Inschrijvingen zijn binnen Ruim 500 reünisten op 5 mei naar Rhenen PvdA-raadslid lijsttrekker PH, 70 Leersum Politieke praatavonden bevallen jeugd goed Oprichtingsvergadering Kon. Ned. Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde Macro contracteerde al renners van naam voor cross op 7 mei Geert beperkingen aan deelnemers optocht Kandidaat stelling voor gemeenteraad Experiment in soos kan leiden tot grotere aa npak Op 9 april K.V.F. stelde groslijst vast Huisschilders bekennen overval op Barneveldse Besturen van verenigingen reageren lauw Ruimte Duidelijk Beter te laat in huis, dan te vroeg in 't ziekenhuis MARKTEN VOLLEYBAL Panters besluit competitie tegen BOA uil Zeist VRIJDAG 3 APRIL 1970 RHENEN Het bestuur van de vereniging Oranjedag is druk bezig met het treffen van voorbereidingen voor de viering van de vijfentwintigste bevrijdings dag op 5 mei. Een zeer belangrijk onderdeel in het programma vormt de reünie van oud-strijders van verschillende regimenten, die in de mei-dagen van 1940 de Grebbeberg hebben verdedigd tegen de invallende Duitsers. Brengt deze reünie een veel omvat tende organisatie met zich mee, óók zeer-belangrijk is, dat de vele gasten uit de mei-dagen van veertig en dat zullen er ruim 500 zijn, want de aanmeldingen zijn al binnen, worden bezig gehouden. Een onderdeel van dat programma is een in de middaguren te houden op tocht. Het organiserende comité heeft aan talrijke adressen in de gemeente een oproep gericht aan die optocht deel te nemen. De hoop leeft, dat er in grote getale gehoor aan wordt gegeven, zodat het een spectaculair gebeuren wordt, in RHENEN Op dinsdag 21 april a.s. zal plaatshebben de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de raad dezer gemeente. Op die dag kun nen van des v.m. 9 uur tot n.m. 5 uur bij de voorzitter van het hoofdstembu reau ter secretarie der gemeente wor den ingeleverd, lijsten van kandidaten, als bedoeld in art. G 5 der kieswet. Op dezelfde lijst mogen ten hoogste 20 kandidaten worden geplaatst. Iedere lijst moet worden ondertekend door tenminste 25 personen, die in deze ge meente kiesgerechtigd zijn voor de Ge meenteraad. Dezelfde kiezer mag niet meer dan één lijst ondertekenen. De na men der kandidaten moeten op de lijs ten geplaatst worden in de volgorde waarin de ondertekenaars aan hen de voorkeur geven. De naam van eenzelfde kandidaat, mag niet voorkomen op meer dan één lijst. Bij de lijst moet worden overgelegd een schriftelijke verklaring van iedere daarop voorkomende kandidaat, dat hij bewilligt in zijn kandidaatstelling op die lijst. Indien de kandidaat zich bui ten het rijk in Europa bevindt, is de hier bedoelde verklaring niet aan enig formulier gebonden en kan zij ook te legrafisch worden gedaan. Indien degene, die de lijst inlevert, de machtiging bezit, om boven de lijst de naam of aanduiding van de desbetref fende politieke groepering te plaatsen, moet deze machtiging worden overge legd. De inlevering der lijst moet geschie den persoonlijk door een kiezer, be voegd tot deelneming aan de verkiezing in de gemeente, waarvoor de lijst, wordt ingeleverd. De kandidaten kunnen daarbij tegenwoordig zijn. De voorzitter of het door hem daar toe aangewezen lid van dit bureau stelt een bewijs van ontvangst ter hand aan degene, die de lijst inlevert. Formulieren voor de lijsten, voor de schriftelijke verklaring van bewilliging en de machtiging tot het plaatsen van de naam of aanduiding der politieke groepering boven de lijst, hierboven ver meld, zijn ter secretairie dezer gemeen te kosteloos verkrijgbaar tot en met de dag der kandidaatstelling. In herinnering wordt gebracht art. X 5 der Kieswet, waaruit blijkt, dat: hij, die een kandidatenlijst inlevert, weten de dat zij voorzien, is van handtekenin gen van personen, die niet bevoegd zijn tot deelneming aan de verkiezing voor de Raad dezer gemeente, terwijl zonder die handtekeningen geen voldoend aan tal voor een geldige lijst zou overblij ven, gestraft wordt met gevangenis straf van ten hoogste drie maanden of een geldboete van ten hoogste honderd twintig gulden; met gelijke straf wordt gestraft, hij die, wetende dat hij niet bevoegd is tot deelneming aan de ver kiezing, een voor die inlevering bestem de kandidatenlijst heeft ondertekend. Rhenen. 