ROKERIG PAASVUUR Verbetering leefmilieu en sfeer in bedrijven bovenaan verlanglijst r Wensen op receptie van gouden Eendracht Fusie is niet altijd enig zaligmakende gedachte CH en AR gaan samen op 3 juni Bedankt Ons tuinbouuilioeb VALLEI? Belt u dan even a.u.b. 11070 „Roodborstjes jubileren met operette Geen paasvuur op Kastanjelaan Mevr. Zwaan voert weer V. V.D.-lijst aan Feestavond van N.B.M.-personeel Ds. West! and nam beroep aan Rheumafonds colJecteerde SGP vergadert Niet twee Pvd A-lij sten in Ochten Slachtveeprijzen bleven stabiel Kalverprijzen iets hoger Varkensprijzen 10 ct. omlaag DENK OVERAL. EN ALTIJD WEER. AAN HET KIND IN 'T VERKEER 11 MEDEZEGGENSCHAP DUBBEL NALOPERTJES ÖINSDAG 31 MAART 1970 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwo Veenendaalseweg 159 RHENEN „Wanneer de gemeente Khenen dan tóch geen industrie mag aantrekken, geef ik het gemeentebestuur in overweging in overleg met de om geving er een gemeente van te maken met een woonfunctie. Een eerste vereiste /al dan zijn dat er goedkope bouwstromen worden aangetrokken". Dat zei za terdagmiddag in het „Eigen Gebouw" de heer J. Slabber, voorzitter van de textielarbeidersbond „De Eendracht", afdeling Rhenen, tijdens een receptie ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan. dersvergaderingen ertoe overgaan de statuten te wijzigen, opdat het mogelijk wordt dat ook werknemers een stem krijgen in de commissarissenvergaderin- gen en dat de ondernemingsraden geen statussymbolen meer zullen zijn." Namens de Rhenense Bestuurder» Bond bood de heer J. P. Glasbergen de gelukwensen aan. „Kloos heeft gezegd dat hij door de Nederlandse werkne mers in de steek is gelaten", aldus de heer Glasbergen, „ondermeer bij fusies, het woningbeleid ep de jongste loon- wet-Roolvink. Daarom is er nog ruim plaats voor de Nederlandse werknemers in de vakbeweging." voor Veenendaal 17.30 uur 10550 Van 17.30- 19.30 uur VEENENDAAL De buurtvereniging Westersingelhield gister avond een traditie in ere door op het braakliggende terrein tegenover de Thorbeckesingel een groot Paasvuur te ontsteken. Dagen tevoren was er een formidabele stapel brandbaar materiaal aangesjouwd die voortijdig in rook en vuur dreigde op te gaan toen zondagavond op vuur beluste ele menten er de brand in staken. De brandweer moest er aan te pas komen om het feest niet voortijdig te laten plaatsvinden. Het bluswater en de vele regenbuien op tweede Paasdag waren er echter oorzaak van dat het vuur maar matig op gang kwam. Het geduld van de honderden belang stellenden werd wel op de proef gesteld voordat de rode haan goed vat kreeg op het doornatte hout. Eerst een uur nadat de lont was gelegd en kwistig met benzine was gesprenkeld kreeg het vuur pas goed vat op de stapel, maar toen hadden al ettelijke ouders hun kinderen met veel over redingskracht naar warmer sferen overgebracht. Brandweer en politie hiel-\ den een oogje in het zeil, maar behoefden niet op te treden. RHENEN Het kinderkoor „De Roodborstjes" viert op 18 april in het ..Eigen Gebouw" het vijfendertig jarig bestaan met 's middags een receptie en in de avond het ten tonele brengen van de operette „De Sneeuwmannetjes. De receptie is van 3 tot 5 uur en de operette vangt aan om half acht. Er nemen aan deel het „Tienerkoor" met populaire liedjes, alsmede de ballet groep van Marjan de Bruin. Ook Cor Huydink zal met zijn trio van de partij zijn. Er zullen een kleine vijftig kinde ren ten tonele komen. RHENEN Gisteravond was er langs de Kastanjelaan in Rhenen géén Paasvuur. „We missen de jeugd, die qua leeftijd daarvoor in aanmerking komt om ervoor te zorgen", zei gistermiddag de heer J. Meijer, commandant van de vrijwillige brandweer