Blue Soeks werkten aan herstel PGEM promoveert andia '66 verliest van Veeiiendaal RHC stevent op titel af 15-5 ZEGE OP UW 3 Duits koor op jubileum van schutters Klacht wegens oplichting 1940-1945 HANDBAL Een fijn vak, Twee ti Valleirenners n Advocaat de grote man bij Scherpenzeel W eer kampioen bij Musketiers v.v. Scherpenzeel «roeil nog steeds SÊÊB/SÊÊÊf/li GLAASJE OP, LAAT JE RIJDEN Vergissing werd Renswoude fataal Expositie over Bromfietser kreeg hersenschu d ding Toch O.B.K. Feestavond was succes Goede zaken met oliebollen Slippartij op Grebbehelling Ruim 610.000 buitenlanders op bezoek Arrestant nam artsen urenlang in de maling Advendo rustig naar overwinning Kerkewijk 111, telefoon 08385-19140 dé makers van kleine sigaren AID. NIJMEGEN WIELRENNEN VERSTERKT BLESSURE BURGERLIJKE STAND KESTEREN Minder nauwkeurig VEENENDAAL MAANDAG 4 MEI 1970 OPHEUSDEN Het is Opheusden na oen jaar In de afdeling Nijmegen te zijn uitgekomen niet gelukt 0111 meteen door te stoten naar de 4e klasse KNVB, want het Nijmeegse PGEM behaalde za terdag de titel en zal straks als nieuwe Nijmeegse ploeg de 4e klasse mogen be treden. PGEM speelde de belangrijke wed strijd tegen Oranje-Blauw en had nog maar een puntje nodig om kampioen te worden. De wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijk spel waarmee de promotie een feit was. Opheusden kwam weer niet in actie daar de wedstrijd tegen" SDOO werd af gelast. Het Zettense Excelsior tuimelde weer een plaatsje op de ranglijst. Zelf speel de het niet maar Dynamo wist onver wachts van een tleurstellend HSV te winnen (3-4) en klom daardoor omhoog. Het onderaanstaande Trajanus kreeg een nederlaag te slikken van Jonker Boys dat- een 3-2 zege boekte. FHS en UNI vochten een spannende strijd uit, waarin FHS weliswaar over heerste maar geen kans zag om de goed seren. Het bleef 0-0, zodat de stand nu als volgt is PGEM 17 14 2 1 30 60-13 Oranje-Bl. 18 10 4 4 24 37-43 Opheusden 17 10 3 4 23 36-19 SDOO 17 10 3 4 23 53-26 FHS 17 9 3 5 21 40-32 HSV 19 8 2 9 18 50-37 UNI v.v. 18 8 3 7 19 40-32 Dynamo 17 6 2 9 14 50-48 "Excelsior 18 6 1 11 13 33-78 Jonker B. 8 4 0 14 8 30-62 Trajanus 18 0 1 17 1 12-83 SCHERPENZEEL Voor de zater- dagcompetitic van w.v. „De valleiren ners" verschenen ondanks het slechte weer vijftien renners aan de start. De jeugdrenners reden een tijdrit over 1 ronde waarvan de uitslag als volgt was: C-jeugd: 1. Chris van der Lugt (Leersum) 9 min. 10 sec. B-jeugd: 1. Wim Veldhuizen (Amerongen) 8 min* 50 sec. A-.jeugd: 1. Jonny Ruitenbeek (Achterveld) 7 min. 27 sec; 2. Lois van Hamersveld (Achterveld) 8 min.; 3. Deon van Bommel (Veenendaal) 8 min. 30 sec.; 4. Hennie van Leeuwen (Vee nendaal) 8 min. 40 sec.; 5. Jan van Dijk (Veenendaal) 8 min. 44 sec. Adspirant Ate A(gy*a die«alleen was, reed een tijdrit Over 3 rohüen en had hiervoor een tijd nodig van 21 min. en 20 sec. De nieuwelingen reden een wed strijd over 8 ronden. Al gauw wisten drie man zich los te rijden van de an deren en hierbij bevond zich onder meer de uitstekend rijdende Evert Blo- tenburg, die in de eindsprint net iets te kort kwam om Co Janssen te verslaan De uitslag; 1. Co Janssen (Rhenen); 2. Evert Blotenburg (Leysden); 3. Bert Quint (Rhenen); 4. Teus van Dijk (Vee nendaal). Arend Langelaar, Hans Helms en An ton van de Wetering staakten de strijd. KCilKRPENZEEL Het zaterdagelf- tal van Scherpenzeel heeft dit weekend een verdienstelijke 3-2 overwinning be haald op het bezoekende EFC uit Erme- lo. Het was een matige wedstrijd waar in EFC niet de indruk maakte nog kampioenskansen te hebben. Vooral in de eerste helft ging er weinig stoot kracht van de voorhoede van de gasten uit en de 2-0 stand met de rust was dan ook zeker verdiend. Bij Scherpenzeel was Advocaat de man om