Veel kabaal tijdens triomftocht Zwak Chefana winnaar Ongeïnteresseerd VHC veerde veel te laat op DOVO's tempo te veel voor Titanenstrijd niet WHC moet nu beslissen., Splinters Winst voor mentaal sterk Renswoude Rhenen 1 uit degradatiezone Jockey omgekomen YEENENDAAL/HUIZEN Ook GVVV is doorgestoten naar tfe „eredivisie" van het zaterdagvoetbal. De pupillen van de voortreffelijke oefenmeester Baams uit Zeist zegevierden zater dagmiddag in Huizen met 01 over Zuidvogels en doordat Heerjansdam gelijk speelde en Rijsoord en IJsselmeervogels zelfs ten onder gingen, promoveerden zij als tweede Veenendaalse vereniging naar de eerste klasse. Een plaats in deze felbegeerde afdeling is overigens ook nog weggelegd voor de debutant in de tweede klasse C, YRC, want de Racers versloegen Rijsoord en hebben nu samen met IJssel- vogels en Heerjansdam nog een kansje op het eersteklasser schap. POVER Kampioenen bij T dl lei rope Is HANDS Vervelend duel tussen EMM en Scherpenzeel Veteranen toernooi Advendo was kansloos: 5-1 Lawn-tennis SPORT IN 'T KORT MAANDAG II MEI 1970 GVVV IN „EREDIVISIE" VAN ZATERDAG VOETBAL CHEPSTOW Tijdens een steeple chase in Chepstow is zaterdag de En gelse jockey Fred Dixon om het leven gekomen. De 28-jarige Dixon raakte dodelijk gewond toen zijn paard .Pernie' een hindernis omver liep en ten val kwam. Uitzinnig van vreugde is GWV zaterdagavond in Veenendaa! aangekomen. Bij ..De Afrit" stond de praalwagen van de blauwwitten uit de optocht van bevrijdingsdag gereed om met de bus en een groot aantal personenauto's een triomftocht door een gedeelte van Veenendaal te maken. Daarna volgde er een invasie op het Panhuis-complex, waar in de kantine de promotie uitbundig werd gevierd. Zusterverenigingen DOVO en VRC waren de eersten die GVVV gelukwensten met 't prachtige resultaat en ook verte genwoordigers van de Sportstichting complimenteerden spelers en bestuur. Achteraf bleek dat GVVV reeds aan een puntenverdeling genoeg zou hebben gehad om de nog te vormen eerste klas te bereiken, maar gedurende de nerveu ze (en zeer matige) strijd in Huizen was dat uiteraard nog niet bekend. De Vee nendaalse equipe had het zwaar te ver duren tegen de thuisclub, die weliswaar sportlef speelde maar onvoorstelbaar hard was. GWV kreeg 29 vrije trappen mee en slechts negen tegen. De 18-jarige Zuidvogels-goalie stal de show in deze ontmoeting. Zijn fenome nale prestaties waren een nachtmerrie voor de GVVV-crs die pas drie minuten voor het einde het winnende doelpunt scoorden toen zij een penalty kregen toegewezen. Gerard Hoedeman plaatste zich achter de bal en liet met een gra- niethard schot het belangrijkste doel punt uit zijn carrière aantekenen. Al in de tweede minuut toonde doel man Schipper zijn geweldige talenten. Uit een vrije trap van Piet van de Bo- venkamp stopte hij het leer op schitte rende wijze en hetzelfde deed hij in de eerste helft bij harde schoten van Mar cus, J. v.d. Bovenkamp en Cees Harde man. GVW was wat sterker in dit po vere duel, waarin zelfs linksachter Henny van Manen vgak mee naar vo ren ging, maar de goalie van de thuis club maakte een geweldige indruk en voorkwam aan de lopende band Vee nendaalse treffers. Na rust paste trainer Baams een an dere tactiek toe. Jan van Hunnik en Dick van Limburg werden vervangen door respectievelijk Nieboer en René Schinkel om variatie in het aanvalsspel te brengen daar Zuidvogels constant met zeven a acht man stond te verdedi gen. In de 62e minuut kopte uit een corner van Piet van de Bovenkamp, zijn broer Jan de bal tegen de lat, doch drie minuten later leek de GVVV-elf een voorsprong te nemen. Uit een harde kopbal van Cees Har deman verdween de bal over de doel lijn, waar het bruine monster nog werd weggewerkt door een Zuidvogels-ver- dediger. De referee had niet