastliggen zijn de overlijdensadvertenties in de dagbladen. De samenstellers van het programma hebben een onderzoek ingesteld naar de inhoud van zulke advertenties in zes landelijke en re gionale bladen. Dit onderzoek stond ten dienste van de opbouw van de programma's. In de volgende afleveringen van de serie krijgt de betekenis van de dood voor individu en samenleving op verschillende momenten en ni veaus diepgaand de aandacht, zowel wat het kerkelijke als het niet-ker- kelijke milieu betreft. Vergelijkin gen zullen worden getrokken met opvattingen omtrent de dood in an dere perioden en culturen, waardoor naar de programmamakers hopen, 6850: Tom Poes wachtte niet wat er verder zou gebeuren. Hij trok heer Bom mel met geweld voort en dat kostte hem zoveel moeite dat hij geen tijd had om te kijken. Hij zag dan ook niet dat er achter hen een grote golf door de kapotte dijk op het strand spoot; maar heer Ollie die het gemakkelijker had, zag dat wel. „Het meer loopt leeg!" riep hij uit. „Wat zal er nu met die arme mobs gebeu ren? En de hele menigte stabs was net bij die plek aangekomen! Dit is heel vrese lijk!" „Waarom?" vroeg Tom Poes. „Het is allemaal niet zo plechtig als ze gewend zijn: maar de uitwerking is precies het zelfde. Of het vocht nu in de zee of in het moeras loopt maakt geen verschil voor de stabs!" Heer Bommel vertraagde zijn pas enigszins, want de ongewone lichaamsbe weging putte hem danig uit. „Ik denk niet zozeer aan de stabs", verklaarde hij hijgend. „Die zijn oud en traag en ze hebben alles aan zichzelf te danken. Nee, ik denk aan die arme mobs. Waar waren die, toen de ontploffing plaats greep?" „Ze huppelden ergens rond", zei Tom Poes. „En daarom zullen ze niet zoveel last van het starsap hebben gehad als an ders. Het is niet in hun moeras gevloeid, en dat was toch de hoofdzaak?" Voordat heer Ollie deze gedachte had kunnen verwerken kwam de helikopter van professor Prlwytzkofsky in het zicht, en ook de assistent Pieps dook van ach ter een heuveltje op. „Ik heb dat starsap onderzocht!" riep hij reeds van verre. „Het is heel interes sant! Behalve de karbonaten...". „Daar hebben we nu geen tijd voor", zei Tom Poes. „We moeten zo gauw mo gelijk de professor halen!" zichtbaar zal worden dat veel van de heden ten dage nog algemeen geldi ge houdingen en gebruiken hun wortels hebben in over-oude tijden. Door de vijf programma's heen zullen een predikante, een arts, een psychiater en een schrijver hun visie geven op de problematiek. Samenstelling en regie zijn in handen van dr. Peter Hofstede, ter wijl voor produktie, redactie en re search medewerken Hedda van Gennep, Wil Helienthal, Ernst Ris en Lejo Schenk. De uitzendingen zullen plaatsheb ben via de zender Nederland 2 op de donderdagen 9, 16 en 23 april, alsme de 7 en 14 mei a.s. DORE SMIT, de bekende actrice en (IKOR-) televisie-omroepster, vanavond voor de radio in de een akter Landschapvan Harold Pin ter. The Hearts of Soul zullen wel als trio optreden op het Eurovisie Song festival. Fred Burkhardt, de mana ger van de drie zusjes Maessen uit. Harderwijk, heeft dat gisteren ver klaard. Hij zei: „De heer Duys heeft uit een paar dingen die hij gehoord had conclusies getrokken, die ik he lemaal voor zijn rekening laat". „Er is geen verschil tussen het liedje zoals het op de plaat staat en zoals het in de Rai zal worden ge zongen", aldus Fred Burkhardt. „We hebben geen enkele essentiële ver andering aangebracht. Wel zijn er enkele'verf raaiingen tot stand geko men. We hebben het liedje gewoon nog iets beter willen maken, om de kansen voor ons land in Amsterdam zo goed mogelijk te maken." „We zijn wat aan het schuiven ge weest met de stemmetjes, maar dat was alleen omdat we in Den Haag gemerkt hadden, dat bepaalde din gen in het samenspel tussen het or kest en de zangeressen er niet hele maal uitkwamen. Nu zal dat wel ge beuren. Er is echter geen sprake van dat een van de meisjes als soliste zou optreden en dat de anderen al leen maar meeneuriën". „Dat is totaal uit de lucht gegre pen. De meisjes hebben dat ook niet tegen Willem Duys gezegd. Wel vind ik het gek dat Willem die altijd zo „nationaal-minded" is nu zo iets heeft gedaan voor een Nederlands groepje dat straks toch moet strij den om de Europa Cup voor liedjes." TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS: Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 AVRO: Tobben voor Tokio: kwis voor middelbare scholieren. 