I Veenendaals dagblad GOLDMANN MAG NIET NAAR EGYPTE Buiten Plotselinge reeks ziektes teistert het Kremlin Zuidslaviër stak in Rotterdams restaurant twee Surinamers neer Hagenaar bekent man bi j ruzie te hebben gedood Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Doodgeschoten in leeg landhuis ARSENAL- AJAX TOCH OP DE TV Dr. KING HERDACHT ONTSTELTENIS NA BERICHT VAN MOORD 1... Koudkoud... Politie-agenten geven visite kaartjes af Landbouw staat er zeer slecht voor Twee broertjes verdronken Harde strijd in Vietnam GUATEMALA - De regering van Guatemala heeft van ochtend bekendgemaakt, dat het lijk is gevonden van de ontvoerde Westduitoe ambassadeur, graaf Karl von Spreti. Een militaire functionaris heeft gezegd dat de 62-jarige graaf gevonden is met een kogelwond in zijn slaap en zijn bril in zijn hand geklemd. Het lijk is gevonden in een noordelijke buitenwijk van Guatemala-stad. ISRAËLISCHE REGERING VERBIEDT IN TE GAAN OP INVITATIE VAN NASSER Git de hinderlaagI BEROEP Belgische tv-ploeg in leven MAART LANDBOUW HOND REDT GEZIN VAN VUURDOOD AARDAPPELMESJE Ondanks mankement aftellen Apollo-13 begonnen WEINIG VERANDERING t Bar. voor radaotie en administratie! Pnna Bemhardtaan 28, Veenendaal, Telef. 08385-10550 (adm.). 10757 en 10955 (red.). Giro 1321600. Losse nummers f 0,25; Abonnement V03 p.w, 4,40 p.m., 13,10 p.k. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei opgericht in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advertentietarieven op aanvraag. MAANDAG 6 APRIL I970 - 44e JAARGANG no. 80 Ambassadeur in Guatemala blijkt vermoord Graaf von Spreti's lichaam werd gevonden in een verlaten huis. Bij zijn voeten lag zijn zofmebril en verspreid om hem heen lagen zijn jas, portefeuille en an dere kleine bezittingen. Gekleed in een blauw kostuum lag de diplomaat op de vloer van een oud verlaten dakloos landhuis. Bij zijn slaap was een klein opge droogd bloedspoor zichtbaar, waar de kogel zijn hoofd was binnengedrongen. A De Apostolische Nuntius in Gua temala mgr. Gerolana Prigione hier in gesprek met persvertegen woordigers nadat bekend was ge worden, dat de Westduitse ambas sadeur was vermoord door zijn ex tremistische ontvoerders. De Nuntius had gepoogd te be middelen toen de Guatemalatesche regering de losprijs die gevraagd werd te voldoen. TEL AVIV De Israëlische regering heeft dr. Natum Goldmann, voorzitter van het Joodse Wereldcongres, toestem ming geweigerd om naar Cairo te rei zen, voor besprekingen met president Nasser over het conflict in het Midden- Oosten. Dit heeft een regeringswoord voerder in Tel Aviv meegedeeld, nadat de Franse radio melding had gemaakt van een uitnodiging van Nasser aan Goldmann. De correspndent van de Franse radio Graaf von Spreti is de tweede am bassadeur die in Guatemala door linkse terroristen is vermoord. De Amerikaanse ambassadeur John Gordon Mein werd in augustus 1968 neergeschoten, toen hij met zijn auto door de hoofdstad reed. In januari van hetzelfde jaar waren reeds een Ameri kaanse marineattaché en de comman dant van een groep Amerikaanse mili taire adviseurs op soortgelijke wijze doodgeschoten, toen zij door Guatemala stad reden. Soldaten en hoge functionarissen spoedden zich naar het huis, onmiddel lijk nadat een anonieme telefonische boodschap was ontvangen, waarin ge zegd werd: „er ligt een lijk in een huis bij kilometerpaal 17 op de weg naar San Pedro". Een Guatemalteekse soldaat herkende de ambassadeur van foto's. Hij hield zijn bril in zijn hand geklemd en vol gens de soldaat leek het alsof de bril in zijn hand gedrukt was. nadat hij ver moord was. Hij zei dat de ambassadeur waarschijnlijk reeds enkele uren dood was. Met machinegeweren gewapende mi litairen in jeeps hebben zondagavond plaatselijke rijd de gehele hoofdstad om singeld en iedereen tegengehouden die binnen wilde gaan. Volgens regeringskringen hadden de ontvoerders van de gewapende rebel- lenstrijdkrachten een plaatselijk radio- en televisiestation opgebeld en meege- •IMIMIIfHIIIIIin ivoaaaaaataaai IJ oewel de roofvogels schaars zijn geworden, gebeurt het nochtans in bosrijke streken van Nederland j niet eens zo heeUzelden, dat de be- woners van een buitenhuis kennis maakt met een drieste sperwer. Hoewel hij wintergast en overwin- teraar is, trekt hij toch ook naar NW .