Over de grenzen BONN NUCHTER OVER HUIDIG GESPREK RUSSEN IN EGYPTE VECHTEN Stangl probeert thans de vertragingstactiek Cricket Verdere opmars in Cambodja Garaudv uit partij gezet Tijdelijk IN ROEMENIË MEER DAN 100 DODEN helpt tegen pijn Eerste demonstraties in Kassei evoluon Wat al die Zonnige Landen missen: de Beemster, Walcheren, Friese meren en 'kaas uit't vuistje'. Nasser In Frankrijk nu strenge straf voor lucht piraten S.S.-beul van Sobibor en Treblinka „doof" Algerije erkent Oost-Duitsland Een platenbon is altijd raak Wafa**€l BEGIN Oostenrijkse minister met SS-verleden afgetreden de jam voor mannen j Een platenbon is altijd raak SOBIBOR Meteen plaat vindt iedereen z'n draai DONDERDAG 21 MEI 1970 ADVERTENTIE f5,- 7,50 ÏO,-15,- 20,- 25,- HAMBURG President Nasser van Egypte heeft in een interview met het Duitse blad „Die Welt" voor het eerst volmondier toegegeven, dat de Egypti sche luchtmacht gebruik maakt van de diensten van Russische piloten. Nasser sloot de mogelijkheid zelfs niet uit dat deze piloten ook reeds bij luchtgevech ten met Israëlische piloten betrokken zijn geweest. „Wij hebben de beschikking over Russische piloten, zij leiden onze eigen piloten op en als zij vliegen, zijn ze nooit ongewapend... De mogelijkheid bestaat dus dat ze met een Israëlische straaljager „in aan raking komen". Gevraagd of hij wist dat Russische piloten al betrokken waren geweest bij gevechten met de Israeli's, zei de Egyp tische president: „dat is de bekende moeilijk te beantwoorden vraag. Ik weet het niet. De militairen misschien wel". Volgens Nasser zijn de piloten echter al zeer lange tijd in Egypte, in tegen stelling tot een groep nieuwe Russische adviseurs, die eerst de laatste drie maanden naar Cairo was gekomen. Of deze laatsten iets te maken hebben met de installatie van de Russische SAM- 3-raketten, wilde Nasser niet zeggen. ADVERTENTIE kennismaking Wajang blijft ook gewoon verkrijgbaar in het bekende gouden pakje. Altijd smeerbaar, ook zo uit de koelkast. PARIJS Frankrijk heeft strenge straffen gesteld op luchtpiraterij. Een desbetreffend wetsontwerp is gisteren door het parlement met algemene stem men aangekomen. Een luchtpiraat, die zich door middel van bedreiging tijdelijk meester maakt van een vliegtuig, zal in het vervolg ge straft worden met een opsluiting van vijf tot tien jaar in de gevangenis. Zijn bij deze actie gewonden geval len, dan wordt de gevangenisstraf ver hoogd van tien tot twintig jaar. Hebben hierbij mensen het leven verloren, dan riskeert de luchtpiraat levenslang. Tot nu toe stelde de wet voor derge lijke gevallen een gevangenisstraf in het vooruitzicht van zes maanden tot twee jaar en een boete tussen vijfhon derd en achttienhonderd francs. KASSEL De Westduitse Bondsregering is „zeer nuchter" bij de beoordeling van de vooruitzichten van de ontmoeting die vanmorgen om tien uur in het slothotel van Kassei begon en ziet het topgesprek tussen Bondskanselier Willy Brandt en premier Willi Stoph met „gezond scepticisme" tegemoet. Dit verklaarde regeringswoordvoerder Conrad Ahlers aan de vooravond van het tweede Interduitse topgesprek, ten overstaan van journalisten in Kassei. Brandt zelf had enige uren tevoren in een interview met het Duitse persbureau DPA in Bonn gezegd, dat de Bondsregering haar positieve houding ten aanzien van een „opwaardering" van Oost-Duitsland op internationaal gebied zou laten afhangen van een vooruitgang in de Interduitse dialoog. Brandt wees erop, dat het feit dat er een tweede gesprek wordt gehouden op zichzelf al belangrijk is. Er zou echter uit moeten blijken, of de DDR in haar „huidige polemiekhouding" blijft vol harden, of dat ze een wezenlijke bij drage wil leveren. „Ik heb een paar voorstellen te doen", zei Brandt. Regeringswoordvoerder Ahlers voegde daar