BON BON MAGGI Dit keer 13 cent korting op een zakje Hollandse Groentesoep voorsorteren CITROËN Dit Dagblad brengt u dagelijks niet alleen het plaatselijk nieuws doch houdt u ook uitgebreid op de hoogte met wat er buiten uw plaats gebeurt. voor proefnummers Bij iedere winkelier verkrijgbaar Spaar voor de unieke dun-dik soeplepel Tijdelijk i zakje van 62 voor 49 cent f* Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de crant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. De blauwe band spreekt duidelijke taal: nu is Maggi Hollandse Groentesoep de royale voordeelsoep. Want één zakje kost nu nog maar 49 cent in plaats van 62 cent. Dat spaart u maar even 13 cent uit! Lekkere, geurige Hollandse Groentesoep van Maggi. Als u van lekker èn voordelig eten houdt, neemt u toch meteen een paar zakjes mee yr/ce 69-10» Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Voordat u in een nieuwe auto stapt, legt u nogal 'n lange weg af van kijken en vergelijken, van wikken en wegen - hier gemakshalve 'voorsorteren' genoemd. Want als u (en uw gezin) om een grotere auto vraagt en zes mille een haalbare kaart is, dan is het aanbod groot en de variatie niet gering. En daar wordt het kiezen niet gemakkelijker op. Maar vanaf het moment dat u kleine onderlinge verschillen laat voor wal ze zijn en u het accent op wegligging en rijcomfort gaat leggen (met een knipoogje naar zuinigheid), blijven er steeds minder kandidaten op uw lijstje over en is de kans groot dat 't die ene wordt - de auto die één jaar na z'n entree op de weg al grote bekendheid geniet: de amid. Want als een riante ruimte voor passagiers en bagage, een stevige acceleratie en een robuuste top van 124 km/u onder de veelzeggende noemer van technische perfektie a la Citroen staan, dan geeft dat - zeker na een proefrit - een duidelijk antwoord op uw vraag naar een auto die dagelijks en jarenlang voor u zal klaar staan om uw kilometers zo snel en zo prettig mogelijk te maken. ami8 luxe t 5890 incl. btw ami8 confort 5990 Incl. btw ami8 club 6290 incl. btw ami8 break 6290 incl. btw blijf bij EN ABONNEERT U Om kennis te maken met uw dagblad verzoek ik u mij enige dagen de krant op proef te zenden. Naam Adres Woonplaats Ja, noteer mij als abonnee op uw dagblad. Naam Adres Woonplaats Deze bon uitknippen en in open enveloppe verzenden. I m..„I, Weer zo'n blauwe band-aanbieding van Maggi! De unieke dun-dik soeplepel geeft u veel gemak. In een handomdraai schept u de soep of alleen de soep bouillon in het bord. Spaar de waardezegels van Maggi Hollandse Groentesoep en van Maggi Heldere Kippesoep. Voor 6 waarde- zegeta en 5.95 zenden wijti deze unieke, roestvrij chroomstalen dun-dik soeplepel toe. Haal oen bestel formulier bij uw winkelier.

De Vallei | 1970 | | pagina 16