-Afrika, M. en Z.W. Europa, waarvan de terugreis omtrent be- gin maart aanvangt. Zodoende kun- nen de vogelvrienden, die aan de S zoom van een Neder-Veluws bos j 5 met nestkastjes en voer in de weer B 5 zijn en zich vol verontrusting toon- den over de aanvallen van een s sperwerpaar op ,,hun" mezen, zo- wel met een toekomstig broedkop- pel of doortrekkers te maken heb- 5 s ben, maar dat zal hun niet veel kun- s nen schelen. Over ruim een maand 5 S gaan deze vogels met de bouw van het korst beginnen; ter onzent meest wel in naaldhout. Nooit zag ik het nest in een loofboom. Wel, deze grijpvogels houden voor hun jachtgebied van half-open ter- rein, boerenbosjes met wallen en B hagen, houtrijke zomen en bovenal B handzame dekking, waarin ze on- i gezien kunnen wegglippen. In dit roven-uit-de-hinderlaag tonen ze zich ware meesters, maar als ze eenmaal in de ban der achtervol- ging verkeren, blijven ze dit met S grote vasthoudendheid door dik en dun doen. Op „de Hoge Veluwe", waar wij destijds woonden, gebeur- den zulke overrompelingen nogal eens en later vonden ive dan de prooiresten tussen de pijpestrootjes. Ook raapte Teun de tuinman niet zelden het kadaver van een vink, s lijsterroodborst of mees, die zich in de alteratie tegen de grote spie- B gelruiten van het Museum had i doodgevlogen. Dit gebeurt vrijwel jj uitsluitend 's winters. In de z.g. voe- dende periode jagen de sperwers verder van huis. We hebben daar in de buurt vaker dan eens 'n i horst gehad, doch merkten maar s weinig van hun bezigheid. Een oud vogelboek noemt deze watervlugge jager een „volkomen toegeruste moordenaar, die waarlijk niet ten onrechte in een kwaden reuk staat" en dan fulmineert de schr. voort over de woestheid, bloeddorst, on- meedoogendheid en de angstige, wilde gejaagdheid van dit ongedier- j te. Bedenken wij evenwel, dat dit een eeuw geleden geschreven werd en dat we ons tegenwoordig onder- scheiden achten met een sperwer- nest. Zo behoort het tenminste. 6 april 1970 A. B. Wigman deeld waar het lijk van de ambassadeur gevonden kon worden. Functionarissen op de Westduits» ambassade weigerden tegen verslagge vers te spreken. Kanselier Willy Brandt van de Duitse Bondsrepubliek had zondag nog een formeel beroep gedaan op president Julio Cesar Mendez Montenegro van Guatemala, om zich een krachtiger in spanning te getroosten om de vrijlating te verkrygen van de ambassadeur. De pauselijke afgevaardigde in Gua temala, monseigneur Gerolamo Prigione had gisteravond in een nationale televi sie-uitzending een beroep gedaan op de ontvoerders van de Westduitse ambas sadeur, diens leven te sparen. Monseigneur Prigione verscheen zon dagavond laat voor de televisie nadat hij met de ontvoerders had gesproken. Deze hadden hem op 21.15 uur onze tijd opgebeld om hem mede te delen dat de 62-jarige diplomaat, die hartpatiënt was. nog steeds in leven was. Enkele minuten voordat hij op de te levisie verscheen ontkende de pauselij ke nuntius dat de opstandelingen een ultimatum van 15 minuten hadden ge steld voor de executie van de graaf in dien de regering hun eis niet inwilligde voor een losprijs van 700.000 dollar en de vrijlating van 25 politieke gevange nen. „De rebellen hebben geen enkel ulti matum gesteld", zo verklaarde mon seigneur Prigione, „maar