Friedrichs op geleende CZ naar triomf in 250 cc-klasse Bahrein wenst onafhankelijk te worden R.D.M. Grote Goya-ex m het Mauntshuis MEDEWERKER voor magazijn/expeditie Dirigenten cursus van NOS Staatsmijnen bouwt fabriek in Amerika Geen tweede order aan TANK VEILIG TANK V.B.-BENZINE Hasselaar Brandstoffen en Zn. MODIEUZE BRILLEN C. W. HAGENAAR VLUG GELD NODIG? Produktie Esso- raffinaderij sterk gestegen VOORSCHRIFT VRUCHTENSAP FRISDRANKEN BMW-centrum Ravenstein geopend STAAN TER DEKKING 2 ervaren monteurs 1 chef-monteur ANTENNEBOUW EEN PERCEEL WEILAND PUBLIEKE VERKOPING HET WOONHUIS nette slagersbediende nette winkeljuffrouw EEN VOETBALTEST Staat ter dekking: „EINAR" Bij A. J. de Ridder 30.000 TOESCHOUWERS OP GREBBEBERG Conclusie V.N.-missie: VEILING WEILAND te Rhenen DE VALLEI BURGERLIJKE STAND EDE ZIJSPANKLASSE JUNIOREN 500 CC EINDSTANDEN Accountancy en belastingzaken Assurantie-Financieringskantoor ZATERDAG 9 MEI 1970 RHENEN De Oostduitser Paul Friedrichs ex-wereldkampioen in de 500 cc-klasse heeft gisteren op de Grebbeberg in Rhenen in de Leccius de Rid der motocross een schitterende triomf behaald in de 250 cc-klasse. De ijzersterke coureur, die afgelopen zondag in Lichtenvoorde samen met zijn landgenoot Heinz Hoppe op de valreep door vertegenwoordigers van de orga niserende MACRO (Motor- en Autoclub Rhenen en Omstreken) werd gecon tracteerd, boekte zijn imponerende zege op het unieke circuit van de Grebbe berg op een van de gebroeders Van Heugten geleende CZ-motor. Friedrichs werd overigens wel „geholpen" door de grote pech die de Schotse kampioen P oberton in de tweede manche kreeg, want deze geweldenaar werd na de eerste manche getipt als de overwinnaar. De fenomenaal rijdende Schot liet in die eerste rit zijn concurrenten namelijk ver achter zich, doch in de ze vende ronde van de tweede manche kwam hij in botsing met de meerijdende pechduivel, nadat hij ongeveer zes minuten daarvoor Friedrichs had moeten laten passeren. De Oostduitser stond hierna de leiding niet meer af en omdat hij in de ope- ningsrit derde was geworden betekende dat de eindoverwinning voor hem. De strijd in de zijspanklasse interna tionaal is in tegenstelling tot de 250 c senioren internationaal een complete Nederlandse aangelegenheid geworden. De combinaties J. ten Thije/T. ten Thije en Broer Dirckx/J. Brouwer vochten in twee manches een verbeten gevecht uit, maar na vier ronden in de tweede race was Dirckx zo langzamerhand de traditie getrouw uitgeschakeld. Letterlijk en figuurlijk, want de gro te zijspan-coureur had schakelmoeilijk heden. Ten Thije werd daardoor over tuigend winnaar, in het totaalklasse ment gevolgd door maar liefst zeven landgenoten, want de eerste buitenlan der was de Belg Liekens die zich als negende klasseerde. De spectaculaire 500 cc-race voor ju nioren werd een zege voor Kees van Tintelen, een groot talent uit Dode- EDE Geboren: Peter, z. van J. M. Hrvatin en M. van Veldhuizen; Wendy, d. van J. van Voorst en Gj Schut; Astrid A., d. van W. T. Elberse en A. van den Broek; Björn H. M., z. van H. J. M. Sottenheim en H. A. F. Niessen; Hendrik S., z. van H. S. Simonsz en A. Fluit; Catharina G., d. van M. Geurts en N. T. A. van Leeuwen; Brandina, d. van J. H. Elbertsen en B. van Midden dorp; Evert J. W., z. van M. van Veld- huisen en J. van Ginkel; Ralf z. v. S. van Dijk en