oNo tl Zes cilinders kunnen nu eenmaal meer dan vier. Bewijs Opel Commodore Coupé BEI Veenendaal sparring partner van G.V.V.V. Enorm filne lak vistram battledress 47.50 Leuke heuppantalon 27.50 Felgekleurde jack 59.75 V 16.90 DINSDAG 5 MEI GESLOTEN WOENSDAG 6 MEI DE GEHELE DAG GEOPEND DONDERDAG 7 MEI GESLOTEN Hier een flannelblazer 44.75 iVw AjoeJdOffrw Mar>'<\shaAf- THOMASSEN DRIJVER - VERBLIFA N.V. de sterke jonge generatie V.A.B. KIRPESTEIN N.V. Advendo krijgt Duits bezoek Zo maakt u makkelijk méér van uw huis: Kom naar onze showrooms. Lt Daar laten wij u de nieuwste en mooiste gordijnen) zien. Van Terlenka. tfsuMisj -:sm winkelo onder één dak Lethem Vergeer N.V/. VERPAKKINGSINDUSTRIE DRIE PANEELBEDIENERS VEENENDAAL Op Koninginnedag speelt dc eerste uitgave van voetbalver eniging GVVV op het Panhuis-complex een oefenwedstrijd tegen zondagclub Veenendaal. Deze ontmoeting is georga niseerd door beide clubs. Toeschouwers moeten normaal de toegangsprijs betalen die ook voor com petitieduels geldt. De recette wordt ver deeld tussen GVW en Veenendaal en kofnt in de verenigingskas. Voor Veenendaal is het wellicht een nuttige oefenwedstrijd daar de ploeg een duidelijke inzinking heeft. Het treffen isgepland om 2 uur. EDERVEEN Vrijdag komen 2 jeugdelftallen van de Duitse w Cas- trop Rauxel voor twee dagen naar Ederveen om in actie te komen tegen AdVendo. Vrijdagmiddag omstreeks 4 uur komen de Duitae voetballers in Ederveen aan. Zij zullen in het Groe- ne-Kruis gebouw door het bestuur van Advendo worden verwelkomd waarna de gasten een broodmaaltijd krijgen aangeboden. Daarna maken de gasten kennis met de Ederveners waar ze de nacht door zullen brengen. Het bestuur van Ad vendo heeft een leuk programma voor twee dagen vastgesteld. Vrijdagavond om 7 uur speelt Advendo I tegen de ju nioren van Castrop Rauxel, in de pau ze van welke wedstrijd het fanfare korps Irene muzikale medewerking zal verlenen. Na afloop is er een gezellig samenzijn in café *Marktzicht. Voor de zaterdag heeft het bestuur een sportdag georganiseerd tussen de junioren van Advendo en Castrop Rauxel en de ad- spiranten van beide clubs. Zaterdag middag komen de adspiranten van bei de clubs in actie tegen elkaar. Het be stuur heeft voor de junioren twee mo gelijkheden geschapen. Men kan mee voor een bezoek aan Veenendaal of naar Langbroek om de wedstrijd Lang- broek-Advendo bij te wonen, 's Avonds zijn beide clubs voor het laatst bijeen in café Marktzicht. Op Koninginnedag zal de tweede uit gave van Advendo deelnemen aan een toernooi in Otterlo dat georganiseerd is door de plaatselijke vereniging. Adven do won vorig jaar de wisselbeker omdat het 3 jaar achtereenvolgend de eerste prijs had behaald. 'Ob^ Daar ben je niet meer uit te slaan. In de kleuren beige - rood - marine - zwart. Maten 36-42 Met uitlopende pijp. In de kleuren rood - marine en zwart. Maten. 34 - 42 y van Vistram hoogglans, met veel gespjes. Op een geweldige helanca pantalon met knoopjes en een echt scheenzakje. Kleuren zwart - rood - wit. JACK Maten 152-167 PANTALON Maten 110- 167 Maat 140 (plm. 8 jaar) (dus ook 's middags) Geknipt om fijn alles mee te combineren. Met broeken of rokken enz. U vindt ze bij ons en U zult zelf zien hoe ideaal het is. Blazer in de kleuren grijs marine - rood groen Maten 36 - 118. <Oiem<wv Ja! Nu is het precies de juiste tijd om uw kamer eens een nieuw gezicht te geven. Met prachtige en kwalitatief hoogwaardige gordijnen uitTerlenka, die wij voor maar liefst 3 jaar garanderen. U bent van harte welkom in onze showrooms waar wij een ongekend