zij hebben ge zegd opnieuw te zullen bellen, hetgeen zij nog niet gedaan hebben en daarom doe ik dit beroep op hen". Eerder op de dag had Rode Kruis-af- gevaardigde Eddy Leemann over de ra dio reeds een soortgelijk verzoek tot de opstandelingen gericht. Berichten uit Bonn, volgens welke West-Duitsland de betrekkingen met Guatemala zou verbreken in het geval von Spreti zou worden vermoord, wer den van officiële zijde niet bevestigd. De Amerikaanse consul te Porto Ale- greo in Brazilië, Curtis C. Cutter, is za terdagavond gewond toen vier mannen hem trachtten te ontvoeren, zo deelt de Amerikaanse ambassade in Rio de Ja neiro mee. De vier mannen brachten de auto waarin Cutter met zijn vrouw en een vriend zat tot staan. Een van de overvallers bleef voor de wagen staan, maar Cutter gaf gas en reed hem aan. De overigen namen toen de auto van de diplomaat onder vuur, waardoor hij ge wond werd. Van de overvallers ont breekt elk spoor. HILVERSUM Het dagelijks be stuur van de KNVB heeft zondag als nog besloten de NOS toestemming te verlenen voor een rechtstreekse televi sie-uitzending op woensdag a.s. van de voetbalwedstrijd Arsenal-Ajax in de halve finale oni de Jaarbeursbeker in Londen. Onder druk van een groot aantal clubs uit het betaalde voetbal had de KNVB in eerste instantie geen toestem ming voor de uitzending verleend. De uitzending van de voetbalwed strijd begint woensdag om enkele mi nuten voor half acht op Nederland I. De wedstrijd wordt ook rechtstreeks door de radio verslagen. GOUDA Met ingang van vandaag z(jn de leden van het Goudse politie korps uitgerust met visitekaartjes, die zij op straat bij contact met het publiek (bijvoorbeeld in verband met een aan rijding, een bekeuring, een terechtwij zing etc.) aan de betrokkenen moeten overhandigen. Deze laatste weet dan naam en rang van de desbetreffende politieambtenaar, hetgeen mede van belang is, indien hij later aan het politiebureau nader over het geval wil spreken, inlichtingen wil vragen of verdere informatie wil ver schaffen. De Goudse politie hoopt bo venal met deze originele vorm van dienstbetoon een bijdrage te leveren tot een betere verstandhouding tussen de politie en het publiek. MOSKOU Volgens de laatste be richten is de partijleider van de Sovjet- Unie, Breznjel' (63), met een flinke ver koudheid op weg van Boedapest naar Moskou. De twee andere leden van het „Troj ka", premier Kosygin (67) en president Podgorny (66) maken het ook niet te best. De premier vertoeft in een zie kenhuis en de president ligt thuis te bed. Beiden zouden, in min of meer he vige graad, lijden aan hetzelfde wat Breznjef thans plaagt. In hoever het hier een politieke ver koudheid betreft, is niet na te gaan. ofschoon velen dat wel trachten te doen, want Moskou gonst van de ge ruchten. Kosygin is zaterdag in een ziekenhuis opgenomen wegens complicaties na een gevatte koude, zo wordt van Japanse diplomatieke zijde in Moskou verno men. Deze mededeling is aan de Japan se ambassadeur verstrekt door het Rus sische ministerie van Buitenlandse Za ken toen hij een regeling kwam tref fen voor een op maandag vastgestelde ontmoeting van Kosygin en Sjodjiro Kawasjima, ondervoorzitter van de re gerende liberaal-democratische partij in Japan. Kosygin is sinds maandag niet in het openbaar gezien en heeft al eerder een ontmoeting met Kawasjima af laten zeggen omdat hij verkouden was. Vrijdag moest het Kremlin ook een afspraak voor een ander lid van het re gerende driemanschap president Ni kolai Podgorny afzeggen. Hij zou volgende week een officieel bezoek aan Japan brengen. Aan de Japanse ambassadeur is meegedeeld dat de 66- jarige president kou heeft gevat en met koorts in bed ligt. Zijn artsen hadden VIENTIANE (Laos) Een Belgische t.v.