Veenendaals dagblad Buiten Matthieu van IN KONGO STAATS GREEP Klein verlies van S.P.D.-Hamburg Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Thailand: geen troepen gestuurd Minister Luns in Beiroet Student uit °l' '5 "F"' Doetinchem verongelukt Brazzaville Keurmeester verdacht van fraude in hechtenis Rustig weer Hoofdrol voor Rudi Carrell in Duitse film SGP RUSSEN ZUIVERT RAADSFRACTIE Snel herstel van Zaan se buurt" in Openlucht museum Tachtig procent gaf voorkeur aan voetbal boven uitslagen verkiezingen op televisie Sigaar wordt 2 cent duurder Baby met twee hoofden Ontploffing in Belfast maan reis en voetballen op de tv Voor 125.000 tabak gestolen Twee doden bij frontale botsing Dutschke's SDS ontbonden Pengel blijft in de politiek NS voorbereid op extra drukte eerste helft mei TOKIO Het Japanse persbureau Kyodo heeft in een telegram uit Phnom Penh bekendgemaakt, dat het rustig is in de Cambodjaanse hoofdstad, maar dat de toestand nauwelijks gestabiliseerd te noemen is. Vlooienkruid Aardbeving in India Sadist doorboort eend met mes C.D.U. wonmaar bleef minderheid Ber, voor redact*» en adminfrretiw Prine Bernhardlaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.), 10757 en 10955 (red.), Giro 1321600. Losse nummers 1 0,25; Abonnement 1,03 p.w.. 4,40 p.m., 13,10 p.k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei" opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. MAANDAG 23 MAART 1970 - 44e JAARGANG no. I08 Onrust blijft in Laos en in Cambodja Kyodo zei, dat de luchthaven van Phnom Penh nog steeds gesloten was. In de -straten van de stad rijden tanks en soldaten bewaken nog steeds de ambtswoningen van de nieuwe leiders van Cambodja. Zaterdagavond werd gezien hoe bij de controleposten in de stad verscheidene arrestaties werden verricht. Twee onbekende burgers werden later op een autoweg door soldaten doodge schoten. BREMEN Rudi Carrell gaat de hoofdrol spelen in een Duitse speel film; „Wenn die Tanten mit den Nich ten..." („Als de tantes met de nicht jes..."). De opnamen worden in Italië en Joegoslavië gemaakt en beginnen half april. Carrell noemt de film zelf een „vlot te amusementsfilm zonder diepgang". Op het ogenblik trekt hij met een ei gen show langs Duitse* theaters. f aat mij even voortborduren op de Gagel, met hazel en aller hande wilgensoorten de mooiste tooi van eind maart, begin april, vermaard om zijn specerijgeur en j het vlammende struweel. Over het jj in die tijd nog bladerloze hout ..zweeft in de zon een heerlijke lint van goudbrons net de kleur van goudsteen, een bruin halfedel- steentje met allemaal goudflonker- tjes erin", aldus schreef Jac. P. Thijsse in het Verkade's album ..Bosch en Heide", waarin ik nu en dan snuffel. Het enthousiasme van de schr. wordt echter gedempt, blij kens zijn opmerking, dat men dit gewas tegenwoordig niet meer zoo veel ziet als vroeger en 't kan ook wel gebeuren, dat we mettertijd de planten, die dezen zelfden goud gloed over de aarde brengen, moe ten ontberen". Dit album is al van 1913, dus bijna zestig jaar geleden werd de terugloop van het vlooien- kruid geconstateerd en er zijn ge- noeg mensen, die het aroma uit de i kleine harskliertjes evenmin ken nen als het roodbruin behaarde schot en de opvallend rosse manne lijke katjes. Wij hebben de vochtig zure bodem, waarop de gagel bol werkt, haast overal gedraineerd en ontgonnen, zodat er geen ruimte voor zijn groei en leven overbleef en de buitenman nauwelijks meer weet, dat zijn groot- en overgroot moeder met de geurige twijgen in secten uit het huis verdreef. Ik heb nog van die fijne broeklandjes ge kend, met moerasspiraea, andoom, wilgeroosje, valeriaan en tal van andere figuren lang6 kolk en veen- 5 sloot