kompleet assortiment laten zien. Kijk en vergelijk maar. De gordijnen hangen nèt zo mooi en overzichtelijk als 7 straks bij u thuis. Dus geen gerommel meer met kleine monsters, f En alles gaat bij ons even prettig en rustig. Zonder enige koop- J dwang.Want wij zijn een groothandel, die alleen maar raad geeft en niet direct aan u verkoopt. Kom dus gerust en doe ongedwongen uw keus. Eventueel kunt u ook bij ons bestellen. Het leve ren en ophangen doet dan de woninginrichter van uw keuze. Met hem rekent u ook af. Nog wat: wij staan ook vrijdagsavonds tot 9 uur en zaterdags van 9 tot 1 voor u klaar! U ziet, nog nooit was het zo makkelijk gordijnen uit te kiezen, die van doodgewone ramen iets speciaals maken. Twlenka Fietsen en dijken. De bekende Hongaars- Brise schrijver George Mikes, beroemd gewor den door boeken als How To Be An alien en How To Be Affluent heeft in een artikel over de Ne derlanders ons gekarak teriseerd als een produkt van dijken en fietsen. „De invloed die de fiets op het Nederlandse volks karakter heeft gehad is niet oppervlakkig ge weest. Smeed het ijzer als het heet is, is een Nederlandse uitdrukking die de fietsersmentaliteit aardig weergeeft: een gaatje zien, erdoor schie ten, zigzaggen, duiken, erlangs glippen. Ze de den het alïemaal wel op hun kalme, bedaarde, slaperige Hollandse ma nier, maar ze deden het toch maar. In alle an dere landen was de fiets een symbool van de volksklasse; in Ne derland bepaald niet". Eigen wegen voor fiet sers. „Bij alle zorgen, die het gemotoriseerde ver keer oplevert, mag niet worden vergeten, dat het niet-gemotoriseerde ver keer als belangrijke en weinig ruimte eisende recreatievorm geheel wordt verdrongen, tem- zij dit verkeer eigen paden, of ten minste we gen met zo beperkt mo gelijk gehouden gemotori seerd verkeer, wordt ge boden. Dit geldt uiter aard het sterkst voor de directe uitloop uit de woongebieden. Gezien het enorme succes van de nieuw opgezette fiets routes in de volledig ge motoriseerde Verenigde Staten is de huidige te ruggang van het fietsen wellicht meer te wijten aan het gebrek aan at tractieve mogelijkheden als gevolg van de moto risering dan aan de mo torisering als zodanig. Juist bij hoge welvaart en hoge motoriserings- graad blijkt de fiets meer beschouwd te worden als recreatiemiddel en min der als vervoermiddel". Aldus een conclusie uit de nota van het provin ciaal bestuur van Noord- Holland over de hoofd lijnen van het beleid op het gebied van de openluchtrecreatie buiten de woonkern. Meer fiets paden, vooral meer toe ristische fietspaden, zul len de recreatiemogelijk heden overa'. in het land doen toenemen en spreiding van de ver keersdrukte op de grote vegem begunstigen. vraagt in verband met uitbreiding van de bestaande personeelsbezetting van haar moderne bandknipap- paratuur (operators) Leeftijd: 25-40 jaar. Voor het uitoefenen van deze funktie, welke in een drie-ploegendienst (geen continu dienst) wordt ver richt, zijn nauwkeurigheid en enig technisch inzicht een vereiste. Na een inwerkperiode kan het aantrekkelijke beginsa laris, afhankelijk van bekwaamheid, een belangrijke stijging ondergaan. Het personeelsvervoer wordt zover mogelijk door het bedrijf zelf verzorgd. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6 Deventer, tel. (05700) 82265. Het bureau is dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en bovendien iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur. V t Dealer voor Veenendaal en omgeving: Industrielaan 12, Veenendaal, tel. 08385-12450 7-C-718-1

De Vallei | 1970 | | pagina 4