-ploeg van Vietnam die op 25 maart in het noorden van Laos is verdwenen, zou in leven zijn nadat zij ontsnapt was aan een per vergissing uitgevoerde mi- trailleuraanval van een Laotiaans vliegtuig. Het bericht dat Van de Laotiaanse in lichtingendienst afkomstig is wordt ge zegd, dat het viertal in gezelschap van een compagnie communistische Pathet Lao optrekt naar Moeong Soui aan de westelijke rand van de Vlakte der Kruiken. Volgens de zegslieden zou het viertal mogelijk van plan zijn Noord- Vietnam te bereiken. Een Laotiaansse onderwijzer die als tolk optreedt, zou bij hen zijn. De berichten van de inlichtingen dienst waren het eerste officiële be richt uit enigerlei bron over de tv- ploeg, waarvan.eerder gezegd is dat de mannen gedood waren nadat zij het ge bied van de Pathet Lao waren binnen getrokken met een motorboot. De vier zijn regisseur Raoul Goulard (41), ca meraman Roger Beekmans (23), geluids man Robert Jacobs (32) en Bass Aidara (28), een inwoner van Mali. Het viertal is op 25 maart uit Loeang Prabang vertrokken voor een tocht over de Nam Ou rivier naar een boeddhisti sche bedevaartplaats, die de laatste tijd verlaten is als gevolg van de gevechten in het gebied. hem verboden de reis te maken. In zijn plaats gaat nu de plaatsvervangende premier Vladimir Novikof. Slechts drie van de overige acht le den van het regerende politiek-bureau waren vrijdag op het Rode Plein voor de begrafenis van een held uit de jong ste wereldoorlog, maarschalk Semjon Timosjenko. Het gerucht ging dat M4- chail Soeslof, de 67-jarige partij-ideo loog, lijdt aan een teruggekeerde tuber culose en dat vakverenigingsleider Alexander Sjelepin (51) in, het zieken huis ligt na een operatie aan de gal blaas. In maart begonnen berichten over ..vernieuwingen" in h et Kremlin los te komen. Drie leden van het 11 man ster ke politbureau zouden in een rond schrijven ernstige kritiek hebben gele verd op het beleid van Breznjef en Ko sygin, en geëist hebben dat de wsov- jet-Unie een leiderschap krijgt dat „be slissender" optreedt. De drie briefschrijvers waren Mazoe- rof, Michail Soeslof en Alexander Sje lepin, die zouden trachten Breznjef en Kosygin de schuld te geven van de eco nomische moeilijkheden in het land. Precies zo'n beschuldiging leidde tot het aftreden van Kroestsjef, in 1964. Jongstleden donderdag waren er niet-bevestigde berichten dat er ook onder de lagere goden in het Kremlin schoonmaak aan de gang was. Zo zou Vladimir Stepakof, leider van het propagandabureau van de partij sinds 1965, zijn baan kwijt zijn en op de nominatie staan om te worden benoemd tot ambassadeur in Peking. Gelijk met Stepakof werden drie van de hoogstgeplaatste censors verwijderd, namelijk Nikolai Michalof, voorzitter van de staatscommissie voor publica ties, Nikolai Mesijatesef, voorzitter van de staatscommissie voor radio en televi sie, en Alexei Romanof, voorzitter van de staatscommissie voor cinematogra fie. De reactie van het Sovjet-ministe rie van Buitenlandse Zaken op een en ander was kort en krachtig: „geen com mentaar". Een ding is zeker te midden van de geruchten en veronderstellirfgen: het staat er met de landbouw in de Sov jet-Unie slecht voor. Dit is een pro bleem dat de leiders van het Kremlin bijzonder hoog zit. De graanoogst was tegengevallen, de veestapel gaat achteruit en in de pers kan men herhaaldelijk klachten lezen dat de boeren „op niet juiste wijze ge bruik maken van de beschikbare grond". De Pravda meldde vandaag dat op een bijeenkomst in het Kremlin door een lid van het politbureau en door de secretaris-generaal belast met de land bouw was besproken hoe de veefokke rij kan worden uitgebreid, alsook de mogelijkheid de zaaitijd te vervroegen. in Tel Aviv had gemeld, dat enkele mi nisters, onder wie minister van Defen sies Mosje Day an, voorstander waren van een reis van Goldmann naar Cairo maar dat anderen, onder wie premier Golda Meir, er tegen waren. Goldmann zelf zegt geen uitnodiging te hebben ontvangen, hoewel hij toe geeft, dat er een initiatief is geweest voor een ontmoeting tussen hem en president Nasser.