geconsta teerd dat het leer de doellijn reeds was gepasseerd en het bleef dus 0-0. Tien minuten voor het einde werd doelman Schipper vervangen door Vlaanderen die vermoedelijk de duidelijke opdracht kreeg de aanvallers van de Veenendaal se ploeg angst aan te jagen want voort durend trapte hij naar de nerveus voor •en doelpunt strijdende voorwaartsen. Gerard' Hoedeman maakte geen ver gissing en schoot zijn ploeg naar de eerste klasse. Honderden Veenendaalse supporters zorgden toen voor een geweldige feest stemming. Voorzitter Hertog huldigde spelers en trainer tijdens de triomf tocht in Veenendaal. Een kakafonie van gezang, gejoel en getoeter van claxons maakte vele inwoners van Veenendaal duidelijk dat GVVV een mijlpaal had bereikt... SCHERPENZEEL De adspiranten B van Valleivogels zijn zaterdag kam pioen geworden. Zij bemachtigden de titel met de fraaie doelcijfers 43 voor en 11 tegen. Zaterdagavond werd het team ter ere van het kampioenschap een feestavond aangeboden met een broodmaaltijd vooraf. Alle spelers kre gen van de voorzitter van de jeugd commissie, de heer'D. v. Wijk, een her inneringsvaantje, terwijl voorzitter Ze- gers namens het bestuur voor de bloe men zorgde. Trotse GVVV-eps op de j praalwagen die meereed s in de optocht op herrij- j dingsdag. In chronologische vokgors j de waren op 'f hlauw-witte j pronkstuk promoties en j degradaties van de Vee- j nendaalse club weergege- ren, terwijl achter het sei- zoen 69- 70 eerste klas- s se KIS VB99 met een vraag-1 teken was geplaatst Zaterdagavond kon dat j leesteken worden verwij- derd I «••••••«•••••••••••••••O* VEENENDAAL In een van Veenendaalse zyde rommelige wedstrijd hebben de Blue Soeks opnieuw een nederlaag moeten incasseren. Dit keer was het echter geheel onnodig. Tegen het in feite zwakke Chefana hadden de Blauwkousen min stens met dubbele cijfers moeten winnen. Na een snelle achterstand in het begin leken de Soeks sterk aangeslagen waarbij sommige spelers zelfs een zekere mate van ongeïnteresseerdheid vertoonden. Pas in de allerlaatste slagbeurt kwamen de Veenendalers los, doch de achterstand was inmiddels te groot geworden. De Zuidvogels trok zich nu helemaal terug om een gelijk spel te behalen, maar de gastheren werden drie minuten voor het eindsignaal toch geveld. Har deman werd ten val gebracht en Piet van de Bovenkamp mocht een vrije trap nemen. Hij plaatste de bal hoog in de doelmond. een ccntrumverdediger kon er met zijn hoofd niet bij en ver oorzaakte hands en dat werd bestraft met een penalty. SCHERPENZEEL Het zondagelftal van Scherpenzeel heeft in de laatste wedstrijd tegen het sterke EMM een 10 nederlaag te slikken gekregen. Het was een goed besluit van het seizoen daar er zeer sterk werd gevoetbald en Scherpenzeel was dan ook niet de min dere. Er was een strafschop voor nodig om de Scherpenzelers in de tweede helft te vellen. Doordat G. Vermeulen het niet eens was met de strafschop en hier veel misbaar over maakte werd hij uit het veld gestuurd. In de eerste helft wogen de ploegen goed tegen elkaar op. Aan beide kanten wist men zich kansen te scheppen maai de doelverdedigers hielden hun doel schoon. Er werd bij vlagen veel te hard gespeeld en daardoor werden de ver houdingen in het veld er niet beter op. In de tweede helft vielen er voorals nog geen doelpunten, maar ondanks-dat viel het spelpeil niet tegen. In de 69e minuut kreeg EMM een hoekschop op links te nemen waaruit de bal scherp voor het doel werd geplaatst. Doelman Rotte probeerde het leer te onderschep pen maar hij werd ondersteboven gelo pen. De scheidsrechter liet echter door spelen maar toen Baardemans een der EMM-spelers tegen de vlakte werkte wees de arbiter naar de witte stip. De Scherpenzelers protesteerden met het gevolg dat G. Vermeulen het veld moest