wie alles draaide. Hij had een groot aandeel in de doelpunten. Reeds na tien minuten veroverde Scherpenzeel een voorsprong. A. Weste- ning loste een schot, doelman Midden dorp liet de bal glippen en rechtsbuiten T. H. Aarsen was er als de kippen bij om de bal, het laatste tikje te geven (1- 0). Scherpenzeel bleef aanvallen en hel EFC-doel ontkwam enkele malen op gelukkige wijze aan een doorboring. In de 20e minuut wist Advocaat zich voor de zoveelste maal goed vrij te spelen en uit zijn voorzet werd door J. v. Scher penzeel ingekopt (2-0). Na de rust speelden de gasten „alles of niets" en men wist enkele hoekschoppen te for ceren. In de 53e minuut kopte E. Ver beek uit een hoekschop fraai in (2-1) EFC kwam nu steeds meer opzetten en via J. van Deelen werd het 2-2. Door een fout van R. Ter. Burg moest W. Vlaanderen even later op de doellijn redding brepgen. Hiermede had EFC zijn kruit verschoten en toen na een half uur uit een fraaie voorzet van Advocaat H. Mandersloot de stand op 3-2 bracht was de strijd beslist. l)c Baby-pupillen, het jongste team van Musketiers, behaalden zaterdag het kampioenschap van hun afdeling door m(,t 0—0 gel()k te spelen tegen Kulan. Na afloop van de wedstrijd ontvin gen de kampioenen bloemen uit handen van leider C v. d. Kloft. Bovendien werden zij later getrakteerd in de ca fetaria van v. d. Berg. De A-junioren van de Elster club nemen op Hemelvaartsdag deel aan het sterk bezette jeugdtoernooi van Sparta en Nijkerk en op 9 mei komen 2 pupillenteams in Ermelo in een toernooi uit van I')VS'33. Mogelijk wordt daarna het Dolfinarium in Harderwijk nog be zocht. VEENENDAAL De eerste uitgave van de Veenendaalse honkbalclub (VHC) heeft zich na een zwakke start van de nog prille competitie goed her steld. Hoewel men in de tweede ont moeting van dit seizoen in Hilversum verloor van een versterkt Donar 2 (9 7), demonstreerden de Veenendalers in deze ontmoeting toch uitstekend spel. Zaterdag haalde de formatie van trainer Leo Vonk de eerste winstpunten binnen door op het sportpark aan de Middellaan UW 3 met 15—5 te ver pletteren. Op koninginnedag speelde het eerste team van Blue Soeks tegen Donar 2 in Hilversum. Het was een versterkt Do nar 2 waarin 4 spelers uit de eerste edi tie meespeelden. De Soeks speelden een goede wedstrijd en werper J. Bosga weerde zich goed, doch de routine van de spelers uit Donar 1 (die in de 2e klasse landelijk thuis horen) gaf de doorslag. Na aanvankelijk voor gestaan te heb ben, werd de uitslag uiteindelijk 97 in het voordeel van Donar 2. Scoreverloop: VHC 1 3 3 0 0 0 0 is 7; Donar 2 3 0 0 0 1 1 4 is 9. Werpersresultaten J. Bosga 8x3 slag, 8x4 wijd, 3 honk- slagen tegen; J. v. Klift 0x3 slag, 1 x 4 wijd, 1 hsl. tegen; Linden (Donar) 11x3 slag, 7x4 wijd, 6 hsl. tegen. De eerste winstpunten werden bin nengehaald in de wedstrijd VHC- UW 3 (15—5). Deze wedstrijd werd onderbroken, doordat één van de UVV-spelers een bal tegen zijn neus kreeg en flink bloe dend naar het Juliana-ziekenhuis moest worden overgebracht, waar bleek dat het nogal meeviel. Van de zijde van de Blue Socks was het een goede match met maar liefst 10 honkslagen. Speciaal moet Gert Takken hierbij worden vermeld. Hij sloeg een honkslag, een 3-honkslag en een home run. Doordat speler-coach Leo Vonk niet meespeelde wegens een opgelopen beenblessure, ontbrak de nodige rust in het team en vielen er enkele schoon heidsfoutjes te bespeuren, zoals het sa men vangen van een hoge bal. Werper Johan van de Klift gooide een goede wedstrijd en kreeg geen en kele honkslag tegen. Met 155 moesten de gasten de eer aan VHC laten. Score verloop: VHC 4 3 5 1 2 is 15; UW 3 0 0 3 0 0 2 is 5. W'erpersresultatcn J. v. d. Klift 6x3 slag, 6 x4 wijd, 0 honksl. tegen; De Rijk/Rijnbach 1 