VW-Vakantie-Festival. U kunt gewoonweg niet met vakantie zonder dit gezien te hebben. Wit wordt weer wit, bont wordt weer bont. NIEUWE KOFFIEMELK niet machtig lekker licht tijdelijk ter kennismaking van 189 voor 169 Biologisch-aktief Faktmet werken- administrateur Je weet wel broek er in! nu meteen naar Fakt trekt de grauwsluier weg Bij Huf natuurlijk razend goedkoop N.V.NEDAM OMZET VERHOGEN - ADVERTEREN Nuttige Vakantie Informatie. Een VW-service voor alle vakan tiegangersvan Nederland. Kaar ten, folders, boekjes, tips, ad viezen - om van uw vakantie een fijne vakantie te maken. 'n Keur van Vakantie- accessoires. Wat hebt u nodig op uw vakan tie? Imperiaal, trekhaak, buiten spiegel, radio, bermlamp - enfin, nóem maar op. U vindt 't in een speciale VW-Vakantie-stand. Daarnaast: vakantiekleding en vakantiebenodigdheden, enfin, een reeks van verrassingen! nose. Op 't VW-Vakantie-Festival geven we u graag een demon stratie. Kom en zie deVW-Diagnose. 't Beste wat u kunt doen, vóór u op reis gaat: even een VW-Diag- Gratis uw banden tsjekken? Als u er tóch bent: in het kader van de veilig-verkeersactie "Bandencontrole '70" controle ren we gratis uw banden. Zijn ze goed? Dan krijgt u het offi ciële zegeltje op uw ruit. En 't leukste van al: auto's Kern van het Festival: onze nieu we modellen. Dót is natuurlijk het béste begin van een goede vakantie. Verder: gegarandeer de /-Occasions, huurwagens. Verzekeringen? Verzorgen we. Financiering? Doen we. Zo be gint uw vakantie pas goed. Kom kijken bij uw VW-dealer. Nieuwe koffiemelk: Malto. Niet te vet, niet te schraal! Precies goed voor een smakelijk kopje koffie. Malto: niet machtig, lekker licht! 1 LITERS 1065 GR- EEN FRIESCHE VLAG PRODUKT Fakt is biologisch-aktief. Allicht. Maar Fakt trekt bovendien de grauwsluier weg. Omdat Fakt Groene Korrels bevat Krachtig werkende Groene Korrels. Fakt werkt -in voorwas en hoofdwas- diep tussen de vezels het verborgen vuil los. Krachtig. Secuur. Totaal. En zo ziet wit er weer uit als wit, wordt bontgoed weer bont. Wèg is die grauwsluier. Haal dir ekt dat rode VRIJDAG I MEI 1970 Nedam N.V., een van de werkmaatschappijen van de Baflast- Nedam Groep N.V., is binnen dit grote aannemingsbedrijf geheel gespecialiseerd in utiliteitsbouw. Er is bij one nu plaats voor een voor werken in Apeldoorn en omgeving. Een administratief onderlegde man met tenminste Mulo- opleiding die zeer accuraat is en die kan typen. Ervaring in loonadministratie in de bouwnijverheid is vereist, kennis van verwerking van lonen via de computer strekt tot aanbeveling. Zijn taak bestaat verder uit het verzamelen van gegevens inzake de kostenbewaking en het verwerken daarvan. Hij houdt het meer en minder werk bij en hij verzorgt de materiaal- en materieeladministratie op de bouwplaats. Als u iets voelt voor deze veelzijdige functie die goed wordt betaald, als u een gewoon kantoor te saai vindt en de levendigheid van de bouwplaats u trekt, dan graag uw brief aan: Nedam N.V., afd. Personeelszaken, Binckhorstlaan 35, Den Haag. voorheen Firma H.F. Boers ma Maakt deel uit van de Ballast4sJedam Groep ItV. ÏCTA4.t MCLKIQMpbje WOf 35" Was met grauwsluier. Gewassen met Fakt. Wèg is de grauwsluier. Fakt werkt in voorwas èn hoofdwas. laars die in is! Suéde met stoere leren riemen en gespen. Extra dikke anti-slip zool. 3975

De Vallei | 1970 | | pagina 10