Uitgever boek „Mia Versluis" wil actie voor 'n invalidenwoning voor Mia Veel belangstelling voor .Montreux" Martin Wijkhuizen: Wapenontwikkeling in V.S. veel te duur Vraagtekens rond volgend songfestival RONOtitie Muziekfeest KRO-radio Geen enkele instantie trok zich /jet lot van de familie aan HERENIGING GEZIN IN AANGEPASTE WONING MOET MOGELIJK ZIJN Resultaten Toeiallig De bierkaai Dizzy Gillespie Heer Bommel en de Blijd- scbapper Voor halve ton gekocht met ongedekte girocheques Ssttt, we hebben een prijs programmaos teil Radio Nordsee wil weer gaan uitzenden MORGEN EPE „Er is nog geen één instantie geweest die zich heeft f afgevraagd hoe het nu eigenlijk met de familie Versluis gaat". f§g Het waren bittere woorden die vorige week in de VARA-t.v.- activiteitenrubriek „Achter het nieuws" te horen waren. Ze kwamen uit de mond van de vader van Mia Versluis, het 1 meisje dat bijna vier jaar gele- den tijdens een op zichzelf een- voudige operatie in een Ensche- j dees ziekenhuis niet meer bij bewustzijn kwam. Democratische senator: I MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE TELEVISIE RADIO DONDERDAG 2 APRIL 1970 Sinds de fatale datum van 14 april 1966 heeft het gezin Versluis alles in het werk gesteld recht voor hun doch ter te verkrijgen. De falende narcoti- seur kreeg een geldboete van duizend gulden, maar de fout in de Enschedese operatiekamer heeft het gezin Versluis vele duizenden guldens meer gekost. Vader Versluis, verkoopleider van be roep. werd ontslagen en later geestelijk arbeidsongeschikt verklaard. Het huis in Enschede moest verkocht worden om in de buurt van het Bennekomse Streekziekenhuis te kunnen wonen waar Mia later verpleegd werd. Maar er was geen enkele instantie die zich om het gezin Versluis bekommerde. Uitgever Martin Wijkhuizen (32) uit Epe wil daar iets aan gaan doen. Van het boek „Mia Versluis, een dossier van een medisch drama", geschreven door vader Versluis en uitgegeven bij zijn uitgeverij Het Medium, stelt hij de royalties ter beschikking aan 't „fonds Mia Versluis" dat een rekening heeft bij de Algemene Bank Nederland te Ede, de plaats waar het gezin Versluis momenteel woont. De heer Wijkhuizen zegt: „Het moet mogelijk zijn dat Mia, die van de artsen thuis verpleegd mag worden, in een aangepaste wo ning met haar familie herenigd wordt. Het is de droom van vader Versluis". Voor de ouders is het misschien een gestuurd. Uitgever Wijkhuizen: „Ik was bij de heer Versluis omdat ik aan het drama aandacht wilde schenken in het tijdschrift Topic dat vrijdag bij mijn uitgever voor het eerst verschijnt, een blad speciaal voor de leesportefeuille- bedrijven in Nederland. Tijdens dat ge sprek met vader Versluis werd ik ge confronteerd met de geschiedenis die een geweldige indruk op mij maakte. De heer Versluis stelde me toen op de hoogte van zijn wens een boek te kun nen uitgeven om zodoende klaarheid te kunnen' brengen in deze onverkwikke lijke zaak." De Eper uitgever aarzelde niet en nam het manuscript mee. Enke le weken geleden verscheen het boek waaraan in de pers vele kolommen ge wijd werden. Heeft ook hij dreigbrie ven gekregen? Wijkhuizen: „Waarom al die loze dreigementen. Ik heb trouwens niets gekregen. Hebben ze ingezien dat dreigementen tegen de waarheid alleen maar een negatief gevolg hebben en dat er niemand is die de publikatie van een onthullend verhaal gebaseerd op de werkelijkheid kan verhinderen?" Juri disch heeft de uitgever de zaak wel eerst „bekeken", maar, zo bleek al gauw, niets uit het boek zou aanleiding kunnen geven te eisen dat de verkoop zou moeten worden stopgezet. te