J. Breunissen; Marcel z. v. F. J. van der Hoop en H. W. van der Mei den; Jacob J., z. van J. Bronkhorst en A. Hendriks; Maria E., d. van M. Go mez Rodriguez en A. H. Teunissen; Wil lem C., z. van H. T. Schoeman en D. C. van Lunteren; Jacob C., z. van J. J. van de Pol en K. Uittenbogaard; Peter, z. van J. D. ter Maaten en W. Thomassen; Hendrik, z. van H. van Lagen en H. van Roekei; Gijsbertus H., z. van J. W. van Rooijen en M. E. van Beek; Arend J., z. van A. J. van Veldhuisen en G. van Beek; Jacob G., z. van H. Hendriksen en G. Hootjer; Anita R., d. van F. van der Meer en A. de Jong; Judith M., d. van H. Weijman en K. J. Smit; Jan-An ne, z. van H. Elbertsen en E. G. Wouda; Arianne N., d. van W. Schoof en J. P. Brauer; Johan F., z. van G. van Holland en M. C. Borckmann; Marinus z. van R. Methorst en C. Hendriksen; Teunis J., z. van J. Morren en W. Minnen; Re- nate B. L. d. van P. Lammers en B. Roseboom; Gerritje, d. van J. Lourens en G. Evers. Ondertrouwd: Hendrikus W. Lok en Henny T. van der Laak; Gijsbertus van Veldhuizen en Aaltje E. Kampert; Dirk van de Zandschulp en Eva van Peur- sem; Jan van de Haar en Gerda E. Blankespoor; Dirk J. Hol en Barendina E. A. van Dijk; Marinus J. Weijenberg en Caecilia J. M. J. Rijsemus; Johannes Nagelhout en Willy H. van den Brink; Hendrik van Butselaar en Brandina E. Budding; Laszlo Gombos en Willemina Lensink; Johannes J. G. H. Lentjes en Gerritje van Holland; Peter C. Quest en Gerritje Toonen; Johannes Twigt en Gerritje de Gijt. Getrouwd: C. Weigraven en E. Meurs; R. Jansen en A. E. J. Brokking; P. Mekking en P. C. Geene; A. de Kok en W. A. T. Bats; H. Blumlnk en J. M. Nederveen; J. H. Hazelaar en D- J. Ger ritsen; M. G. van Lienden en A. J. Lip- pelt; W. J. Akkerman en J. Koster. K. van Zalinge en J. A. M. de With; D. W. Ansink en J. C. S. Gorselink; J. D. H. Pouw en K. van Voorst; C. A. de Jong en H. W. Klooster; H. Bleijenberg en J. H. Willemsen; H. J. van Laar en J. Hendriksen; J. Extremeiro Sal en I. M. Windrich; G. J. M. Berendsen en H. G. M. Favier; T. S. Steenhuis en A. S. Swart; C. W. J. Rijsdijk en J. J. Müsse. Overleden: Jenneke Mekking, geh. gew. met R. Weijman; Maartje Boon tjes, geh. gew. met A. Eriks; Jacob Kieft; Sophia Oranje, geh. gew. met P. L. van Eek; Aalbert L. van Dijk; Neel- tje van Slooten, e/v M. van den Bent; Ferdinandus H. Ranshuijsen; „Nji Anah", e/v G. M. Schellenberg; Cornelis Vos; Lambertha van Slooten; Teuntje Kisjes; Cornelis Roelofsen; Hendrina J. Bartels, e/v H. T. Jansen; Aantje Brou wer, geh. gew. met K. Hooghiemster. Door een samenloop van omstandig heden werd een deel van de verslag geving over de Leccius de Ridder motocross op de Grebbeberg niet op genomen in onze krant van gisteren. Met excuses aan de lezers haasten we ons dit verzuim te herstellen. waard, die zijn tegenstanders ver ach ter zich liet. Het spektakelstuk de Leccius de Ridder-motocross is de grootste van Nederland begon met de eerste man che voor de 250 cc-senioren. Andy Ro berton ging na een ronde als eerste over de finish en de Schotse kampioen stond de leiding in deze gigantenrace niet meer af. Hij bouwde een bewonde renswaardige voorsprong op door in de beginfase Roessink, Keizer en de bui tenlanders Bengt Arne Bonn (Zweden), snelstarter Adolf Weil (West-Duitsland) en Malcolm Davis (Engeland) achter zich te laten. In een moordend