26 maart 1970. De burg. van de gem. Rhenen. het bijzonder voor de talrijke reünisten. Het bestuur van „Oranjedag" is van mening dat er zo min mogelijk be perkingen aan de optocht dienen te worden gesteld. In eerste instantie werd gedacht aan een binding met de bevrij ding. Hoewel het zeer goed mogelijk is bepaalde gebeurtenissen uit te beelden en vanzelfsprekend ook door „Oranje dag" aanbevolen wordt, is het bestuur toch tot de conclusie gekomen, dat het geen beperkingen meent te mogen stel len. Verenigingen, organisaties, scholen, particulieren, kortom iedereen die aan de optocht luister wil bijzetten, kan zich vóór 10 april a.s. opgeven bij ..Oranjedag". Men kan daartoe schrif telijk zijn wens te kennen geven, door een berichtje in de brievenbus van het gemeentehuis te deponeren of er tele fonisch mededeling van te doen aan de secretaris, de heer W. C. Pieters, telefo nisch op het gemeentehuis te bereiken onder 2141. AMERONGEN Voor een zeer ge ring aantal vertegenwoordigers van plaatselijke verenigingen hield het Stichtingsbestuur van het Verenigings gebouw haar jaarvergadering. De voor zitter, de heer G. J. van Barneveld sprak er zijn spijt over uit. dat de aan gesloten verenigingen zo slecht waren vertegenwoordigd. Er werden enkele financiële aangele genheden besproken waarna al spoedig de bestuursverkiezing en de rondvraag aan de orde kwamen. De bestuursleden de heren Harinck en de Kroon waren aftredend en stelden zich niet meer herkiesbaar. Door de verenigingsraad was tevoren, een voordracht voor het bestuur gemaakt waarin voor de heer Harinck in de plaats werd genoemd de heer W. van Eist en voor de heer J. de Kroon Mej. W. van Ree. Het bestuur kon zich met deze voordracht verenigen en beiden werden dan ook voor het ko mende zittingsjaar benoemd. In de rondvraag werd o.a. de wenselijkheid naar voren gebracht om het gebouw beter te onderhouden, het gebruik van de zaal, de beveiliging voor de gebrui kers in verband met. de lichtkronen, het glazenwassen enz. LEERSUM De Party van de Arbeid bestaat als afzonderiyke politieke party niet meer in Leersum. Er wordt bygevolg geen kandidateniyst ingediend voor de gemeenteraadsverkiezingen. Wel komt er een Ijjst van „Progressieve Hergroepe ring 1970". waarin de P.v.d.A. overigens ruim vertegenwoordigd is. Gisteravond werd het huidige socialistische raadslid A. Takken (54) gekozen als lijstaanvoer der van de nieuwe groepering, waarin verder aanhangers zjjn verenigd van o.a. D'66 en de AR-radicalen. In hotel Damlust speelde zich de kan didaatstelling af. PH '70 mikt in Leer sum op drie zetels in de raad, en daar om werd bijzondere aandacht geschon ken aan de eerste vier op de lijst, onder wie zich ook een potentiële wethouder moest bevinden. Mevrouw E. G. Schenk (30 jaar) en de heer J. P. de Boer, (26 jaar en student in Wageningen) ver klaarden zich bereid eventueel een wet- houderspost te zullen aanvaarden. Zij staan respectievelijk als tweede en vierde op de kandidatenlijst, en tussen hen in staat de heer E. v. d. Brink (35) als derde. Even ontstond beroering door een op merking van een PvdA-aanhanger, die opmerkte dat zijn partij toch zéker recht had om de lijstaanvoerder