grote belasting om Constant Mia thuis te verplegen, maar ze zou op hoogtijdagen of zo maar een tijd je hij haar familie moeten kunnen zijn. In de woning die het gezin Versluis nu heeft kan dat niet, er zijn te veel trap pen. In een aangepaste invalidenwoning zou dat wel gaan. Als dat fonds groot genoeg is zou er zo'n woning gebouwd kunnen worden." En: „Mijn taak als uitgever is, het met de baten van dit boek het leed van het gezin Versluis WASHINGTON Met de publi katie van het boek „report from vasteland" (verslag van het verspil- lingsland), heeft de Amerikaanse democratische senator William Proxmire, vandaag een felle aan val gelanceerd op de manier waarop in de Verenigde Staten nieuwe wa pens ontwikkeld en aanbesteed wor den. Hij beschuldigt het ministerie van Defensie ervan, doelbewust gelogen te hebben. Ook drong hij aan op in krimping van de bevoegdheden van hoge officieren en over de aankoop aan de voorgestelde specificaties. Hij beveelt aan, een onafhankelij ke commissie van burgers te belas ten met de aankoop van militair ma terieel, waardoor volgens hem betere garanties worden gekregen dat niet teveel aan de wapens wordt besteed, dat zij op tijd gereed zijn en voldoen aanfe voorgestelde specificaties. ,Het is op het ogenblik niet inac- UTRECHT De politie in Utrecht heeft drie mannen aangehouden, die in korte tijd voor tenminste een halve ton aan goederen hebben gekocht, die ze betaalden met ongedekte giro-cheques. Het zijn de 38-jarige opperman Theo van de P., de 23-jarige glazenwasser Hob V. en hun kostbaas Dirk V. De zaak kwam aan het rollen nadat Van de P. een gestolen chèque had vervalst en geïnd. Theo van de P. en Bob V. hadden beiden een girorekening, er bleek ech ter nooit enig bedrag op te zijn overge maakt. De ongedekte blauwe girokaar ten werden gebruikt voor aankopen bij radio- en televisiezaken, juweliers, kle dingmagazijnen en andere winkels in Utrecht. Op de automarkt of in cafés werd w§er doorverkocht. De opbrengst werd omgezet in drank. Ongeveer veer tig winkeliers hebben inmiddels laten weten dat ze door het drietal zijn opge licht. curaat of onrechtvaardig het Ameri kaanse systeem van wapenaankoop te omschrijven als een soort bij standsstelsel voor de militaire kop stukken en de defensie-bureaucratie enerzijds, en de belangrijkste vlieg tuig- en munitiefabrikanten ander zijds," aldus Proxmire. Door de grote verwikkeling van machtige belangen worden verdere uitgaven gerechtvaardigd voor wa penstelsel, die of niet werken of lang niet aan de specificaties vol doen. „De verschrikkelijke waarheid over ons stelsel van wapenaankoop is, dat men vergeefs zal zoeken naar een wapen dat op tijd werd gepro duceerd, voldeed aan de specifica ties en waarvan de werkelijke kos ten de ramingen niet te boven gin gen". A" Uitgever Martin Wijkhuizen uit Epe wil een fonds vormen voor de houw van een aangepaste woning voor 'het gezin Ver suis. enigszins te verzachten. Commerciële overwegingen spelen bij deze uitgave geen enkele rol." De in Haarlem geboren Martin Wijk huizen sinds december vorig jaar woont hij in huize De Hinde aan de Kamperweg midden in de bossen van Epe kwam toevallig in contact met vader Versluis, die het manuscript voor een boek over de gebeurtenissen rond zijn dochter klaar had liggen. Dat ma nuscript was al bij een uitgever ge weest, maar toen deze dreigbrieven ont ving werd het materiaal prompt terug- |?i het Zuidhollandse Bergam bacht wordt (voorzichtig) feest gevierd. Binnenkort is er een half miljoen uit de Staatsloterij te verdelen onder de 25 leden van de loterijclub ,,De Ree" de naam