Rhenen. „Ook komt er veel minder afvalhout uit de bossen dan voorheen het geval was. Het is te betreuren, maar wat doe je er aan". De heer Meijer vertelde nog, dat al vanaf vér voor de tweede wereldoorlog telkenjare op Tweedy Paasdag een enorm Paasvuur aan de Kastanjelaan werd ontstoken. „Dat gebeurde altijd precies voor de woning van de toenma lige commandant van de brandweer wijlen de heer N. Souwerbren. ..De heer Meijer heeft er alles aan gedaan om als diens opvolger de tradi tie te kunnen vooortzetten. Dat is hem tot en met vorig jaar gelukt, maar de moeilijkheden waren dit jaar van dien aard. dat er niets van is gekomen. „Ook op andere plaatsen in de ge meente Rhenen, waar voorheen al tijd nog wel wat gedaan werd, heb ik weinig van Paasbrandstapels kunnen ontdekken", zei hij. Wanneer de heer Meijer spreekt van ..we missen de jeugd", dan betekent dat de jeugd van de Kastanjelaan. „De jongens die er oor in aanmerking komen en er aar digheid in hebben, zitten allemaal voor iet eindexamen", was zijn slotcommen taar. SCHERPENZEEL —Tijdens een zeer druk bezochte ledenvergadering van de VVD in samenwerking met Gemeente belangen is de kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen vastgesteld. Evenals bij de vorige raadsverkiezing werd ook nu besloten om aan de groep Gemeentebelang de heren T. Valken burg en F. J. A. Huybers plaatsen aan te bieden op de lijst van de VVD om onnodige versnippering te voorkomen. Dit aanbod werd gaarne geaccepteerd zodat de kandidatenlijst als volgt werd samengesteld: 1. mevr. A. Zwaan-den Hertog, 2. Teun Valkenburg (Gem. Bel.), A. H. H. Baardemans. L. J. Wijma, F. J. A. Huybers (Gem. Bel.), mevr. M. Dijk- stra-Willems, W. J. Cramer, W. Lagen- bach, J. Schuur en J. v. Dapperen. Mevr. Zwahn heeft in de nu zittende raad als enige VVD vertegenwoordiger zitting. Omdat de vergadering toch zo goed bezocht werd maakte de voorzitter er handig gebruik van om het bestuur aan te vullen en bijna geheel te ver nieuwen. Het werd nu als volgt samen gesteld: W. Langenbach, voorzitter en de dames A. N. Cramer-Romeijn, M. Tammer-v.d. Broek en de heren A. M. J. Maas, J. van Dapperen, L. J. Wijma, J. H. Tammer en C.TVI. J. Pilaar. In de propaganda commissie namen zitting, A. H. H. Baardemans en A. A. Bitter. SCHERPENZEEL CHU en AR zul len met één lijst aan de gemeenteraads verkiezing deelnemen onder de naam CH-AR combinatie. Er is een soort overkoepelend orgaan gevormd door de CHU en ARP, waarin zitting hebben de heren A. Stuivenberg en J. v.d. Brake (AR) en P. J. van Vol lenhoven en M. Veldhuizen (CHU). Men wil zoveel als ipogelijk is in de gemeen te Sqherpenzeel als een partij optreden. Op de lijst staat het thans voor de ARP zittende raadslid op de vijfde plaats. De lijst is als volgt samengesteld: 1. G. v. Rootselaar, 2. J. v.d. Brake, 3. J. Schimmel, 4. D. Kroodsma, 5. G. van Kampen, 6. J. Bakker, 7. J. Osnabrugge, 8 mevr. T. Langenveld-Mastenbroek, 9. T. Brons, 10. G. Cozijnsen, 11. J. J. Val- xenburg, 12. J. v.d. Ham, 13. W. Schim mel Jr.. 14. G. J. Jonker, 15. W. Werk man, 16. B. W. Hooyer en 17. E. van Ramshorst. EDERVEEN Kandidaat C. Evers uit Putten heeft voor het beroep dat de kerkeraad van de Nederlandse Her vormde Kerk op hem had uitgebracht bedankt. Dit is het 11de bedankje dat de kerkeraad in ontvangst moest nemen sinds het vertrek van ds. De Bie vorig jaar april. RHENEN De personeelsvereniging van de NBM-afdeling Rhenen/Wage- ningen brengt zaterdag 4 april in de schouwburg Junushoff in Wageningen het blijspel in drie bedrijven, getiteld „Een beeld van een man". Na afloop is er een hal met medewerking van het dansorkest Siebes. Er nemen twaalf dames en heren aan dit toneelstuk