x 3 slag, 7x4 wijd, 10 honksl. tegen. e1 SCHERPENZEEL Vrijdagavond hield voetbalvereniging Scherpenzeel in hotel „Boszicht? een goedbezochte le denvergadering. I11 zijn openingswoord kon voorzitter M. L. v. d. Haar mededelen dat de ver eniging in het algemeen een goed jaar heeft gehad want zowel de zaterdag als de zondagafdeling, groeit nog steeds. De zondag heeft zich dit jaar in de eerste klasse op fraaie wijze weten te handhaven, maar de prestaties van de zaterdag zijn wat tegengevallen, aldus de praeses. Gezien echter de groei van deze afdeling ziet de toekomst er be paald niet slecht uit. Verder werd er medegedeeld dat de voorzitter van de jeugdcommissie, de heer A. Baarde- mans Scherpenzeel gaat verlaten en men naar een nieuwe voorzitter moet uitzien. Hierna kwam de vraag aan de orde of er door voetbalvereniging Scherpen zeel geen toernooi kan worden georga niseerd. Secreataris Wely merkte op, dat de vakanties dit jaar erg laat vallen en de nieuwe competitie waarschijnlijk erg vroeg zal beginnen, maar hij zei toe alles in het werk te stellen om nog iets te organiseren. Gert Takken in vorm RHENEN Candia '66 heeft gisteren in Utrecht met 21 verloren van Her cules. De Rhenenaren namen de leiding door John Eibers maar even later maakte Hans Groot hands in het straf schopgebied, hetgeen een penalty kost te. Hercules bracht toen de stand op 11, waarmee ook de rust aanbrak. Ongeveer halverwege de wedstrijd nam Hercules de leiding (21) en stond die niet meer af. Door dit verlies is Candia '66 nagenoeg gedegradeerd naar de vierde klasse. Candia's aanvoerder Geurt van Veenendaal, die al enige tijd in Veenen daal werkt en woont, heeft overschrij ving aangevraagd naar GVVV in Vee nendaal. Van Veenendaal wil vooral op zondag niet meer gebonden zijn. Voor de Rhenense ploeg betekent het vertrek van Van Veenendaal een zeer zwaar verlies. RENSWOUDE Na de royale zege van verleden week in Wilnis is het Renswoude thuis niet gelukt om een winstpuntje te behalen tegen Cobu- Boys uit Amersfoort. De Amcrsfoortse ploeg kwam echter wel gelukkig aan de volle winst daar een vergissing in de laatste linie tussen „Ausputzer" M. Hardeman en keeper v. 't Foort Rens woude de zege kostte. De in het geel gestoken Renswoude- ploeg trok op het door de regen moei lijk bespeelbare en modderige veld meteen ten aanval en de Boys-doelman moest binnen vijf minuten tweemaal handelend optreden bij schoten van B. J. Vink. Dat het echter moeilijk zou worden om tegen het defensieve Co- bu-Boys te scoren werd al spoedig duidelijk. Renswoude kon blijven ko men maar als men het 16-metergebied genaderd was bleek het een groot pro bleem om de goed spielende Boys-spil en -aanvoerder voorbij te komen. Er was bijna een half uur gespeeld toen de laatste man van Renswoude, Harde man, vanaf de 16-m.lijn terugspeelde op het door keeper v. 't Foort verlaten doel en tergend langzaam rolde de bal over de modderige doellijn (0-1). Nadat C. Hensen keeper v. 't Foort nog een keer op de doellijn te hulp kwam en Th. v. Leeuwen en kopbal net over zag gaan brak de rust aan. Na de hervatting heeft Renswoude er van alles aan gedaan om in elk geval een punt te behalen, maar het wilde niet lukken, ondanks het feit, dat Co- bu-Boys herhaaldelijk in paniek ge raakte en maar lukraak wegtrapte. A. v.d. Bovenkamp kreeg de kans van de dag toen de scheidsrechter niet floot voor buitenspel. Hij was echter zo ver bouwereerd dat hij niet doorging maar een zeer slordige voorzet gaf waar nie mand wat aan had. Hardeman en back G. v. Houten gingen vaak ver mee naar voren maar Cobu-Boys bleef de voor sprong massaal verdedigen. Verdere uitslagen: Renswoude 2 - Kulan 2 (afgelast) Valleivogels 4 - Renswoude 4 2-8; Ad- sp.; R.