VW-Vakantie-Festival Zie de krant van overmorgen. U kunt gewoonweg niet met vakantie zonder dit gezien te hebben. bervoets bervoets Pleegzuster Bloedwi jn PTT vooru van de knipuit vouw om snij door WRATTEN WEG Mode in 'n hart- vero verende ruit Ruit is mode-troef bij Bervoets. 't Is natuurlijk ook het motief van deze jonge gedurfde mantel. Brede ceintuur. Grote zakken. Keus uit ruit in wit/rood en wit/marine. 1 i Q 38-44 MC?. 50 IN 7 a 10 DAGEN Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. i I Voorjaarsmoe Doe er wat voor om fit te blijven. Neem elke dag een glaasje echt, bet helpt. Weet u dat u een 'gewone' brief voor 25 cent door de lucht naar Sicilië kunt diri geren? Maar óók naar München, Rome of Parijs? Dat u voor ca f2,50 per maand kunt profiteren van een tweede telefoontoestel bij u thuis? Dat u met de bekende blauwe girokaart even gemak kelijk geld naar het buitenland kunt sturen als naar uw relaties in Nederland? U wilt vaak iets weten over de PTT. Over tarieven van de post, de telegraaf, de telefoon. Over de rente die de Rijks postspaarbank u vergoedt wanneer u uw spaargeld wat langer wilt laten staan. Over de service die de Post giro zijn rekening houders biedt Ach, kijk dan even in dit boekje I Er staat natuurlijk niet ALLES in. Maar wel genoeg om het bij de hand te houden. En mócht het boekje vragen onbeant woord laten, dan wijst het u toch op z'n minst de weg I Knip deze advertentie uit langs de rand. Vouw hem dan dubbel langs de dikke middel lijn (lijn buiten)dan net zo vouwen langs de streepjeslijn en ten slotte langs de stippeltjeslijn. Nu moet de paginanummering kloppen en kunt u het boekje rechts en onder opensnijden. Het 'Weetboek' is dan klaar voor gebruik. (Enalsu't nóg mooier wilt: haal dan een afdruk op beter papier op het postkantoor!) DINSDAG 21 APRIL 1970 start zaterdag met een grote verrassing! Vrije-tijds-col bert van zuiver wollen jersey "7 Q 90 Regencoat van Terlenka/ A Q 90 7 katoen. Beige, room, whisky.^* groen. Terlenka/wollen pantalon. O C 90 Paraplu Q 90 met riem. Modieuze kleuren automatisch openspringend Nieuw snelwerkend middel verwildert wratten zonder pUn en moeite. Krabben aan wratten is vaak de oorzaak van bloeden, infec tie, méér wratten. Behandel ze toch met 'FORMULE Whi'*. Een nieuwe combinatie van beproefde stoffen met perfecte werking. 'FORMULE Whi' dringt diep in de wrat, ver nietigt de cellen. De wrat verdwijnt. Zonder pijn, bran den of snijden. 'FORMULE Whi': reukloos, werkt pijn loos en verwijdert wratten snel, hygiënisch en radicaal. 12.44. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag.

De Vallei | 1970 | | pagina 7