deel, waarvan de regie in handen is van de heer G. J. Bovenschen SCHERPENZEEL Eindelijk heeft de Nederlandse Hervormde Kerk in Scherpenzcel het lang verwachte ja woord ontvangen. Na ruim 1 1/2 jaar is in de predikants-vacature voorzien sinds het vertrek van ds. Cazander. Ds. G. Westland uit Wierden heeft het be roep naar Scherpenzeel aangenomen. Het was het elfde beroep. De nieuwe predikant werd geboren in 1923, is gehuwd en heeft 4 kinderen van wie 3 jongens en een meisje. Wan neer hij zijn intrede zal doen is niet bekend, maar men vermoedt dat het wel na de Pinksteren zal zijn. AMERONGEN Ondanks een 5-tal inzamelingen kort voor of tijdens de Rheuma-collecte was het totaalbedrag hiervan zeker succesvol te noemen n.l. 1.610,15. De meerderheid der wijken (13 van de 24) liet door het samenvallen van genoemde acties een grotere of kleinere teruggang zien. SCHERPENZEEL De SGP houdt op maandag 6 april een openbare ver gadering in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde kerk aan de Molen weg. Spreker is de heer ir. H. van Ros- sum uit Zeist over het onderwerp „De betekenis van de principiële politiek nu". Bij het kweken van bloemen en plan ten, laten we maar zeggen voor alle tuinbouwge wassen, is de grondsoort van het allergrootste belang. Welke grondsoort men ook heeft, een goede bemesting en een goede grondbewer king moet toegepast worden. Het is een voorrecht dat de verscheidenheid van de gewassen en vooral ook van de ei sen, die zij aan de bodem stellen, zo buitengewoon groot is, want daardoor is het mogelijk op zandgrond, veengrond en kleigrond even goede resultaten te bereiken. De bemesting is altijd een moeilijk punt. Een juist recept te geven behoort vrijwel tot de onmogelijkheden, omdat de diverse grondsoorten in voedende bestanddelen zeer ver uiteen lopen. Heeft men met een magere grond te doen, dan moet het percentage mest groter zijn dan wanneer men met een zogenaamde voedselrijke grond te doen heeft. In magere grond moet men in het begin flink wat stalmest aanbren gen opdat zich humus vormt. Stalmest is ongetwijfeld een van de doelmatigste, omdat hij van die voe dingsstoffen, welke de plant absoluut nodig heeft voor haar opbouw, name lijk stikstof, kali en fosforzuur, boven dien andere, welke noodzakelijk zijn voor de opbouw van het plantenleven, een zeker percentage bevat. Stalmest of compost, desnoods groehbemesting, is absoluut noodzakelijk om het bacte- riënleven in de grond te behouden en „zonder bacteriënleven is plantengroei niet mogelijk!" Het is niet precies te zeggeh hoeveel mest men moet aanbrengen, maar we durven aan te bevelen voor goede tuin grond op 14 m2 één kruiwagen vol. Oude mest is het allerbeste! De mest wordt niet te diep ondergespit, vooral niet als het gaat om hoogworfelende planten, zoals bijv. groenten en de meeste bloemgewassen. Verdeel de mest goed door de gehele grond. Over het gebruik van „kunstmest" in de tuin het volgende: het behoeft zeker geen nadere verklaring of toelichting, dat de gewassen in particuliere tuinen (tjes) dezelfde voedingsstoffen opne men als die in de tuinen der kwekers en dat we dus ook dezelfde meststof fen kunnen gebruiken. In particuliere tuinen worden steeds diverse gewassen geteelt, vaak slechts op zeer kleine op pervlakten, zodat het niet doenlijk is om elk gewas afzonderlijk te bemesten. We geven hier dan ook de gehele .tuin, een algemene bemesting en alleen wjat de stikstof btereft, bemesten we elk gewas meer in verband met zijn specia le behoefte aan deze voedingsstof. De aanwending van „kunstmeststof fen" geeft de beste resultaten in tuinen welke voldoende vochthoudend zijn en tevens goed doorlatend. Lijdt de grond in de zomer aan