„Ons Genoegen" hield Baron Jan Ivarel-mars in Rehoboth ten doop Verrukkelijk toneel TERZAKE Jarige NYYH gaf en kreeg cadeaus „Renswouw" blijft groot gebrek aan zaalaccommodatie pijnlijk voelen Zalennood remt activiteiten van s.v. „Amerongen' Perspectief voor toekomst Bejaarden genoten van NBMdoneel mmm \0> GESLAAGD GYMFEEST Belt u dm «ven a.u.b. vr„o"; 11079 Bekendmaking Bekendmaking De Toerist" uitgebreid Leerlingen van Holevoetschool op de planken Eerste lustrumviering Artiestenpalet naar Overberg Kinderspelen, aubade en bal op 30 april Districtskamp van E.H.B.O. „Leger*'-avond voor N.V.V.H. Zware nederlaag voor DVSA6-2 10550 VERRASSING MARKTEN LAUW TONEEL DENK OVERAL EN ALTIJD WEER AAN HET KIND IN HET VERKEER MAANDAG 13 APRIL 1970 RENSWOUDE De dorpsgemeenschap van Renswoude heeft zaterdagavond bi gebouw „Rehoboth" weer kunnen genieten van één der hoogtepunten uit haar dagelijkse bestaan. Zoals overal trad ook hier de muziekvereniging tradi tiegetrouw met haar jaarlijkse uitvoering voor het voetlicht en we kunnen niet anders zeggen dan dat deze eerste openbare stap in 1970 perspectieven biedt voor de toekomst. Allereerst was daar het jeugdorkest. Helaas hebben we door omstandigheden niet alle nummers kunnen horen, maar uit het laatste stuk bleek dat de heer J. A. Boon met zijn jeugdige muzikantjes sfnds oktober al aardig gevorderd is. Maar liefst 32 leden telt deze groep en voor V« Tot ndaal 17.30 uur 't Zatard. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhonan 3328 Nwo Veenondaalseweg I59 RHENEN De burgemeester van Rhenen maakt ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 der Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat Gedepu teerde Staten van Utrecht bij hun be sluit van 20 maart 1970, nr. 2861 '69 R.O./793 hebben goedgekeurd het bij raadsbesluit van 26 augustus 1969, nr. 6, vastgestelde bestemmingsplan „Domi- neesberg 1968". Bovengenoemde stukken liggen met ingang van 22 april 1970 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ter ge- meentesècretarie, afdeling algemene aaken. Zij, die zich tijdig met bezwaren, zo wel tot de gemeenteraad als tot Gede puteerde Staten van Utrecht hebben gewend, kunnen gedurende bovenge noemde periode beroep instellen bij Hare Majesteit de Koningin. Rhenen, 17 april 1970. De burgemeester voornoemd, mr. J. Deen, wnd. VEENENDAAL Burgemeester en Wethouders van Veenendaal maken be kend: dat zij bij hun besluiten van 23 maart 1970: I. tot uiterlijk 1 januari 1973 hebben verlengd de vergunningen voor vervoer van personen met één of meer huurau to's, verleend aan: N.V. v/h Fa. Wed. A. W. de Haas, Kerkewijk 87-93, alhler; G. Leeuwls, Nieuweweg 223-225, alhier; R. Vonk, Parallelweg 3-4-5, alhier; G. Leppers, Valleistraat 69, alhier; C. Bol derman. Jan Steenlaan 65, alhier; G. van Wakeren, Jan van Goyenstraat 27, alhier. II een nieuwe vergunning hebben ver leend aan G. Leppers, Valleistraat 69. alhier. Veenendaal. 10 april 1970. Burgemeester en wethouders voornoemd de secretaris, Van Manen, de burgemeester, P. Bode. OVERBERG Wie in Overberg het eethuisje van mevr. De Wit genaamd „De Toerist" passeert, ziet daar op nieuw het tastbare bewijs van haar vooruitziende blik en ondernemings geest. De voorbijgangers en campingbe woners waren in het verleden genood zaakt het bij haar gehaalde onder een afdak of in een auto te nuttigen. Thans is daar drastisch verbetering in geko men. Aan het bestaande tentje is een geheel nieuw modern naar de eisen des t.ijds inger'cht mini-restaurantje herre zen met een terras, waar men onafhan kelijk van ons vaak onbehaagelijk weer behaaglijk warm binnen de inwendige