tempo stoof Roberton op de zege in de eerste manche af. Maar na zeven ronden be gon Friedrichs te wennen aan de voor hem nieuwe machine en hij rukte sterk op om ten slotte achter Bonn op de der de plaats te eindigen. Wiebe Plötz was de beste Nederlander (8e) in deze ope ningsrace, gevolgd door Jan Roesink en Jaak van Velthoven, de grote Belgische vedette. Jan Keizer, MACRO-lid, moest de strijd staken door een vastgelopen motor. De ruim 30.000 toeschouwers dachten de tweede manche aan een imponeren de Schotse triomf, want opnieuw spoot Roberton naar de koppositie, die hij vier ronden lang behield. Toen gaf zijn grote Oostduitse concurrent Friedrichs alles en wist de koploper te passeren. De Schotse titelhouder bleef echter vlak achter Friedrichs liggen en dat zou hem alsnog de eindzege opleveren. Maar pech schakelde hem definitief uit, waardoor hij als elfde in het eind klassement eindigde. Als tweede finishte in deze laatste manche Chris Hammargren (Zweden) en derde werd Weil. Na twee ronden viel Keizer ver terug, maar het publiek veerde nog even op toen de ex-Rhene- naar twee ronden voor het einde tot de zesde plaats terugkwam. Toch moest ook hij in de slotfase nog een groot aantal concurrenten laten passeren. Bij de zijspannen internationaal vochten de duo's J. ten Thije/T. ten Thije en B. Dirkx/J. Brouwer een tita nenstrijd uit. In de eerste manche kwam de Belg Cox als eerste door de finish na een ronde, maar hij kreeg materiaalpech en de kop werd resoluut overgenomen door Ten Thije, die zijn positie niet meer afstond. Desperaat vocht Broer Dirkx, die na twee ronden een geweldige opmars be gon, voor de leiderspositie, maar zijn rivaal stond hem niets toe. Ook Snijder, Braakhekke en Kruizinga konden niets uitrichten tegen dit geweld, want Ten Thije en Dirkx kwamen steeds verder voor. De buitenlanders moesten alle eer aan hun Nederlandse collega's laten. Ook in de tweede manche was dat het geval. Deze rit begon met een vrije ern stig lijkende valpartij van de Zwitser Max Morf, die op de brancard naar het rennerskwartier werd weggevoerd, maar het bleek later erg meer te vallen. Onmiddellijk nam Ten Thije de leiding weer en opnieuw bedreigde Dirkx zijn eeuwige rivaal. Dat duurde echter maar vier ronden. Toen kreeg de gewelde naar weer pech en hij was daardoor uitgeschakeld. Ook Snijder verdween uit de kopgroep. Hij verloor zijn moei zaam veroverde tweede plaats door een verkeerde manoeuvre in een scherpe bocht en ging over de kop. Lubbers fi nishte nu als tweede, gevolgd door Gijsbertsen en Kruizinga. In deze laat ste zijspan-race kreeg de Belg Cox weer moeilijkheden met zijn motor, maar hij wist toch de strijd uit te rij den. Van Stuyvenberg uit Velp kwam na een ronde in het juniorenduel als eerste door, maar daarna greep de veelbelo vende Kees van Tintelen uit Dode- waard de kop en stond die niet meer af. De Betuwnaar bouwde een enor me voorsprong op en aanvankelijk kon alleen de Harskamper Hol met hem wedijveren. In de zesde ronde maakte Hol echter op een bepaald niet moeilijk te berijden gedeelte van het pacours een val en kreeg zijn machine niet meer aan het lopen. Van Tintelen werd nu oppermachtig en reed een gewonnen race. Popken fi nishte met een ferme achterstand op de Betuwnaar als tweede en de Eerbeekse coureur Streppel greep de derde plaats. De Rhenenaar Roefie