Goud SV zonnebloem margarine tijdelijk 2 voor 9Scent voordeel! Wij zijn in Ede begonnen! administratieve medewerkers(sters] PHILIPS 'mBm ICTORIA Adverteert in dit dagblad Het dagblad voor ieder gezin De Andere Philishave. En schéren datie doet! Vlak bij huis kunt u nu werken in een bekend verzekeringsbedrijf. Over enkele jaren hopen wij ons nieuwe Hoofdkantoor in Ede-Veldhuizen te betrekken. In afwachting daarvan zijn wij aan de Maanderengweg te Ede gestart. Wij hebben daar plaats voor enige voor afwisselend werk in een snelgroeiend bedrijf. Mulo-opleiding strekt tot aanbeveling. Leeftijd 15-35 jaar. Geboden wordt: «Opleiding in het verzekeringswezen tijdens de kantooruren Financiële steun bij avondstudie Aantrekkelijke gratificatie Winstdelings-regeling Huwelijksspaarfonds voor meisjes Premievrij pensioen. Gehuwden worden zonder wachttijd opgenomen Gunstige reiskosten-regeling. STUDIEADVISEUR INSTALLATIE TECHNIEK BREDERO NV Utrecht a. ELEKTROMONTEURS b. HULPMONTEURS zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver Welgeteld 25 goede redenen om vandaag nog over te stappen op Roxy 25. DINSDAG 31 MAART 1970 Wilt u over deze f unkties-met-toekomst- mogelijkheden meer weten, dan nodi gen wij u hierbij uit voor een rustig oriënterend gesprek op donderdag 2 april a.s^ 's avonds van 7 uur af, in Hotel-Café- Restaurant „De Korenbeurs", Markt 16, Veenendaal, alwaar u gelieve te vragen naar de Heer A. Cattel. k N.V. V .V. VERZEKERINGSBANK MAANDERENGWEG 1. EDE TELEFOON 08380 -190 26 Deel uitmakend van concern Nationale-Nederlanden Het trefzekere drietal van de Mannenmachine. i I l: Een snel expanderende onderwijsinstelling kijkt uit naar een aktieve (part-time of full-time) Voor de man of vrouw die weet wat verkopen be tekent, bieden wij een inkomenmogelflkheid, die ver boven het gemiddelde ligt een volkomen zelfstandige funktie, waarin u geheel door ons wordt opgeleid. W(j stellen de volgende eisen een zeer behoorlijke verkoopervaring in bezit van goede auto leeftijd tussen 25 en 45 jaar Alleen zij, die aan deze eisen kunnen voldoen, ge lieve zich met ons telefonisch In verbinding te stel len voor het maken van een afspraak. U kunt onze distriktsleider elke avond na 18.00 uur bellen op nummer 03490 - 25463. vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. instal latiewerkzaamheden op utiliteitsprojecten (licht-, kracht-, stuurstroom- en regelinstallaties) V.E.V.-diploma strekt tot aanbeveling. leeftijd tot 20 jaar. Geboden worden vast werk, goed loon, reisuren- en reiskostenvergoeding. Na proeftijd werkkleding, schoeisel en handgereed schap gratis in bruikleen. Sollicitaties mondeling donderdagavond 2 april a.s. tussen 17.00 - 20.00 uur op ons kantoor, Gebouw Van Sijpestein, Jaar beursplein 22, Utrecht (ingang links tegenover parkeergarage 6e etage). Telefonische inlichtingen: 030-91 04 44, toestel 454. Na 19.00 uur: 070-68 97 25. Er helpt geen lieve moedertje aan. Aan dit drietal kan geen baardhaar ontsnappen. Lang of kort, dik of dun, liggend of staand. De drie scheerhoofden van de Mannenmachine zijn onverbiddelijk. Kijk eens wat een geweldig scheeroppervlak. Dat zijn bij elkaar 180 scheersleuven Elk haartje wordt onherroepelijk gevangen, recht overeind gezet en pal op de huid afgekapt. Maar zo streng als de Mannen machine is voor uw haard, zo poeslief is hij voor uw huid. De 3 glanzend gladde scheer hoofden zijn dubbel gepolijst. Zachtjes glijden ze over uw kin. Soepel verend volgen ze de huid. Door hun strategische 3-hoeksvorm scheert u zich zelfs op de lastigste plekjes met gemak grondig uit. Zonder schraal of branderig gevoel achteraf. Dat is de Philishave 1970 met zijn nieuwe vorm. Robuust. Fors in de hand. Met in de "machinekamer" een krachtige, uitgebalanceerde motor. Zonder schokken of trillen zoemt hy er een verbazend hoog toerental uit. Razendsnel roterend doen de 18 mesjes hun werk. Veilig beschermd door- de verende scheerhoofden. Die voor de zwaarste haardof3 niet uit de weg gaan. Hoeft ook niet. Ze zijn tenslotte met z'n drieën. Kom maar op. lip

De Vallei | 1970 | | pagina 8