in Kassei nog aan toe, dat bij de ministersbespreking die woensdagmor gen in Bonn heeft plaatsgehad, volledi ge overeenstemming is bereikt over het onderhandelingsstandpunt evenals over de 20 punten die volgens Bonn elemen ten kunnen vormen van een verdrag tussen de beide Duitse staten. Op de vraag of bij de 20 punten ook de volkenrechtelijke erkenning van Oost-Duitsland is opgenomen, ant woordde Ahlers met een duidelijk „neen". Volgens de regeringswoordvoerder zal het gesprek worden geopend met een verklaring door Bondskanselier Brandt, waarop premier Stoph dan onmiddellijk zal antwoorden. Inmiddels is woensdagavond reeds de eerste van de vijf aangekondigde pro testdemonstraties in Kassei begonnen. De uiterst rechtse neo fascistische NPD protesteerde op een massabijeenkomst tegen de „uitverkoop van Duitse belan gen". Voorzitter Adolf Von Thadden die steeds weer door spreekkoren werd on derbroken wierp de regering in Bonn het verwijt voor de voeten, dat ze zon der enige voorwaarde bereid is de in 1945 geschapen toestand te erkennen. Met de vrijwillige erkenning van de Duitse deling (in 1945), was er volgens hem heel wat meer aan de hand dan voorheen in Versailles had plaatsgehad. Tijdens Von Thaddens toespraak, veranderde het station in een arena van aanhangers en tegenstanders van de NPD die als het ware met elkaar op de vuist gingen met spreekkoren als „na zi's eruit" en „het rode front eruit". Voor de coulissen van de historische oranjerie hing een woud van plakkaten en biljetten met teksten als „stop met het schieten bij de muur" en „geen honderdmiljard mark voor de DDR". Von Thadden onderstreepte in zijn rede dat de beslissing voor de Duitse politiek ten aanzien van de Oosteurope- se landen niet in Bonn maar in Moskou was opgenomen. Op de dagorder van het Kremlin staat volgens hem niet de Oder-Neisse-grens en ook niet de El be-Werragrens, maar enkel en alleen West-Berlijn. In de straten van Kassei formeerde zich woensdagavond laat een grote stoet van voornamelijk leden van „de jonge unie", die een stille protestmars door de stad willen maken. Daarvoor hadden enkele felle luidspreker-duels plaats tussen deze leden en vertegenwoordi gers van de jeugd-organisatie van de CDU en de linkse „Duitse vredes-unie". Incidenten hebben zich niet voorge daan. WENEN De Oostenrijkse minister van Landbouw, dr. Hans Ollinger, wiens vroegere lidmaatschap van de SS, scherpe kritiek van de parlementaire oppositie heeft uitgelokt, is „om ge zondheidsredenen" afgetreden. öllinger was door de Bondskanselier van de socialistische minderheidsrege ring, dr. Bruno Kreisky, benoemd, zon der dat Kreisky van het SS-verleden van öllinger op de hoogte was. Kreisky heeft zich evenwel, nadat bekend ge worden was, dat öllinger tot 1940 „SS- untersturmführer" is geweest, bescher mend voor de aangevallen minister op gesteld. Enige tijd geleden werd öllinger in een ziekenhuis opgenomen wegens een hartaandoening. Thans hebben zijn art sen, naar woensdagavond in Wenen verluidde, hem dringend afgeraden, het ministerambt te blijven uitoefenen. ADVERTENTIE \Amena-tip Ga eens met uw gezin naar het Evoluon in Eindhoven; een permanente expositie gewijd aan de mens, natuur en techniek. U kunt er kennis maken met de wonderen der wetenschap en een blik werpen in de toekomst. Het is een onvergetelijke ervaring voor jong en oud. Het Evoluon staat in Eindhoven, direkt aan de rondweg en is het hele jaar geopend (behalve op le Kerstdag en Nieuwjaarsdag). Dagelijks van 10-18 uur. Op zon-en feestdagen van 12-18 uur. Er is een modern zelfbedieningsrestaurant. „aktie expo", gesticht door Philips. WILLI STOPH weinig kans ADVERTENTIE f SEVILLA WE MARMELADE l*AAPDEMAKER»CO~ 1 MAJWSSEN HOuA-r, zonder kleurstof en conserveermiddel ADVERTENTIE Wie in eigen land blyft