Waarom blijven ze nu toch maar dóórslapen? B. J. VAN EKERIS HENK DE RUITER DE VALLEI Sommige mannen kunnen elke situatie het hoofd bieden Ben jij zo iemand? appelsap varkens vlees gelderse worst cattv m I omento rij is!-* tr 37 BS dop erwten VAKANTIE VERBLIJVEN Everwear-Vantona vraagt een administrateur een sekretaresse Gemeente Renswoude ziekenverzorgsters en leerling- ziekenverzorgsters Het Einde van de Eindeloze Afwasmisère. PULLMAN de bétere matras zelfst. hulp i. d. huish. De nieuwsbron voor Uw omgeving EVERWEAR -VANTONA N .V. STICHTING "VERPLEEGHUIS DELFT" Omdat ze klaar wakker waren toen ze hun Pullman matrassen kochten PULLMAN-dealer KERKEWIJK 74 VEENENDAAL - TELEF. 10749 PULLMAN-dealer voor beter wonen - Hoogstr. 20 - Veenendaal - Tel. 12830 L T. C. N. V., Kerkewijk 10-Veenendaal-telefoon 08385-19050 Van Miereveltlaan 20, Delft heeft plaatsingsmogelijkheden voor: Voor de leerlingen is er een speciale re geling voor hét verstrekken van uniform- kleding en van reiskostenvergoeding van en naar het ouderlijktiuis. Dr. Siemer ft 200 gram 440 200 gram 2 flessen 850 CpP Nu is er de Centramatic De Betaalbare Afwasmachine: Frisco 1/1 blik Als u op een Pullman slaapt, kan ook uw kleuter uw nachtrust niet vroegtijdig verstoren. U slaapt dan heerlijk vast, ieder onderdeel van uw lichaam op de juiste wijze gesteund. Op een Pullman slapen betekent gezond slapen. Daarom is het wel een kwestie van opletten dat u een echte Pullman koopt. Het merk staat op de tijk-altijd. Dat garandeert u een binnen- veringmatras met een uiterst veer krachtige, duurzame en geruisloze kern, ook als u de lichtgewicht* uitvoering kiest. Het is ook uw zekerheid dat u de superieure Dumofoam of Dumoflex veredelde polyethermatras, de Polyfoam volschuimrubbermatras of de echte Pullman boxspring krijgt. Er zijn Pullman matrassen te kust en te keur. In extra soepele en extra stevi ge - „anti-hernia"- uitvoering. In vele kleuren en afmetingen. Goed, ze zijn iets duurder dan een gewone matras. Maar als u de lange levensduur in aan meTking neemt, is het verschil nauwe lijks een cent per nacht. Beslist niet iets om van wakker te liggen. Vraagt u even prijzen en uitgebreide kleurenfolders aan Pullman, Zwijndrecht. Gevraagd Intern, in moderne villa te Amsterdam bij gezin met kinderen. Mooie ruime kamer beschikbaar met TV. Meerdere hulp aanwezig, hoog loon, véél vrij. Mevrouw Markus, Minervalaan 106, tel. 020 - 712572. Voor deze zomer bieden wij goede en voordelige aan in Spanje - Italië - Oostenrijk - Zwitserland en Duitsland, voor catalogus, inl. en boekingen: afd. Shell-Autovakantie- reizen, Postbus 7643, Schiphol Oost, Telefoon 020-171744. de grote internationale textielindustrie o.a. op het gebied van bedspreien voor haar Nederlandse vestiging in Veenendaal die jong is, maar verantwoording durft te nemen en te dra gen. Anders gezegd een man die een goede carriere voor zichzelf heeft uitgestippeld. Hij heeft bijvoorbeeld al enige theoretische kennis maar wil meer leren, waarbij wij hem willen helpen. Hij ziet zich zelf niet als de eenzame boekhouder, maar als een actief onderdeel van een gedeeltelijk Engels sprekend manage ment team. Hij werkt nu misschien als assistent ergens bij een handelsfirma of industrie. Maar wil daar weg (vanwege die carrière-drift). Datzelfde geldt ook voor die nog steeds typiste is, maar weet dat zij meer kan. Tenslotte spreekt zij redelijk Engels en Duits. Zij typt alsof het gedrukt staat. Misschien kan ze zelfs steno, maar dat is geen must. Ze heeft zin in meer verantwoording, ze heeft plezier in het werken met de direktie. Ook voor haar geldt UW CARRIÈRE-BEDJE IS GESPREID bij CanMemu&\ Gedeputeerde staten van Gelderland maken bekend dat er op 5 juni 1970, des namiddags van 15.30-17.30 uur, in het huls der provincie gelegenheid be staat om afscheid te nemen van de aftredende leden van hun college dr. H. J. van Eek mr. R. Lion en H. M. Oldenhof en van de wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd scheiden de griffier der staten mr. N. H. Muller Tevens bestaat er gelegenheid kennis te maken met de nieuw benoemde griffier der staten, mr. P. J. de Loor Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Renswoude brengt ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 mei 1070 heeft verklaard, dat een bestemmingsplan voor de zogenaamde meldingsgebieden wordt voorbereid. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt ter secretarie voor een ieder ter inzage vanaf 4 juni 1970. Bovendien heeft de raad bepaald, dat het zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van B. en W. verboden is in vorenbedoeld gebied de in het besluit nader omschreven werken en/of werkzaamheden uit te voeren of te doen uitvoeren. Renswoude, 1 juni 1970. De burgemeester voornoemd, J. A. HOSANG Gegadigden worden verzocht hun solli citatie te richten aan de Directrice. Onder de meest moeilijke om standigheden juist handelen; daar heb je karakter voor nodig. Daar voor moet je een doorzetter zijn; 'n vasthouder. Zulke mannen kom je niet dik wijls tegen. Of je moet bij de marine zijn. Daar vind je ze bij bosjes. Man nen die bestand zijn tegen een leven dat alles van hen vraagt. Een leven van reizen en avontuur; van afwis seling en spanning. Marinemensen hebben wils kracht. Ben jij zo iemand, dan merk je dat zo'n leven je voldoening schenkt. Dat wij je goed betalen. Dat je bij ons veel kunt bereiken. Dat we 'n vakman van je maken. Dat je bij ons op je plaats bent. Laat daarom niet op je wachten. Zend deze coupon in een gesloten enveloppe zonder postzegel aan: Koninklijke marine, Antwoordnummer 801, Den Haag. ^varkensvlees; 1 5 blikjes m mmt W. 1 m Jk MmSherry hapklare brokjes in bouillon groot blik f 590.- contant en 3 volle Centra-spaarkaarten. - voortreffelijke kwaliteit robuuste makelij - 3 afwasprogramma's - grote laadcapaciteit - volledige garantie - uitstekende en snelle service Haal bij uw Centra-winkelier de gratis Centramatic-folder met uitgebreide informatie. Eerst zien? De Centramatic staat in de meeste Centra-winkels te kijk. pak 3 i y 50 gram 9 Aanbiedingen geldig t/m 6 juni. Uitverkocht voorbehouden 79

De Vallei | 1970 | | pagina 10