AV JO AA studerenden m.b.a./s.p.d./nivra Win met Van Houten candybars in de nationale voorjaarsloterij "sus17" 50 P5 10 1 2 3 lekker F t d Finata Bank, als er geld voor moet zijn. een kans op Eerste prijs Vijf tweede prijzen Tien derde prijzen 1 (jofwwtm.^oiWon leuke afwisselende baan voor een vlot meisje Drie candybar wikkels inzenden en een rijmpje afmaken dat is alles Met deze Van Houten candybars kunt u rijk worden: GOUDEN CANDYBAR COMPETITIE Zij éten immers dat befaamde TARVO moutbrood! Zij doen zich tegoed aan die kerngezonde 800 grammer vol eiwitten en vitaminen. En ze blijven er fit, vitaal en nederiandse accountants-maatschap Bij Finata Bank gaat lenen plezierig en snel. Tot nu toe hebben daar al zo'ri 150.000 mensen gebruik van gemaakt. Ook u kunt dus gerust bij Finata Bank binnenlopen. Aan welk bedrag denkt u? Duizend? Vierduizend? Elk bedrag is mogelijk bij Finata Bank. Zonder informatiekosten en voor alle privé-doeleinden. Voorbeeld: u leent f 2.200,- en lost af in 24 maanden a f 109,20 per maand. Dat is in totaal f 2.620,80. Dus f 420,80 aan financieringskosten, incl. rente, administratiekosten en overlijdensrisico. Dat is maandelijks slechts f 17,53. Geld lenen is niets bijzonders bij Finata Bank. 't Is dan ook de grootste en modernste maatschappij voor privé-leningen in Nederland. Meer dan loten looft Van Houten uit! 't Is zo eenvoudig om te winnen: Wmmfa WmM v/MÊmi WMZWMWM WmrnÊmïïMmm 95 van de 1 OOgezinnen. Van alle gezindten. Bijna elke man elke vrouw - elke consument. Die kunt u bereiken met dag bladen. Met uw advertenties in de dagbladen. Advertenties in de d-a-g-b-l-a-d-e-n. Dat vitalebetrouwbaredoordrin gende mediumWaarin u kloek kunt adverteren. En klein En vaak. En altijd raak. Omdat zij allemaal u zien. Zijde consumenten, uw kopers. Dagbladenuw onmisbare reclame» medium. de kunt U niet missen - geen dag! DONDERAG 16 APRIL 1970 Amsterdam Rotterdam Oen Hoog Almelo Amersfoort Arnhem Beverwijk Breda Eindhoven Enschede Gouda Groninger Haarlem Heerlen Hilversum Leeuwarden Middelburg Tilburg Zwolle Brussel Wij zijn een onderneming die diensten verleent op het gebied van finan ciële en administratieve controle, die bedrijfseconomische adviezen geeft en management-services biedt. Wij beschikken daartoe over vestigingen in heel Nederland, eigen organisatie-adviesafdelingen en computercentra. Wij bieden goede toekomstmogelijkheden aan hen,die in de bovengenoem de sektoren carrière willen maken.Studerenden*voor een der examens mba, spd of voor een dernivra examens worden uitgenodigd te solliciteren naar een van de vele funkties in onze onderneming.*) ook jongedames. De salariëring en promotie geschiedt volgens een modem salaris- en pro motiebeleid. De secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten met namepen sioenvoorziening, studie-kostenvergoeding en -begeleiding en maximaal 22 vakantiedagen per jaar. WanneerUvoor een carrière bij ons belangstelling hebt verzoeken wijü te schrijven, met opde enveloppe de vermelding van de letter "B", aan de af deling personeelszaksn van onze vestiging Zwolle, Eekwal 8, tel. (05200) 19901 Wilt U solliciteren, maar gaat Uw belangstelling uit naar een van onze vele andere vestigingen, schrijf dan aan het Algemeen Secretariaat, Heemraads singel 319, Rotterdam-3006. Geld lenen gaat snelen makkelijk. Ubentvan harte welkom! Óók opvrijdagavondvan6.30tot8.00uur. Een uitgebreide folder ligt voor uklaar. AMERSFOORT, H. v. Viandenstraat 28, (03490) 30141. APELDOORN, Kapelstraat 7, (05760) 18108. HILVERSUM, Smidsteeg 1, (h. Groest),(02150) 40355. UTRECHT. Biltstraat 33. (030) 27557. 