vochtgebrek. dan zul len de meststoffen niet hun volle wer king kunnen uitoefenen. Immers het plantenvoedsel kan alleen in opgeloste vorm opgenomen worden en wel in zeer verdiende oplossing. Zonder voldoende watervoorziening kan er dan ook geen sprake zijn van een welige groei. Onze zandgronden ontlenen hun vochthoudend vermogen hoofdzakelijk aan het gehalte aan humus. Hoge hu- musarme zandgrond, is dan ook in het algemeen te droog en hier moet men dus in de eerste plaats streven naar verhoging van het humusgehalte. Er is geen bezwaar, om naast stalmest of compost ook nog kunstmest aan te wen den, integendeel, de kunstmest is een goed middel om de werking van de stalmest of compost aan te vullen en te versterken. Als regel mogen we aannemen, dat in particuliere tuinen de grond behoefte heeft aan de voedingsstoffen stikstof, fosforzuur en kali. We zijn dus met één meststof niet klaar, doch moeten steeds een keuze doen zodat deze mest stoffen worden aangebracht. Voor hen, die met kunstmeststoffen voldoende op de hoogte zijn, lijkt dit een overbodige opmerking. We weten echter bij ervaring, hoe dikwijls nog tegen deze stelregel gezon digd wordt. Om een voorbeeld te geven: een liefhebber-tuinier vertelde mij, dat hij als bemesting had gegeven: Thomasslak - kenmeel, superfosfaat en zwavelzure ammoniak en hij was in de veronderstel ling daarmede een volledige bemesting gegeven te hebben. Bedoelde liefhebber had wel drie meststoffen gegeven, fnaar geen drie bij elkaar passende voedingsstoffen. Hij wist niet dat Tho- masslakkenmeel en superfosfaat de zelfde voedingsstoffen bevatten en dat hij met genoemde meststoffen dus het fosforzuur dubbel had gegeven, doch de kali had vergeten... In plaats van genoemde meststoffen, stikstof, fosforzuur en kali, kan men ook gebruik maken van de samenge stelde meststof ASF-korrels (asef). In deze samengestelde meststof komen de drie voedingsstoffen, stikstof, fosfor en kali, voor. Dit is voor de particuliere tuinen een prachtige en gemakkelijke meststof, in het bijzonder de Asefkor- rels met 15 pet. stikstof, 18 pet. fosfor en 24 pet kali. Voor de meeste gewassen is dat over het algemeen een voldoende bemesting. Wat de stikstof betreft, kan men elk gewas tijdens zijn groei naar behoefte een matige bijbemesting geven met het vlugwerkende salpeterstikstof, chilisal- peter of kalksalpeter. Op kleigrond geeft men bij voorkeur kalksalpeter, daar deze de grond niet doet dichtslib ben. De hoeveelheid Asefkorrelmest die gegeven moet worden dat varieert naar gelang van de aard van het gewas tus sen 5 en 10 kilo per are (100 m2), per vierkante meter dus 50 a 100 gram. Antwoord aan mejuffrouw R. v. d. Z.: dat uw zilvereik niet bloeit, is heel normaal. Aan de Grevillia robusta (zil vereik) behoeft u geen bloemen te ver wachten. Zij verlangt weinig warmte, een normaal verwarmde kamer is voor deze plant te veel van het goede. In de zomermaanden kunt u haar met succes met pot al in do tuin ingraven, op een zonnig en beschut plekje. Wekelijks de pot even draaien en oplichten, an ders groeien de wortels over de pot. Een jonge schut, ter lengte van 7 cm, zal in een potje met zanderige grond gemakkelijk wortels vormen. De blad plant „Gynura aurantiaca" i§ afkom stig uit Java en bloeit met trosjes gele bloemen. E. J. GRIJSEN-RHENEN. Loco-burgemeester wethouder mr. J. Deen. die bij tiéze feestelijke gelegen heid de gelukwensen kwam overbren gen uit naam van het gemeentebestuur, haakte er onmiddellijk op in. „Ik ben het niet met uw voorzitter eens", ant woordde hij. „Natuurlijk moeten er wo ningen komen in Rhenen, maar géén goedkope. Er moeten goede woningen worden gebouwd, die bovendien betaal baar zijn". In