voort te brengen. Hij deed dat na een sugges tie uit de vergadering, dat PH '70 het vooral zou moeten hebben van nieuwe gezichten in de raad, en van nieuwe standpunten, op basis van het al even nieuwe programma, dat overigens is ge baseerd op dat van een gelijknamige groepering in Driebergen. Gesteld werd daarop dat het niet de bedoeling was nu weer te gaan vechten om plaatsen voor tot. dusver bestaande politieke partijen, omdat die als zodanig nu eenmaal niet meer in Leersum be staan. De PvdA bleek echter te vroeg alarm te hebben geslagen, want de heer Takken werd met grote meerderheid van stemmen als nummer één gekozen. Hij ambieert geen wethouderszetel. Het andere PvdA-raadslid, mevr. Ploeg kwam niet bij de eerste vier. Het verkiezingsprogramma kreeg nog een aanvulling, waarin wordt gepleit voor het bedrijven van „wereldpoli tiek". Aangedrongen wordt op het stichten van een fonds voor ontwikke lingssamenwerking. De volledige kandidatenlijst werd L. Bosch v. Rosenthal. 1 ten slotte na veel stemmingen als volgt.: 1. A. Takken, 2. mevr. E. G. Schenk, 3. E. v.d. Brink, 4. J. P, de Boer, 5. R. Bijkerk jr. 6. mevr. N. M. Roelofs- Ploeg, 7. J. de Wit, 8. W. G. II. v. Hoo- gevest, 9. H. v. Geijtenbeek, 10. J. A. M. Verbeek, 11. mevr. C. Takken-Geerling, 12. v. Oostrom, 13. v. Amerongen jr., 14. v. Kooten. Als vereniging bestaat PH '70 nog niet. De oprichting stond wel op de agenda, maar er waren nog geen con cept-statuten. Er gaat nu een voorbe reidingscommissie aan het werk, om deze over een maand aan de vergade ring te kunnen voorleggen. Henk Slagter (met br\l) en Cees Croes, de soosvoorzitter. VEENENDAAL Vijf Veenendaalse gemeenteraadsleden hebben zich tot dusver bereid getoond een gesprek met de jeugd te beginnen. Dat ge beurde in een variant op een „politiek café", waarmee de jeugdsoos van de gereformeerde kerk nu tweemaal in het soosgebouw bij de Brugkerk heeft geëxperimenteerd. Het resultaat is enthousiasme van beide kanten, en het soosbestuur onder voorzitterschap van Cees Croes overweegt inmiddels nieuwe wegen in te slaan om de politieke praatavonden voor de jeugd nog aantrekkelijker te maken. Enkele maanden geleden verzamelde hij een aantal jongelui om zich heen, met wie hij zijn plan besprak. Men voelde er wel voor, maar toen diende zich het ruimteprobleem aan. Er werd gesuggereerd de lokaliteit van de soos te gebruiken, en dat bleek te realiseren. Dinsdagavond waren ongeveer vijftig jongeren in de soos verza meld. met in hun midden de raads leden C. van Genderen (CHU), C. G. van Hall (P.v.d.A.) en H. van Manen (ARP), om samen te praten over partijvorming in Nederland. Evenals bij de eerste maal in janu ari, toen mevr. Buddingh (VVD) en drs. Hiensch (ARP) in gezelschap Een moment van de politieke soos dinsdagavond: raadslid Van renderen in gesprek met een groep onderen. van D'66-kandidaat drs, Coïni zich presenteerden, splitste het gezel schap zich in groepjes. Iedere „politicus" kreeg daarin ge legenheid zijn standpunten te pone ren en toe te lichten. Ook drs Hiensch was er weer, eigenlijk als bezoeker zoals het iedere al of niet volwassene vrijstaat de bijeen komsten bij te wonen maar ge zien het grote aantal jongeren werd hij nogmaals uitgenodigd zijn poli tieke inzichten naar voren te bren gen. De AR-voorzitter is ook de initia tiefnemer van de „politieke soos". De onverwacht grote belangstel ling van de kant van de jeugd schijnt nu opnieuw een probleem te scheppen. „Het biykt allemaal zo goed in de smaak te vallen, dat we zo langzamerhand naar een grotere ruimte moeten uitkijken", zegt soos voorzitter Cees Croes. „We willen verder ook nagaan of we vertegen woordigers van de landeiyke politiek naar Veenendaal kunnen halen", vult