verlaten. Gijsbertsen voltrok het vonnis (1—0) en dat betekende een ne derlaag voor Scherpenzeel. WORKUM DOVO heeft in de wedstrijd tegen Workum geen enkel risico genomen. Het werd een 0-3 zege voor de Veenendalers, die bovendien na afloop tot hun grote vreugde vernamen dat WHC was bedwongen door Go Ahead. Dat betekent veel voor de komende titanenstrijd, waarin zonder meer de beslis sing moet vallen wie er kampioen wordt WHC heeft nu de beste papieren doordat men aan een gelijk spel al voldoende heeft terwijl DOVO alleen de titel maar kan grijpen bij volle winst. Workum heeft zaterdag moeten ervaren dat het DOVO ërnst is, want ook zon der Nico Diepeveen bleek het team van trainer Hol een sterke opponent. DOVO begon onwennig op het harde en effectvolle veld van Workum en had minstens een kwartier nodig om zich aan te passen. Maar toen kwamen ook de eerste scoringskansen. Henk van Kooten trok de bal fraai voor het doel van keeper Bouma en Aart Gerritsen zou zeker de openingstreffer hebben gescoord als niet halfspeler Slootjes hem pijlsnel van dat plan had afgehou den. Workum moest overigens alle sportieve middelen aanwenden om zich de Veenendalers van het lijf te houden en hierbij toonde vooral de blonde Ade- ma zich zeer actief. NAAST Het was ook Adema die wat later een voorzet plaatste op het hoofd van Bos nia, die rakelings naast kopte. Er waren op dat moment 20 minuten gespeeld en Van Ingen trok naar voren met Van Bruxvoort aan z'n zijde. Rinie van Bruxvoort'vuurde een ka nonskogel af, waaruit de bal echter in dg doelmond werd gestopt. Het leer kwam terecht bij Dick van de Boven kamp, die Gerritsen in staat stelde om van dichtbij de stand op 0-1 te brengen. Workum opende onmiddellijk een te genoffensief maar moest ervaren dat het verdedigers-kwartet van DOVO niet wenste te wijken. Kort voor rust kwam er weer een gevaarlijke aanval van DOVO en Slootjes moest opnieuw ingrijpen om een grotere achterstand te voorkomen. Na de hervatting ging DOVO veel be ter spelen en was het vooral het hogere tempo dal Workum de das omdeed. Er volgde een beukend offensief dat 20 minuten duurde voordat de thuisclub capituleerde. Vanaf het middenveld be gon Aart Gerritsen aan een schitteren de solo, waarmee hij de bal bij Dick van de Bovenkamp bracht, die keihard inschoot (0-2). PENALTY Workum gaf het niet op en bleef proberen do schade te herstellen. Bert van Ingen bracht tegen de regels in Adema binnen het strafschop gebied ten val en scheidsrechter Brou wer bestrafte dit terecht met een pe nalty. Bosma schoot Sn maar via de on- derkant van de lat en de vuisten van keeper Van Hardeveld verdween de bal over de out-line. Bij de corner bracht de Veenendaalse keeper voor de tweede maal redding. Henk van Kooten moest zich hierna la ten vervangen door Jan van de Heuvel en vijf minuten later kwam de derde treffer tot stand. Nelis Houtriet bracht met een inworp de bal in het straf schopgebied, waar Jan van de Heuvel met een lage schuiver voor 0-3 zorgde. Nog één keer kwam Workum terug. Toen DOVO het wat rustiger aandeed kreeg Slootjes een scoringskans, maar van 20 meter afstand knalde hij de bal tegen de paal van het DOVO-doel. De nog geen driehonderd toeschouwers za gen in de slotfase geen doelpunten meer. VEENENDAAL Het veteranentoer- nooi is vrijdagavond voortgezet. Op het sportpark „Panhuis" kwamen weer vier elftallen in actie ten bate van de Vee nendaalse bejaarden cn er werd met veel enthousiasme gespeeld. DOVO boekte een vrij gemakkelijke overwinning op het Ederveense Adven do, dat met 51 werd verslagen. De DOVO-veteranen waren veel te sterk voor Advendo, dat bij een 50 achter stand pas gelegenheid kreeg om in elk geval de 0 nog van het denkbeeldige scorebord weg te werken. Meer moeite had Veenendaal met Unitas. Bij de rust had de