van Laar die in de eerste vier ronden van deze rit ge- "VTEW YORK Een missie van de - Verenigde Naties, die het eiland Bahrein in de Perzische Golf heeft be zocht, heeft verklaard dat de bevolking daar „vrijwel unaniem wenst dat het eiland een geheel onafhankelijke staat wordt". Het rapport werd ingediend door de Italiaan Vittorio Guicciardi, wie door secretaris-generaal Thant was opgedra gen na te gaan hoe de bevolking van Bahrein dacht over de toekomstige sta tus van het eiland. De uitslag van het onderzoek is door gegeven aan de Veiligheidsraad met daaraan toegevoegd de opmerking dat, toen de missie werd gevormd, Groot- Brittannië en Iran zich bereid hadden verklaard het resultaat van het onder zoek te aanvaarden, vooropgesteld dat de Veiligheidsraad zich er mee eens had verklaard. Bahrein, dat eigenlijk bestaat uit een groep van 30 merendeels kleine eilan den, heeft een gezamenlijke bevolking van 200.000 zielen en is een Brits pro tectoraat. Iran heeft al enkele keren aanspraak op de eilanden gemaakt. Groot-Brittan- nië was er voor dat Bahrein zich zou KÖNIG N.Y. Is een Elektrotechnische Groot handel met 6 filialen in Nederland, Voor het filiaal in APELDOORN zoeken wij een De taak bestaat o.a. uit 0 het geheel zelfstandig orders klaar maken en verzenden behandeling van inkomende goe deren 9 balieverkoop het transporteren van goederen naar onze klanten Enige kennis van elektroteohnisch materiaal is vereist. Heeft U belangstelling bel dan de heer Dekker 05760-19953. Schriftelijke sollicitaties aan: KON1G N.V. Kanaal-Noord 200 - APELDOORN aansluiten bij de federatie van Arabi sche emiraten, op het vasteland, het schiereiland Saoedi-Arabië. De speciale missie van de VN heeft Bahrein bezocht, in de periode van 30 maart tot 18 april en keerde toen terug naar New York. Uit het rapport blijkt dus dat Bahrein onafhankelijk wenst te worden en als soevereine staat zelf wenst te bepalen over de betrekkingen met andere lan den. Voor de achttiende internationale di rigentencursus van de NOS, die van 12 mei tot en met 5 juni a.s. wordt gehou den, hebben zich 32 kandidaten uit 15 verschillende landen aangemeld. De toelatingsexamens voor de cursus zijn op 12 en 13 mei. Er wordt gestreefd haar toelating van 10 kandidaten als werkend cursist, terwijl de overigen als hospitant kunnen deelnemen. De aangemelde kandidaten zijn af komstig uit Nederland (5), Amerika (6), Engeland (3), Japan (1), Nigeria (1), Au stralië (1), Zwitserland (2), Duitsland (3), Finland (1). Israël (1), Canada (1), Suriname (1), Frankrijk (2), Roemenië (1), Mexico (1) en België (1). Onder de aangemelde kandidaten is één statenlo ze. Docenten zijn dit jaar: Jean Fournet, dirigent van het Radio Filharmonisch Orkest (directie), Marius Constant, Frans componist en dirigent (heden daagse muziek) en Willem Hijstek, di recteur van het Maastrichts Conserva torium en de Stedelijke Muziekschool (theoretische vakken). De leerstof bestaat voor het door Jean Fournet geleide cursusgedeelte be treft uit werken van Joh. Chr. Bach, W. A. Mozart, J. Haydn, L. van Beetho ven, F. Schubert, C. M. von Weber, F. Mendelssohn Bartholdy, H. Berlioz, R. Wagner, N. Rimsky Korsakoff, M. Moessorgsky, E. Lalo, C. Franck, Cl. Debussy, M. Ravel, C. Saint-Saëns, I. Strawinsky en A. Roussel. Onder leiding van Marius Constant zullen werken worden uitgevoerd van I. Xenakis, G. Ligeti, M. Constant, A. Pac- cagnini en A. Webem. weldig kwam opzetten werd ook gecon fronteerd met pech en werd uitgescha keld. De eindstanden in de diverse klassen luidden 250 cc senioren intern: 1. Friedrichs (O.