zijn vriend Henk Slagter aan, „want de plaatselijke partijen heb ben we nu wel gehad, met uitzonde ring dan van bijvoorbeeld de 'SGP. die dinsdag niemand kon afvaardi gen, en Binding Rechts, die niet wil de meedoen," Henk Slagter, geen soos-lid, maar toevallig bij de politieke activiteiten betrokken geraakt, trad beide avon den op als „presentator" en inleider. „Het is onze bedoeling de jeugd wat meer in contact te brengen met de politiek. De meesten onder ons we ten er gewoon te weinig van om er een zinnig woord over te kunnen zeggen. Het politieke bedrijf staat te ver van de jeugd af en dat moet veranderen." Cees Croes: „Bovendien willen we met de soos de jeugd wat meer mee geven dan alleen beatmuziek en an dere ontspanning. Een kennismaking met de politiek is een van de midde len daartoe. Overigens is het nog te weinig bekend dat iedereen op zo'n avond welkom is, dus ook niet-le- den." Henk Slagter: „We hebben beide avonden de nadruk gelegd op duide- lijheid. Om te beginnen vroegen we de politici de specifieke doelstellingen en eigenschappen van hun partij uit een te zetten. Het einde van de avond kwam met een soort, forum, waarin de gasten met elkaar konden discus siëren. De raadsleden vertelden ons na afloop het allemaal erg prettig te vinden." Animator van de politieke activi teiten in de soos is nog altijd AR- voorzitter Hiensch: „He plan is ei genlijk geboren in het bestuur van onze partij. Ik heb toen op me geno men om jongelui te zoeken die er iets vóór voelden. Er werd toen een soort werkgroepje geformeerd uit vertegenwoordigers van de Her vormde, Gereformeerde, Chr. Geref. Kerk en van Sola Fide. Ik wist toen log, niet dan sommigen van hen als 't ware annex waren met de soos. Zo is de politiek in feite toevallig daar onderdak gekomen. Dat is erg geluk kig, want, zoiets kun je niet ergens in een kale ruimte organiseren." Drs. Heinsch is blij mei de resulta- teji tot nu toe. Hij zorgde beide ma len voor bemiddeling bij de raadsle den, en hij wil dat graag blijven doen „Sommigen hebben me nu gevraagd ook eens de buitenbeentjes in de po litiek uit te nodigen. Ik vind dat best, maar ik geloof toch dat we niet te veel stuntwerk moeten doen, fl&>r er iéts sensationeels van te riia- ken. Toch zou het voor de afwisse ling misschien wel eens aardig zijn..." Het soosbestuur beraadt zich nog deze week op nieuwe stappen in de, politieke wereld. De eerstvolgende avond wordt waarschijnlijk in de Pinkstervakantie gehouden. RHENEN De in oprichting zijnde afdeling Rhenen van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde heeft in een uit voerige circulaire de ingezetenen van Rhenen er op attent gemaakt, dat op donderdag 9 april in restaurant „De Koningstafel", 's avonds om acht uur de oprichtingsvergadering plaats vindt. Het actiecomité bestaat uit de heren H. ft. van Doesburg. G. Wildekamp, A. v.d. Bijl, K. Thomassen, .1. de Jong en F. A. de Graaf. Er is ook een comité van aanbeveling. Daarin hebben zitting de heren Jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosen thal, burgemeester van Rhenen, dr. ir. E. J. Fortanier, de heer A. Ouwehand/ directeur van Ouwehands Dierenpark en de heer A. J. Bovenscheq, voorzitter van de vereniging voor vreemdelingen verkeer. Het bestuur van de plaatselijke WV heeft destijds het initiatief genomen om een afdeling van de KNMP op te richten, die onder andere tot taak zal krijgen het organiseren van de siertuin- wedstrijd, tot nog toe gedurende zestien jaren lang door de VV verzorgd. De Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde telt 30.000 le den, ondergebracht in 129 afdelingen. De plaatselijke afdelingen geven tij dens hun maandelijkse vergaderingen lezingen met kleurendia's over de