Unitas-formatie een 01 voor sprong genomen, maar toen Veenendaal een kwartier na rust het Veenendaalse strafschopgebied binnendrong en Van Kessel een overtreding constateerde, pakte hij de bal nog voor de scheids rechter had gefloten. Dat kostte Unitas een strafschop, die Veenendaal via C. Henzen naast Unitas bracht. Gijsbert sen scoorde daarna het winnende doel punt voor de Veenendaal-veteranen. (2—1). RHENEN Het eerste Rhenense ten- nisteam is zo goed als zeker uit de de gradatie-zone geraakt. Het speelde in Nijmegen tegen Avanti 5 met 4-4 gelijk. De wedstrijd in de Keizer Karelstad had een spannend verloop. Liefst vijf partijen waren driesetters. Nadat de heren hun singles verloren hadden, wis ten de dames hun enkelspelen te win nen (22). Daarna werd het herenclub- bel verloren en het dames-dubbel ge wonnen. Doordat het gemengd dubbel verloren ging kwam Avanti met 43 voor te staan, doch P. Stevens en Lucie Visch trokken de stand gelijk. Het tweede team van tennisclub Rhe nen speelde thuis tegen Daisy 5 en moest, evenals in de eerste ontmoeting, de eer aan de sterk spelende Apei- doomers laten (0-8). De gasten moesten wel drie partijen van drie sets toestaan. De zaterdag-senioren moesten twee wedstrijden spelen. Op Hemelvaartsdag werd de wedstrijd tegen VGEO uit Apeldoorn met 4-1 verloren. Alleen mej. R. Livingston won het dames-en kel in drie sets. De wedstrijd tegen Vale Ouwe uit Putten van afgelopen zaterdag ging eveneens verloren. Deze tweede ont moeting leverde een 5-0 overwinnig op voor de tennisploeg uit Puten. Voor de Rhenense junioren was meer succes weggelegd. Weliswaar werd de inhaal wedstrijd op Hemelvaartsdag verloren met 4-1, maar de uitwedstrijd tegen Well-Shot in Arnhem werd met 3-2 ge wonnen. Hierbij zorgden de heren voor de winstpunten. De tennisclub Rhenen organiseert mei Pinksteren weer kennismakingswedstrij den, zaterdag voor junioren en Tweede Pinksterdag voor senioren. De opzet van deze wedstrijden is dat de leden el kaar ontmoeten om daardoor een hech ter clubverband in de hand te werken. De spelers worden willekeurig door de technische commissie opgesteld. Daarbij zal op tijd worden gespeeld. 9 Tijdens kanowedstrijden op de Amstel hebben Mieke Jaappies en Arend Bloem zondag beiden drie overwinnin gen behaald. Bloem toonde zich de sterkste op de k-1 500, k-2 500 en k-1 10.000 meter. Mieke Jaappies was bij de dames k-1 500 en 200 m de snel ste. Met Emmy Lagrand greep Mieke Jaappies de zege in de k-2 500 meter. In de eerste de beste Chefana-slag- beurt legdèn de Naardenaren de basis van hun overwinning. Ze profiteerden zeer goed van een geheel uit vorm zijn de Jurjen Bosga. Door driemaal 4- wijd en twee honkslagen liepen zij snel uit tot 04, mede door rommelig veld werk van het VHC-binnenveld. Coach Vonk zag zich genoodzaakt Bosga op de werpplaat te vervangen door John v. d. Klift die verder onheil kon voorkomen. De Soeks werden door deze verrassende achterstand schijnbaar overdonderd en hadden voor de „opgooier" van Chefa na niet direct een antwoord klaar. Welis waar knalden er direct behoorlijke klappen het veld in, maar door pech en onjuist honklopen werden de kansen om zeep geholpen. Hierdoor maakte zich een zekere matheid van de ploeg meester die pas heel laat (en te laat in de wedstrijd) zou verdwijnen. John van der Klift kon de Chefana-slagploeg behoorlijk in be dwang houden doch niet zo imponerend als hij vorige week tegen UW had ge daan. In de vierde innings begon de .kop" van de Naardense slaglijst ook hem te raken en voor de derde „nul" viel hadden de gasten opnieuw ge scoord (05). Hierdoor en wegens- een tactische blunder, waarna enige onenigheid on- stond. achtte coach Vonk het noodzake lijk „Long John" van de plaat te halen en de verdediging over te dragen aan Harry Beckers. Deze