Hanny's Dutch Sisters zijn van alle markten thuis Nog graag eens naar eigen land Aantal joden in wereld blijft stationair NCR V:veel aandacht voor Heintje bij Mies Temperamentvolle meisjes in gevarieerde show Heer Bommel en de Blijd- chapper Wisselen Taalprobleem Geen privéleven ,Literama' over censuur Minister praat met jongeren in radioprogramma Si Onderhandelingen over opvolging Fabeltjeskrant programmaos TELEVISIE MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE RADIO jjfe J* ■■mumÉ tfforvp. vfi* WOENSDAG 3 JUNI 1970 DORTMUND Boven het ver- keersgewoel in de binnenstad van Dortmund kondigt een spandoek met een kleurige tulp aan dat Hanny's Dutch Sisters in de Stadtschenke spe len. In de immense kelder is de mid dagvoorstelling begonnen. De meisjes in laag uitgesneden blou ses hebben met een aarzelende ope- rettewals ingezet, die vlak en schel weerkaatst wordt door de kruisbogen van de gewelven. Aan de tafeltjes zit ten vroege bierdrinkers. Hanny's Dutch Sisters een van de laatste overgebleven Europese damesor kesten is van oorsprong puur Neder lands. De twee oprichtsters, Hanny Um- bach en Nell Kuipers komen respectie velijk uit Arnhem en Amsterdam. In de eerste jaren bestond de rest van het or kest ook uit Nederlandse meisjes. Nu zijn elf van de zeventien orkest leden Hongaars, één Zwitsers, één Duits en nog maar vier Nederlands. Het pro gramma met veel show loopt van operette tot swing, van Hongaarse volksmuziek tot meebrulliederen. Het gaat de Dutch Sisters goed. Al veertien jaar achtereen spelen ze jaar lijks een paar maanden in de Stadt schenke in Dortmund en het contract met het Casino in Vichy duurt al tien jaar. De eerstkomende anderhalf jaar zijn ze bezet met contracten in West- Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en Canada. Sinds een tournee langs alle Heckza- ken, in 1953, is het orkest niet meer in Nederland geweest. En dat zit vooral Hanny Umbach dwars. Vanuit een hoekje achterin houdt Hanny Umbach het toneel nauwlettend in de gaten. „Ze noemen me het valke oog", zegt ze, „want ik zie altijd alles", les". Hanny een joviale, struise vrouw wisselt een blik van verstandhouding met eeuwige partner Nell Kuipers na de vraag hoe oud ze allebei zijn. „Een vrouw wordt nooit ouder dan 39 of 49", zegt ze gedecideerd. Manager van het orkest is Kai Um bach, kleinzoon van de Duitse volks dichter Theodor Storm („Der Schim- melreiter"), echtgenoot van Hanny. Een kleine, rustige, on-Duitse man met een snorretje en uitstekende manieren. Er zitten nog maar weinig Nederland se meisjes in het orkest. Hanny: „Ze zijn gewoon niet te krij gen. Wij zijn zelf zo bezeten van die show, die kostuums, dat reizen, die hele rimram. Het is niet alleen 't geld, het is vooral het applaus, dat werkt als opium. Maar die kinderen zijn natuur lijk niet zo bezeten als wij". „In Hongarije ligt dat gemakkelijker.- De meisjes het zijn allemaal lerares sen van muziekacademies worden daar van staatswege getest om uitge zonden te worden. Dat brengt de staat geld in het laatje. Ik ben nu met mijn man vijf keer naar Boedapest geweest. Het nare is al leen dat we ze niet langer dan een jaar kunnen krijgen. En daar word je wel eens dol van, van dat steeds wisselen. Eigenlijk zouden we graag Nederlandse meisjes willen hebben". „Als eis stellen we dat ze hun instru ment volledig beheersen, dat ze er aar dig uitzien, dat ze een beetje toneel kunnen spelen en dat ze solide zijn. Het moet dus niet zo zijn dat ze na het werk de straat opgaan". Zo'n grote groep ongetrouwde en aantrekkelijke meisjes