33. NEDERLAND N.V. Vindt u plezier in uw da gelijks werk? Wordt een prettige sfeer op kantoren door u gewaar deerd En gelooft u ook dat goed werk beloond moet worden Bij Johnson Johnson is men het dan volkomen met u eens. Door uitbreiding hebben wij plaats voor meisjes van 18-22 jaar als administra tief medewerkster. Een Mulo-opleiding wordt op prijs gesteld terwijl be kendheid met typen vereist is. Kantoorervaring wordt extra gewaardeerd. Wilt u solliciteren? Bel dan 03490-14847, Hr. J. H. Smids of schrijf aan Johnson Johnson Neder land N.V., Nijverheidsweg 86, Postbus 188, Amers foort. 8000 Van Houten organiseert een gouden Candybar Competitie. Met als royale prijzen: een stortvloed van loten, met elk een waarde van f 5,- van de Natio nale VoorjaarsloterijI (de SUS-17). loten en 500 gulden in de hand loten en 250 gulden In de hl loten en 100 gulden in de hand Bovendien nog 8000 prijzen van elk één lot (met kans op een kwart mil joen). Pept Je op. en op en op. Populaire pinda's en zachte caramel, omhuld door de fijnste Van Houten melkchocolade. Smaakt ge weldig I 25 cent Zachte friaae cocoa In heerlijke Van Hou ten melkchocolade. Twee royale stukken. Elk bekroond met een hele amandel. Om samen van te smullen. Maak vrienden met Almond Joy.35 cent. a Zachte toffee met rice crlaples en Van Houten melkchocolade. Twee stukjes. Caravelle,dat Is het well 30 cent. Haal een Caravelle, een Almond Joy en een Power House. Daarmee begint het plezier al. Hebt u ooit zo iets lekkers ge proefd? Bewaar de wikkels! Maak het onderstaande rijmpje af. Ook daar mag u gerust een pleziertje van ma ken. Hoe leuker hoe beterl Dat is alles wat u hoeft te doen om een kans op een kwart miljoen te winnen in de Nationale Voor jaarsloterij (met SUS-17). Vul een deelname formulier in en doe dit met een Caravelle-, Power House- en Almond Joy-wikkel In een gesloten enve loppe (met 25 cent frankeren) op de post. U mag zo vaak meedoen als u wilt. Uw winkelier heeft nog meer deelname-formu lieren voor u! Prijswinnaars krijgen bericht. Deelname-formulier voor de met kans op een kwart miljoen gulden! Naam: Straat: Plaats: Het rijmpje zou ik zo afmaken: Sluit bij dit formulier de wikkel in van een Caravelle, een Almond Joy en een Power House. In gesloten enveloppe (25 cent postzegels) opsturen aan: Van Houten Candybars Postbus 250.000 Weesp Over de uitslag van de deskundige jury kan niet gecorrespondeerd worden. Ongefrankeerde enveloppen worden geweigerd. De trekkingsdatum voor de lotenserie B is door de Nationale Voorjaarsloterij (de SUS-17) vastge legd op 8 juni 1970. Medewerkers van de Koninklijke Fabrieken C.J.Van Houten en Zoon en het reklamebureau zijn van deelneming uitgesloten. Alle inzendingen moeten uiterlijk 20 mei a.s. in het bezit zijn van Van Houten. Inzendingen, die na genoemde datum binnenkomen zijn van deelneming uitgesloten. slank*,

De Vallei | 1970 | | pagina 14