begon in de vijfde innings niet sterk waardoor twee „staarthitters" door de „kopman" van Chefana konden worden binnengesla- gen (07). Daarna hield hij de Naarde naren tegen, goed gesteund door ziiri veld. Pas in de vijfde innings konden de Soeks voor de eerste maal tegenscoren (17). Er moet echter gezegd worden dat de Soeks totaal geen geluk hebben gehad. Ze roerden zich behoorlijk aan slag. maar steeds vielen de verre klap pen op plaatsen waar de buitenvelders stonden. Daarbij sloegen zij meer honk slagen dan Chefana (11 tegen 8) doch ongelukkig genoeg v'elen de/e te ge spreid in de wedstrijd. Door eenmaal 4-wijd en fouten in het Socks-veld kon Chefana in de zes de innings nog een punt aan het totaal toevoegen (18). In de gelijkmakende slagbeurt deden de Veenendalers het zelfde (28). De zevende innings verliep voor beide partijen puntloos door goed veldwerk van vooral de binnenvelders. In de acht ste innings kreeg Harry Beckers van de beste slagman van de Naardense ploeg een homerun te incasseren (2—9) het geen zoals later zou blijken de ..afma ker" zou zijn. De blauwkousen werden in hun laat ste slagbeurt plotseling weer agressief en aangemoedigd door een enthousiaste aanhang kwamen zij sterk terug. Ineens „klikte" alles weer als vanouds en vie len de honkslagen waar zij behoren te vallen, namelijk tussen de velders. Het talrijke publiek zag met een groeiende spanning de Soeks punt voor punt inlopen op Chefana. Bij de stand 89 achtte coach Koenders het mo ment gekomen om zijn eerste werper Klaver te vervangen. De ,oude rot" v. d. Bunt nam zijn taak over en hier mee keerde ook het getij voor de Soeks. Herman Takken zag een „dreun" in een handschoen van een verre velder ver dwijnen en v. d. Bunt kon d.m.v. drie slag en een grondbal zelf een eind aan de spanning maken. De blauwkousen hadden het net niet gehaald. De Soeks zullen nu hard aan moeten pakken wil len zij nog aan de kop var^ de ranglijst terechtkomen. Werpersresultaten Klaver 6 x 3-slag, 3 x 4-wijd, 11 hsl. tegen; v. d. Bunt 1 x 3-slag. Bosga 0 x 3-slag, 3 x 4-wijd, 2 hsl. tegen; v. d. Klift 8 x 3-slag, 5 x 4-wijd, 2 hsl. tegen; Beckers 6 x 3-slag, 2 x 4-wijd, 4 hsl. te gen. De reserves van de Soeks deden het tegen Zuidvogels II beter. Na een zeer snelle 110 voorsprong kwamen zij nog in moeilijkheden, omdat werper Roel Garde in deze, voor hem eerste, com petitiewedstrijd nog niet voldoende conditie had, maar de ploeg ging goed door en wpn uiteindelijk toch met 16- 11. ,,Ach meneertje, meneertje, E l-Het verenigingsleven zegt u? r Praat me daar niet van, dat woord E ken ik allang niet meer. Het is E E treurig, het is ten hemelschreiend, E E het is onvoorstelbaar, hoe de clubs E ons hier in de rotzooi werken. Ze doen maar. Ze denken: bekij- j ken jullie het maar eens en hup schrijven weer af. Alles laten E E ze in de soep lopen. Ze kiezen al- E tijd de weg van de minste weer- E E stand en willen geen enkele moeite E E doen om ons een béétje van dienst E te zijn. Weet u waar ze in uitblinken? In schelden. Als er eens wat verkeerd E E gaat of als het wedstrjdprogram- E E ma voor hen wat ongunstig is sa- j mengesteld. Dan hoor je wat, dan E l reageert men onmiddellijk. Nee, E E voor mij hoeft het niet meer. Verenigingsleven poeh.' Ik snap E E niet waarom ze niet opduvelen als E j ze er toch niets voor over heb- l ben Jeremiades van een impulsieve clubbestuurder? E Welnee, een overduidelijk mono- E E loogje van een officiële KNVB- E i functionaris uit Den Haag die we j vorige week aan de lijn hadden. E Het was de stem van een verbit- E E terd man E 5 Trillend moet good old Gerard E Hoedeman zaterdagmiddag in het E E duel Zuidvogels-GVVV de bal op l de penaltystip hebben gelegd. Van E E hem hing het op dat moment (la- E S ter bleek een draw voldoende) af