crco lor de film met de natuurlijke kleuren ...voor elke camera wolfheze tïgP- medewerker salarisadministratie assistent programmeur Koffie zetten is een plezierige bezigheid waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maar.dan moet het ook lekkereverse koffie zijnmet zorg gezet! administratieve assistentes .«lekkere koffie! (D-E)< AG FA-Q EVAERT Maal zelf, direct voor het zetten dan heeft ti het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electri- sche DE. wandkoffiemolen is ge schikt vooptwee maalgroften: snel- filtermaling en N Snelfilter koffie Voor deze zetwijze gebroikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filteizakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds in het midden, opgieten. Filter koffie Uit de nieuwe DE. filterpot kunt u 8 heerlijke, geurige koppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt n de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijk matig opschenken. Dit unieke, volautomatische D.E.- koffiezetapparaat stelt n in de ge legenheid op twee manierenkoffie te zetten: zowel volgens de normale filtermethode als volgens de veel gebruikte snelfiltermethode. Dit apparaat krijgt u voor4000waarde- punten plus f 35.-Vraag de folder aan Douwe Egberts, afd. Geschen ken, postbus 2076 Utrecht JFIJNE DESSERT 250g 2.45 ROOD MERK 250g 2.25 PAARS MERK 250 g 1.91 In Tunesië stapte ze in een avontuurlijk autootje en reed dagenlang mee in een opwindende karavaan. Ze zag en fotografeerde daarbij erg veel Sahara en ontdekte dat het échte Saharageel toch een tikje anders is dan dat van haar jumpertje thuis. En terug op haar fijne kamer in Nederland, verbaast ze zich opnieuw als ze haar kleur- afdrukken bekijkt. Want dankzij Agfacolor ziet ze 't weer helemaal voor zich. Ja, zó was 't en niet anders. Na jaren zal ze haar Tunesië-avontuur nog beleven. En precies weten hoe Saharageel Saharageel is. ree-ss-o^ „Landbouwhogeschool Wageningen" Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 .Landbouwhogeschool Wageningen" zei u lekkere koffie! (door de grote vraag altijd vers) Hildegonda is op safari »lf gaan kijken hoe Saharageel Saharageel is. Iso-Pak-camera's voor zorgen-vrij fotograferen Dankzij Agfacolor j weet zij tvoortaan.' Agfacolor films voelen zich 't meest thuis in camera's van Agfa-Gevaert. Iso-Pak-camera's zijn ideaal voor mensen die van het snelle, rake werk houden zonder knoppen-toestanden. Grote heldere zoeker. Model Ï90-Pak. Iso-Pak C met ingebouwd flitsmechanisme voor 4-in-l flitsblokjes. Iso-Pak Ci met bovendien elektrisch rood-signaal in zoeker. Agfa-Gevaert heeft ze natuurlijk: de bekende schiet-klare cassettes die pasklaar in uw Iso-Pak- camera gaan. In kleur en zwart wit Cassette erin klik, klaar, schieten. De afdeling Financiële Zaken vraagt op kor te termijn een Vereisten Salaris Mulo (Mavo), een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis van een gemechaniseerde salarisadministra tie, bereidheid tot werken in team-verband. Studerenden voor M.B.A. genieten de voor keur. afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring. A.O.W.-premie voor rijksrekening. In de eigenhandig geschreven sollicitatie moet tenminste het volgende tot uitdrukking wor den gebrachtgenoten opleiding en behaalde diploma's; burgerlijke staat; leeftijd en huidig salaris; ervaring. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Landbouw hogeschool, Salverdaplein 10 te Wageningen. Bij ons Is plaats voor jongs voor opleiding In de medische-, personeels- en financiële administratie. Vooropleiding enige jaren voortgezet onderwijs. Leeftijd ca. 17 jaar. Interne huisvesting is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties richten aan het Hoofd Personeelszaken. I1r^"| Psychiatrisch Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" De afdeling Financiële Zaken vraagt op korte termijn een Na een inwerkperiode, om kennis te verkre gen over de administratieve gang van za ken, zal de functionaris Intern worden opge leid tot assistent-programmeur (Cobol). Vereisten Middelbare opleiding, studerenden M.B.A. genieten de voorkeur. voor Bij gebleken geschiktheid kan verder pers pectief worden geboden. Eigenhandig geschreven sollicitaties, met vol ledige beschrijving van opleiding, behaalde diploma's en ervaring te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Landbouwhogeschool, Salverdaplein 10 te Wageningen.

De Vallei | 1970 | | pagina 16