-Duitsland); 2. Weil (W.-Duitsland); 3. Van Velthoven (België); 4. Bonn (Zweden); 5. Plötz (Nederland); 6. Hop pe (O.-Duitsland); 7. Alrd (Engeland); 8. Van Loon (België); 9. Selling (Neder land); 10. Browning (Engeland); 11. Roberton (Schotland); 12.Hammargen (Zweden); 13. Davis (Engeland); 14. Hallmann (Zweden); 15. T. van Heugten (Nederland); 16. Allan (Engeland); 17. P. van Heugten (Nederland); 18. Roessink (Nederland); 19. Keizer (Nederland); 20. Hiemstra (Nederland). 500 cc jun.: 1. Van Tintelen; 2. Pop ken; 3. Streppel; 4. Veenhuïzen; 5. Kleinbrinke; 6. Knuiman; 7. De Jong; 8. Roodenburg; 9. IJff; 10. Brons; 11. Nij- huis; 12. Watson; 13. Boekhost; 14. Van Holland; 15. Geutjes (T); 16. Smit; 17. Geutjes (J.)18. Fokkert; 19. Beerdsen. Zijspan intern.: 1. J. t. Thije/T. t. Thije; 2. Lubbers/Koning; 3. Kruizin- ga/Grotendorst; 4. Gijsbertsen/Haal- boom; 5. Braakhekke/Kleinbrinke; 6. Dirkx/Brouwer; 7. v. d. Linden/Hen driks; 8. Hilderink/t. Vreegelaar; 9. Lie kens (België); 10. v. Katwijk/Struyk; 11. Koster/v. Breugel; 12. Snijder/v. Boes- schoten; 13. v. d. Goorbergh/v. Belkom; 14. Muller/Bak; 15. v. Heugten/Vermont. ROTTERDAM De Esso Raffinade rij Rotterdam eigendom van Stan dard Oil Compagny (New Yersey) heeft in 1969 circa 10,4 miljoen ton ruwe olie verwerkt tegen 7,8 miljoen ton in 1968, een stijging van 33 pet. De verwerkte ruwe olie was voor meer dan 50 pet. afkomstig uit de Perzische Golf en voor 35 pet. uit Afrika. Ruim een miljoen ton kwam uit Nederlandse bodem. Van de produktie in het Rotterdamse botlekgebied werd circa 58 pet. ter waarde van 321 miljoen gulden geëx porteerd., in 1968 was dit 48 pet. ter waarde van 223 miljoen. DEN HAAG Slechts in Nederland, als enig land van de gemeenschappelij ke markt, is een voorschrift van kracht dat frisdranken minimaal tien procent vruchtensap moeten bevatten. De Europese Commissie heeft nu een richtlijn uitgevaardigd volgens welke dranken die als vruchtenlimonade wor den aangeprezen ook inderdaad deze tien procent sap bevatten. In Duitsland is het verplichte percentagen zes, in Italië twaalf, en de overige EEG-lan- den kennen geen voorschrift betref fende het miniumgehalte. HEERLEN De Columbia Nipro Corporation in Augusta, in de Ameri kaanse staat Georgia, dochter van De Staatsmijnen, gaat haar produktiecapa- citeit voor de produktie van de nylon grondstof caprolactam belangrijk op voeren. Dit bericht DSM Nieuws. Met de investering zijn tientallen miljoenen guldens gemoeid. De uitbrei ding is in de eerste helft van 1972 klaar. Naast de oude fabriek, produktieca- paciteit twintigduizend ton per jaar, komt een nieuwe van vijftigduizend ton. RAVENSTEIN Paul G. Hahne mann, vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van de Bayerische Motoren Werke A. G. te Miinchen heeft het nieuwe distributiecentrum van Alimpo NV importeur voor Nederland van de BMW-person en auto in Ravenstein officieel in gebruik gesteld. Daarmee is het thans bestaande maar veel te kleine distributiecentrum in Den Haag komen te vervallen. Het nieuwe centrum heeff ca 4,5 miljoen gekost. Met de bouw werd