van een inmiddels .overleden' buurt café. Ieder clublid krijgt na aftrek van belasting zo'n achttienduizend gulden in het handje. Al te mededeelzaam zijn de ge lukkigen niet; zij vrezen een vaal blauwe enveloppe van de inspec teur van belastingen in de bus te krijgen. Wat zijn nu de resultaten van het boek? Wijkhuizen zegt: „De resultaten zijn eigenlijk nog nihil omdat de groep mensen die het boek zou moeten lezen, ik denk aan juristen en medici, het ver haal niet willen lezen". Van de eerste druk, 10.000 exempla ren, zijn weliswaar 4000 boeken ver kocht, maar zowel vader Versluis als de uitgever hoopten dat het boek aanlei ding zou zijn voor een massale steun bij een eerlijke strijd tegen het onrecht. Uitgever Wijkhuizen wil zover gaan het boek toe te sturen aan de volksverte genwoordiging en rechtsprekende colle ges. „Het boek wil een appél irjhtfp het rechtsgevoel. Iedereen heeft nog de hoop dat er iemand is die in de zaak duikt. Het is niet een kwestie om een arts de nek te breken, want men moet de zaak Mia Versluis niet zien als een fout van een arts, maar als fouten ge maakt door een groep medici", zegt de uitgever. „Er zijn mensen die zich afvragen waarom vader Versluis zo doorzeurt, maar het is geen kwestie van doorzeu ren, het is een zaak van onrechtvaar digheid waartegen de heer Versluis vecht", aldus de Eper uitgever. Het is een gevecht tegen de bierkaai zo blijkt vaak genoeg. De AVRO wei gerde bijvoorbeeld 15 minuten aan het boek te besteden in het programma „Voor de vuist weg". Willem Duys en regisseur Oster waren enthousiast maar programmaleider Ger Lugtenburg wilde geen tweede affaire-Van de Moosdyk (de wonderdokter) en stelde als eis dat ook een chirurg of advocaat van de te genpartij in het programma zou komen om bepaalde uitlatingen te weerleggen. Wijkhuizen: „En toen begon de doffe ellende want tientallen telefoontjes naar medici en juristen leverden niets op. Ze hadden een vergadering, ze had den geen tijd, kortom ze hadden alle maal een smoesje. De AVRO vond het een gladde zaak en wilde de vingers niet branden". Teleurgesteld is uitgever Wijkhuizen. Vandaar nu die actie voor geld voor een aangepaste.invalidenwoning voor het ge zin Versluis, dat daardoor de mogelijk heid zou krijgen Mia zo nu en dan bij zich te kunnen hebben. Want Martin Wijkhuizen heeft zich wél afgevraagd hoe het nu eigenlijk met het gezin Ver sluis gaat... Niet minder dan 31 televisie-or ganisaties uit 27 landen uit Europa. Noord- en Zuid-Amerika en Azië hebben dit jaar ingeschreven voor liet televisiefestival om de Gouden Roos van Montreux. Het festijn uitsluitend bestemd voor amusementsprogramma's wordt dit jaar gehouden van 23 tot De Ierse radio en televisieautori teiten hebben meegedeeld dat zij met de eventuele voorbereiding van een Songfestival zullen wachten, totdat de Europese Radio Unie (EBU) heeft beslist of nog wel een soortgelijk festival zal worden ge houden. Die beslissing valt volgende maand op een vergadering van de EBU in Helsinki. De Ierse radio en televisie en ook de BBC zijn sterke voorstanders van het festival. Overigens zal een eventueel festi val in Dublin nog heel wat voeten in aarde hebben, want er is bijvoor beeld niet eens een geschikte zaal waar het festijn gehouden zou kun nen worden. De Amerikaanse jazztrompettisrt Diz zy Gillespie, die ter gelegenheid van de Dag van de Jazz op 5 maart jl. in Amsterdam optrad, komt opnieuw naar Nederland voor opnamen van de NOS-radio. •De opnamen (in stereo) zullen worden gemaakt op donderdag 9 april in Hilversum. Gillespie zal dan als solist optreden bij het Metropole