geeft wel eens aanleiding tot moeilijkheden. Onder el kaar of met mannen in de zaal. Hanny: „Het is net als met mannen. Er is jaloezie en zo onder elkaar. Maar vooral die Hongaarse meisjes hebben een heel andere mentaliteit als wij. Ze spreken over het Hongaarse tempera ment maar wij Hollanders hebben meer LONDEN Hoewel de wereldbevol king thans explodeert blijft het aantal joden betrekkelijk stationair. In sommige landen overlijden meer joden dan er geboren worden zo wordt gezegd in het boek „Joodse bevolkings studies 1961-1968." Zelfs in Israël met zijn vele jonge immigranten hebben de joodse echtpa ren minder kinderen dan hun Arabi sche buren, aldus het boek. Uit statistieken voor andere landen blijkt, dat de joden minder vruchtbaar zijn dan andere volkeren. In de Ver enigde Staten, zo blijkt uit de cijfers hebben de joden naar verhouding 30 pet. minder kinderen dan andere Ame rikanen. Het boek is geredigeerd door Uriel O. Schme^ en Paul Glikson, de mografen en statistici van het „Insti tuut voor hedendaags jodendom" in Je rusalem. Schmelz schrijft in het boek, dat een joodse demografische crisis is ontstaan door de uitroeiing van miljoenen joden door de nazi's alsmede door de geboor tebeperking, die de joodse gezinnen op het ogenblik toepassen. Vogens het boek hebben de nazi's on geveer eenderde van de totale joodse wereldbevolking van 16,5 miljoen zielen uitgemoord. Daardoor bestond de joodse wereldbevolking na de oorlog naar ra ming uit circa 11 miljoen zielen. Sindsdien is er wellicht enige groei geweest, maar volgens het boek is de huidige raming van 13,5 joden aan de hoge kant. De Joodse vruchtbaarheid in Israël is groot dank zij de komst van Aziatische en Afrikaanse joden, die gemiddeld 4,6 kind per gezin hebben tegen een gemid delde van 2,6 voor joden, die uit Europa afkomstig zijn. De tweede generatie van de Aziati- 'sche en Afrikaanse joden heeft echter de neiging het Europese voorbeeld te volgen en een strenge geboortebeper king toe te passen. De totale vrucht baarheid van alle in Israël begoren Jo den is niet hoger dan 2,8. Desondanks hebben de joden in Israël per gezin meer kinderen dan de meeste joden in de verstrooiing. Veilig kan worden aangenomen dat Israël op het ogenblik een groter posi tief aandeel tot de numerieke evolutie van het wereld jodendom bijdraagt dan uit de bevolkingsomvang van het land valt te berekenen, aldus het boek. Israël is thans het tehuis van een vijfde van alle joden ter wereld. In de Verenigde Staten wonen 5 miljoen jo den. In Israël en de Sovjet-Unie 2,5 miljoen elk. in Frankrijk, Argentinië en Groot-Brittannië tussen de 400.000 en 500.000 elk. in Canada 250.000 en in Brazilië, Zuid-Afrika en Roemenië 100.000 tot 150.000 elk. temperament. Ze zijn heel indolent maar bijzonder aardig en ze aanvaar den gezag". „Ja, en je raakt natuurlijk nogal eens meisjes kwijt. Ik had een zangeres, een grote, zwarte vrouw en een stem... ge weldig. Na een jaar was ze weg, ze is goed getrouwd in Luzern." „Maar wat mannen betreft zijn we erg streng. De meisjes mogen zelfs in de pauze niet bij bekenden in de zaal gaan zitten." Kai, haar man, belicht het taalpro bleem. „We spreken Engels, Duitse en Frans met de meisjes. Maar sommige Hongaarse meisjes kennen alleen Hon gaars of Russisch. Daar spreken we dan een soort Pidgin-Europees mee". Op het toneel is het even pauze ge weest. De meisjes komen terug in een soort Volendammer kostuum. Het is tijd voor de Holland show, voor de klom pendans en een variatie op de Drikus- man. Hanny: „We beginnen altijd met lich