Wie heeft er nou zo gauw de naam van een verhuizer in zijn hoofd? Gewoon de lekkerste shag! AAMBEIEN bervoets mode-voordeel Unieke veiling import-goederen Bedrijf Kleef se Waa^ die dit Jaar examen doen. De vakopleiding Het salaris De toekomstmogelijkheden gouden gids De shag waarbij een man zich man voelt. Eerlijke tabak, puur en pittig. Shag die je werkelijk proeft, elke keer als je opsteekt. Een lange draad, dus prettig draaien. En meer dan veertig sigaretten uit één pakje. Dat is Samson halfzwaar. Gewoon de lekkerste shag een grote partij schrompelen weg 12 STALEN KAPSPANTEN H. HARDEMAN Met een rubriekadvertentie ALTIJD SUCCES In augustus van dit jaar starten we in ons bedrijf weer met de opleidingen in leerlingstelsel voor elektriciën en bank/plaatwerker. Deze opleidingen zijn bedoeld voor: Wanneer je na je examen wilt gaan werken en tegelijk studeren, dan ligt hier een prachtkans voor je. Beide cursussen duren 2 jaar en omvatten een praktisch en theoretisch gedeelte. Het theoretische gedeelte bestaat uit vakken zoals: materialenkennis, vaktekenen, werktuigkunde, enz. Het praktische gedeelte omvat - naast produktief werk - o. a. het maken van werkstukken. Verder krijgen alle deelnemers de gelegenheid om een halve dag per week een vormingscentrum voor de werkende jeugd te bezoeken. Reeds tijdens de opleiding ontvang je een aantrekkelijk salaris volgens de CAO van de Enka N.V. Daarnaast krijg je nog enkele aantrekkelijke extra uitkeringen. De opleidingen worden afgesloten met een examen. Als je hiervoor slaagt, ben je in het bezit gekomen van een landelijk erkend diploma VEV-elektriciën of Bemetel bank/plaatwerker. Met zo'n diploma kun je verder alle kanten uit. Wij bieden je daarna een interessante baan in een van onze werkplaatsen in Arnhem of Ede. Je diploma is dan verder een uitstekende basis voor verdere studie. Wanneer je belangstelling hebt voor deze opleiding kun je de onderstaande bon invullen en stuur die dan naai Enka N.V, Antwoordnummer 151, Arnhem. Er hoeft geen postzegel op de envelop. Daarna sturen wij je een uitvoerig overzicht van alle gegevens over onze vakopleidingen en een uitnodiging voor een psychologisch onderzoek. Je kunt ook persoonlijk langs komen op onze afdeling Personeelzaken. Ik heb belangstelling voor de vakopleiding bij Enka N.V. Naam: Adres: NAC19S Woonplaats: Leeftijd: vakrichting: Enka - Kleefse Waard Westervoortsedijk Arnhem Telefoon 085-430603 toestel 1242. Er gaat misschien veel in een per sonenauto. Maar soms is er toch een echte verhuiswagen nodig. En wat doe je dan? Natuurlijk, de Gele Gids pakken. En onder de V van verhuizers kijken. Handig, die rubrieken. Onmisbaar! Die gids hoort vlak naast uw telefoon. Daarom moet zo'n Gids van a tot z 9©l© CjidS compleet zijn. Vandaar dat wij er voortdurend naar streven om van de Gele Gids steeds meer te maken de Gouden Gids! Gele Gids - Gouden Gids hoort naast uw telefoon! Wibautstraat 82-84, Amsterdam-O. Telefoon 020-923545 Op donderdag 21 mei 1970 's avonds om 8 uur, in het gebouw „Heideroos" gelegen Harderwij- kerweg 28 te Eerbeek zal ten overstaan van ge rechtsdeurwaarder P. van Gorkum te Zutphen publiek worden verkocht nieuwe TV's, groot- en kleinbeeld; radio's op lichtnet en batterijen; wereldontvangers op licht- net en batterijen, stereo bandrecorders en platen spelers met losse boxen, gouden dames- en he renhorloges; colliers,^ Zaanse klokken; kleine stijlmeubelen als porselein-, hoek- en ladenkast- jes, spinnewielen etc. en wat verder ter tafel zal worden gebracht. Alle apparaten zullen tijdens de veiling zoveel als mógelijk worden gedemonstreerd. Pijn en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op. zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf f 3.90, Zetpillen f f TE KOOP (Engels type); vrije overspanning 13.60 m, geh. compleet. Werkelijk le klas mate riaal t.e.a.b. Franco geleverd. KOM ZIEN Dijkstraat 125 Veenendaal. Telefoon 08385-11695. Bellen tussen 12 en 1 uur of 's avonds na 8 uur. Bermuda strandshort in katoen. Moderne bloemdessins Rood, marine en bleu. *|195 Ook in klassieke nylon trunk met korte pijp. Diverse frisse ruiten 8.50 Heren skinfitshirt. 100% Polyamide.Vele modekleuren 190 Herenpyjama polyester/katoen. Steenrood, lichtgrijs. 4 £90 bleu en whisky. I D Heren ondergoed in fijn net. Maten 4 t/m 6. 2stuksv.a. 6 Deze aanbiedingen gelden t/m zaterdag a.s. Enka Arnhem LTS-ers

De Vallei | 1970 | | pagina 8