alles van een speciale kwa- liteit. Het water verdween en er grazen allang hokkelingen achter l schrikdraad, geen spoor bleef er helaas van de gagel over. iemand heeft over de „porst" geestdriftiger geschreven dan Her mann Löns, doch hij verwisselde er de in het wild ten onzent niet voorkomende moeras-rozemarijn (familie van de dophei) mee, die officieel Porst heet. Vandaar de Achterhoekse volksnaam possem, possel of post. Mooier is wilde olijf, drentse thee, tamarisk of Holland se mirt en nóg plezieriger zult ge het vinden, wanneer ge ergens een vergeten veldje van de gagel in de lente ontdekt. 23 maart 1970 A. B. Wigman Dc nieuwe Cambodjaanse regering heeft vandaag verklaard elk vliegtuig of schip, in beslag te zullen nemen dat zou trachten de afgezette prins Noro dom Sihanoek, zijn familie of naaste medewerkers, naar Cambodja te bren gen. De bemanningsleden van vliegtuigen of schepen die dit zouden willen probe ren zullen worden gearresteerd, aldus de regering. De Cambodjaanse premier Lon Nol heeft Engeland en de Sovjet-Unie zon dag gevraagd, de Geneefse akkoorden van 1954 te gebruiken om de Noordviet- namese en Viet-Cong-troepen uit Cam bodja te krijgen. Tegelijkertijd zei hij dat de nieuwe ..regering van de red ding" Phnom Penh onderhandelingen met de communisten zal beginnen om hen er toe te bewegen hun strijdkrach ten uit Cambodja te halen. In een korte verklaring in het Frans over radio Phnom Penh zei de voormali ge generaal, dat het Cambodjaanse volk het denkbeeld van vreemde bezettings troepen op zijn grondgebied die „onder het voorwendsel van solidariteit" als meesters optreden, afwijst. Lon Nol, die onder prins Norodom Si hanoek eerste minister was en deelnam aan de coup waardoor de prins woens dag afgezet werd, heeft het afgezette staatshoofd gewaarschuwd zich niet te bemoeien met de nieuwe regering. Sihanonk was op het ogenblik van de coup in Moskou en is vandaar naar Pe king vertrokken, waar hij nog steeds zou zijn. Zijn privé-secretariaat heeft meegedeeld, dat hij niet van plan is po litiek asiel te vragen in Hong Kong of in Japan. Het afgezette staatshoofd zei in Pe king onder meer: „Ik verklaar tegen over de hele wereld en zweer tegenover mijn volk, dat ik na de in een nabije toekomst onvermijdelijke val van de extreem-rechtse reactionaire kliek*-mijn ontslag zal aanbieden aan het Khmer volk. Dit volk zal, definitief verlost van de onderdrukking door bourgeoisie, trouweloze prinsen en hun Amerikaan se meester, in volledige vrijheid een bewind kunnen instellen, dat werkelijk wortelt in het volk, dat wil zeggen, de massa van de boeren, arbeiders, andere werkers en jongen intellectuelen". De premier van Thailand, maar schalk Thanom Kittikasjorn, heeft zon dag officieel tegengesproken dat troe pen van zijn land in Laos zouden strij den. Hij gaf toe dat mogelijk vrijwilli gers deelnemen aan bepaalde operaties van Laotiaanse regeringstroepen. „Dat is hun persoonlijke zaak", aldus de pre mier. Deze mensen wonen in het grens gebied en willen hun familieleden in Laos beschermen. De enige hulp die Thailand aan de regering van Laos ver schaft bestaat uit levensmiddelen en medicamenten, zei hij. De maarschalk verklaarde dit op het vliegveld van Bangkok, bij het vertrek van president Suharto van Indonesië. Laotiaanse regeringstroepen en Noordvietnamese eenheden zijn zater dag in de buurt van het belangrijke steunpunt Long Tsjeng in Noord-Laos in gevecht geraakt. Dit heeft een piloot, die over het gebied vloog, meegedeeld. Volgens hem kwamen de troepen onge veer zes kilometer ten noorden van Long Tsjen met elkaar in botsing. Long Tsjeng is het hoofdkwartier van het door de Amerikaanse centrale inlichtingendienst (CIA) gesteunde leger