-K. Unitas A - Renswoude B 4-1; pupillen: Renswoude - HDS (afgelast). Geboren: Antonius G., z.v. G. A. G. van Osenbruggen en P. Gennissen te Opheusden; Jan W., z.v. J. W. Willem- sen en J. Cornelissen te Opheusden; Rijk, z.v. T. v.d. Pol en T. van Walsem te Opheusden; Willem H., z.v. W. H. van Schalk en J. van Doesburg te Res teren. Ondertrouwd: A. Vermeer te Dode- waard en J. Verhaaf te Opheusden; J. van Beem te Wamel en K. van Neerbos te Resteren. Overleden: J. H. Oskam te Resteren, g.g.m.: H. A. Jager, e.v. J. Stam. RHENEN Naast, de tentoonstelling „Slag om de Grebbeberg mei 1940" in het streekmuseum aan de Molenstraat is er ter herdenking van de oorlogsja ren 1940-1945 ook een tentoonstelling ingericht in de openbare school voor Mavo aan de Wilhelminastraat. Velen hebben met hun bijdragen het inrichten van deze tentoonstelling mogelijk ge maakt. In verband met de aanwezigheid in Rhenen van veel oud-militairen uit de meidagen va* 1940 is de tentoonstel ling reeds geopend op maandagavond 4 mei om kwart over acht. Verder dins dag 5 mei van 10-12 uur en woensdag 6 mei van 19 tot 21 uur. VEENENDAAL De Ameromgse bromfietser B. B, kwam zaterdag in het Julianaziekenhuis terecht, toen hij bij een valpartij een hersenschudding had opgelopen op de Geerseweg. Op de Brouwerstraat kwam de Vee- nendaler T. S. in botsing met een sur- veilancewagen van de politie. Deze kwam uit de verbindingsweg met de Tuinstraat en kreeg geen voorrang. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. RHENEN De heren van de Rhenense Handbal Club willen kennelijk het goede voorbeeld, dat de dames reeds enkele weken geleden gaven, opvolgen. Na de misstap tegen BHC volgden drie achtereenvolgende overwinningen en daarom behoeft de ploeg uit de laatste wedstrijd tegen Amersfoort, die komen de zondag wordt gespeeld, slechts een punt te halen om het afdelingskampioen schap van de eerste klasse te kunnen gaan vieren. Na de moeizame zege van vorige week was niemand er bij voorbaat van overtuigd dat de hekkesluiter Olympia uit Hilversum een gemakkelijker tegen stander zou worden. Bovendien was Al- fons Bekker, één van de betere schut ters. afwezig. Wanneer het echter loopt in de RHC-aanval dan is deze tot grote SCHERPENZEEL De heer A. Val kenburg Tzn. zorgde vrijdagavond voor een bijzonderheid bij de Scherpenzeelse schietvereniging die dit jaar haar 70-ja- rig bestaan viert, en waarvan hij voor zitter is. De heer Valkenburg blijkt erelid te zijn van een mannenkoor in Duitsland, te Neustadter Liedertafel uit Neustad aan de Oostzee. Het uit 50 leden be staande koor maakte een driedaagse reis door Nederland en kwam vrijdag avond naar hotel De Dennen om voor de leden van de schietvereniging te zin gen. Men bracht eerst een serenade en bleef daarna nog enige tijd gezellig bij een terwijl het koor afwisselend enkele liederen zong. De heren waren verge zeld van hun dames. Voorzitter T. Drews richtte zich hierna in het bijzon der tot de heer Valkenburg. Hij vertel de zich allang op deze tocht te hebben verheugd. Het was niet alleen voor hun vriend „Onkel Arie" e* dat men was gekomen maar ook voor de Hollandse tulpen, molens en grachten. „Toch zijn wij ook hierlangs gekomen om uw vrolijkheid en uw charme", zei hij. Als herinnering aan het bezoek en uit dankbaarheid voor de vele bezoeken die hij de zan- ontving de heer Valkenburg een tinnen karaft met bijpassende glaasjes. RHENEN Op de fotopagina van de Koninginnedagviering stond onder de foto van de muziekvereniging „Oefe ning Baart Kunst" een storende fout. De attente lezer zal het hebben ontdekt. Inderdaad, de prachtige, bijna profes sionele taptoe, werd op Candia gegeven door „OBK" en door niemand anders. RHENEN Onder auspiciën van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) werd