Orkest onder leiding van Dolf van der Linden en bij het trio Louis van Dijk. Met het Metropole orkest zal Gil lespie onder meer spelen: „Brother King", een werk, dat is opgedragen aan Martin Luther King, en „To who to you", een speciaal voor Gil lespie geschreven compositie, ge maakt door Rob Pronk. De radio-opnamen zijn bestemd voor de NOS-serie „Metro's Mid night Music". De eerste aflevering met Gillespie wordt maandag 13 april van 22.55 tot 23.55 uur via Hil versum I uitgezonden. De produktie van de serie heeft Joop de Roo. TTv - 6863 Tegen de avond klaarde de lucht wat op en een vale maan scheen door de verwaaide regenwolken. Tom Poes, die de hele dag in huis gezeten had, besloot een eindje te gaan wandelen; en met dal plan sloeg hij een verlaten landweg in die langs het oude kerkhof voerde. Tot zijn verbazing zag hij dat daar iemand rondliep. „Maar dat is heer Ollie!" zei hij tot zichzelf. „Wat doet die hier op deze tijd van de avond? Om acht uur heeft Joost het eten altijd klaar..." Gedreven door nieuwsgierigheid liep hij het vervallen toegangshek binnen en bleef in de schaluw van een zerk staan. Heer Borïimel had hem niet in de gaten; hij ging geheel in zijn bezigheden op en liep ge bogen door het maanlicht, dat vreem de schaduwen over de grond wierp. Ten slotte liet hij zich op handen en knieën neer op het natte gras en begon in de aarde te woelén. „Heer Ollie!" riep Tom Poes, naar voren stappend. „Wat doet u?" Heer Bommel slaakte een gesmoorde kreet en liet het plantje, dat hij geplukt had, vallen. Een ogenblik was hij geheel verstijfd van schrik doch toen hervond hij zijn tegenwoordigheid van geest. „Ilddk...ik.eh...ik z-zoek k-kruiden," stamelde hij. „Heel ge-gewoon! „Waarom 1-laat je me zo schrikken, jonge vriend? Weet je wel, dat zoiets ge vaarlijk is? V-vooral op zo'n kerkhof, waar allerlei onbekende gevaren kunnen dreigen, als je begrijpt wat ik bedoel! En bovendien is het eigenlijk geheim wat ik doe! Dat staat in het boek en daar houd ik mij aan!" en met 30 april. Het is voor de tien de keer dat het festival in Montreux wordt gehouden. Nederland heeft in het verleden driemaal een prijs gewonnen in Montreux. Rudi Carrell behaalde een wkeer de Bronzen Roos, Tom Manders kreeg een keer de Zilveren Roos en vorig jaar veroverde Bob Royens met zijn „Liesbeth List-Show" de pers prijs. Dit jaar is Nederland vertegen woordigd met een samenvatting van het NCR V-programma „Kijkkijk". Buiten mededeinging wordt het Va- raprogramma „Hadimassa" ingezon den. Overigens zal er dit jaar extra aandacht besteed worden aan de programma's die buiten mededinging meedoen. Het zijn voornamelijk pro gramma's met een experimenteel karakter. Zij zullen dagelijks in dis cussies besproken worden. Doel van het festival van Mon treux is de internationale uitwisse ling van programma's te bevorderen en het maken van originele produk- ties aan te moedigen. In het Gelders -programma van de RONO wordt vrijdag een deel van het programma aan ds. Heldring, de stichter van de Betuwse inrichtingen van die naam gewijd. In een proza- reis door Gelderland worden zijn wandelingen over de Veluwe op de voet gevolgd. De teksten worden gelezen door mevrouw Tineke Hollander-Gomes uit Apeldoorn. In het zelfde programma wordt een aflevering uitgezonden van het programma „Schoonschrijven" waar in poëzie en proza uit de diverse schoolkranten ten gehore wordt ge bracht. Deze rubriek staat onder re dactie van Jan F. de zanger en wordt mede gepresenteerd door een drietal leerlingen van het Rijksathe neum te Lochem. NEDERLAND I 18.45 NOS: (K): Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: (K): Journaal. 