E of GVVV het eersteklassersschap E zou kunnen behalen. Hoedeman E ham geen risico en vuurde zo hard j E mogelijk op het elf meter van hem E verwijderde doel en hij vuurde E E raak. E E Het was de belangrijkste goal uit zijn loopbaan bij GVVV. Voor re- E serve-doelman Vlaanderen was het E wellicht het hardste schot dat hij ooit van zo'n afstand te verwerken E E heeft gekregen, daar hij van het ri- E E tueel (want dat was het) veel heeft E gemist. Hij zag de bal pas toen GVVV al E E juichend naar het middenveld z E trok Was de vorige week DOS-trai- E E ner Zalai al in Veenendaal op ta- E E lentenjacht, ook Wageningen gaat proberen nog onbekend talent te E E ontdekken. Blijkens een adverten- E tie in dit blad van zaterdag wordt woensdag 14 mei op de Wage- E E ningse Berg een voetbaltest gehou- E den voor spelers en jeugd uit de E E omgeving die een poging willen E wagen om in het betaalde voetbal E i hun kunnen te mogen tonen. i Dus wie meent dezelfde capaci- S teiten tè bezitten als bij voor- E E beeld ex-zaterdagvoetballer Post- E E humus, moet dat woensdagavond E S oefenmeester Maartenbink maar eens uitgebreid demonstreren RENSWOUDE Renswoude heeft zich fraai van de ongelukkige neder laag tegen Cobu-Boys hersteld en het technische, op de rangiest hoger ge klasseerde VVJ uit Utrecht met lege handen naar huis gestuurd (21). Het op één plaats gewijzigde team (A. de Jager was weer van de partij) loonde zich mentaal bijzonder sterk, en dat vormde, samen met de geweldige vecht lust van de roodwitten, de basis voor deze overwinning. De eerste 10 minuten werd de VVJ- veste onder zware druk gezet. VVJ trok vaak aan de noodrem, onder meer via Lancee die B. J. Vink nog net buiten de lijnen kon stoppen. Na ruim een kwar tier plaatste C. Hensen de bal uit een vrije trap goed over de verdediging van VVJ heen, maar de toestormende Th. v. Leeuwen kwam enkele centimeters te kort om de bal in het doel te tikken. Renswoude was het meest aan de bal en de VVJ-voorhoede kwam niet verder dan enkele povere pogingen, die in de kiem werden gesmoord door de goed in grijpende Renswoude-verdediging. Na een half uur glipte A. Veldhuizen langs enkele tegenstanders doch voordat hij zijn actie kon afronden verwerkte A. Heemskerk de bal tot corner. Een doel punt kon echter niet uitbleven. Bij een snelle aanval passte A. v. d. Haar op Th. v. Leeuwen en de in het gat sprin tende A. Veldhuizen rondde de snelle at taque af door onder de vallende keeper Meerveld door in te schieten (10). Nog voor rust bouwde Renswoude de voor sprong uit tot 20 door een hard schot van B. J. Vink. Na de hervatting kwam Renswoude al meteen goed weg toen R. Wilschut net langs de paal schoot. VVJ ging nu door en de gasten kwamen op 21 door een doelpunt van D. Heems kerk. Eerst keurde de scheidsrechter dit glaszuivere doelpunt af maar een fel protesterend VVJ kreeg toch gelijk. Na dit geval trad de arbiter weinig over tuigend op, daar hij na ruim een kwar tier Renswoude een geheide strafschop onthield toen de doorgebroken A. Veld huizen binnen de lijnen onderuit werd gehaald. Ook VVJ kwam niet aan zijn trekken toen er bij Renswoude binnen de beruchte lijnen hands werd gemaakt. Nadat enkele schoten van B. J. Vink geen resultaat hadden opgeleverd kon de wederom doorgebroken A. Veldhui zen niet anders worden gestopt dan hem aan zijn shirt te pakken, maar op nieuw kende de arbiter geen strafschop toe. Renswoude 2 deed het uistekend door met 50 te winnen van DVS'33 uit Er- melo, terwijl de vierde editie in Vee nendaal DOVO 7 versloeg (1-^—2). De wedstrijd Renswoude 3 - VRC 4 word woensdagavond om 7 uur gespeeld. Reus Gerard v.d. Kolk ontdoet zich van zijn tegenstanders en vuurt een hard schot af, dat echter geen doelpunt zal opleveren.

De Vallei | 1970 | | pagina 11