met vakantie hoeft helem&él niet jaloers te zijn. Nederland zit boordevol schoonheid—en de meesten van ons kennen er maar een partje van. Je kunt hier tien vakanties lang ontdek kingen doen als je wilt: goed koop, zonder eindeloos gereis en in je moers taal.'t Is wel raar dat 'kaas uit 't vuistje' niet als bezienswaardigheid in alle reisgidsen staat. Want er is geen ander land waar je je kunt veroorloven zo royaal te zijn met die Gouden Glorie. Gewoon happekee, hét mes erin en zo'n ferm brok onder de zon. Geweldig! (Van een speciale verslaggever.) DUSSELDORP Op de derde dag van het Treblinka-proces in Dusseldorp heeft verdachte Fransz Stangl (62) het moeilijk. Stangl ogenschijnlijk weer he lemaal fit, na de hartklachten die af gelopen vrijdag tot een voortijdige schorsing van hel proces leidden, haalt zich deze procesdag vrijwel onafgebro ken het ongenoegen van de openbare aanklager, nevenaanklaver, publiek en zelfs van Meven op de hals, door by voortduring te verklaren dat hy eigen lek niets temaken heeft gehad met de hem ten laste gelegde oorlogsmisdaden. „Ik was geen belangrijk man. Met het doden van mensen had ik niets te ma ken. Ik had meer administratieve func ties", probeert Stangl, het deel van de aan hem toegeschreven misdaden in de Oostenrijkse moordenaarsschool Hart- heim en het Poolse vernietigingskamp Sobibor weg te wuiven. Met name Oberstaatsanwalt Alfred Spiez en nevenaanklager Heinz Peters, proberen woensdag het scherp gefor muleerde en vaak emotioneel uitgespro ken vragen Stangl dikwijls onbeholpen aandoende verdediging te doorbreken. Dat lukte de beide heren vaak, ondanks hardnekkige pogingen van de Oosten rijkse oorlogsmisdadiger om het lijkt wel een voetbalwedstrijd vertragings tactieken toe te passen. Te vaak blijkt Stangl een vraag niet verstaan te heb ben of die vraag niet te hebben begre- TAKEO Vier bataljons van het Zuidvietnamese leger, hebben zich woensdag nabij Takeo gevoegd bij de Cambodjaanse strijdkrachten na een groot offensief tegen de Viet-Cong, die meer dan 400 man aan doden heeft verloren. Het samengaar van troepen van beide landen betekent volgens mili taire deskundigen, een belangrijke fase in de zuivering van het zuid-oosten van Cambodja, dat tot dusver stevig in han den van de Viet-Cong is geweest. Voor de eerste maal sinds een maand is de nationale weg nr. 2, die de verbinding ADVERTENTIE Een platenbon is altijd raak 15,- 7,50 ÏO.- 15,- 20,- «6.- PARIJS Het centrale comité van de Franse communistische partij, heeft de 56-jarige filosoof Roger Garaudy uit de partij gestoten. In het begin van dit jaar was Garaudy al zijn zetel in het centrale partijco mité kwijt geraakt. Garaudy is al enige tijd slaags met de partijleiding. Behalve door zijn kri tiek op bepaalde communistische denkbeelden, zoals die betreffende de klassenstrijd, is de crisis vooral ontstaan door zijn onverbloemde ver oordeling van de Russische militaire inval in Tsjecho-Slowakije. Na aanvankelijk kritiek te hebben gele verd op het Russische optreden, heeft de Franse partijleiding zich geleide lijk aan de zijde van het Kremlin ge schaard. Het conflict bereikte een hoogtepunt door de beschuldiging van Garaudy, dat de Franse partijleiding actief heeft meegeholpen bij de uitschake ling van de liberale leider Alexander Dubcek, die na het verlies van al zijn partij- en regeringsfuncties, ambas sadeur is in Turkije. Volgens Garaudy, heeft de Franse par tij en in het bijzonder de waarne- - mende secretaris-generaal Georges Marchais, de nieuwe leiders in Praag het verslag in handen gespeeld van een gesprek, dat Dubcek kort voor de Russische invasie had met de Franse partijleider Waldeck Rochet. Het politieke bureau van de Franse C.P. heeft de beschuldiging met kracht afgewezen, maar zijn verkla ring heeft velen