ver zorging van kamerplanten, of demon straties en cursussen in eenvoudig bloemsschikken. Zij geven lezingen en aanwijzingen over de verzorging van de siertuin. Er worden excursies gemaakt naar parken en kwekerijen, die vaak voor de particulier gesloten zijn. Het lidmaatschap geeft gratis toegang tot. alle door cïe landelijke vereniging of haar afdelingen georganiseerde bloe mententoonstellingen. De landelijke vereniging zendt gratis aan de leden het rijk geïllustreerde maandblad „Groei en Bloei". Tijdens de bijeenkomst op 9 april in „De Koningstafel" zal de heer H. Stein uit Apeldoorn, hoofdassistent le klas A bij de rijkstuinbouwvoorlichtingsdienst een lezing houden met kleurendia's over het onderwerp „Bloemenvreugd in huis en tuin". Daarna zal de heer W. R. Koppe uit Ermelo, namens de propaganda-com- missie uit het hoofdbestuur iets vertel len over doel en werkwijze van de maatschappij. Het geïllustreerde maand blad „Groei en Bloei" zal hier ter in zage liggen. De toegang tot deze bijeen komst is vrij. RHENEN Gisterochtend had het. TV-gezelschap Farce Majeurzijn tenten opgeslagen op het Fred v.d. Paltshoj 'hoek Molenstraat. Vermoe delijk wordt het in Rhenen opgeno men programma, waaraan meewerk ten Fred Benavente, Ted de Braak Henk van der Horst en Jan Fillekers alsmede Alexander Pola, hedenavond 3 april op Nederland 2 uitgezonden om 21.15 uur. De belangstelling voor deze TV-ploeg was terwijl er met een markt was bijzonder groot. Al- bert Gols was cameraman, de pro- duktie was als vanouds in handen van Lies van Bommel. Op uitnodiging van de directie van hotel ,,De Stichtse Oe ver" gebruikte het gezeischap daar de lunch, aangeboden door de heer en me vrouw Van der Schouw. Deze geste werd bijzonder op prijs gesteld. UTRECHT Veemarkt. Weekaan- voer, totale aanvoer 5495. Runderen 1345, vette kalveren 16, gras kalveren 175. nuchtere kalveren 1964, schapen 290, lammeren 48, varkens bo ven 100 kg 276, varkens beneden 100 kg 19. biggen 1344, bokken en geiten 17. Prijzen (in guldens): melk- en kalf- koeien. per stuk 1250-1500, kalfvaarzen. per stuk 1050-1275, vare koeien, per st.uk 900-1025, pinken, per stuk 650-850, stie ren, per stuk 875-1500, graskalveren, per stuk 400-650, nuchtere kalveren, per stuk 30-70, fokkalveren. per stuk 100- 275.' schapen, per stuk 90-145, lamme ren, per stuk 125-200, drachtige varkens, per stuk 600-750, lopers, per stuk 1.25-150. biggen, per stuk 105-115, bokken en geiten, per stuk 6-65, vette koeien le kwal. per kg gesl. gew. 4.80- 5.05, 2e kwal. per kg gesl. gew. 4.55-4.75, 3e kwal. per kg gesl. gew. 4.05-4.30, vet te kalveren le kwal. per kg lev. gew. 4.10-4.30, 2è kwal. per kg lev. gew. 3.80- 4.00. 3e kwal. per kg lev. gew. 3.70-3.80. nuchtere kalveren, per kg lev. gew. 1.30 -1.75, zware vette varkens, per kg lev. gew. 2.67-2.70, zouters, per kg lev. gew. 2.75-2.78, slachtzeugen. per kg lev. gew. 2.25-2.30, jonge slachtzeugen, per kg lev. gew., 2.30-2.38. Overzicht (resp. handel en prijzen): melk- en kalfkoeien: rustig, minimum prijs; vette koeien: rustig, hoger; vare koeien: rustig, prijshoudend; vette kal veren: vlug, even lager; graskalveren: rustig, niet geheel prijshoudend; nuch tere kalveren: lui, even lager; fokkalve ren: lui, even lager; schapen: willig, min. prijshoudend; lammeren: willig, minimaal prijshoudend; varkens: rustig, niet geheel prijshoudend; biggen: rus tig, niet geheel prijshoudend. VEENENDAAL Gisteren had de groslijststemming plaats voor de kandi datenlijst van de KVP in verband met de komende gemeenteraadsverkiezin gen. Door de leden werd de volgorde der lijst als volgt vastgesteld: 1. M. G. H. Hendriks, 2. Mr. W. H. M. Verhallen, 3. H. M. de Graaf, 4. G. E. Diergaarde, 5. A. A. van Campen, 