Wit wordt weer wit, bont wordt weer bont. Btotogisdi-alctief Faktmet de Groene Korrels. Wit wordt weer wit, bont wordt weer bont. 55- 22.- 99.- Fakt is biologisch-aktief. Allicht. Maar Fakt trekt bovendien de grauwsluier weg. Omdat Fakt Groene Korrels bevat. Krachtig werkende Groene Korrels. Fakt werkt -in voorwas en hoofdwas- diep tussen de vezels het verborgen vuil los. Krachtig. Secuur. Totaal. En zo ziet wit er weer uit als wit, wordt bontgoed weer bont. Wèg is die grauwsluier. Haaldirekt dat rode pak Fakt. OMZET VERHOGEN - ADVERTEREN Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Von Horen maakt schoenen met perfekte pasvorm. Ze zitten meteen al net zo lekker als uw oude. Van Haren maakt kwaliteit. Op schoenen van Van Haren loopt u langer en staat u stevig en vooral, bij Van Haren „past" de mode bij uw portemonnee. 2,3o 2175 Opmerkelijke mannenmode Opmerkelijke prijzen DONDERDAG 14 MEI 1970 grauwsluier! Was met grauwsluier. Gewassen met Pakt. Wèg is de grauwsluier. Fakt werkt in voorwas èn hoofdwas. - mi yr/ce 69-10 a Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Van Haren modieus en keus in kwaliteit moderne herenbootie in taupe-kleurig suede Wge nu buck moTiere met gevlochten voorblad Lichtgewichten bruin of zwart leren herenbrooksmollere uit onze keurkollektie leren zool lokleren herenloaferln bruin of zwart 31-35 23.75 in herenmaten 29.75 voorjaarsloafer In zwort of beige leer ook In bruin antiekleer Lichtgewicht kolbert inTrevira scheerwol. Dubbel doorgestikt. Met opgestikte zakken. In luchtige Lichtgewicht broek in polyester. Lichtgewicht kostuum in kamgaren Permanent press. In vele bijpassende Terlenka scheerwol. Even getailleerd, kleuren. Compleet met riem. Kies uit nieuwe diepe uni kleuren. tinten. 33 filialen in Nederland: Amersfoort - Amsterdam (8 fil.) - Apeldoorn - Arnhem - Beverwijk - Breda - Dordrecht - Eindhoven - Groningen - Den Haag - Haarlem -Hilversum - Leiden - Nijmegen - Roosendaal - Rotterdam (3fil.) - Rijswijk - Tilburg Utrecht (2 fil.) - Vlaardingen (2 fil.) - Zaandam - Zeilt

De Vallei | 1970 | | pagina 10