in de grote zaal van het „Eigen Gebouw" een feestelijke avond gehouden, waarvoor zoveel belangstel ling bestond, dat er nog zo'n kleine honderd stoelen méér hadden moeten zijn. De diverse vierde, vijfde en zesde klassen van de Valleischool, Halschool, Bantuinschool en Lijsterbergschool brachten allemaal hun bijdragen met toneelstukjes, kunstfluiten, een zestal enthousiaste volksdansen in leuke pas sende kostuums, poppenkasten, een flit sende muzikale pantomime, een mode show en zang. De gastheer-scholier kweet zich met of zonder microfoon voortreffelijk van zijn taak en de ouders amuseerden zich, omdat het wel eens plezierig is om te zien, dat ook de vrolijke noot op de scholen niet behoeft te ontbreken. prestaties in staat. De aanvallen werden in hoog tempo opgezet en doorgevoerd. De eerste drie schoten van Kees van de Pol sloegen als granaten in de uiterste bovenhoek en vanaf dat moment was Olympia in feite al verslagen. De RHC-verdediging schakelde de enkele gevaarlijke aanvallers van Olympia uit en terwijl de Rhenense aanvallers er lustig op los scoorden, hielden de ver dedigers tot 9-0 de zaak volledig dicht. Pas toen slaagden de Olympianen erin om tegen te scoren. De rust kwam met 10-1. In de tweede helft kon de ploeg van RHC het zich permitteren om zonder Jan van de Pol in het veld te komen. Dat verzwakte de aanval nauwelijks. De concentratie was bij deze grote voorsprong echter voor een groot deel verdwenen en daardoor verliepen de verschillende acties minder nauwkeu rig. Het grote overwicht van RHC in deze wedstrijd leverde tenslotte een 19-3 zege op en deze was geenszins ge flatteerd. De meeste doelpunten waren van uitstekende kwaliteit. Topscoorder was Kees van de Pol met 8 doelpunten, op de voet gevolgd door Willem van Buytene met 6 doelpunten en verder Han Kok (2x), Jan van de Pol (2x) en Henk van Walsem (lx). Het resultaat van deze wedstrijd geeft hoop voor de belangrijke wedstrijd van volgende week. De overige uitslagen waren: jon gens-junioren RHC VD 7-9 en jon- gens-adspiranten RHC IVO 11-3. OVERBERG Mocht het weer niet meewerken met de feestelijkheden af gelopen Koninginnedag, waarschijnlijk is dit wel gunstig geweest voor de ver koop van de Overbergse oliebollen in O verberg en Amerongen. De medewer- kers(sters) stonden er bij de voorberei dingen aanvankelijk nogal sceptisch te genover maar men is toch enthousiast en met een stille hoop op slagen gaan bakken en verkopen. Na afloop blijkt nu de oliebollenactie voor de buurtge meenschap boven verwachting 1200,- netto opgebracht te hebben, zodat alle moeite wel beloond is. RHENEN Zondagmiddag rond twaalf uur slipte een personenauto, be stuurd door de heer J. S. T. uit Rotter dam in de scherpe en gevaarlijke bocht van de Grebbehelling voor hotel „De Grebbe". De wagen sloeg over de kop en was totaal vernield. Wonder boven wonder liepen de vier inzittenden geen letsel op. VEENENDAAL Wagens vermoede lijk oplichting c.q. verduistering heeft de Veenendaler C. S. bij de politie een klacht Ingediend tegen de in Wagenin- gen wonende Amsterdammer A. M. J. R. Deze adverteert met de aanbieding van snelle service bij defecten aan tv- en andere apparaten. De heer S. scha kelde hem enige maanden geleden in om een defecte platenspeler te laten maken. Sindsdien heeft hij er niets meer van gehoord. Het mooie weer van gisteren heeft heel wat mensen op de been gebracht. Het afgelopen weekeinde zijn zo'n 610.000 buitenlanders over de weg ons land binnengekomen, voor het meren deel Duitsers, Fransen en Belgen. Ook waren er vrij veel Engelsen, Zweden en in Duitsland gelegerde militairen. De Randstad kreeg de grootste drukte te verwerken. De Keukenhof boekte 120.000 bezoekers. Ook de grote steden en de badplaatsen werden druk