- Het feit dat het Israëlische kabinet zijn goedkeuring niet aan het bezoek van Goldmann heeft willen hechten is voor politieke waarnemers te Jeruzalem niet als een verrassing gekomen. De 75-jaar oude Zionistenleider, geniet in Israël slechts weinig waardering om het standpunt dat hij ter zake van het Mid den-Oosten probleem inneemt. Zijn standpunt wijkt sterk af van dat van Israël. Goldmann, die in,Zwitserland woont, was niet bereikbaar voor commentaar. Zijn secretaris in Jeruzalem deelde The Associated Press echter mede, dat de uitnodiging niet het gevolg was van een initatief van dr. Goldmann. De regering verklaarde in haar com muniqué, dat Goldman van vele zijden benaderd was. Hieraan werd toege voegd: „Volgens dr. Goldmann heeft president Nasser als voorwaarde ge steld, dat een dergelijk gesprek zou worden gehouden met vo'orkennis van en goedkeuring door de regering van Israël en dal het nieuws van het ge sprek wereldkundig zou worden ge maakt". Twee broertjes, de zevenjarige God fried en de vierjarige Gerard Müllen- berg uit Klundert, zijn zaterdag bij het spelen in de Suikerberggraclit in Klun dert te water geraakt en verdronken. De machinist van de Nederlandse sleepboot „Damco 18" uit Rotterdam, de 27-jarige C. van der Feeken, is zater dagavond op de Rijn bij Kehl (Baden- Württemberg) overboord geslagen en vermoedelijk verdronken. Een opspo ringsactie bleef zonder resultaat. De vrouw van de machinist en hun kind voeren mee op de „Damco-18". ZAANDAM Een blaffende boxer heeft gisternacht dc bewoners van een caferaria in Zaandam gewaarschuwd voor brand in de benedenverdieping. Het dier sliep in een mand naast een oliekachel, die de brand moet hebben veroorzaakt. De eigenaar en zijn gezin konden zich, dank zij de hond, in pyama op tijd redden. ROTTERDAM Bij een vecht partij in het Westindisch restaurant Leslies International op dc Maurits- singel te Rotterdam zijn zondagavond drie gewonden gevallen, van wie twee ernstig. Twee Surinamers zijn met een mes in de buik gestoken door een Zuid-Slaviër. Zij zijn in ernstige toestand opgenomen in het academisch ziekenhuis ,J)ijk- zicht". De Zuidslaviër is aan het hoofd gewond, vermoedelijk met een barkruk. De namen van de betrokkenen zyn nog niet bekend. Er waren geen bezoekers in het res taurant {.oen de ruzie door onbekende oorzaak ontstond. De eigenaar, L. Frei- tos, was in de kelder toen hij hoorde schreeuwen. De dader vluchtte naar buiten. Het mes, waarmee hij had ge stoken, is tot nu toe niet gevondèn. Een van de slachtoffer is een perso neelslid van het restaurant. De ander zat de eten. De rijkspolitie in Steenbergen heeft zaterdagavond de 19-jarige grondwer ker P. van M. uit die plaats gearres teerd en opgesloten, nadat deze kort te voren de plaatselijke caféhouder R. met een aardappelmesje in de buik had gestoken. De man moest met ernstige, maar niet levensgevaarlijke verwondin gen naar het ziekenhuis in Bergen op Zoom worden overgebracht. Van M. werd zaterdagavond door de caféhouder buiten de deur gezet, omdat zijn gedrag daartoe aanleiding gaf. Na een half uur kwam Van M. echter terug in het café en stak hij de kaste lein in de buik. De politie kon hem ter stond aanhouden. KAAP KENNEDY Het aftellen voor de Apollo-13 is yanmorgen (04.00 uur) begonnen ondanks een technisch probleem dat de lancering zou kunnen vertragen. Het probleem brengt warmteverlies met zich mee van het zeer koude he lium dat wordt gebruikt om de tanks van de landingsmotor van het maanlan dingsvaartuig onder druk te zetten. De directeur