■n 15.- In 16.- Sn 8.- Sn 17.- Sn 13.- Sn 16.- Nu 65.- Sn 25.- Sn 57.- Hu98.- Hu 9.- Hu 12.- Hu 27.- Hu 38.- Hu 9. Hu 28.- Hu 29^ Hu32.r Hu 79.- Hu 46.- Hu 24.- Hu 10.- Hu 39.- Hu 22.- WIERINGA MODE Sn 12.- Nu 20.- Mfr» damesputl met ooi uit weebare acryl met Wonen. Kleuren rose, eeru en aqua. Met vlotte ruHrok ven polyester w v w Sportieve ruitbloeee In diverse kleuren. Leuk met die moderne rok van polyester/katoen. Kleuren oud-rote en beige. Tertenka damesblouse met strik Gedragen op een gerende rok van terytal. Damespull van acryl met slanke ribbel. Kijkl Op die ruitrok met fantasie ceintuur. Fantastisch complet van polyester/katoen Heerfijk zomers Fleurig jurkje van polyester/katoen Vlotte regenmantel met zij-ritssluiting en ceintuur. In de kleuren gebroken wit en bleu/grijs. Lichtgewicht kostuum in trevira.1-rij drie knoope in de kleuren beige en Koel badstof jurkje met rits. Maat 110 Gebloemde polo blouse in diverse kleuren. Maat 116 Met sportief katoenen rokje. Maat 128 Collpull van makkelijk wasbare helanca in de kleuren wit, bleu, rood en geel. Maat 110 Hierbij een terlenka pantalon. In diverse kleuren. Maat 116 Modieus lakjasje in de opwindende tinten, lila, rood, marine en Zo'n echte fijne maxl-lakjas met druk-knoop8luiting en opgestikte zakken. Kies uit zwart of beige. T-shirt van katoen piqué. Met origineel draakje. Maat 116 Op een culotte in wol/terlenka of helanca. Diverse kleuren in effen en ruitdessins. Maat 110 Gebloemde tuniek met effen pantalon. Jersey shirts in effen en jacquard. Fantastisch fijne kleuren. Mouwloze mantel van bonded/jersey. Laatste mode. Zuiver scheerwollen blazer. 1-rij drie knoops met opgestikte zakken. Kleuren marine, flesse-groen en zwart. Sportief damesjack met capuchon en rits. Kies uit de kombinaties: marine/bleu, beige/bruin, rood/beige, en groen/beige. Fijne polopull, na veel wassen nog als NIEUW. In diverse vlotte kleuren. Fijn voor de vakantie! T-shirts van katoen piqué. Sportief jack, ook in jongensmaten. In de kleuren zalm en beige. Hierbij een lichtgewicht pantalon in trevira en de kleuren grijs en beige. 'itttllllitltlllllilljjitliitmititif !l Hoofdstraat 92, Apeldoorn Roggestr., Velperplein, Arnhem Utrechtsestraat 40, Amersfoort Kleine «tijging per mast

De Vallei | 1970 | | pagina 8