acht maanden geleden begonnen. In de nieu we vestiging kunnen per jaar maximaal 10.000 personenauto's klaargemaakt en afgeleverd worden. Er werken in totaal 69 personeelsleden. Alimpo zal wellicht in de toekomst ook een dergelijk centrum in het noor den van het land stichten. Het hoofd kantoor inclusief verkooptechnische en administratieve afdelingen blijven in Den Haag gevestigd. ROTTERDAM De Rotterdamse Droogdok Maatschappij (RDM) zal voorlopig geen tweede passagiersschip bouwen voor de Amerikaanse lucht vaartmaatschappij Overseas National Airways (ONA), DEN HAAG In het Mauritshuis in Den Haag zullen van 4 juli tot 13 sep tember bijna vijftig werken van de be roemde achttiende-eeuwse Spaanse schilder Goya te zien zijn. Het initiatief tot deze spectaculaire tentoonstelling, die in samenwerking met het Louvre in Parijs tot stand komt, is genomen door de directeur van het Mauritshuis, dr. A. B. de Vries, die binnenkort met pensioen gaat. Zelfs het beroemde Prado in Madrid, dat meestal weigert om werken in bruik leen te geven, heeft vier Goya's voor deze tentoonstelling afgestaan. Daaron der zijn „De Ma ja en de gemaskerden" uit 1777 en „Infante Don Fransisco de Paula Antonio" van omstreeks 1800. De Spaanse ambassadeur in ons land heeft hierbij bemiddeld. Verder worden er werken afgestaan door musea in New York, San Diego, Forth Worth, Straatsburg, Parijs (Lou vre), Boedapest, Praag, Besancon en Castres. Het Rijksmuseum in Amster dam geeft het schilderij „Don Ramon Satué" in bruikleen, uit de collectie Thyssen in Lugano komt het werk „Tio Paquette". „Dit is een van de moeilijkst samen te stellen tentoonstellingen die we had den kunnen kiezen", zei dr. De Vries. „Maar we wilden het toch doorzetten, zo vlak na het Rembrandt-jaar. Goya heeft zelf immers eens gezegd dat hij drie meesters had: de natuur, Velasquez en Rembrandt. We hebben erg veel steun gehad van Janine Baticle, conser vatrice van het Louvre. Daar komen.de Goya's van 25 september tot 6 december te hangen", In verband met deze expositie zal het Mauritshuis op de vijf werkdagen tus sen 10.00 uur en 22.00 uur continu ge opend zijn. 's Zaterdags en 's zondags is het gebouw van 11.00 tot 17.00 uur open. De Nederlandse Spoorwegen stel len speciale dagkaarten beschikbaar. Regelmatige kwaliteitscontrole Volledig gegarandeerd. V.B.-BENZINESTATION AUTOWASSERETTE tallus Potterstraat 24 Patrimoniumlaan 58 - Veenendaal Telefoon 12561. Moderne mensen dragen met glazen in diverse tinten HOOFDSTRAAT 51 VEENENDAAL (naast de apotheek) - Tel. 10184 Administratiekantoor voer bijwerken en controle van uw boekhouding en ver zorging van uw belastingaangifte. Tevens advieskantoor terzake van op richten firma's en N.V.'s, vergunnings zaken etc. Vraagt geheel vrijblijvend inlichtingen of brengt u ons vrijblijvend een bezoek. TELEFOON 08385-11110 ADRESDIJKSTRAAT 38 - VEENENDAAL DE WELSH en SHETLAND PONY HENGSTEN 1. „Wodan van de Wijnakker" bruinbont, dekgeld 75, 2. „Leopold van de Beemster" vosbont, dekgeld 75, 8. „Bob van Dorpzicht" blauwschimmel, dekgeld 95, 4. De Welsh hengst „Craven Sprightly II" sectie A, kleur Appelschimmel, deze import hengst heeft bloed van de zeer bekende Revel stal. Dekgeld Welsh m. papieren 110, zonder papieren 80, Afdracht en BTW zijn in het dekgeld inbegrepen. Aan huis te ontbieden guste merries 25% reductie. Beleefd