van de lanceringsoperaties. Walter Kapryan, besloot door te gaan met de aftelling en twaalf uur af te wachten hoe de toestand zich ontwik kelt. Als deze kritiek wordt zal men het helium in het landingsvaartuig moeten vervangen. Hiervoor zou een gat moe ten worden gesneden in de wand van de raketten waarin het landingsvaartuig zich bevindt. DEN HAAG De 28-jarige Haagse chauffeur K. P. N. heeft zaterdagoch tend de politie bekend de zestigjarige alleenwonende pensionhouder J. van Proosdij te hebben gewurgd. De man is ingesloten verdacht van doodslag. De chauffeur had vrijdagavond ruzie met de pensionhouder gekregen die la- SAIGON Amerikaanse B-52 bom menwerpers hebben zondagavond hon derden tonnen bommen laten vallen op militaire doelen in de provincie Tay Ninh. ongeveer 2 km van de grens tus sen Zuid-Vietnam en Cambodja, aldus is vandaag is Saigon bekendgemaakt. Een Zuidvietnamese woordvoerder heeft meegedeeld, dat gedurende de nacht Vietcong-guerrillastrijders on geveer 20 raket- en mortieraanvallen hebben uitgevoerd op Zuidvietnamese plaatsen en militaire doelen. Hierbij zijn vier burgers om het" leven geko men en 16 gewond. Een woordvoerder voor het Amerikaanse opperbevel meldde 18 vijandelijkse artillerie- en mortieraanvallen gedurende de nacht, waarvan hij de meeste als „onbeteke nend'' betitelde. Bij een artillerie- en mortieraanval op het hoofdkwartier van de 1.73-.ste parachutistenbrigade in de provincie Binh Dinh zijn gedurende de nach verscheidene Amerikaanse mili tairen gewond. ter werd bijgelegd. Het slachtoffer stelde de chauffeur voor naar zijn ka mer te gaan om de zaak uit te praten. Daar zou de pensionhouder de dader oneerbare voorstellen hebben gedaan. Daarop ontstond opnieuw ruzie, waarbij de chauffeur met beide handen de keel van de pensionhouder heeft dichtge knepen. De politie heeft vastgesteld dat de dader onder invloed van alcohol is ge weest. Vrijdagnacht om een uur kwam hij thuis. Hij was zijn colbertje met het daarinzittende weekloon kwijt. Samen met zijn vrouw, zijn zij het jasje gaan zoeken. De chpuffeur wist echter niet meer waar hij met Van Proosdij was geweest. Hoewel hij zijn vrouw vertel de dat hij de man had gewurgd, dacht zij dat dat dronkemanspraat was. Ter hoogte van het Haagse politiebu reau in de Jan Hendrikstraat stak hij plotseling de weg over en gaf hij zich bij de politie aan. De politie vond al spoedig het pension van de vermoorde Van Proosdij. De man lag boven op het colbertje van de chauffeur. Uit het politieonderzoek bleek verder, dat het bewuste pension speciaal door homofielen wordt gebruikt. Van onze weerkundige medewerker) Een uitdiepende depressie boven Zuidoost-Eng eland bracht vanmor gen overal regen en sneeuw. Het minimum trekt naar het zuiden weg, maar een belangrijke verbete ring geeft dit niet. Noordelijke win den zullen morgen en overmorgen verse hoeveelheden poollucht aan voeren met de welbekende buien. Er is geen uitzicht op hogere tem peraturen dan 5 d 7 graden C. Twaalf november was de laatste datum dat de temperatuur boven 12 graden C. kwam. Daarna is het kwik 145 dagen of bijna 21 weken beneden dit niveau gebleven. A Zaterdag werd in vele plaatsen de dood van negerleider Dominee Martin Luther King herdacht. Op de foto: Mevrouw King en haar kinderen leggen een krans bij een graf van man met vader Martin Luther King. V.l.n.r. Mar tin Luther King sr., Coretta King, Yollanda King, Martin (achter krans) en Dexter King, die de krans legt. Weersverwachting van het KNMI van maandagavond tot dinsdagavond. Opge maakt te 11.15 uur. Veel bewolking met af en toe buien. Overwegend matige wind in hoofdzaak tussen zuidwest en noordwest. Weinig verandering in temperatuur. Zon op 06.05. onder 19.21: Maan op 05.53, onder 20.17.

De Vallei | 1970 | | pagina 1