van de Meo-bergstam, dat wordt inge zet tegen de communisten. Waarnemers hadden na de troepenconcentraties in dit gebied verwacht, dat de communis ten Long Tsjeng nog voor het weekein de zouden aanvallen. Via een luchtbrug was de laatste dagen regelmatig ver sterking naar het steunpunt gevlogen. Prins Soevanna Phoema heeft Noord-Vietnam veroordeeld wegens zijn expansionistische en ideologische streven ten aanzien van Laos. Tezelfdertijd verklaarde Soevanna, premier van Laos, in een rede ter gele genheid van de 20ste verjaardag van het leger, dat hij een vredesvoorstel van de communistische Pathet Lao had ontvangen. Hij had dit voorstel met grote aandacht bestudeerd, „aangezien wij trouw zijn aan de beginselen van een politieke regeling, die ons nationaal dilemma recht doet". Soevanna zei, dat Hanoi een zeer ge vaarlijke spanning heeft veroorzaakt door de oorlog uit te breiden en voor de Pathet Lao een gebied te bezetten, dat zonder enige twijfel tot de neutralisti- sche krachten behoort. RIJSSEN In de kiesvereniging van de Staatkundig Gereformeerde Partij in Rijssen zijn moeilijkheden gerezen. Drie van dc zeven zittende raadsleden hebben van het bestuur bericht ontvan gen. dat zij niet meer in aanmerking zullen komen voor een kandidatuur als raadslid. De drie raadsleden, die gezien worden als de meest constructieve krachten uit de SGP-raadsfractie in Rijssen, hebben nu besloten hun raadszetels onmiddel lijk ter beschikking te stellen. Oorzaak van de zuivering door de SGP-kiesvereniging is het feit, dat deze drie raadsleden in bepaalde principële zaken een te vooruitstrevend standpunt zouden hebben ingenomen. Zo stemden zij o.m. voor het recreatieschap Twente en voor subsidiëring van een openbare bibliotheek, waar naar de mening van het bestuur van de SGP-kiesvereniging „onaanvaardbare boeken" worden uit geleend. ARNHEM Hard wordt gewerkt aan herstel en wederopbouw van de Zaanse buurt van het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem, dat op 26 maart weer wordt geopend. De be zoekers zullen voorlopig echter de noordelijke helft van de Zaanse buurt, die in de nacht van 8 op 9 jahuari door brand is verwoest, moeten missen. De brandschade aan de voorgevels van het koopmanshuis, het z.g. Goede- jaarshuis, is inmiddels vrijwel geheel hersteld. Besloten is ook het hoekhuis uit Krommenie te herbouwen. Daarmee is reeds een begin gemaakt op grond van de in vroegere jaren door het mu seum vervaardigde documentatieteke- ningen en met gebruikmaking van het gespaard gebleven gedeelte van het fraaie snijwerk. Ter vervanging van hetgeen verloren ging zullen om dit hoekhuis, evenals vroeger, enkele ande re gebouwen worden gegroepeerd. Het is nog niet zeker of dit originele huizen uit de Zaanstreek zullen worden of wel een reconstructie van wat er tegenover het Goedejaarshuis heeft gestaan. HILVERSUM Volgens een voorlo pig onderzoek heeft op de avond van de verkiezingen voor de Provinciale Staten (afgelopen woensdag) 75 tot 85 procent van het Nederlandse televi siepubliek gekeken naar de voetbal wedstrijd FeijenoordVorwarts Ber lin. Nog geen zeven proeent heeft die avond de voorkeur gegeven aan de verkiezingsuitslagen op het andere nel. De wedstrijd Feijenoord—Vorwarts Berlin behoort met de wedstrijd, die twee weken tevoren in Berlijn werd gespeeld tussen de beide clubs, de voetbalwedstrijd AjaxCarl Zeiss .Tena en het Grand Gala du Disque tot de meest opvallende televisiepro gramma's van de afgelopen vier we ken. Dit heeft een gisteravond in het NOS-programma „Video" bekend gemaakt onderzoek uitgewezen. Van de geënquêteerden vond zelfs 58 pro cent het Grand Gala het meest opval lende programma. Een percentage, dat dit seizoen nog niet