te concertmuziek en schlagers. Daarna geven we een show. We hebben er zes tien: een Berlijnse, Holidays in Paris, een Mexicaanse, een Wiener, een we reldreis, een Hamburger, een Hongaar se, noem maar op. Natuurlijk doen we het bijvoorbeeld in Frankrijk wat an ders dan hier". Het publiek dat we hier in Dortmund krijgen is van alles door elkaar. Alleen de hippies krijgen we niet. Het is jam mer dat ik geen gitaren bezet heb want ik zou ook best beat willen brengen. Ik vind de Beatles geweldig." De middagvoorstelling is voorbij, er wordt een uur gepauzeerd en in de kel der komt het eten op tafel. Kai Um bach blijkt een doorwrochte fijnproe ver te zijn met een voorliefde voor de Franse keuken. Als de Dutch Sisters al weer ruimschoots aan de avondvoor stelling bezig zijn en een Hongaarse zangeres zich heerlijk uitleeft in een jazznummer, rammelen de borden nog in de Stadtschenke. De omzet van bier neemt toe. Hanny Umbach legt uit waarom ze al zeventien jaar niet meer in Nederland opgetreden zijn. „Ach, het is weg. En waar zullen we nu met zo'n grote for matie nog spelen. Ik wil het best en het klinkt vreselijk ijdel het publiek zou het best appreciëren. We zijn nog net als vroeger, maar mooier en meer sexy." Na het voorprogramma de wereld reisshow. Een Hongaars coleratuur- zangeresje krijgt een daverend applaus; een Zwitserse stem, die alpen heeft doen wankelen, zet een lied in. Het ge sprek gaat over het privéleven van het drietal. Hanny: „Nee, ik heb geen kinderen. Ik ben nieuwsgierig hoe een kind van mij eruit zou zien. Maar ach, een privé- De Holland Show van Hamy's Dutch Sisters. De meisjes dragen Hollandse mutsjes of petjes en goud kleurige klompen. leven is er gewoon niet. Ik ben dol op koken, de echte Hollandse pot, maar dat kan ik maar zelden." Nell: „Elk moment van de dag dat ik vrij heb los ik kruiswoordpuzzels op. Alleen maar om mijn Nederlands bij te houden." De stemming in de kelder heeft in tussen zijn hoogtepunt bereikt. De rook is te snijden, de diensters zijn bezig aan een alcoholische marathon en een vro lijke Dortmunder tandarts voert zijn poedel bier. Het is tijd voor bezinning, voor de vraag of de Dutch Sisters nog lang zullen bestaan en wat er daarna gebeurt. Hanny: „Nee, dit duurt niet zo lang meer. En we weten al wat we hierna gaan doen. We willen met zijn drieën een hotel beginnen met restaurant en bar, zodat we steeds mensen om ons hebben." Nell: „Zonder mensen kunnen we niet leven." Onder de titel „Censuur, het veel koppige monster" heeft mevrouw Schmook-Dieltiens een boek gepu bliceerd, waarin zij nagaat hoe het in België is gesteld met de censuur, met het bewust onthouden van in formaties aan het publiek. In het NCRV-programma „Literama", van avond om 22.40 uur, heeft Wim Ha zen een interview met de schrijfster, alsmede met de auteur-boekverko per Herman J. Claeys, die keer op keer door de justitie wordt aange pakt, hetzij om eigen publikaties, hetzij om publikaties die hij ver koopt. De NOS onderhandelt met Thijs Chanowski Productions N.V. over een opvolging van de televisie-serie de Fabeltjeskrant. De bedoeling is dat per 1 oktober een serie in kleur over „De Woefs en de Lamaars" wordt uitgezonden. De NOS wil ech ter eerst de proefuitzending zien. De nieuwe jeugdserie voor televisie is eveneens als de Fabeltjeskrant ge schreven door Leen Valkenier. De Woefs en de Lamaars zijn twee dierrassen met hun eigen specifieke kenmerken. Het radioprogramma „Dit is het begin'' zal zaterdagmiddag geheel gewijd zijn aan de jonge werkne mers in de bouwvakken. De