mens kan versterken ondet het genot van zelf gekozen muziek uit een juke box P'ïze verbouwing voltrok zich bin nen 3 weker 'Ijf*- 1 krachten. RENSWOUDE Deze week houden de winkeliers een aktie. onder de naam van ..Voordeelf eest in Renswoude", waaraan vrijwel alle winkeliers mee doen. Iedere winkel heeft elke dag ■weer een andere bijzonder voordelige aanbieding. dat moet voor een muziekvereniging een enorme stimulans zijn. Eigen kweek genoeg dus. De drumband (nog niet zo groot) on der leiding van de heer C. J. v. d. Lin den, verleende op originele wijze haar medewerking door van achter uit de zaal op te komen, daarmee een prachti ge overgang vormend naar het optreden van het grote korps. Vooral voor de re gie van dit onderdeel hadden we waar dering. „Ons Genoegen" zelf heeft ons op bepaalde punten verrast. Ten eerste de bijzondere geste om beschermheer ba ron J. K. Taets van Amerongen een mars aan te bieden, speciaal voor hem gecomponeerd en daarom ook de naam baron Jan Karei dragend. De heer W. W. v. Grondelle. zelf lid van de vereniging en componist van deze mars, overhandigde de baron één der partituren zodat deze zelf in staat was het notenbeeld te volgen toen daarna de compositie ten gehore werd gebracht. Het bleek geen onverdienste lijk stuk te zijn en werd keurig uitge voerd. In ieder geval een heerlijk brok creativiteit. De tweede verrassing vormde de uit voering van de ogenschijnlijk makkelij ke Sonatine van Gottfried Reiche. Dit gedragen en legato te spelen stuk bevat genoeg moeilijkheden om meermalen te struikelen maar dirigent J- A. Reijn- houdt heeft zijn mannen in deze ver tolking tot grote muzikale daden weten te inspireren. Klank en voordracht waren perfect, vooral ook in het lastige fugatische SOHERPENZEEL Op vrijdagavond 17 april vindt er in „Filalethes" een schooluitvoering plaats van de openbare Holevoetschool. Het gehele programma wordt door de kindieren onder leiding van het personeel van de school ver zorgd. RHENEN In het verenigingsge bouw „Irene" werd vrijdagavond door de personeelsvereniging Rhenen-Wage- ningen van de NBM voor de tweede maal binnen één week de klucht ge bracht, waarmee de groep vorige week zaterdagavond in de stadsschouwburg „Junushoff" in Wageningen zo'n groot succes boekte. Ditmaal was het een wel zeer bijzon dere avond, omdat de NBM-ers gratis optraden voor de bejaarden uit Rhe nen en omgeving, die bovendien nog werden gehaald en thuis gebracht met extra bussen. De grote zaal van „Irene" was flink bezet en de aanwe zigen hebben met volle teugen genoten van het toneelspel. Helaas had de to neelkapper het laten afweten tot groot ongenoegen van de spelers. Maar de klucht was er beslist niet minder om. Na afloop sprak de voorzitter van de Rhenense bejaardenbond de heer A. van Thuyl namens alle aanwezigen een har telijk dankwoord. Veilingvereniging Keeteren 10 april waren de prijzen als volgt: Goudrenette: I 65-75: 25-80; II 65-75: 23-27; I 75-85: 45-54; H 75-85: 35-38 28 ton: I 85-95: 50-55. Golden Delicious: II 60-70: 26-28 8 ton; n 70-80: 32-38; II 80-90: 37-41. Jonathan: I 60-70: 28-32; II 60-70: 23-25; I 70-80: 33-38 3 ton. liOinhartscalville: H 65-75 20-21; I 65-75: 23: H 75-85: 24-28: I 75-85: 36 6 ton. Laxton's Superb: I 65-70 32-35; II 65- 70: 30-32 6 ton: I 70-75: 44-47; II 70-75: 38-39; I 75-85: 50-54; IT 75-85: 42-43. Rode Goudrenette: I 65-75: 35; I 75- 85: 61: I 85-95: 65. DykmanezoetI 60-65 70; 1 65-70: 86. Conference: I 55-60: 69-72; I 60-70: 81-83. Aardbeien: EH-j- 215 per doosje k 200 gram; EI 179-189 per doosje a 200 gram; II 135-162 per doosje a 200 gram. Prflzen genoteerd in centen per kg, tenzij