Detwe en de Nillmij u in handen geven. die de EeisteNederlandsche De laatste tijd duiken allerlei nieuwe verzekeringsvormen op. Overal wordt u een snelle aanwas van uw spaargelden in het vooruitzicht gesteld. Is dat zo vreemd? Welnee. Het is logisch. Want geld is duur tegenwoordig. Het brengt een hoge rente op. Uw verzekerings-premie doet dat dus ook. Verzekerd zijn Is goed. Een verantwoordelijk mens kan er niet bulten. De Eerste Nederlandsche en de Nilfmfj vinden dat u Dat zit 'm in die hoge rente. Die zorgt ervoor, dat uw daar recht op hebt. Ze geven u daarvoor 3 zekerhedenverzekerd kapitaal alleen maar groter kan worden. 1U bent verzekerd tegen de risico's van overlijden NOOIT KLEINER. en invaliditeit. Zoals het hoort. Daarin de nodige garantie* voor geschapen. 2. U bent verzekerd van een gegarandeerd kapitaal aan het eind van de door u voorgenomen spaartermijn. Deze garanties zijn gebundeld fn een plan, 3. U bent ervan verzekerd (jawel, verzekerdl) dat uw dat heel toepasselijk GARANTIE Plan werd genoemd, kapitaal snel kan groeien. Kijkt u maar. Het Garantie Plan omringt u met garanties: géén beleggingsrisico's, wél kapitaalaanwas De bij elk spaarbedrag behorende spaarrente wordt u gedurende 6 jaar onvoorwaardelijk gegarandeerd. Nóg meer rente krijgt u met het Maxi Plan. f K Bfj dit plan wordt niet 4/5 deel, maar het gehele Staatsleningen - rendement minus 0,5% op de spaarpremies vergoed. Bovendien zijn ook langere termijnen dan 30 jaar mogelijk. Verder rs dit plan geheel gelijk aan het Garantie Plan. Het Maxi Plan is dos de grote broer van het Garantie Plan. Uw geld kan hier bij hoge rentes nog sneller groeien. Bij b.v. 8% rendement op Staatsleningen ca. 7,5%, dus 0,3%meer dan bij het Garantie Plan. Er is slechts één voorbehoudals de bedrijfsresultaten van de E.N. en de Nillmij ooit zouden tegenvallen, zal de zesjarige garantie beperkt worden. Daarom: iets minder garantie, maar vooral bij hoge rente meer groei! Uw verzekeringsadviseur weet het. Bei hem. Laat hem voorrekenen wat de hoge rentestand voor u betekent. Een rekensommetje waar u van op zult kijken. Er wondt SAKAKPE Tlall Simpel eigenlijk: u gaat uit van een vaste storting, minstens 25,- per maand, maar 10.000,- kan ook. U maakt van tevoren uit, hoe lang u dat wilt doen. U bent daarin volkomen vrij, mits u tenminste 6 en ten hoogste 30 jaar kiest. Uw vaste storting en de overeengekomen duur zijn bepalend voor het verzekerd kapitaal, waarop u in elk geval kunt rekenen. Aan het eind van uw spaartermijn of bij eerder overlijden. Over het spaarbedrag, dat in elke door u te betalen premie begrepen Is, wordt u een spaarrente vergoed. Die houdt rechtstreeks verband met de rentestand op het moment van premiebetaling. 4% krijgt u altijd. Bij een hogere rentestand krijgt u meer. Hoevéél meer? Wahneer bijvoorbeeld het rendement van staatsleningen 8is, dan ligt dit 4% boven de u reeds gegarandeerde rente. Van deze over-rente (4%) behoudt de maatschappij 1/5 deel en u ontvangt 4/5 deel ofwel 3,2%. Uw spaarrente wordt dus 4% 3,2% 7,2%. Net als bij een spaarcertificaat. Aan het eind van uw spaartermijn staan de aldus aangegroeide spaarbedragen belastingvrij tot uw beschikking. En zou u overlijden binnen de spaartermijn: uw erfgenamen ontvangen uw verzekerd kapitaal, dat door die hoge rente inmiddels aanzienlijk gegroeid zal zijn. En tenslotte: Zou u invalide worden dan betaalt de Maatschappij uw premies door. Uw Garantie Plan wordt dus normaal voltooid. Veiliger kan het niet! JVla axi Plan Eerste Nederlandsche

De Vallei | 1970 | | pagina 10