HELS DUO KAMPIOEN VAN NEDERLAND Jongen uit Arnhem vermist Mevrouw, als u eens bij ons s morgens uw koffie dronk en Iegelijk een wasautomaat verdiende.... Praatbon bij Ritmeester kan dat S Pamplona is ook mooi van dichtbij... TAPIJT Manon is ook mooi van dichtbij.. TAPIJT Vrachtwagens botsten bij Ochten Hoofdstraat Veenendaal DE VALLEI UIT DE KERKEN E.H.B.O. per witte fiets 't is een idee. Ritmeester nodigt getrouwde vrouwen uit om lichte werkzaamheden te verrichten. Misschien heeft u wensen, bijvoor beeld als u alleen maar halve dagen kunt werken. Wel, daar houdt Rit meester zoveel mogelijk rekening mee. En ook met uw verdiensten. Naast een vast loon zijner aardige premies. En dan zijn er nog zo'n stuk of tien andere voordelen aanwerken bij Ritmeester verbonden. Te veel dus om in deze advertentie op te noemen. Waarom zou u eigenlijk de bon niet invullen? Of even opbellen? Of overdag zo maar bij ons naar binnen stappen? Ik wil wel eens haarfijn weten, wat er bij Ritmeester kéin. Stuur mij inlichtingen. Ik wil wel/geen bezoek thuis ontvangen. Ik verplicht mij nergens toe. Naam Straat te Ingevulde bon in envelop doen en sturen naar Ritmeester, afd. personeelszaken antwoordnum mer 1, Veenendaal. Zonder postzegel op de post doen. RITMEESTER SIGARENFABRIEKENN. V. Veenendaal: Kerkewijk 115, tel, 08385-19007 winkel onder een dak WOENSDAG 6 M£l 1970 TIEL Het bekende Tielse danspaar Gisela Van Zon-Poschadel-Jan van Zon heeft een kroon op de sportieve carriè re gezet met het nationaal kampioen schap in de eerste klasse, bij de ball-, roomdansen. In Musis Sacrum te Arn hem koos de internationale jury het TSelse paar als beste uit een totaalaan tal van vijfenzeventig. Jan van Zon over dit succes: „We hadden er wel een klein beetje op gere kend im de finale te komen, maar de eerste plaats, nee echt niet.." Zijn vrouw Gisela: „Fantastisch, daar durf je nauwelijks op te hopen. Nu promo veren we naar de hoofdklasse". Een schertsende echtgenoot: „Dan komen we tegen Ajax en Feijenoord". Voor het kampioenschap van de Ne derlandse Dans Organisatie overleefden Gisela en Jan twee voorronden, de kwartfinale en de halve finale. Uitein delijk kwamen .zes paren in de finale, waarbij het orkest Willy Schobben de muziek verzorgde. Er werd gedanst Engelse wals, tango, slow-fox en quickstep. Voor het Tielse paar was het niet de enige hoge klassering, want bij landelijke wedstrijden werden ook nog drie tweede, twee vierde en een zesde prijs gewonnen. De huiskamer aan de Graaf Waltgerlaan is dan ook gesierd met talrijke bekers. OCHTEN Bij de oprit naar rijks weg 15 ontstond maandagmorgen in dichte mist een aanrijding tussen twee vrachtwagens. Uit de richting Ochten naderde een uit Dodewaard afkomstige vrachtwagen, die de rijksweg wilde op draaien en daartoe voorsorteerde. Doordat de bestuurder door de rem trapte botste hij tegen een uit de rich ting Kesteren komende vrachtwagen van de fa. N. uit Bunschoten, die met stenen was geladen. Daarbij werden beide wagens flink beschadigd, en ont stond een hevige ravage. Uit het onder zoek bleek later, dat er een scheurtje in een remleiding van de Dodewaardse vrachtwagen had gezeten. ARNHEM De hoofdcommissaris van de Politie te Arnhem verzoekt na mens de ouders te worden bekend ge maakt met de verblijfplaats van MEN- SO BULT. Hij is geboren te Arnhem. 