19.04 TROS: Jam: muzikale show voor de jeugd. 19.31 (K): De getrouwde vrijgezel, serie. 20.00 NOS: (K): Journaal. 20.20 TROS-Toto. 20.25 Uitz. PvdA. 20.35 TROS (K): De dief privé: vraaggesprek met Robert Wagner. 20.50 (K): De dief van Washington, feuilleton. 21.40 (K) Marcel Amont Show. 22.30-22.35 NOS: (K): Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K): Fabeltjeskr. 18.55 NOS: (K): Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief progr. 19.30 Van gewest tot gewest. 20.00 NOS: (K): Journaal. 20.20 VPRO: (K): Fobia, Poolse ani- Radio Nordsee International, de Zwitserse piratenzender, die nu voor de Engelse kust ligt, die ervan wordt beschuldigd de scheepvaartgolfleng ten te storen, hoopt vrijdag of zater dag de uitzendingen te hervatten op 199 meter. Dit is gisteren in Zürich door de directeur van de zender meegedeeld. Radio Nordsee International heeft de uitzendingen op 186 meter sinds zaterdag gestaakt. De uitzendingen op de korte en ul trakorte golf zullen normaal worden voortgezet. De wereldberoemde Amerikaan se zangeres Eartha Kitt komt naar Nederland. Maandag zal zij in Hil versum met haar combo opnamen maken voor het TROS-programma ,,Adam" dat op 16 april wordt uit gezonden. Eartha Kitt werkt momenteel veel in Engeland. Behalve als zan geres treedt zij ook als actrice op. De beroemde acteur en regisseur Orson Welles heeft eens van haar gezegd dat zij de meest opwinden de stem heeft, die hij ooit gehoord had. E>e KRO-radio heeft alle Harmo nie- en Fanfarekorpsen, aangesloten bij de Federatie van Katholieke Mu- ziekbonden in Nederland uitgeno digd deel te nemen aan het KRO- Muziekfeest 1970/71. dat gehouden zal worden gedurende de maanden september/oktober 1970 en maart' april 1971. Met de organisatie van dit Mu ziekfeest voldoet de KRO aan de wens van velen, die nog zeer goede herinneringen hebben aan het Mu ziekfeest 1965, een van de activitei ten ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de KRO. Marinus van 't Woud heeft de or ganisatie en coördinatie van het Mu ziekfeest 1970/71 op zich genomen. De voorronden zullen in de maan den september en oktober 1970, de demi-finales in de maand maart 1971 op zaterdagen en zondagen worden gehouden. De finale (waaraan 16 korpsen deelnemen) zal worden gehouden op zondag 18 april 1971 in „Het Turf schip" te Breda. De KRO-radio zal aan deze wed strijden de nodige aandacht schen ken. Indien mogelijk zal ook door de KRO-televisie aandacht aan dit mu ziekfeest worden gegeven. Er zijn zestien geldprijzen: vier van vijfhonderd gulden, vier van vierhonderd gulden, vier van drie honderd gulden en vier van twee honderd gulden. matiefilm. 20.30 Vrij Nederland 30 jaar - docu mentair bericht. 20.45 (K): Muzikale show rond Dun ja Rayter. 21.15 Kwartiermuts en hoge hoed, Russische documentaire. 22.30 CVK/IKORWaren de Goden kosmonauten?, documentaire. 22.50-22.55 NOS: (K): Journaal. DUITSLAND I (Regionaal progr.: NDR: 18.00 Progr. over folklore. 18.30 (K) Act. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Regio nale kroniek. 19.26 (K) Ein Jahr mit Sonntag, tv-serie. 19.59 Progr.-overz. WDR: 18.00 (K) Gefahrlicher Alltag, tv-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 Act. en nieuws. 19.25 (K) Film- rep.). 20.00 Journ. en weerber. 20.15 (K) Die Caine war ihr Sohicksal, Amerikaanse speelfilm. 22.20 Journ., commentaar en weerber. 22.40 Film- portret. 23.25 Journaal. DUITSLAND II 18.05 (K) Act. en muziek. 18.40 Miss Molly Mill, tv-film. 19.10 Syl- vie, tv-spel. 19.45 (K) Nws., act. en weerber. 