anders is vermeld. Coöperatieve Veilingver. Zaltbomnte! Pry»bericht d.d. 10-4-'70 Glaw-dbeien: AE 153-240: Bil 128- 158 per doosje a 200 gram. Fruit export: Golden Delicious: II 75/ 80 -*>o-50; TT 70/r* 39: IT 65/70 21-S1 (»®r kg. Jonathan: 1 7ö/VO 36-39; 1 TÖ/75 3ï 36: I 65/70 25-27 per kg. Groenten: Prei: AI 42-58: All 40-57; Bil 22-44 per kg: Radijs: 26 per bos: Sla: I 18-31; II 15 Der stuk: Spinazie: i I 92-110 per kg; Witlof: A 117-133; B 80-124 afw. 42-105 per kg. tweede deel. Er valt natuurlijk altijd nog wat te schaven maar. met zo'n stuk is op een concours bijvoorbeeld heel wat te bereieken. De daaropvolgende Fantasie uit de opera Freischütz van Von Weber boei de daarentegen veel minder, om niet te zegen: was gewoon vervelend. Ope rabewerkingen voor harmonie- of fanfarekorpsen moeten al heel goed in elkaar zitten, willen ze aanvaard baar zijn. Dat was hierbij niet het ge val. Wanneer men zich aan zulke stukken wi „bezondigen" om de tijd vol te krijgen, dan men beter het op treden maar wat korter maken. Ik dacht dat de dirigent het trouwens tijdens de uitvoering ook niet allemaal meer zag, want het was overwegend een lauwe bedoening. Volgende keer dus maar weglaten. Het is heus geen erezaak per se ook iets uit een opera te moeten vertolken. De wals Erma en de drie kleine mu zikale schilderingen van Harvey kwa men er beter uit. Tenslotte Longstreet Dixie van Lex Abel. Een heerlijk rit misch fris werkje dat iedereen aan spreekt en waar iedere muzikant zich lekker in kwijt kan. Het werd prima gebracht en twee van dit soort compo sities zou echt niet te veel zijn geweest. Dat kan mooi ter compensatie van die opera-toestand. Na de pauze trad het toneelschap VZO uit Driebergen op met het blijspel „Blijf zitten waar je zit". Onder leiding van regisseur Verhagen werd hier ama teurtoneel van de bovenste plank ge bracht. Natuurlijk is het een prachtig verhaal, humoristisch, niet diepzinnig (ook fijn op 'z'n tijd) en bijzonder le vensecht geschreven. De teksten zijn zo volkomen logisch dat je eigenlijk ver rast wordt door de eenvoud ervan. Het zou niet leuk zijn de plot te ver tellen, maar de onhandige en verlegen wiskundeleraar Henri Latour, die op liefdesgebied bepaald wel „donker groen" mocht heten, werd meesterlijk op de planken gezet door Wim Koster man. Trouwens, wat te zeggen van Ca- trien v. Soestbergen die de bazige Tante Mathilde niet spéélde, maar gewoon was. We noemen niet alle medespelenden, maar zelden heb ik amateurs zo gewel dig zien en horen spelen als zaterdag avond. De prestaties grensden aan het beroepstoneel. Misschien was juist alles zo enthou siast en levensecht door het feit dat het amateurs zijn, waardoor hier volkomen ontspannen en plezierig kon worden geacteerd. Het was een meeslepend en verruk kelijk tweede deel van deze zo succes volle avond. Tot slot: is er in Renswou de misschien een geluidsinstallatie aan wezig? Er schijnen drie heren iets ge zegd te hebben, naar de mondstanden te oordelen. JAN HESSELS MULDER |A|.f r - Cjt ié- v ■H VEENENDAAL Week in week uitweer of geen weer hebben leden van de voetbalvereniging V.R.C. en de honkbalvereniging V.H.C. hun zaterdagmorgens opge offerd om het sportterrein aan de Middellaan „bedrijfsklaar'' te krij gen. In tegenspraak met de bewe ring dat de sportbeoefenaren meer aan zelfwerkzaamheid moeten doen opi hun sport in stand te hou den is geploeterd om leidingen te leggen en zijn er gaten gegraven om zo spoedig mogelijk van de nieuwe accommodatie gebruik te kunnen maken. De nieuwe sportvelden bete kenen voor «V.R.C." een welkome aanyulling van het veld aan de Brinkersteeg. V.H.C. verhuist