uitzending vindt rechtstreeks plaats vanuit het nieuwe congres centrum in Utrecht, waar die dag een landelijke jongerenmanifestatie van de Algemene Nederlandse Bond voor de Bouwnijverheid wordt ge houden. Er zullen ongeveer 1800 bouwvakjongeren aanwezig zijn. Dit is tevens een jubileumcongres, want de ANB bestaat 50 jaar. In het programma zal een aantal woordvoerders de eisen van de wer kende jongerern formuleren. De VARA heeft de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid B. Roolvink uitgenodigd, welke uit nodiging door de minister is aan vaard. In het programma zal minis ter Roolvink reageren op de eisen van de bouwvak jongeren, waarna er een confrontatie zal volgen tussen de jongeren en de minister. Ook deze discussie zal rechtstreeks via de ra dio worden uitgezonden. De eindredactie van „Dit is het begin" is in handen van Jan Nagel. (13.23-14.35 uur). Van maandag 8 tot en met zater dag 13 juni wordt in Bredk voor de 32e maal een Heinrich Schützfeest Ellen Wills, een nieuw sterre tje aan de hemel van Neder landse zangeresjes. Vanavond kunt u haar horen en zien in het tv-pro gramma „Mik"tussen 19.04 en 19.52 op Nederland 2. gehouden. Na Amsterdam (1955) en Utrecht (1959) is dit de derde keer dat de organisatie aan Nederland is toebedeeld. v Het oeuvre van Heinrich Schütz is nu bijna drie eeuwen na zijn over lijden in 1672, tot nieuw leven geko men. De na de eerste wereldoorlog m Duitsland ontstane „Singbewegung" propageerde de composities van Schütz als een van de uitgangspun ten voor de kerkmuzikale vernieu wing. Uit dit streven ontstond in 1930 de „Neue Schützgesellschaft", die niet alleen het werk van Schütz wil pro pageren. Zij tracht dit onder meer te doen door het organiseren van Schütz feesten. Om hierbij ook het buitenland te betrekken, werd de or ganisatie uitgebreid tot de „Interna tionale Heinrich Schützgesellschaft", die afdelingen in de hele wereld heeft. In Breda is een groots programma opgezet met vrijwel iedere dag één of meer concerten, alsmede lezingen en openbare lessen. De NCRV-radio zal aan deze gebeurtenis zeer ruime aandacht schenken. Eli Asser, de schrijver van talrijke bekende series voor radio („Mimoza"„Koek en ei") en televisie („Het Schaep met de vijf pooten"). Vooral om laatstge noemde tv-musical is de laatste we ken nogal wat te doen geweest. Eli Asser zal het er ongetwijfeld over hebben, wanneer hij vanavond om tien uur op Hilversum 1 in het VARA-programma de gast is in het programma „Praten met Mies" (Bouwman). Mies Bouwman presenteert zater dag de laatste aflevering van de quiz „Een van de acht". Als speciale gast heeft zij Heintje uitgenodigd, de Nederlandse nachtegaal met de overwegend Duitse repertoire. Heintje zal in de Kurzaal in Sche- veningen zijn tophit „Mama" zingen, het Nederlandse liedje „Ons Dorpje" en het Duitse „Geh' deinen Weg". Het televisie-programma „Een van de acht" begint zaterdag om 20.00 uur op het eerste net. NEDERLAND I 17.00-17.50 KRO: Gedeeltelijk in kleur: Voor de kinderen. 18.00 NOS: (K) Wereldkampioen schappen Voetbal: samenvatting Israël-Uruguay en Peru-Bulgarije. 18.45 (K) Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 18.04 NOS: Gemeenteraadsverkiezin gen 1970. 19.30 - IKOR/CVK/RKKKenmerk: wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 NOS: Gemeenteraadsverkiezin gen 1970. 22.30 (K) Journaal. 22.35-25.00 Gemeenteraadsverkiezin gen. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 KRO: MIK muzikaal amuse mentsprogramma. 19.52 Actie Harten-5. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 KRO: De man die zijn gedach ten tot leven kon brengen, Deense speelfilm. 21.50 Zelf Doen: adviezen rub riek. 22.30 HIRO: Actie: doe eens iets. 22.40 HIRO-Magazine. 22.50 NOS: (K) Journaal. 22.55-0045(K) Wereldkampioenschap pen Voetbal: Rechtstreeks reporta ge Tsjechoslowakije-Brazilië. (23.45-23.55 Uitslagen Gemeente- raadsverkiezeingen) DUITSLAND II (Reg. progr.: NDR: 18.00 Cultuur spiegel 18.30 (K) Actualiteiten 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nord- schau-magazine. 19.26 (K) Meine Schwieger-söhne und ich, tv-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45. 10.20-10.45, 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Berufe mit Zukunft. 18.30 (U) Seid Ihr alle da? 18.40 (K) Hier und Heute met nieuws. 19.25 (K) Mein Freund Ben. tv-serie. 20.00 (K) Journaal en weer bericht. 20.15 (K) Reportage over Zd-Oost Azië. 21.00 Quiz voor bio scoop bezoekers. 21.55 Als die Bilder laufen Lernten. 22.30 (K) Journaal, commentaar en weerbericht. 22.50 (K) W. K. Voetbal: Marokko-Duits- land. Aansluiten: Fragmenten uit de wedstrijden: Tsjecho-Slowakije- Brazilië, Italië-Zweden. 02.30 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek 18.40 Schicken sie Foster, tv-serie. 19.10 Klein Fall für FBI, tv-serie. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 (U) Informaties en meningen - over actualiteiten. Aansluitend: kort nieuws. 21.00 (K) Mexico 70, reportage van het W.K. Voetbal 21.45 (K) Gravin Cosel, fa voriete van de koning (11), tv-serie. 22.55 (K) Nieuws en weerbericht. MIlMIlHiM 6912 Tom Poes hoorde het dreigende geschreeuw aan de andere kant van de struiken, maar hij trok er zich niets van aan. Op een open plek had hij het deksel van een rioolputje ontdekt en daar sloop hij naar toe zonder geluid te maken. Het geroep van heer Bommel verstom de en een lichte trilling van de bodem verried, dat hij was opgestaan en zich in beweging had gezet. „Weg met die pillen", dacht Tom Poes terwijl hij het deksel optilde en het doosje in de duisternis daaronder wierp. „Die pillen doen wonderen", dacht heer Ollie terwijl hij vastberaden op het huisje van zijn buurvrouw afliep. „Zelfs die val heeft me geen kwaad gedaan. En nu voel ik me eindelijk in staat om een nieuwe wending aan mijn levensloop te geven. Zonder invloed van de jonge vriend, die helemaal geen vriend was, als iemand begrijpt wat ik bedoel". „Ziezo", hernam hij. „Reeds lang voel de ik een aandrang, maar steeds zat mijn oude ik me in de weg. „Mevrouw", zal ik zeggen, „ik doe u de eer aan..." Nu ja, zoiets!" Met deze gedachte klopte hij aan en opende de bovendeur om het hoofd naar binnen te steken. Doch halverwege deze beweging verstarde hij. Tegenover hem zat juffrouw Doddel tegenover de heer Zwadder thee te drinken en de laatste voerde op meeslepende wijze het woord. „Het zijn de goedheid en de liefde, die ik bezig ben uit te dragen", hoorde heer Bommel hem zeggen. „De rijkdommen van mijn hart wil ik voor de wereld open leggen zodat het welbehagen zich als een schitterend gekleurde olievlek over de duistere golven zal verspreiden.." DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Die Brille, film. 11.30 ZDF-magazine, actualiteiten. 12.20 Ein Sommer mit Nicole, tv-se rie. 12.50 Persoverzicht. 12.00-13.25 Journaal. 13.30-14.30 W.K. Voetbal. 15.55 (U) Nieuws. 16.00 Voor de kin deren. 16.15 Voor de kinderen. 16.45 Wat wil je worden?-Piloot. 17.55 (K) Nieuws. Duitsland II 17.30 Nieuws en weerbericht. 17.35 Achter de coulissen van de TV. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte grammof oonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. (8.30- 8.33 De groenteman). 8.50 Morgen wijding. 9.00 Stereo: Muziek uit de 16e, 17e en 18e eeuw (gr.) 9.35 Wa terstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvita minen (gr). (11.00-11.02 Nieuws). 11.30 Rondom 12: Programma voor de vrouw. (11.55 Beursberichten). 12.30 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Uit het land van de rijzende zon: Japanse musi ci spelen klassieke en moderne ka mermuziek (opn.) 14.30 't Is Histo risch: Porgramma over geschiedenis. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 16.03 Land er Muzen: Kunstkroniek. 17.00 Sans Rancune: Platenprogram- ma. 17.30 „O" een rondje radio, jeugdprogramma. 17.55 Mededelin gen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojour naal. Politieke Partijen: 18.20 Uit zending van de Boeren Partij. AVRO: 18.30 Stereo: Licht instru mentaal ensemble. 19.00 Stereo: Big Band Beat: The Skymasters: moder ne muziek. 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nieuws. IKOR: 19.30 Mens en Bijbel: radiocatechese. 19.45 Avond gebed. AVRO: 20.05 Stereo: Israël in Egypte, Oratorium van Handel, uit gevoerd door Omroeporkest, koren en solisten, opn.) 22.30 Nieuws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojournaal. 22.55 Een avondje uit: Lichte mu ziek. 23.20 Uit het lan<" van de rij zende zon: Moderne kamermuziek van Japanse componisten. 23.55-24.00 Niéuws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 Stereo: Badinerie: Klassieke muziek (gr). (7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging: 8.00-8.10 Nieuws.) 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gym nastiek voor de vrouw.) NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogische lezing. 10.20 Stereo: Muziek uit de Barok. 11.00 Nieuws. KRO. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. NCRV: 12.00 Los-Vast, gevarieerde muziek. (12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Hier en nu; actualiteiten.) 14.00 Stereo: The Kilima Hawaiïans Show. 14.25 Stereo: Moderne kamermuziek door Nederlands Strijkkwartet. 15.00 Evangelisch-Lutherse middagdienst. NOS: 15.30 Skivatoon: Informatie over nieuwe langspeelplaten. 16.15 Meer over minder: een programma met meer informatie over mensen en dingen die minder op de voor grond treden. NCRV: 17.45 Hier en nu: Sportactualiteiten. 18.00 Tijd vrij voor muziek in vrije tijd: Mannen koor en koperorkest. 18.30 Nieuws. 18.41 Hieer en nu: Actualiteiten. 19.00 Spektrum: maatschappelijke vraagstukken, nader belicht. 19.15 Stereo: Leger des Heilskwartier. 19.30 Ontvoerd!, een radiospel voor de zomeravond. 21.00 De jeugd op ei gen wieken, serie-hoorspel (deel 1). 21.27 Stereo: Lichte grammofoon muziek. 21.50 Kerkorgel-concert: klassieke muziek. 22.20 Avondover denking. 22.30 Nieuws. 22.38 Parle mentair dagoverzicht. 22.50 Vakan tietoeslag: actuele informatie over alle facetten van het toerisme. 23.15 Jazz-time. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III NCRV 9.00 Nieuws. 9.02 Terug van weggeweest: muziek van toen voor luisteraars van nu. 9.30 Zzzoefff....: Lichte instrumentale muziek. 10.00 Nieuws. 10.03 Muziek bij de koffie. (11.00 Nieuws.) NOS: 12.00 Nieuws. 12.03 Pop-Slick: Licht platenpro- gramma. 13.00 Nieuws. 13.03 Waarom niet?: Ontspannen lunchprogramma. 14.00 Nieuws. 14.03 Holster: Pop- en country muziek: (15.00 Nieuws.) 16.03 lORRRrrrr....: Pop-magazine. 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 Draaijijof draaiik: verzoekplatenprogramma

De Vallei | 1970 | | pagina 7