niet overtuigd. vormt tussen de hoofdstad en Takeo, weer veilig. Drie Cambodjaanse bataljons zetten hun weg voort naar het door de Viet- Cong belegerde Angtasom. Zij bevinden zich nog op een afstand van 25 km van deze plaats. Hun opmars wordt belem merd door ondermijnde wegen, verniel de bruggen en zelfmoordcommando's van de Viet-Cong. In de Thaise hoofdstad Bangkok is van welingelichte personen vernomen, dat Thailand Cambodja zal voorzien van militaire adviseurs, instructeurs, voertuigen en mogelijk lichte wapenen. Troepen zullen echter niet worden ge zonden, tenzij Thailand zich door de toestand in het buurland bedreigd gaat voelen. De Cambodjaanse minister van Bui tenlandse Zaken van Sambaur zou dit vernomen hebben toen hij dinsdag in Bangkok aankwam, na in Djakarta een conferentie van 12 Aziatische en Ocea nische landen over Cambodja te hebben bijgewoond. In Saigon zijn de edities van de dag bladen Tin Sang Morning News en Dan Chu Moi (nieuwe democratie) in beslag genomen, omdat zij volgens de overheid artikelen bevatten, die schadelijk waren voor de nationale veiligheid. Dit lot is Tin Sang Morning News al 20 maal eer der beschoren geweest. Aanhangers v»n president Nixon in het Congres proberen door lange rede voeringen de actie van de oppositie te gen het Amerikaanse optreden in In do-China te ondermijnen. Zij hopen de „zwijgende meerderheid", die volgens Nixon en vice-president Agnew het re geringsbeleid steunt, in het geweer te brengen tegen een voorstel om na 1 juli a.s. geen geld meer beschikbaar te stellen voor Amerikaanse troepen in Cambodja. Waarnemers achten het waarschijnlijk dat de Senaat dit amen dement zal aanvaarden, mits er op kor te termijn over wordt gestemd. Intussen werken republikeinse en de mocratische leiders achter de schermen aan een voor alle partijen aanvaardbaar compromis. Volgens het voorgesteld amendement, zouden er ook geen gel den meer beschikbaar zijn voor militai re adviseurs, instructeurs, huurlingen of luchtmachtsteun voor de Cambod jaanse regering. De Sovjet-Unie heeft een verzoek van Engeland verworpen een interna tionale conferentie bijeen te roepen die de crisis in Indo-China moet bespreken. Britse autoriteiten in London maakten bekend, dat minister van Buitenlandse Zaken Michael Stewart het verdoek op 1 mei heeft gedaan en dat woensdag avond het negatieve antwoord van Moskou is gekomen. Zoals bekend zijn Engeuand en Rus land beide voorzitter van de Geneefse conferentie van 1954 over Indo-China en de conferentie van 1962 die deyneu traliteit van Laos reeelde. pen. President Meven grijpt in dergelij ke gevallen in: „och kom meneer Stangl, u bent een intelligent mens. U begrijpt toch wel wat er gevraagd wordt?" Stangl knikt dan, schuwtjes in zijn beklaagdenbank zittend, snel en begint aarzelend de vragen te beant woorden. Aan het eind van de derde procesdag bestond alom de indruk, dat Stangl deze lang niet zonder kleerscheuren is door gekomen. Morgen krijgt hij het opnieuw zeer moeilijk, als het Schwurgericht in Dusseldorp, Stangls aandeel in de mas samoorden te Treblinka het Poolse ADVERTENTIE f5,- 7,50 10,-15,-20,-25,- ALGIERS Algerije heeft besloten Oost-Duitsland officieel te erkennen. Daarmee is Algerije de 23ste staat die tot erkenning van de DDR overgaat, Minister van Buitenlandse Zaken Bouteflika maakte dit gisteren bekend tijdens een officieel bezoek van zijn Oostduitse collega Winzer aan Algerije. ADVERTENTIE SiSi Cassis vernietigingskamp waarvan hij een jaar lang de commandant was gaat be handelen. Na zyn SS-carrière als commandant van de moordenaarsschool in het Oos tenrijkse Hartheim te zijn begonnen, ging Stangl naar het dodenkamp Sobi bor in Polen. „Ik moest wel. Ik kon ook in Oosten rijk blijven, maar daar moest men mij niet meer. Als ik dat toch had