tweede instantie bleek duidelijk, dat én de heer Slabber én de heer Deen het roerend eens waren over de wo- ningpolitiek. Ook wethouder Deen vond het een pluspunt, dat men in Rhenen kan wonen en buiten Rhenen kan wer ken. „Het is alleen maar plezierig", al dus de loco-burgemeester, „dat iemand niet boven op zijn werk zit." De receptie, die vanwege de zoge naamde stille zaterdag niet die be langstelling trok, die men had ver wacht, werd door voorzitter Slabber ge opend, samen met het voltallig bestuur achter de receptietafel gezeten. „Ik zal geen terugblik geven", aldus de heer Slabber. „Ik wil alleen memoreren, dat de afdeling op 23 maart 1920 werd op gericht. We zijn trots op de resultaten die de vakbeweging en ook onze afde ling in het verleden heeft bereikt. Maar we moeten nu in de toekomst kijken. Daar ligt nog een zeer belangrijke taak." Nader op die taak ingaande noemde hij onder andere het strijden voor bete re verbindingen, het bouwen van méér en goedkope woningen, goede recreatie voorzieningen en het scheppen vah een behoorlijk leefmilieu. Hij vond het een benauwende situatie, dat de interesse bij veie werknemers tegenwoordig zoek is, met name wat betreft de belangstel ling voor het werk van de vakbond. „De factoren arbeid en kapitaal zijn nog lang niet gelijkgesteld. Er moet nóg meer medezeggenschap komen, opdat het niet meer mogelijk wordt dat er zonder de werknemers erin te kennen óver diezelfde werknemers wordt be slist." Hij doelde daarmee onder meer op de nog steeds verder gaan de fusies, die vaak over de hoofden van de werk nemers heen worden bewerkstelligd. Namens het hoofdbestuur bood de heer Hennink uit Veenendaal de gelu kwensen aan. Hij legde er de nadruk op, dat het zoeken van samenwerking door de textielindustrie in Nederland een eerste vereiste is en dat zulks te vens het behoud van deze tak van in dustrie zal betekenen. Hij verweet som mige directies nog te veel kortzichtig heid. „Er zijn soms goede vormen van onderlinge samenwerking te constate ren", aldus de heer Hannink, *„maar wanneer de markt wat opleeft is men die samenwerking evensnel weer verge- die samenwerking veen snel weer verge ten. Men ziet één ding over het hoofd men blijft concurrenten van elkaar". Ook de heer Hannink was van mening, dat er voor de vakbeweging nog zeer veel werk aan de winkel is Hij noemde onder meer verbetering van de sfeer in de bedrijven en het strijden voor een beter leefmilieu Uit zijn betoog bleek verder, dat hij niet bepaald een voorstander is van fusies van bedrijven. „Wanneer dat de enig zaligmakende gedachte is, dan moet ik dat ten stelligste tegenspre ken. Wanneer men twee slechte be drijven bijeen voegt, dan hebben we een dubbel slechte", aldus de hoofd bestuurder van de ABTK. Nadat hij nog een pleidooi had ge houden voor het bemannen van de on dernemingsraden, hetgeen tot gevolg zal hebben dat er een grotere mate van de mocratie in de bedrijten kan komen liet hij zijn gelukwensen vergezeld van een enveloppe met inhoud. Loco-burgemeester mr.- J. Deen ver ontschuldigde de burgemeester vanwe ge diens verblijf in Japan. Ook de heer Deen drong er op aan dat de vakbewe ging een uitval zal doen naar een groter werkterrein, dat niet direct meer is te vindeh op het materiële vlak. „De vakbonden moeten meedenken en vooruitdenken. Het is voorts van het allergrootste belang, dat aandeelhou- V EEN EN DAAL De vereniging „Oranjedag" is er in geslaagd om voor de feestelijkheden op 5 mei een drietal leden van de paraclub „Teuge" te „contracterenAls definitieve plaats waar zal wórden afgesprongen is de keus gevallen op het stadspark achter de Tinneweide. Een parachutist zal via een vaste lijn het vliegtuig