27 november 1953. Zijn signalement luidt, lang plus mi nus 1.65 meter stevig postuur, blauwe ogen, donderblond haar, vrij kort ge knipt. Hij draagt een bril met een don ker montuur. Hij was gekleed in een zwartte rib- '£ord pantalon, rade trui, zwart vest zwarte lakschoenen, en een donker groene korte jekker. Hij heeft een z.g. pukkel met schoolboeken bij zich. De jongen heeft op woensdag 22 april j.l. ■het ouderlijk huis verlaten om naar school te gaan. Deze heeft hij echter 'niet bezocht. Mededelingen omtrent zijn verblijfplaats worden gaarne inge wacht bij de afde.ing kinderpolitie van de gemeentepolitie van Arnhem. Telf. 085-422222. Velen zijn op de zonovergoten bevrijdingsdag naar het strand getogen. Hier zien we zon-aanbid- ders in Scheveningen. Ned. Herv. Kerk Beroepen: te Kamerik: T. Lekkerker- ker te Oosterwolde (Gld.); te Wagenin- gen: P. de Haas te Luxemburg. Benoemd: tot bijstand in het pasto raat te Dongen-Rijen: mej. M. H. van Everdingen, em. pred. te Rotterdam. Aangenomen: het beroep der generale synode tot legerpredikant: P. Siderius te Nieuw- en St. Joosland; naar Ouds hoorn: S. W. Verploeg te Leerdam. Bedankt: voor Smilde: P. van der Veer te Muiderberg. Gereformeerde Kerken Beroepen: te Hoogstede (Did., graaf schap Bentheim): K. D: Gerber te Zuid- hodn; te Dinxperlo, Edam en Midsland- W.-Terschellingkandidaat E. K. Bree- man te Kampen; te Heiloo: C. C. Ver- kuyl te Arum. Aangenomen: het beroep als vloot- predikant: E. J. Baljet te Wons. Gereformeerde Gemeenten Bedankt: voor Rhenen: C. Wisse te Elspeet. Bedankt: voor Sprang-Capelle: W. Hage te Krabbendijke; voor Wolphaarts- dijk: J. C. Weststra te te Meliskerke. Geref. Gemeenten in Nederland: Bedankt: voor Bruindsse: M. van Beek te Opheusden. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Aangenomen: naar Ommen (2e be roep): J. van Dijk te Uithuizen. Dat bij het verlenen van eerste hulp van de auto gebruik wordt gemaakt is bekend, maar dat hiervoor in ons land ook wel de fiets wordt gebruikt, we ten slechts weinigen. In stuwadoorsbedrijven is voorgeschreven dat steeds draagbaren aanwezig moe ten zijn, opdat eventuele gewonden snel en doeltref fend kunnen worden ver voerd. In een van deze bedrijven heeft de portier de beschikking over een witte fiets. Wanneer er zich een ongeval voordoet, pakt hij zijn EHBO-tas, zet deze in het rekje op de bagagedrager en fietst zo snel mogelijk naar de plaats van het ongeval. Wat gebeurt er in mjjn buurt f Zoekt U een nieuwe werkkring Zoekt U een huis T Zfjn dat uw vragen Het antwoord staat iedere dag in uw krant I Dagblad voor V'daal en omgeving. VA 5 Schoonheid neemt vaak zienderogen af. als u dichterbij komt. Niet bij Desso-Pamplona-tapijt. Want zelfs van héél dichtbij weerstaat Pamplona's schoonheid uw kritische blikken. Gemaakt van wollige Acryl-vezel (Courtelle). Aparte hoogllaag struktuur, Dubbele iuterug. Prijs: f. 109,- per str. m. cp 400 cm breedte (f. 27,25 per m7). In 6 stijlvolle kleuren. Schoonheid neemt vaak zienderogen af, als u dichterbij komt. Niet bij Desso-Manon 3x vernaald vilttapijt. Want zelfs van héél dichtbij weerstaat Manon s schoonheid uw kritische blikken. Vilttapijt speciaal voor uw slaapkamer. Boven- en onderlaag van zuiver nylon. Slijtvast, eenvoudig onderhoud. Slechts f. 21,40 per str. m. op 200 cm breedte, (1.10,70 per m7). Verkrijgbaar in 6 onnavolgbare kleuren. 17

De Vallei | 1970 | | pagina 4