gedaan, was ik in Dachau beland", verklaart Stangl woensdag. Begin 1942 wordt Stangl met 20 me dewerkers van de afdeling t-IV uit Berlijn, (de nazi-organisatie die aan vankelijk belast was met de euthana- sie-moorden en later met de massale uitroeing van de iJoden) naar het Pool se Lublin „abkommandiert". Na de behandeling van Etangl's Hart heim- en Sobidorperiode, belandt het Schuwgericht bij de hoofdmoot in de aanklacht: Stangl's misdrijven als com mandant van het Poolse vernietigings kamp Treblinka, waar de Oostenrijkse SS-officier bijna een jaar lang met ij zeren hand regeerde. In die tijd verlo ren in Treblinka's gaskamers meer dan 40.000 Joden het leven. Als een onderwijzer staat Stangl bij de plattegrond van het kamp en geeft in de rechtszaal tekst en uitleg. Hij lijkt dan veel meer ontspannen, dan bij de ondervraging die hij eerder woensdag over zijn doen en laten in Hartheim en Sobibor moest ondergaan. Pinnig zegt hij: Over het algemeen is deze plattegrond goed gemaakt, maar ruimteliik mankeert er veel aan". Weer beschrijft Stangl de gruwelijke weg die de honderdduizenden in Treblinka, na de aankomst van de treinen naar de gaskamers moesten gaan. Degenen die naar het „hospitaal" worden gestuurd keren, evenals de mannen, de vrouwen en de kinderen op weg naar de doucheruimten, niet le vend terug. Zij moeten op de rand van de kuil neerknielen en worden door de rodekruisman met een nekschot gedood. Het dodenkamp Treblinka wordt in de dagen van Stangl, aldus diens eigen verklaring voor het schwurgericht, on der controle gehouden door slechts 35 SS-ers en 90 Oekraieners. Deze krijgen gedwongen hulp van enkele honderden „arbeids joden". BELGRADO Bij de overstromin gen in het noorden van Roemenië zijn vermoedelijk meer dan honderd mensen omgekomen. Op sommige plaatsen staat negen meter water. Gemeld wordt dat het kantoorpersoneel in het gehele land een maand salaris moet afstaan tot herstel van de schade. Handarbeiders moeten tot het eind van het jaar elke maand een dag loon bijdragen. Meer dan 120.000 mensen zijn door de overstromingen in Roemenië dakloos geworden. Ruim 320 dorpen staan onder water en ongeveer 40.000 huizen zijn vernield. Dit is woensdagavond meege deeld door het internationale Rode Kruis in Genève. Het Rode Kruis heeft op de aangesloten landen een beroep gedaan de slachtoffers van de waters nood hulp te verlenen. De Zwitserse re gering heeft voor dit doel inmiddels een bedrag van ongeveer 400.000 gulden beschikbaar gesteld. Nu de rivieren langzaam hun oude beddingen hervinden, komen grote ge bieden verwoest land droog te liggen, overdekt met rottend zaaisel en slib. Voor de steden Galati en Braila is het overstromingsgevaar nog niet geweken, en moeten volgens Agerpress, alle in woners hun nachtrust offeren voor het aanleggen van dijken. De overstromingen werden veroor zaakt door zware regenval, die gepaard ging met een onverwacht snelle dooi van de sneeuw in de bergen. Aan de re genval is nog geen eind gekomen. De val in de afgelopen drie dagen bedroeg gemiddeld in de rampgebieden 48 tot 84 liter per vierkante meter. In het noordoosten van Hongarije, waar de overheid 45 dorpen heeft doen evacueren, zijn tot nu toe drie dodelijke slachtoffers van de grootste Hongaarse overstromingen sedert mensenheugenis gevallen. Het gevaar ren tyfeuze koorts en vergiftiging van het water is aanwezig, doordat er veel dode dieren ronddrij ven. De drie slachtoffers werden in een ingestort huis aangetroffen. ÏAc Engelse regering heeft woensdag- avond een laatste poging onder nomen om de tournee van de Zuid- afrikaanse cricketers in Engeland te voorkomen. De toernee, die zal samenvallen met de Engelse verkiezingscampagne, dreigt te zullen leiden tot ernstige ongere geldheden en ordeverstoringen. In Engeland