19.30 Peyton Place, feuilleton. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 AVRO: The Survivors (De Overlevenden), film. 21.10 Voor de vuist weg. 22.10 AVRO's Televizier. 22.55 NOS: Journaal. 23.00-23.30 TELEAC: Ruimtelijke or dening - les 4 (herh.). NEDERLAND II 18.45 NOS: Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 KRO: Kleur: Geen zee te hoog (The queen and I), film. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 KRO: Vanavond in Nieuws poort. 21.10 Kleur: De Wrekers, film. 22.00 Kleur: David Frost-show (Frost De KRO-radio zendt vanavond om 21.15 uur via Hilvèrsum 2 in haar serie „Dinsdagavondtheater" twee eenakters van Harold Pinter uit: „Landschap" en „Stilte". Men kan erover twisten of deze twee korte eenakters van Pinter, die dit seizoen door Toneelgroep Cen trum zijn gespeeld, het best tot- hun recht komen in de schouwburg dan wel via het medium radio. Er ge beurt nl. helemaal niets. Op het to neel zitten twee, resp. drie mensen hardop te denken, vrijwel onbe weeglijk. Er is geen handeling, geen ontknQ- ping. Pinter mag het dan als een to neelexperiment bedoelen, toch is hier eigenlijk de hoorspelschrijver aan het werk geweest. Het kijken naar zich niet bewegende, hardop denkende mensen werkt vermoeiend en leidt af van de tekst waar het uitsluitend om gaat.. Vandaar deze radio-uitvoering in een andere bezetting. In „Landschap" zitten man en vrouw in dezelfde kamer. De vrouw geeft zich geheel over aan dierbare herinneringen, die 'niets met haar huidige man te maken hebben. Zij on sunday). 22.50 NOS: Journaal. 22.55-23.40 Kleur: Wereldkampioen schappen IJshockey Stockholm. Samenvatting Zweden-Finland. DUITSLAND I Regionaal progr.: NDR: 18.00 Infor matief programma. 18.30 Actualitei ten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Regionale kroniek. 19.26 (K) Der Mann von gestern, TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltele visie. 18.00 (K) Die Reiter von Pado- la, TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleu ters. 18.40 Actualiteiten en nieuws. 19.25 (K) Dass (k) einer des anderen Sprache verstehe, TV-film). 20.00 Journal en weerbericht. 20.15 (K) Reportage. 21.00 (K) Tanker, film. 22.30 Journaal, commentaar en weerbericht. 22.50 Missie-avond. DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek. 18.40 Artiesten en muziek. 19.10 (K) Im mer wenn er Pillen nahm, TV-serie. 19.45 Nieuws, actualiteiten en weer- overzicht. 20.15 Medische reportage. Aansluitend: Nieuws. 21.00 (K) High Chaparral, TV-film. 21.50 Culturele kroniek. 22.35 Nieuws en weerbe richt. 22.45-ca. 23.45 Discussie over sport. TELEVISIE DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gis teravond. 10.30 De Hitparade. 11.20 Die Umschau. 12.05 Filmreportage. 12.50 Internationaal persoverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 Journaal. 16.40 (K) Voor de kinderen. 16.50 Idem. 17.00 (K) Documentaire film. 17.30 (K) Der Geist und Mrs. Muir, TV-serie. 17.55-18.00 Journaal. DUITSLAND II 17.00 Nieuws en weerbericht. 17.35 Voor oudere kijkers, aansl. lief da- digheidsoproep. RADIO Hilversum I VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Socialistisch strijd lied. 7.23 Stereo: Lichte grammo- foonmuziek. (7.30-7.35 Van de voor pagina). VPRO: 7.45 Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws. 8.11 Actualitei ten. 8.20 Stereo: Lichte grammo- foonmuziek., (8.30-8.35 Van alle markten thuis, praatje voor de huis vrouw). 9.00 Stereo: Klassieke gram- mofoonmuziek. 7.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte gram- mofoonmuziek. 10.50 Voor de kleu ters. 