20.15 (K) Muzikaal amuse- mentspr. Aansluitend: Nws. 21.45 Discussie. 22.30 (K) Nws. en weerber. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Economische kroniek. 11.15 Der Tag und die Nacht, Frans- Italiaanse speelfilm. 12.50 Intern, persoverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 Nws. 16.40 Sportprogramma. 17.55-18.00 Nws. DUITSLAND II 17.00 Unser Mond, serie. 17.30 (K) Nws. en weerber. 17.35 Sport AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend - gymn. 7.20 Lichte grammofoonmuz. en rep. (8.00 Nws; 8.11 Radio journ; 8.30 De groenteman). NOS: 9.00 In tern. Spectrum: mod. koor- en or kestwerken (opn.). (9.35-9.40 Water standen). AVRO: 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvit. (gr). (11.00- 11.02 Nws). 11.30 Komt vrienden in het ronde: serie programma's rond om het volkslied: Zuid-Amerika. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: informatief programma over problemen van Europese inte gratie. Overheidsvoorlichting. 12.30 Uitz. voor de landbouw. NOS: 12.40 Stereo: Lichte gr.muz. 12.50 Recht en slecht,, praatje. 13,00 Nws. VARA: 13.11 Act. 13.20 Voor de midden stand. 13.25 Stereo: Pianorecital: klassieke muziek. E.O.: 14.00 Ruimte: Radio-Magazine met gewijde mu ziek, vraaggesprek en act. NOS: 15.00 Stereo: Aspecten van de ka mermuziek: Mod. kamermuziek (opn). 15.45 Toerismo: toeristische informatie uit binnen- en buiten land. VPRO: 16.00 VPRO-vrijdag: gev. programma. (16.00 Nws; 17.55 Med.; 18.00 Nws.; 18.20 Uitz. van de WD; 19.30 Nws). VARA: 21.00 Ste reo: Ned. Kamerorkest en solist: klassieke en moderne muziek. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Act. 22.55 Ste reo: Prettig weekend: licht gev. pla- tenprogramma. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie: klas sieke muziek (gr). (7.30 Nws; 7.32 Act.; 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.40 Lichte orkestmu ziek (gr). 10.00 Stereo: Aubade: mo derne orkestwerken. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Med. 12.00 Ste reo: Van twaalf tot twee, gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Med. voor land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Act.; 13.00-13.05 Ra den maar...) 14.00 Stereo: Musiësta: licht gev. muziekprogr. TROS: 14.40 Stereo: Concert a la carte: verzoek- platenprogramma van klassieke mu ziek. 16.00 Nws. 16.03 Disco drive in: de Showbusiness op de korrel geno men. 17.15 Sportkompas. 17.45 Act. NCRV: 18.00 Kerkorgelconcert: klas sieke en moderne muziek. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Wereldpaoorama. 19.10 Stereo: Veel gevraagde gewijde muziek (gr). 19.40 Wijd als de we reld: wekelijkse internationale oriëntatie in kerk, zending en oecu mene. 19.50 Meisjeskoor en pianobe geleiding. 20.05 Hervormd wordt hervormd: vragen en antwoorden rond de Algemene Kerkvergadering van de Ned. Herv. Kerk. 20.10 Ste reo: Op het weekend af: licht pla- tenprogramma. 21.02 Tong van hout, hoorspel. TROS: 22.00 Stereo: Metro pole orkest en solisten. 22.30 Nws. 22.40 Tsjies plies: amusementspro gramma. 23.15 Stereo: Toontje later: licht muziekprogramma. 23.45 Ac tualiteiten. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 De Eddy Becker Show. (10.00 Nws). NOS: 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 TOP-30. (13.00 Nieuws). TROS: 14.00 Nws. 14.30 Iene Miene Muze: nieuws over underground en Westcoast mu sic. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boetiek. (16.00 Nieuws). 17.00 Nieuws. 17.02 Radiojournaal. 17.05- 18.00 Zingende Bougie, gevarieerd platenprogramma voor automobilis ten.

De Vallei | 1970 | | pagina 13