Wie heeft er nou zo gauw de naam van een reisbureau in zijn lioofd? korting verjaagt het vuil, maar spaart de glans. r bervoets durt'maan! jrvoets 'engt't bedrijfsleider Omdat het de lijn op peil houo«.,ja! Omdat het zo lekker smaakt, ja! Maar vooral omdat zo'n pak gezondheid ook nog Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. gele gids gouden gids op de normale prijs van f 2.75 Clien, het krachtige, veilige schoonmaakmiddel - zonder ammonia-is nü verkrijgbaar in handige voordeelflacon. Ter introductie geven wij u een korting van 50 cent! Ter introductie Deze geweldige vistrarri jès. Wórdt dichtgeknoopt met zéér toepasselijke knopen. Is er in de veilètdelijkste kleur die er isrood. 36 44. 't. DONDERDAG 9 APRiL 19/0 Een jong en dynamisch bedrijf vraagt voor de stad Apeldoorn een die belast zal worden met de supervisie over de op te rich ten Content vestiging alhier. Zijn taak maakt zelfstandig heid, verantwoordelijkheid en doorzettingsvermogen nood zakelijk. Hij zal de kontakten met de toekomstige relaties moeten gaan onderhouden. Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor werving, selektie en begelei ding van de door de nieuwe vestiging uit te zenden free lance krachten. Hij zal alle uit zijn taak voortvloeiende werk zaamheden zelfstandig moe ten uitvoeren en daarbij een ruime mate van zelfdiscipline aan de dag moeten leggen Het is duidelijk dat kontak- tuele eigenschappen en orga nisatievermogen hierbij on ontbeerlijk zijn. Vereist voor deze func tie zijn beslist middel bare schoolopleiding en een aantal jaren ervaring met perso- neelsbegeleiding. Leeftijd 25 jaar. Handgeschreven solli citaties en pasfoto dient hij te zenden aan UITZENDBUREAU CONTENT Lange Houtstr. 22 's-Gravenhage t.a.v. afd. Personeelszaken. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Tja, wie niet iederp dag reist heeft zo'n telefoonnummer niet in de klapper staan. En dan ineens moet U een naam weten. Van een reis- of passagebureau. Liefst zo dicht mogelijk in Uw buurt. Oplossing? Gele Gids. Zowel onder reis- als onder passagebureaus vindt U een keur van namen, ook voor gespecia liseerde reizen en bestemmingen. Handig, die rubrieken. Onmisbaar! Die gids hoort vlak naast Uw telefoon! Daarom moet zo'n gids van a tot z compleet zijn. Vandaar dat wij er voortdurend naar streven om van de Gele Gids steeds meer te maken: de Gouden Gids! Gele Gids - Gouden Gids: hoortnaastUw telefoon. Wibautstraat 82-84, Amsterdam-O. Telefoon 020-92 35 45 - - Clieri nieuw! Clien in grote voordeel- flacon

De Vallei | 1970 | | pagina 14