aanbevelend J. W. VAN KRAAIKAMP Opheusden Telefoon 08887-308 Voor direct gewaagd: en bij G. J. VAN SCHOONHOVEN Transport- en aannemingsbedr. NV Industrielaan 22 VEENENDAAL Telefoon 08385-19121 Geldleningen en alle andere kredieten voor iedereen en voor elk doel. Geheel vlugge afwerking onder strikte geheimhouding. Geen informatie bij werkgever. Restantenschuld ver valt bij overlijden. Bedrag in handen ƒ1.000,— 1.500,— ƒ2.000,— 2.500,— ƒ3.000,— ƒ3.500,— ƒ4.000,— f 4.500, 5.000,— aflossing per maand 56,- 64,- 84,- ƒ104.- ƒ104,- ƒ124,— ƒ140,- ƒ156,- ƒ172,— Vraag geheel vrijblijvend nadere inlichtingen telefonisch of schriftelijk bij Kastanjelaan 40 - Tel. 08376-3241-3242 Rhenen Inclusief 5 jaar verz. 5 prögr. vanaf f 150,- M.T.S. 08370-2838 Notaris S. J. VLEER te Rhenen zal op donderdag 14 mei 1970 bij inzet en op donderdag 21 mei 1970 bij toeslag, telkens 's middags 12 uur, in hotel „De, Koning van Denemarken" te Rhenen, voor de heer P. Rijksen te Achterberg, PUBLIEK VERKOPEN: aan de Maatsteeg te Achterberg, gemeente Rhenen, nabij Maatsteeg 4; kadastraal bekend gemeente Rhënen, sectie K nummer 359, groot 2.58.25 hectaren. Onverpacht te aanvaarden bij betaling. Betaaldag 2 juli 1970. Notaris Mr. J. Ch. VAN DER SLEESEN te Lunteren is voornemens op woensdagen 13 mei 1970, bij inzet, en 27 mei 1970, bij toeslag, telkens des namiddags 2 uur in Café „Marktzicht" aan de Hoofdweg 71 te Ederveen, krachtens art. 1223 B.W., PUBLIEK TE VERKOPEN: met schuur/werkplaats, erf en tuin aan de Hortensia straat 13 te Ederveen, kad. Gemeente Ede sectie H nr. 2082, groot 1.84 are, te veilen in één perceel. Aanvaarding en betaling uiterlijk 30 juni 1970. Ontrui ming van het woonhuis c.a. kan geschieden krachtens de grosse der akte van veiling. Eigenaarslasten: totaal 87,75 per jaar. Bezichtiging: dinsdag 12 mei 1970, 2-4 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. GEVRAAGD: en Aanmelden: H. BRUSSAART Hoofdstraat 35 VEENENDAAL Telefoon 12219 Wat gebeurt er in mijn buurt Zoekt U een nieuwe werkkring 7 Zoekt U een huis 7 Zijn dat uw vragan 7 Het antwoord staat ieder© dag in uw Icrant Dagblad voor Veenendaal an omgeving. VOETBALVERENIGING „WAGENINGEN" zal op het terrein de Wageningse Berg houden op: woensdag 13 mei a,s. 's avonds om 7 uur. Hiervoor worden uitgenodigd: a. voetballers die menen in aanmerking te komen voor het betaalde voetbal. b. jeugdige spelers die menen over voetbalaanleg te beschikken dat in een semi-prof vereniging verder kan worden ontwikkeld (v.a. 12 jaar). Tijdens deze test zal onze oefenmeester aan de hand van door de deelnemers uit te voeren oefe ningen beoordelen wie eventueel voor het betaalde voetbal c.q. voor een eventuele verdere opleiding in aanmerking komen. Voetbaluitrusting meebrengen Ook voetballers en jeugdige spelers die reeds bij een andere voetbalvereniging zijn aangesloten zijn welkom. Zij dienen echter een verklaring van hun vereniging mee te brengen, inhoudende dat geen bezwaar bestaat tegen het deelnemen aan deze test. Voetballers en jeugdige spelers die door werk, studie etc. verhinderd zijn aan deze test op genoemde avond deel te nemen, kunnen zich ook schriftelijk melden bij het secretariaat W.V.V. „Wageningen", Gladiolenstraat 1 te Wageningen. De reizende fjordenhengst Parkstraat II - Maurik - Tel. 03449-521

De Vallei | 1970 | | pagina 4