HEMA Voorjaarsmoe3 Pleegzuster Bloedwün v. d. KOLK VEENENDAAL N.V., Zig-zag naaimachine met f 40,- voordeel, f 245.- Melson verkopers/sters V. ANTENNEBOUW Het kon ons niet schelen waar u'm voor gebruikt. Wij zorgen dat ie d'r goed voor is. Ford is groot in bedrijfswagens S Het beroemde "N automatische broodrooster Elegante luxe haardroogkap Dagblad DE VALLEI KERKEW1JK 128 - VEENENDAAL Telefoon 08385-12244 8 Doe er wat voor om fit te blijven. Neem elke dag een glaasje echt, het helpt. Voor meneereen kostuum met Voor mevrouween pracht van 'n cachet Probleemloos pied-de-poule wevenit mantel. Geknipt voor 't dessin. Van zuiver scheerwol. voorjaar. In de mode-kleur marine. Kreukherstellend. 189 189 Nergens ter wereld voordeliger. Ü1475 Super lichtgewicht strijkijzer met regelbare termostaat en vol jaar unieke garantie! Nü 1.- goedkoper tot en met 9 mei a.s. De grote moederdag sensatie 1970. Strijkijzer dat de zwaarste tests glansrijk heeft doorstaan. Temperatuurschijf instelbaar van nylon tot linnen. Met kontrolelampje. Handig handvat met duimsteunen. Aluminium zool, met gelijkmatige warmtespreiding. Verchroomde kap. Absoluut veilig door3-aderig snoer met randaarde stekker. Let op: u krijgt niet voor niets één jaér unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe! Toch kost dit geweldige strijkijzer in uw Hema normaal ook maar 15.75. Alléén in uw Kema! J?49.75 zuigkrachtige hand- steelstofzuiger met vol jaar unieke garantie! Nü 15.25 goedkoper tot en met 9 mej a.« Zo'n ongelofelijke Moederdag-aanbieding vindt u nergens anders. Echt niet! Alleen zo'n oersterke 250 Watt motor kost normaal al méér. En ólles is erbij! Zoals 3 chroombuizen (48.5, 25 en 16 cm) met drukknopsiuiting.Regelschuif voor aangepaste zuigkracht.^ Snoerhaken en 6 meter snoer. Spleetzuiger. Meubel mondstuk. Super-kombinatie mondstuk: druk op de knop en gladde zool wordt borstel! Absoluut veilige stofzuiger, dubbel geïsoleerd, radio- en t.v.-ontstoord.Gemaakt van sterk slagvast plastic. Onovertroffen in alle tests! Met termostaat: roostert precies zo licht of donker als u zelf wilt. Absoluut veilig, met 3-aderig snoer en randaarde stekker. In leuke geschenkverpakking! En natuurlijk een jaar garantie. Let op: u krijgt niet voor niets een jaar unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe. Let op: u krijgt niet voor niets een jéér unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe probeer dat eens ergens anders! Toch kost deze stofzuiger in uw Hema normaal ook maar 65.-—... Droogt elk kapsel snel en gelijkmatig. Is sterk en onbreekbaar. En zeer geruisarm. Warmte regelbaar in 3 standen var onder de kap uit. Makkelijk opbergen. Inschuifbare kap neemt weinig plaats in Goed geïsoleerd, dus veilig. Met natuurlijk een jaar garantie. Let op: u krijgt niet voor niets een jéér unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe. Bijpassend tafelstatief 6.75. Vloerstatief 12.75. HEMA Veenendaal, ook op woensdagmiddag geopend. Inclusief 5 jaar verz. 5 progr. vanaf 150,- M.T.S. 08370-2838 is de krant met de blik op de wereld. DAAROM KUNT U DIE KRANT NIET MISSEN I In enkele rayons kunnen nog goede worden geplaatst voor goe deren vervaardigd door ge handicapten. Gegadigden gelieven con tact op te nemen met het Landelijk Verkoopkantoor, postbus 111 te Zeist, tele foon 03404-18541. En Ford kan 't weten. Als één van de grootste bedrijfswa gen producenten ter wereld. We hebben geleerd veelzijdige wagens te bouwen. Sterk. Be trouwbaar. Veel auto voor uw geld. En volkomen efficiënt in gebruik. Kortom we hebben ge leerd auto's te bouwen die hon derd procent zijn. Neem nou de Ford Tran sit. Met 18 verschillende deur- combinaties zodat u overal makkelijk bij kunt. Het door loop ontwerp van de comfor tabele kabine naar de lange vlakke laadruimte. Een makke lijk bereikbare motor - voorin - waardoor de kabine veiliger en rustiger wordt. Een hele serie motoren van 50 Din pk tot 65 Din pk. U kunt dus precies de juiste krachtbron uitkiezen voor -uw transport. Een draaicirkel van net 11 meter maakt de Transit uiterst wendbaar ook in stadsverkeer en met parkeren. De Transit is eigenlijk een serie van 100 basis modellen, waar u uit kimt kie zen. Benzine. Diesel. Bestelwa gens. Busjes. Chassis met kabi ne. Lange en korte wielbasis. Laadvermogen van 600 kg tot 1700 kg. Alles bij elkaar een zeer veelzijdige bedrijfsmachine. Die bovendien onder alle omstan digheden z'n betrouwbaarheid iedere dag bewijst. De Transit is slechts een gedeelte van de uitgebreide serie Fords. Een se rie die begint met de Escort, 12M en 17M bestelwagen. Ver der de D-serie vrachtwagens, als Trekkers, Trucks en Kip pers. Tot 30 ton toe! Een overweldigende serie. Toch komen er - om aan alle wensen tegemoet te komen - nog voortdurend niéuwe model len bij. Alle 100%. Ford wijst de weg. gHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiinimiiiiiiiiiiiiiimiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Unieke aanbieding voor Moederdag Deze speciale Moederdag-attentie van Melson geldt t/m 9 mei. Prachtige naaimachine in handige cassette. Met veel accessoires. En ontzettend veel mogelijk heden. Zoals rechtstikken, knopen aanzetten, knoopsgaten maken, afwerken, watteren enzo voort. Nü van f 285.voor Om moeder extra te verrassen. En haar blijvend blij te ma ken. Zo'n mooie kans komt niet meer terug. Alleen verkrijgbaar bij de volgende Melson-dealer: 't Naaimachinehuis firma J. Rouwendal Stationstraat 72 - APELDOORN - Tel. 12229 bervoets

De Vallei | 1970 | | pagina 16