van het sportcomplex „P&nhuis" naar de Middellaan en men hoopt daar te kunnen neerstrijken voordat over een paar weken het nieuwe honk balseizoen begint. De honkballers hopen nu maar dat de sportstich ting haast zal maken met het tref fen van enkele voorzieningen die met name voor de veiligheid van spelers en publiek onontbeerlijk zijn. Vooral zaterdagmorgen waren van beide verenigingen veel leden aanwezig om de handen uit de mou wen te steken. ADVERTENTIE RHENEN Onder grote belangstelling werd in de /alen van het parkrestau rant van Ouwehands Dierenpark het eerste lustrum gevierd door de afdeling Rhenen van de Nederlandse Yereniging van Huisvrouwen. RENSWOUDE De NCVB afdeling Renswoude belegt op 15 april een streekvergadering in de grote zaal van „Rehoboth", waarvoor zijn uitgenodigd de afdelingen Scherpenzeel, Wouden berg, Maarn, Maarsbergen. Mevrouw J. Wesselingk-Lengkeek, zal een voordrachtavond houden, in verband met de bevrijdingsherdenking. RENSWOUDE Vorige week hield de sportvereniging Renswouw haar leden vergadering in Rehoboth. Hoofdthema was behandeling van statuten en huishou delijk reglement in verband met de aanvraag van koninklijke goedkeuring en wel speciaal nu de toekomst, wat betreft accommodatie, meer mogelijkheden gaat krijgen. Het plan, om als noodoplossing te trainen bij de firma Verboom, is niet doorgegaan. Wat daadwerkelijke sport betreft is men het afgelopen jaar niet bijzonder actief geweest. De dames gymnastiek draait nog al tijd aardig, maar men voelt steeds het gemis aan diverse toestellen, die hard nodig zijn voor het uitoefenen van sport. Deze problemen konden nog .niet worden opgelost. De gymnastiek voor kinderen kon vanwege diverse proble men, waaronder gemis aan een goede zaal, niet doorgaan. Men heeft gezocht naar een andere oplossing, maar deze werd niet spoedig gevonden, zodoende kon de training niet doorgaan. Voor de volleybal kon men de afge- AMERONGEN De vrjjdag- en zaterdagavond gehouden gymnastiekuiivoering van de sportvereniging „Amerongen" is ook dit keer weer een enorm succes ge worden. Beide avonden bleef geen stoel onbezet. Door zo'n 350 gymnasten werd in vlot tempo een zeer gevarieerd programma afgewerkt waaruit bleek dat in een tijd waarin de moderne mens een steeds meer zittend leven gaat leiden, er ook in Amerongen toch nog zeer veel jongeren en ouderen niet stilgezeten hebben, maar door trouw één keer per week teeeefenen sot prachtige prestaties in staat zlin. Speckle vermelding verdient de vrijm oefening van de meisjes van 14-15 jaar onder leiding van de heer Joh. Leppers, de kleuteroefening van Mevr. Van de Louw, het ritmische werk van mevr. Tr. Leppers en het langematwerk der jon gens onder leiding van de heer Van Eg- dom. T.n zijl openingswooru ;nti nc."OC: de voorzitter wederom de vurige wens om op zeer korte termijn de beschik king te krijgen over een tweede sport zaal. Door de regelmatige groei (nu reeds bijna 400 leden) wordt- het lesge- I ven aan te grote groepen steeds moeilij- I ker en dient er eigenlijk een splitsing tot stand gebracht te worden. Doordat er in de huidige sportzaal geen uren meer beschikbaar zijn moet men hier van af zien. Bovendien kunnen diverse plannen die er reeds geruime tijd be staan ook nog nog steeds niet ter hand genomen worden. Tenslotte dient nog vermeld te wor den dat het bal op vrijdagavond aan zeer velen heel genoeglijke uren heeft bezorgd onder leiding van dansorkest Frans Wouters uit Tiel. Zaterdagavond werd aan vier leden de zilveren verenigingspeld uitgereikt voor 10 jaar onafgebroken lidmaat schap en aan vier leden de gouden speld voor 15 jaar. OVERBERG