6. Th. A. Slijderink, 7. Mevr. A. F. E. Dins- bach-Muller, 8. R. C. H. M. Nuiten, 9. Mevr. I. C. G. L. Weijers-v. d. Linden, 10. L. T. Leeuwenburgh, 11. W. F. Moo- lenaar. Voorts werd besloten met speciale toestemming van het partijbureau in Den Haag om de navolgende verta ling aan het woord KVP te geven voor de komende verkiezingen: Katholieke Veenendaalse Partij. Deze Vertaling geldt alleen ten aanzien van de propa- ganda-activiteiten. RHENEN De Macro-Rhenen heeft voor de Leccius de Ridder-motocross, die op Hemelvaartsdag op de Grebbeberg wordt verreden al verschillende ren ners van naam gecontracteerd. In de 250cc internationaal komt onder andere uit eigen land aan de start de kampioen St. v.d. Sluis, terwijl het Ma cro-lid Jan Keizer eveneens van de partij zal zijn. De heer Kroes secretaris van de" Rhenense motorclub, deelde gis teravond mede, dat Keizer speciaal voor de Rhenense aangelegenheid op de Grebbeberg aan de start zal verschij nen met een gloednieuwe Husqvarna, die hem door de importeur ter beschik king wordt gesteld. Een tweede bekende Nederlander die op dit nummer uitkomt is Ton van Heugten. Uit België is de* komst van Willy van Loon al verzekerd, uit Duits land de kampioen Adolf Weil. Uit Engeland komt het AJS-team aan de start met Malcolm Davis en Rober- ton, alsmede de Greeves-ploeg met on der andere de winnaar van St. Antonis Vic Allan. Uit Zweden komt de oud wereldkam- VEENENDAAL De herenploeg van Panters is de enige formatie van de Veenendaalse vereniging die dit week end tussen de witte lijnen komt. Het reist vanavond reeds naar Utrecht om de strijd aan te gaan binden met BOA uit Zeist. Het wordt een moeilijke partij voor de Veenendaalse ploeg, want BOA staat ten eerste maar enkele punten onder Panters en is in thuiswedstrijden vrij wel onneembaar. Het heeft in die wed strijden dan ook de meeste punten be haald. Het is de laatste wedstrijd in de competitie voor de Panters-heren en bij winst kan men de eervolle tweede of derde plaats op de ranglijst in de eerste klas blijven houden. Bij verlies zal het met een minder goee klassering de competitie moeten besluiten. Een gelijk spel ligt het meest voor de hand, mits Panters volledig aan de start kan verschijnen. pioen Torsten Hallman met nog andere goede bekenden uit de internationale motocross Wereld. De Macro is voorts nog bezig onderhandelingen te voeren met twee Spaanse coureurs. Naast de 250cc internationaal komt ook de 500cc zijspanklasse internatio naal aan bod. Ook dit nummer is altijd bijzonder in trek. Er komen twintig combinaties aan de startlijn, waaronder de kampioen Jan ten Thije en uiteraard Broer Dirks. Over het nummer 500cc junioren was gisteravond nog weinig bekend, doch daarover volgen nog na dere mededelingen. BARNEVELD Twee schilders uit Utrecht, de 22-jarige J. J. M. en de tien jaar oudere P. J. M. hebben tegen over de politie in Barneveld bekend de roofoverval te hebben gepleegd op een alleenwonende weduwe te Barne veld in de nacht van 5 op 6 maart. De schilders gaven toe in de bewuste nacht de vrouw in haar slaap de mond gesnoerd te hebben na haar met chloro form te hebben bedwelmd. Het uitscha kelen van de bejaarde weduwe werd voltooid door dc handen met nylonkou sen te knevelen. De buit bedroeg niet meer dan f 2000,-. De recherche van de Barneveldse po litie hield eerst twee schilders aan, die bij de familie van de weduwe hadden gewerkt. Daarbij werd o.m. over de fi nanciële positie van oma gesproken. De schilders knoopten dit in hun oren en tipten- twee collega's, die kort daarop voor het nachtelijk bezoek naar,Barne veld gingen. De tipgevers en verdachten zullen aan de officier van justitie 1n Arnhem worden voorgeleid.

De Vallei | 1970 | | pagina 5