bezocht. Veel buitenlanders, werden bij particu lieren ondergebracht. Het verkeer heeft de stroom buiten landers goed verwerkt. Er zijn nergens moeilijkheden geweest. AMSTERDAM «•*- Viereneenhalf uur zijn gisteravond enkele artsen In het Amsterdamse Binnengasthuis onnodig in de weer geweest met een arrestant. De jongeman die bij de 1 mei-beto ging op de Dam was gearresteerd, liet voorkomen dat hij een lepel had inge slikt. Omdat de arrestant „dreigde" te stikken en al de indruk wekte bewuste loos te zijn, werd hij in allerijl naar het ziekenhuis gebracht. Daar toonde een uitgebreid medisch onderzoek aan, dat hij alles had ver zonnen. Op het bureau waar de jonge man was opgesloten, werd de lepel ge vonden in het afvoerpijpje van de was bak. LANGBROEK Advendo heeft za terdag in de uitwedstrijd op het in de gradatienood verkerende Langbroek een 3-4 overwinning behaald. De Eder- veners die de wedstrijd van vrijdag avond tegen het Duitse Castrop Rau- xel nog in de benen hadden zitten speelden een rustige partij voetbal te gen het zeer hard werkende Langbroek. De roodwitten namen tot 3 maal toe een voorsprong maar die werd steeds te niet gedaan door de thuisclub. 3 minu ten voor het einde schoot J. Nab Ad vendo naar de overwinning. In deze matige wedstrijd nam Adven do na 10 rnjnuten verdiend de leiding door J. v. Donkelaar die een hard en laag schot opleverde waarop de Lang broek-goalie kansloos was (0-1). De thuisclub was door dit doelpunt niet aangeslagen en zette alles op de aanval. Nadat het Advendo-doel enkele malen aan een doorboring was ontsnapt werd het na een half uur toch gelijk toen de middenvoor uit ee* corner fraai scoor de (1-1). De gastheren waren wel iets sterker maar misten in de aanvalslinie duidelijk een afwerker. In de 44ste min. nam Advendo opnieuw de leiding door T, Veer die goed doorliep bij een onge vaarlijke Advendo-aanval en daardoor de keeper van de gastheren volkomen verraste (1-2). Na de hervatting kreeg de thuisclub geleidelijk aan een groter overwicht en dat leverde in de 55ste m. de gelijkmaker op. De gastheren bleven aandringen maar dat werd hun noodlot tig. Nadat J. Wab bij een uitval rake lings naast had geschoten was het de zelfde speler die in de 68ste min. Ad vendo met een prachtig schot opnieuw de leiding gaf (2-3). De thuisclub bleef vechten voor een beter resultaat en trok met man en macht in de aanval. Dat leverde in de 75ste minuut een verdien de treffer op waardoor de stand weer gelijk was: 3-3. In de slotfase kreeg de thuisclub vol doende de gelegenheid om de volle winst binnen te halen maar de aanval lers faalden volledig in de afwerking. De wedstrijd leek op een gelijk spel uil te lopen maar 3 minuten voor het einde viel de beslissing. Bij een Avendo-aan- val loste de mee naar voren gekomen A. v. Ginkel een keihard schot dat de Langbroeker-keeper weliswaar stopte, maar de terugspringende bal kwam voor de voeten van J. Nab die hard en hoog Inknalde (3-4). Een vak voor mannen Natuurlijk staan cr machines in de fabrieken van PANTER. Machines voor het maken van kleine sigaren die over de hele wereld worden geëxporteerd. Maar alleen machines maken nog geen sigaren. Daar zijn mannen voor nodig. Jonge kerels, die hun vak verstaan of gaan verstaan. Als je zestien jaar of wat ouder bent kun je bij PANTER het vak van sigaren-maker al leren. een vak met een toekomst, met nü al een goed loon. Een vak met mogelijkheden, met een 8%-gratificatie ieder jaar en een vak met zekerheid. Loop even langs bij PANTER en vraag naar de heer Van de Weerdhof. Hij vertelt je alles over werken bij PANTER en de mogelijkheden voor jou. Enne.je krijgt gelijk een rokertje mee. Want daarmee zijn ze bij PANTER helemaal niet karig.

De Vallei | 1970 | | pagina 13