De in Utrecht geves tigde organisatie „Artiestenpalet" brengt zaterdagmiddag 18 april, om 14.30 uur, voor de eerste maal een oni- sn»nnine«nrp«r»nima in Kamp Over berg. Medewerking vernauwu. accordeonduo ■'"**•>'8. zanger Tony Roos, het TTondima's en zange res Marjan net haar gitarist Gerard van Bommel. De meeste dezer artiesten zijn voor de radio of TV ge weest; Rony Roos maakte diverse grammofoonplaten van Marjan Kampen verschil' nkort de eer ste plaat. Produkue. Victor Conselman. lopen winter terecht bij de heer T. La- gerweg, maar ook dit bleek steeds weer een noodoplossing te zijn. Bij de dames afdeling kunnen nog enkele leden ge plaatst worden. De training hiervan is in handen van de herfen Bovenschen ën Dijkstra. Toen het plan Verboom in duigen viel heeft men getracht, in samenwerking met school en inspectie, te komen tot het oprichten van een gezamenlijk lo kaal. Hiervoor zijn reeds vergevorderde plannen. Voor zover nu bekend, wordt op maandag 13 april een begin gemaakt met de bouw van een gymnastieklokaal op het terrein voor de school (Holleweg hoek Taets van Amerongen weg). Met algemene stemmen besloten de leden verder de contributies te verhogen. In juni wil men een enquête gaan houden onder de bevolking om na de belangstelling over sportbeoefening te peilen. Waarschijnlijk komt men tot het oprichten van een tafeltennisclub. Hiervoor is zelfs belangstelling van buiten Renswoude. Ook wil men zich aansluiten bij landelijke organisaties waaronder het KNGV. Bij de rondvraag kwam ter sprake de medische sportkeu ring en eventuele samenwerking met de voetbalvereniging. AMERONGEN De plaatselijke Oranjevereniging heeft voor de viering van Koninginnedag het volgende pro gramma opgesteld. 10.00 uur: Aubade schooljeugd voor het gemeentehuis, gevolgd door samen zang onder leiding van de heer K. A. van Loon. Na afloop van de aubade traktatie aan de kinderen in de scholen. 14.00 uur: kleuterspelen op het plant soentje achter gebouw Lievendael. In het Dorpshuis voor de kinderen van de lagere scholen een filmvoorstelling. Voor kinderen vanaf 12 jaar zijn er in het zwembad De Blauwe Schuur zwem wedstrijden. 20.00 tot 22.45 uur: Oranjebal in het Dorpshuis. AMERONGEN' De afdeling Ame rongen van de EHBO organiseert onder auspiciën van het districtsbestuur Utrecht van de Koninklijke Nederland se Vereniging EHBO de jaarlijkse di strict-wedstrijd op 18 april in het Dorpshuis. In deze wedstrijd zullen 5 ploegen, die per rayon de eerste prijs behaalden te gen elkaar uitkomen. De afdeling, die op deze wedstrijd het kampioenschap behaalt zal het District Utrecht mogen vertegenwoordigen op de Landelijke EHBO-wedstrijd die op 9 mei te Haar- AMERONGEN Op woensdagavond 22 april zal luitenant-kolonel Bosscharar van het Leger des Heils komen praten in het Dorpshuis op uitnodiging van de afdeling Amerongen van de Ned. Huis vrouwen Vereniging. In haar openingswoord verwelkomde de presidente mevrouw M. G. Heyn- Walch haar gasten. In het bijzonder gold dat voor wethouder mr. J. Deen, als afgevaardigde van het gemeentebe stuur, de vertegenwoordigsters van het hoofdbestuur en het gewestelijk be stuur, afgevaardigden van afdelingen uit buurgemeenten, alsmede van de plaatselijke zusterverenigingen. In kor te trekken gaf mevrouw Heyn een overzicht op welke wijze de afdeling was ontstaan en in vijf jaar tijds was uitgegroeid tot een ledenbestand van 210 dames. Zij bracht verder naar vo ren, dat men als jarig kind graag blijd schap tot uitdrukking brengt door te kunnen trakteren. „Onze afdeling is bij haar eerste lu strum ook blij gestemd en wil ook graag anderen in die vreugde betrekken