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de huisvrouw. 11.40 Stereo: Oude Koor zang. 12.00 Stereo: Viool en piano: klassieke en moderne muziek. 12.25 Stereo: Metropole-orkest: amuse mentsmuziek. 12.54 Voor het platte land. 13.00 Nieuws. 13.11 Actualitei- hoort niet eens dat hij tegen haar praat, en hij weet dat zij niet luis tert, maar toch doet hij zwakke po gingen contact met haar te krijgen door over allerdaagse dingen te pra ten over herinnenringen van veel prozaïscher aard, tot hij uitbarst in een brute wensdroom die zijn mach teloosheid onderstreept. Zij blijven eenlingen, ieder in hun eigen land schap. In „Stilte" zijn het een meisje en twee mannen, die zich aan hun herinneringen overgeven en zo er al sprake is van een dialoog, dan zijn dat herinneringsdialogen. Zij zijn alle drie op verschillende plaatsen, maar hun overdenkingen vormen te zamen een beeld, waarin de verhou ding wordt getekend van beide man pen ten opzichte van het meisje, dat hen wel aardig vindt maar zichzelf en de wereld niet kent en haar weg niet weet te vinden. De ene man vindt haar erg lief, maar raadt haar aan een jonge man te zoeken. De an der is hartstochtelijk verliefd, maar bereikt niet meer dan een vluchtig contact in een wereld die tegen hem is. Voor geen van drieën is er een verlossend woord, alleen maar stilte. ten. 13.25 Stereo: Uit eigen huis (opn.). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 14.10 Huize Rozengaarde, hoorspel. 15.15 In de Toonzaal: modern mu ziekprogramma voor de jeugd met commentaar. 16.00 Nieuws. 16.03 So ciëteit Zestig minuten voor boven de zestig. NOS: 17.02 Onder de groene linde: oude liedjes. VARA: 17.20 Ste reo: Moderne kamermuziek. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Actualiteiten. Politieke Partij: 18.20 Uitzending van de Pacifistisch So cialistische Partij. VARA: 18.30 Ste reo: Klink Klaar-zonder nonsens. 19.30 Nieuws. 19.35 Buitenlands weekoverzicht. 19.45 Stereo: Licht vocaal- en instrumentaal ensemble met zangsolist. 20.10 Grammofoon- muziek/Statenverkiezingen 1970. NOS: 20.25 Reportage voetbalwed strijd Feijenoord-Vorwarts Berlin. VARA: 22.20 Grammofoonmu- ziek/Statenverkiezingen 1970. 22.30 Nieuws. 22.38 Mededelingen. 22.43 Aktualiteiten. 22.55 Grammofoon- muziek/Statenverkiezingen 1970. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klassiek muziek. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nieuws; 7.32 Actualitei ten). TROS: 8.00 Nieuws. 8.11 Als dat zou kunnen: verzoekplatenprogram- ma. (8.30-8.32 Nieuws; 9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw.) 9.30 Voor de kleuters. 9.45 Van 1685 tot vandaag, muzikale lezing. 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nieuws. 11.03 Piek uur: wedstrijdprogramma. 11.45 Ac tualiteiten. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee, gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten; 13.00- 13.05 Raden maar...) NCRV: 14.14 Stereo: Pianorecital: ^moderne mu ziek. 15.00 In't zilver: programma voor oudere luisteraars. 16.00 Nieuws. 16.03 Stereo: Vopr de jeugd. 17.00 Stereo: Twien-Popradio voor t(w)ieners. 17.50 Overheidsvoorlich ting: Samenwerking met ontwikke lingslanden. Samenstelling en pre sentatie: Thon Raes. 18.00 Country and western rubiek. 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. NOS: 19.00- plm.02.00 Race met de computer: uitslagen van de verkiezingen Pro vinciale Staten. HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Zing, zing, zing!: lichte vokale muziek. 10.00 Nieuws. 10.03 Mengelmuze: nieuwe langspeelplaten met kritisch com mentaar. NOS: 11.00 Nieuws. 11.03 Muziek-lezen. (12.00 Niuws.) AVRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Radiojournaal. 13.06 Zet 'm op: vrolijk platenpro- gramma. (14.00 Nieuws.) 15.00 Nieuws. 15.03 Arbeidsvitaminen: po pulair verzoekplatenprogramma. 16.00 Nieuws. 16.03 Gimmick: licht platenprogramma. 17.00 Nieuws. 17.02 Radiojournaal. 17.05-18.00 Top- poppology: toppertips en country- hits.

De Vallei | 1970 | | pagina 9