verlaten, de overige twee maken een zogenaam de vrije val. Op de foto: een van de leden van de paraclub tijdens zijn landing De voorzitter van de afdeling Veenendaal vroeg zich in zijn felici tatietoespraak af, of de vakbonden niet te laat zijn geweest met het con centreren van krachten. „Er zijn al talrijke fusies geweest in het be drijfsleven, maar ik ben bang dat wij de nalopertjes worden van de werk gevers." Deze spreker drong er ook op aan be tere rigionale contacten te leggen. Dat vond hij ook dringend nodig voor de bestuurdersbonden. Verder zag hij het als van groot belang, dat de vakbewe ging zo spoedig mogelijk op een veel breder vlak moet gaan werken. De receptie werd afgerond met een klinkende serenade, door de arbeiders- muziekvereniging „Oefening Baart Kunst", die enkele geheel nieuwe en fleurige nummers ten gehore bracht. OCHTEN Op de door de ledenver gadering van -tie PvdA Ochten behan delde groslijst van deze partij is er aan de door het bestuur voorgestelde lijst niets veranderd. Lijstaanvoerder blijft de heer P. Verbeek. Andere verkiesbare plaatsen worden ingenomen door de he ren Dit van Beem, Jan van Eek, J. Staal, Antoon Verbeek en Cornells Vink. Het uitkmen met een tweede lijst door de socialisten gaat waarschijnlijk niet door, omdat een van de aanvoer ders zich teruggetrokken heeft. De gemiddelde marktprijs voor slach- trunderen is voor de week tot 26 maart becijferd op 245,60, wat 0,83 hoger is dan voorgaande week. De gemiddelde EEG-prijs bleef gehandhaafd op 251,49, omdat het verschil te klein was. De invoer uit derde landen blijft derhalve belast met de 50 pet-heffing. Voor Nederland is deze voor de week vanaf 29 maart onveranderd vastge steld op 23,07 per 100 kg levend ge wicht. In het handelspatroon kwam geen wijziging van betekenis. Er werd 494 ton rundvlees uitgevoerd, waarvan 80 ton buiten de EEG, terwijl 140 ton rundvlees uit de EEG-landen werd in gevoerd. Aan bevroren rundvlees werd 722 ton ingevoerd, goeddeels uit derde landen. Aan mestrunderen kwamen 120 stuks uit Duitsland en 18 uit België on« land binnen. De gemiddelde marktprijs voor ge meste kalveren is voor de week tot 28 maart becijferd op 391,40, wat 0,80 hoger is dan voorgaande week. De uit voer blijft zich alleszins gunstig ont wikkelen, met 1493 ton in de week tot 20 maart. Er ging 607 ton naar Duits land; 558 ton naar Italië en 310 ton naar Frapkrijk. Aan mestka 1 veren werden 1275 stuks uitgevoerd en aan nuchtere kalveren 373 stuks. De NCB-Coöperatie (Boxtel) en de in koopcombinaties VAKO (Oss); IVO (De venter) en HOVA (Cuyk) hebben de uitbetalingsprijzen voor de in de week tot 4 april over te nemen varkens met 10 cent verlaagd. Men betaalt voor ge slachte varkens van le kwaliteit, af- boerderij de volgende prijzen: 68/85 kg 3,37; 86/95 kg 3,36-3,27; 96/100 kg 3,25-3,17. Kortingen voor 2e, 3e en 4e kwaliteit, 12, 17 en 22 cent per kg. De Coveco betaalt 4 cent meer, doch houdt lVt pet. in voor kosten. In de week tot 20 maart werden ca. 160.000 varkens ge slacht, dat is 2000 méér dan voorgaande week. Uitgevoerd werden 26.021 ge slachte en 6151 levende varkens, alle met bestemming de lidstaten van de EEG, waarheen ook nog 820 ton aan de len van varkens en 616 ton spel werd afgeleverd. Uit Duitsland werden 4668 mestbig- gen aangevoerd, alsmede 155 levende slaohtvarkens. Het aantal slachtingen in de afgelopen week is zeer groot ge weest. De week begon reeds met duide lijk lagere prijzen voor deelstukken. Ook voor de volgende week, met één slachtdag minder rekent men op een betrekkelijk ruime aanvoer. Mede deze ontwikkeling heeft ertoe geleid dat de aankoopprijzen wat lager werden vastgesteld.

De Vallei | 1970 | | pagina 3