werd gehaald. De beste artiesten vond men José Fe- liciano, Nana Mouscouri en Heintje. Blijkens een door „Video" gehouden onderzoek heeft door het Ikor don derdag uitgezonden film „Zoon des mensen" in Nederland lang niet zo veel beroering gewekt als destijds in Engeland.. Van de geënquêteerden bleek 25 procent van te voren kennis genomen te hebben van de publikaties over deze film over Christus. Voor een groot aantal was dat al voldoende aanleiding om niet te kijken. De uit zending haalde trouwens ook maar een kijkdichtheid van 8 procent. Slechts een enkeling had de film er varen als godslasterlijk. DEN HAAG In de sigarenindustrie gaat het duidelijk minder goed. Daarom heeft het ministerie van- Economische Zaken ingestemd r?>- i&n prijsverho ging voor sigaren van gemiddeld twin tig cent per doosje van tien. De verho ging gaat 1 april in. AHMED A BAD Aan de westkust van India heeft zich een aardbeving voorgedaan waardoor in stad Broach minstens 14 mensen zijn omgekomen en 69 gewond. Ongeveer honderd huizen zijn beschadigd. In Broach, Soerat, Baroda en Bhav- nagar renden de mensen in paniek de straat op. w AMMAN In de Jordaanse hoofdstad Amman heeft het afgelopen week einde de welhaast unieke geboorte geboorte plaatsgevonden van een baby met twee hoofden. De medische autoriteiten zijn onmiddellijk een diepgaande studie begonnen met name over het feit dat beide hoofden volkomen normaal zijn, d.w.z. dat alle organen zoals ogen, neus, oren en mond aanwezig zijn. Een tweede bij zonderheid aan dc baby is, dal hij drie handen (waarvan twee met vijf vin gers en een met tien vingers) en drie voeten (waarvan eveneens twee met vijf tenen en een met tien tenen) be zit. Het probleem van de voeding van de baby heft men eenvoudig opgelost: elk hoofd krijgt een liter melk per dag en het ziet er naar uit dat dit voorlopig de goede gezondheidstoe stand van de baby kan waarborgen. In het centrale ziekenhuis van Amman neemt men aan dat het hier gaat om twee „personen". Men heeft dan ook twee geboorte-aktes opgemaakt. BELFAST De Noordierse stad Bel fast werd vanmorgen opgeschrikt door een zware ontploffing. Deze heeft zich voorgedaan in een café in een prote stantse wijk. Het café „Rosebank Inn", was gesloten nadat het vorig jaar tij dens de gevechten tussen protestanten en katholieken zwaar beschadigd was. Over de oorzaak is nog niets bekend. O AMSTERDAM Vermoedelijk door het rijden met te hoge snelheid is zater dagnacht de 19-jarige student M. Har- tog, uit Doetinchem (zoon van de oog arts) met zijn auto tegen een boom ge komen en op slag gedood. Twee andere studenten, die bij hem in de auto zaten, werden gewond. Van hen raakte de 17-jarige T. Koster uit Amsterdam bekneld. De brandweer had drie kwartier nodig om hem uit de wrakstukken te bevrijden, voor hij naar een ziekenhuis kon worden ge bracht. De auto had op de Amstelveenseweg nabij de Ringdijk de trottoirband ge raakt, waardoor de chauffeur de macht over het stuur kwijt raakte en aan de andere kant van de weg tegen een boom opreed. HILVERSUM De Nederlandse tele visie staat op 15 april stijf van de grote evenementen. Het grootste is de landing van de Apollo 13 op de maan. Midden op de avond Nederlandse tijd beginnen astronauten Haise en Lovell hun spectaculaire expeditie van vier uur op de maanbodem nadat zijn 's middags zijn geland. Een kleuren tv-camera volgt de maanmannen. Tezelfdertijd strijden twee topwed strijden om Europa-Cup en Jaarbeurs beker om een plaats op het Nederlandse scherm: Feijenoord-Legia Warschau en Ajax-Arsenal. Er worden nog pogingen gedaan de wedstrijd van Ajax op een ander uur dan die van Feijenoord te la ten beginnen. Een andere dag is vrijwel zeker niet te vinden. AMSTERDAM