door iets weg te geven, mede daartoe in staat gesteld door de opbrengst van de verkoopmiddag van de handwerkclub. Het afdelingsbestuur heeft gemeend daarom de heer Kaper, directeur van instituut „Heimerstein" uit te nodigen en hem als jubileumgeschenk van de feestende huisvrouwen een voetbalspel met tafel aan te bieden vobr zijn inter naat." De heer Kaper, die met een tweetal kinderen uit zijn instituut aanwezig was, toonde zich zeer verheugd met dit geschenk. „Ik ben er steeds meer van doordrongen", zei hij in zijn dank woord, „dat in Rhenen „Heimerstein" erbij hoort en in.de gemeenschap >s op genomen." Mevrouw Roessingh-Van Iterson, ge westelijk presidente, sprak vervolgens als haar mening uit, dat de activiteiten die de jonge afdeling ontplooit, de bes te reclame zijn om de vereniging nóg verder te doen uitgroeien. Door mevrouw Schut werd het be stuur een financiële bijdrage aangebo den, bijeen gebracht door leden van de afdeling. Mevrouw Heyn hoopte er in de toekomst gebruik van te mogen ma ken voor kerstfeestviering. Voor de bestuurstafel bood mevrouw Van der Horst een door de handwerk club vervaardigd tafelkleed aan, voor zien van de NWH-initialen. Hierna volgde de „Two Women Show", die door een tweetal huisvrou wen uit Bakkum en Limmen ten beste werd gegeven. De schetsjes die door dit tweetal zeer verdienstelijk werden ge bracht, waren origineel en vaak ont sproten aan huiselijke omstandigheden. Het was tegen half twaalf toen de presidente aan haar slotwoord begon. Tenslotte kreeg de directie van Ou wehands Dierenpark een spreciaal woord van dank voor het gebruik van de personeelsvereniging Rhenen-Wage- voor deze avond gratis beschikbaar wa ren gesteld. Al met al een geslaagde avond, waar op de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen in Rhenen met genoegen zal kunnen terugzien. AMERONGEN Zondag trok het eerste elftal van DVSA naar Soest om aldaar het gelijk op de ranglijst staande BDC te bekampen. Het werd voor DVSA een bijzonder zwakke wedstrijd waarin de thuisspe- lende club met 6-2 won en beide punten dientengevolge in Soest bleven. De Amerongers gingen sterk van start. Vooral de eerste twintig minu ten waarin wel werd gescoord doch het doelpunt werd afgekeurd, gaven aan de toeschouwers snel en open spel, met aan beide kanten gevaarlijke aanvallen te zien. Toen was het echter gebeurd. Men ging slechter plaatsen, er vielen gaten en de Amerongers begrepen elkaar niet meer. Misverstanden waren er dan ook oorzaak van, dat BDC bij de rust met 2-0 voorstond. Na de rust bleek de fut er bij de Amerongers finaal uit. BDC kon door gaan met aanvallen en doelpunten ma ken. Het werd 3-0, 4-0 en toen eendelijk een 4-1 stand. Het hielp echter niet veel want via 5-1 en 5-2 werd het toch 6-2 voor BDC. Het is een wedstrijd geworden die binnen de kortst mogelijke tijd maar vergeten moet worden. Het tweede elftal, dat op bezoek moest bij Aurora 2 kon in Amerongen blijven omdat het veld van Aurora af gekeurd was. Op de Burgwal speelde het derde elf tal tegen Candia 5 uit Rhenen. De Rh«- nenaren vielen fel aan met snelle aan vallen via de vleugel maar in in stantie kon de achterhoede het wel kla ren. Tot aan de rust ging deze wedstrijd mooi gelijk op. De Amerongse voor- waartsen hadden het echter wel moei lijk tegen de langere Candia verdedi gers. Na de rust kreeg DVSA wind te gen en het ging wat stroever. Candia drone on pn dar resulteerde m een 1-U acnierstand voor DVSA. Door te grof aanvalsspel werd hel door strafschop pen 2-0 en 3-0 zonder dat DVSA er iets tegenover kon stellen. De eindstand werd 4-0 voor Candia.

De Vallei | 1970 | | pagina 3