Laat zien wie u bent in het populairste boek van Meidoorn e.o. THOMASSEN DRIJVER - VERBLIFA N.V. een ervaren analist(e) iyft Bedrijf Kleefse Waard VERPAKKINGSINDUSTRIE zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver Welgeteld 25 goede redenen om vandaag nog over te stappen op Roxy 25. kunt V niet missen - geen dagi Teneinde ook in de toekomst de personeelsbezetting van onze technische diensten op peil te kunnen houden, begint in augustus a.s. een nieuwe opleiding voor meet- en regeltechniek Gedurende 2 jaar worden de deelnemers aan deze cursus in leerlingstelsel, voorbereid op praktische en theoretische examens van de Stichting Bemetel. De cursisten zijn in vaste dienst bij onze onderneming. De CAO van Enka N.V. is op hen van toepassing. Reeds vanaf de aanvang der opleiding betalen wij aan de cursisten een zeer aantrekkelijk salaris. De opleiding vindt plaats in ons bedrijf aan de Westervoortsedijk te Arnhem. Na diplomering volgt tewerkstelling binnen een der Enka-bedrijven in Nederland en is men betrokken bij onderhoud en installatie van meet- en regelapparatuur. Om tot de opleiding te worden toegelaten, zullen kandidaten aan de volgende voorwaarden moeten voldoen: Leeftijd: 19 tot 26 jaar. Men moet belangstelling hebben voor meet- en regeltechniek en gevoel hebben voor fijn-mechanisch werk. Vooropleiding die uiteen van de volgende mogelijkheden bestaat: a Diploma LTS-elektrotechniek of instrumentmaken, aangevuld met een opleiding in leerlingstelsel, b Diploma ULO-B (MAVO). c Diploma MTS-werktuigbouw of elektrotechniek, d Een opleiding die gelijkwaardig is aan een der bovengenoemde mogelijkheden. Indien u belangstelling heeft voor deze opleiding, vul dan de onderstaande bon in en stuur deze naar Enka N.V., Antwoordnummer 151, Arnhem. Er hoeft geen postzegel op de envelop. U kunt ons ook telefonisch om inlichtingen verzoeken. Na aanmelding ontvangt u van ons schriftelijke nadere inlichtingen, alsmede een sollicitatieformulier. Gaarne ontvang ik van u nadere inlichtingen over de cursus instrumentatievakman meet- en regeltechniek. Naam Woonplaats Leeftijd Opleiding Gehuwd/ongehuwd Enka - Kleefse Waard Westervoortsedijk Arnhem Telefoon 085 - 430603 toestel 1242 gele gids gouden gids Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Weg met puistjes en pukkels DDD vraagt voor haar research laboratorium, gelegen aan de Parallelweg te Deventer Funktie omschrijving: betrokkene zal worden belast met het oplossen van problemen op chemisch en fysisch-che- misch terrein en het uitwerken van analyse methoden. Tevens zal hij/zij geheel zelfstandig moeten werken aan speciale laboratorium projekten en opdrachten m.b.t. ver pakkingsmateriaal en inhoud (voedingsmiddelen). Funktie eisen: voor een juiste taakvervulling dient men in het bezit te zijn van het analistendiploma II 2 of van over eenkomstig niveau te zijn. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6, Deventer, tel. (05700) 82265 (voor evt. toezending sollicitatieformu lier). Het bureau is dagelijks geopend van 9.00-12.00 bovendien iedere maandagavond van 19.00-20.00 D uur en A MAANDAG 27 APRIL 1970 Enka Arnhem instrumentatievabman Hij staat op stapel, de nieuwe Gele Gids. Maar dan ook helemaal nieuw. De inhoud nog uitgebreider,de indeling géperfektioneerd. Éen Gouden Gids voor ieder die wil laten zien wie hij is. Want telefoonabonnees houden hem vlak bi] de hand, slaan hem op als zij geen namen, maar wel beroepen of zakengroepen weten. Geen mens zal u over het hoofd zien. Dag in,dag uit heeft uw naam een ereplaats. Dat zit er dik in als u adverteert in de Gele Gids. Kent u een blijvender vorm van reklame? Straks krijgt elke telefoonabonnee,uw poten tiële klant, weer een volmaakt nieuwe Gele Gids gratis in huis. Vóór die tijd komt onze adviseur bij u langs en ontwikkelt met u een reclameplan. Dat precies in de roos schiet. Op uw zaak de aandacht vestigt. Een sterke vorm van reclame in de officiële zaken- en beroepenlijst met gecontroleerde oplaag en die is samengesteld metmedewerkingvan PTT.Reclame.die 24uur per dag en 365 dagen per jaar actief voor u werkt! Gele Gids - Gouden Gids. Een Gouden Medium. Wibautstraat 82-84, Amsterdam-O. Telefoon 020-92 3545 Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. U hoeft niet meer te lijden aan die lelijke huidmisère. DDDheftdirektdejeukop. Zo komt u niet ih de ver- I leiding om door krabben de narigheid nog te ver- ergeren. DDD - met 5 anti- septische bestanddelen - I desinfecteert. En bestrijdt de bacteriën diep in de huid. DDD snelwerkende wetenschappelijke prepa- I raten maken uw huid weer gaaf en gezond... voel maar en kijk maar. 1 lotion-crème-zeep-poeder I u

De Vallei | 1970 | | pagina 8