In het Amster damse theater Carré heeft zaterdag nacht de huldiging van Matthieu van Eysden plaatsgevonden. Op de foto de toneelspeler met zijn echtgenote hij een door Toon Hermans vervaardigd schilderij, één van de geschenken. DEN HAAG Voor ten minste 125.000 gulden is het afgelopen week einde aan tabakswaren buitgemaakt bij een inbraak in een tabaksgroothandel in Den Haag. De inbrekers hebben de toegangsdeur van.het pand geforceerd. PAPENDRECHT Een sadist in Pa- pendrecht heeft een eend met een mes doorboord. Daarna werd het dier opge hangen aan de vlaggemast van de Prof. Kohnstamr.ischool. waar schoolkinderen het dode dier ontdekten. De Nederlandse minister van Bui tenlandse Zaken mr. Luns tijdens een persconferentie bij aankomst in de Libanese hoofdstad Beiroet.' Naast hem zijn Libanse collega Nassim. Maj- dalani. (Voor uitvoerig bericht hierover zie elders in dit blad). ZUIDWOLDE Bij een frontale botsing tussen twee personenauto's op de provincialeweg 13 Assen-Ommen zijn afgelopen nacht onder de gemeente Zuidwolde (Dr) de beide bestuurders, de 23-jarige Albert Kat uit Dedemsvaart en de 21-jarige Pieter Blanken uit Hoogeveen om het, leven gekomen. De botsing ontstond toen K. bij een inhaalmanoeuvre op het linkerwegge deelte kwam en inreed op de tegemoet komende auto, bestuurd door B. BRAZZAVILLE In Kongo-Brazza ville is in dc nacht van zondag op maandag een staatsgreep gepleegd. Commandant Ngoeabi is om vier uur in de nacht gearresteerd. De staatsgreep zou zijn uitgevoerd door de chef van de generale staf. Joa chim Hyombi. Radio-Brazzaville heeft dc omringen de landen. Kongo-Kinsjasa, Gabon en de Centraal-Afrikaanse republiek, om militaire hulp verzocht. Op strategische punten in de hoofdstad staan sterke politie-eenheden. Verder is het er rus tig. Om zes uur riep Radio-Brazzaville „de stem van de revolutie", een procla matie om, waarin gezegd werd dat „de gene" die de macht in handen had ge nomen aan Kongo-Kinsjasa en aan Ga bon om hulp verzocht. In de stad gilden de sirenes. Om half acht zweeg de ra dio, waren alle toegangen tot de stad afgezet en patrouilleerden militairen door de straten. Majoor Ngoeabi werd in januari van dit jaar voorzitter van de staatsraad (president), nadat de tijdelijke regering die hij na de staatsgreep van 1968 had gevormd was afgetreden. Kongo-Brazzaville werd daarmee een „volksrepubliek" met slechts een partij, de Kongolese arbeiderspartij, waarvan Ngoeabi de leider was. Het Franse radiostation Europe-1 heeft in een direct telefoongesprek mei Marien Ngouabi van Kongo (Brazzavil le) vernomen, dat de staatsgreep tegen zijn bewind is mislukt. Ngouabi, er hoge legerofficier, verklaarde dat hij de toestand goed in de hand had. Het is de derde staatsgreep in de tien jaar oude republiek, die voordien een Franse kolonie was en in 1960 onafhan kelijk werd. HAMBURG De CDU heeft zondag kleine stemmenwinsten behaald ten koste van de SPD van kanselier Willy Brandt. Ondanks deze stemmenwinsten van de CDU, heeft de SPD haar hechte meerderheid in het parlement van Hamburg behouden. Toen alle 1.003.083 stemmen waren geteld, had dc SPD 55,3 pet. van het totaal, wat goed was voor 70 zetels in het 120 zetels tellende parlement van de stad-staat Hamburg. Bij de vorige ver kiezingen in 1966 behaalde de SPD 59 pet. van de stemmen. De SPD verloor vier zetels. De christen-democraten behaalden 32,8 pet. van de stemmen tegen 30 pet. in 1966. De partij ging hierdoor van 39 naar 41 zetels. Ook de FDP. die te Bonn een coalitie vormt met de SPD, behaalde een lichte stemmenwinst. De partij kreeg in totaal 7 pet. van de stemmen tegen 6,8 pet. in 1966. Het aantal\ zetels nam door deze stemmenwinst toe van zeven tot negen. De