is, zoals men wel eens spottend opmerkt, cricket geen spel. maar een „nationale instelling", iets wat zeer ernstig genomen moet wor den. Men bedrijft cricket dan ook zeer ernstig, met de „stiff upper lip", een gezicht dat niet uit de plooi komt. En nu dreigt deze „heilige koe" cricket een speelbal en de Britse verkiezings strijd' te worden. Minister van Binnenlandse Zaken Ja mes Callaghan heeft de 28 leden tel lende Engelse cricket raad vandaag bij zich ontboden, ter bespreking van de consequenties van het besluit van de raad het crickettournooi doorgang te laten vinden en om alsnog weige ring te verkrijgen. De regering heeft als uiterste machts middel nog slechts de mogelijkheid d*e Zuidafrikanen een inreisvisum te weigeren, maar het Is niet waar schijnlijk dat zij hiertoe zal overgaan. Dat zou te ver gaan. De regering vreest dat it bij de sportliefhebbers niet goed zal vallen en sport is niet te verwaarlozen als factor bij de stem bus. Callaghan zal de raad wel met de meeste nadruk op het hart binden, dat het doorgaan van de toernee voor de politie een vrijwel ondraaglijke belasting zal betekenen. Oeter Hain, de leider van de anti-ra- cistische radicale „stop de 70 tournee" en andere groepen hebben aangekondigd, dat zij militante pro testbetogingen zullen houden tegen de Zuidafrikanen in alle plaatsen waar zij willen spelen. Dit leidt natuurlijk tot reacties van politie en voorstan ders van orde. Minister Callaghan woonde gisteren de HAROLD WILSON uitgebowld jaarvergadering van de nationale po litiebond bij in Llandudno (Wales) waarbij de voorzitter van de bond, Reg Gale, voorspelde dat een „lange, hete zomer" op komst was voor de politie en dat de belangrijkste sport niet cricket zou zyn, maar knuppelen. Als d'e tournee van de Zuidafrikaan- se cricketers doorgaat zullen de komende Gemebestspelen vrijwel ze ker door alle Afrikaanse, Aziatische en Caraïbische Gemenebestlanden worden geboycot. De gemenebestspe- len zouden in juli in Edinburgh wor den gehouden. En dat zet weer kwaad bloed in Schotland en bij andere sportliefhebbers. De crickettournee zou zo de verkie zingscampagne van d'e Labourpartij ongunstig kunnen beïnvloeden. De ongeregeldheden zullen de conserva tieven die van „recht en orde" een belangrijk verkiezingspunt hebben gemaakt in de kaart kunnen spe len. De Zuidafrikaanse regering heeft in middels zelf nog een omstreden punt regelrecht in de Britse verkiezings strijd geworpen, door formeel te stel len dat de labour-regering het dfcfen- sieverdrag van 1955 met Zuid-Afrika schendt. De conservatieven zijn vau mening dat Engeland dit verdrag on verminderd dient na te komen en Zuid-Afrika onder andere weer wa penen dient te leveren. Weer een punt dat Labour hoofdbrekens kost. l~|e nieuwste cijfers van het Daily Telegraph opinie-onderzoek naar de kansen van Labour en con servatieven die in de bladen van heden zijn gepubliceerd tonen aan dat Labour nog leidt, zij het dat de groei in de voorsprong van Labour tot staan schijnt te zijn gekomen. Gallup zegt dat de voorsprong van La bour nog 7 procent bedraagt 0,5 procent minder d'an een week gele den. Als deze 'voorsprong blijft gehand haafd tot op de verkiezingsdag, wint Labour met een voorsprong van 100 zetels in het parlement dat 630 zetels telt. Waarschijnlijk zal Labours voorsprong echter nog wel iets afnemen. ADVERTENTIE BOCHUM De eerste Chinese kunstmaan zendt niet meer uit. Het Westduitse instituut voor ruimteonder zoek in Bochum heeft in de nacht van 15 op 16 mei voor het laatst signaler, van de kunstmaan opgevangen. Dr. Heinz Kaminski, de directeur var. het instituut, vermoedt dat de elektri sche krachtbron van de kunstmaan ia uitgeput of dat de zender kapot is ge gaan. ADVERTENTIb verpakking: 14 en 40 tabletten

De Vallei | 1970 | | pagina 13