verkiezing van zondag was de eerste in een der deelstaten sinds Brandt, in het najaar van 1969 zijn ambt aanvaardde, maar zij wordt niettemin niet beschouwd als een bewijs voor een grotere of kleinere populariteit, omdat de SPD in Hamburg al 13 jaar lang een grote meerderheid heeft. Burgemeester Herbert Weichmann van Hamburg (SPD) heeft zondagavond laat verklaard, tevreden te zijn met de uitslag. Hij schreef de kleine achteruit- FRANKFORT De Socialistische Duitse Studenten (SDS) de drijfkracht achter de vaak gewelddadige studenten onrust in de jaren zestig, heeft zich zaterdag ontbonden. Een woordvoerder zei, dat de SDS de laatste twee jaar niet behoorlijk gefunctioneerd had en dat de ontbinding „politiek noodzakelijk" was omdat de federatie uiteengevallen is in drie groepen: de anarchisten, de maoïsten en de stalinisten. Het hoofd kwartier van de SDS in Frankfort zal worden gesloten en de archieven zullen worden geschonken aan de linkse uitge verij „Neue Kritiek" in Frankfort. Met de SDS is het bergaf gegaan na dat haar geestelijke leider Rudi Dutsch- ke twee jaar geleden bij een aanslag op zijn leven ernstig in Berlijn werd ge wond. Sindsdien is hij niet meer actief in de Duitse studentenpolitiek geweest. PARAMARIBO De Surinaamse ex-premier J. A. Pengel, leider van de in oppositie zijnde Nationale Partij Su riname, heeft vrijdagavond op een massabijeenkomst van zijn partij o.m. verklaard tot het laatste moment te zullen strijden voor de verwezenlijking van zijn idealen. Hij xei dit omdat op posanten in eigen gelederen zijn aftre den als voorzittnr van de NPS hadden verwacht. De heer Pengel verklaarde dat deze kleine groep leden zich nog steeds niet bij de uitslag van de jongste parle mentsverkiezingen kan neerleggen. gang van zijn partij toe aan „slijtage" door het lange bewind in de stad. De NPD kreeg niet de vereiste vijf procent van de stemmen voor het ver krijgen van een parlementszetel. De partij bracht het tot 2,7 pet. van de stemmen tegen 3,9 pet. in 1966. In totaal waren 1,4 miljoen Hambur gers stemgerechtigd. Op de stembiljet- ten stonden de namen van 279 kandida ten van zeven partijen. SCHERPENZEEL De Rijkspolitie te Scherpenzeel heeft vorige week de heer J. II. J. in hechtenis genomen op. verdenking van frauduleuze handelin gen. De heer J, is keurmeester en op zichter van de vleeskeuringsdienst te Scherpenzeel. Hangende het onderzoek, dat wordt geleid door de officier van Justitie te Utrecht, mr. G. W. von Meienfeldt. konden nog geen mededelingen worden gedaan omtrent de aard en de omvang van dc frauduleuze handelingen, waar van J. wordt verdacht. J. is na zijn aanhouding te Utrecht in voorlopige hechtenis genomen. UTRECHT Tussen 29 april en 18 mei, waarin men met weinig snipper dagen een reeks vrije dagen kan genie ten, zullen de Nederlandse Spoorwegen speciale maatregelen nemen. De avondretours, die normaal niet op vrijdag en zondag geldig zijn, zijn nu ook geldig op 1, 3, 8 en 10 mei. De 2p kaarten, niet geldig op vrijda gen en tijdens de spitsuren, zullen ook geldig zijn op 1 en 8 mei. Zowel op deze dagen als op 30 april, 4, 5, 6 en 7 mei geldt geen beperking tijdens de spits uren. De Nederlandse Spoorwegen zullen tussen 26 maart en half mei op zater dagen en zon- en feestdagen een aantal treinen een speciale stop laten maken in Lisse voor bezoekers van de Keuken hof. Weersverwachting van het KNMI tot dinsdagavond: Opklaringen maar ook plaatselijk een bui. In de nacht hier en daar mist. Zwakke tot matige wind in hoofdzaak tussen 'noord en oost. Vannacht minder koud, morgen overdag ongeveer dezelf de temperaturen als vandaag. Morgen: zon op 06.35, onder 18.59; raaea op 21.05, onder 06.42 uur.

De Vallei | 1970 | | pagina 1