NOS-ensembles op Holland Festival Na „Open het dorp99 kon ze geen kwaad meer doenNa „Zo is het99 mocht ze barsten RONOtitie Wereld op wielen naar TROS Vanavond La Mama op de tv NA 20 JAAR TV BOEK SCHRIJVEN Heer Bommel en de Blijd- scbapper „Koning Klant" over aandelen- spaarplannen programmaos MORGEN Het dorp bij Arnhem is gebouwd. Vorige week is offi cieel de laatste spijker geslagen. Nadat Nederland op 26 november 1962 in 24 uur 25 miljoen gulden bijeen had gebracht, is er zeven jaar en zes maanden gebouwd en thans is de droom van dokter A. Klapwijk werkelijkheid geworden. KWETSBAAR LAWIINE IMITATIE BOEK NEUTRALER WALGELIJK TELEVISIE MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE RADIO DONDERDAG 4 JUNI 1970 MIES: 00000000000000000000000000000000000. geroemd en diep verguisd Tijdens de actie Open Het Dorp kwam plotseling de televisiemedewerkster Mies Bouwman in het volle centrum van de belangstelling en bewondering. Zij was toen al twaalf jaar een vertrouwde verschijning op de vaderlandse beeldbuis. Sindsdien heeft zij door dikwijls zeer woelig water gevaren, maar mi de stormen van hulde en woede wat zijn bedaard, gaat zij achter haar bureau zitten om een boek te schrijven over twintig jaar televisie. Op 26 november 1962, 's avonds om een uur of negen, reed Mies Bouwman met haar man Leen Timp en de journalist Gerton van Wageningen haar woonplaats Blaricum binnen. In de buurt van haar woning aan de Torenlaan, ii het centrum van dit kleine Gooise plaatsje, stond het zwart van de mensen. „Is er eeir ongeluk gebeurd?", vroeg Mie« Bouwman zich hardop af. Toen begon er een fanfarekorps te spelen en Gerton van Wageningen zei: „Ik geloof dat het om jou te doen is, Mies". In 24 uur was Mies Bouwman van een vertrouwde televisiemedewerkster geworden tot Nationale Heldin en Hei lige. „Onze Mies", zeiden de vaderlan ders hebberig. „Het heeft enkele dagen geduurd voordat het allemaal tot me doordrong", zegt mevrouw Mies Timp-Bouwman nu, 7 1/2 jaar later, „en toen heb ik het be hoorlijk benauwd gekregen. Het huis stond afgeladen met bloemen en de post pioest de brieven en pakjes met zakken tegelijk naar binnen dragen". De Volgende dag kwam Ger Lugten- burg, het hoofd van de programmalei ding van de AVRO-televisie met een bos bloemen en een zoen haar vertellen dat ze de actie Open Het Dorp geweldig had gedaan. „Nou, ik vond het ook niet slecht. Ik vond dat die actie een geweldig succes was geworden en ik was er gewoon blij mee dat ik aan dat succes had meege werkt". En toen kwam de dank van het vaderland „Schei uit! Ik wist niet wat me over kwam. Tijdens de televisie-uitzending had ik helemaal niet het idee dat het zo'n vervolg zou hebben. Ik vond de ac- 1 ie gewoon geweldig. Maar toen gingen de mensen mijn huis hier als een soort bedevaartsplaats gebruiken. Dat was heel griezelig. Ze kwamen door de ach tertuin zo-maar het huis binnen en ze stonden met drommen in de gang om me te zien en me aan te raken". V bent toen van Het Dorp weg gevlucht? „Helemaal niet, maar ik was wel dol gelukkig toen er zich een baby meldde en ik een excuus had om me aan verde re festiviteiten te onttrekken. Onmid dellijk na de uitzending moest ik naar allerlei acties toe en tenslotte bracht ik het echt niet meer op. Die televisie-ac tie vind ik nog steeds geweldig. Ik had zeven maanden de tijd gehad om naar die uitzending toe te groeien. Toen die miljoenen in één dag op tafel kwa men, was ik erg gelukkig, maar ik wilde niet daarna onder een stolp worden ge zet om voor de rest van mijn leven de Innig Geliefde Persoon van het Neder landse Volk te zijn. Toen de baby zich meldde kon ik me heerlijk thuis terugtrekken en me zelf zijn, want niemand kon van me vergen dat ik met een bolderende posi tiejurk door Nederland bleef rennen". Een jaar later stond Mies Timp- Bouwman weer in het brandpunt van de vaderlandse belangstelling maar de geestdrift was niet lang onverdeeld. Was het niet erg onthutsend binnen het jaar op een voetstuk en in de modder? „Ja, dat programma Zo Is Het Toe vallig Ook Nog 's Een Keer. Ik was er al mee bezig voordat de actie Open Het Dorp begon. Eerst zou de AVRO het brengen, maar na Open Het Dorp zei men dat ik voorlopig beter niet op het scherm kon komen omdat ik te kwets baar was geworden. Dat vond ik klink klare nonsens. Ik was televisiemede werkster en dat wilde ik gewoon blij ven". „Bij nader inzien vond de AVRO Zo Is Het Toch te riskant en toen nam de VARA het over. Herman Wigbold vroeg me of ik nog steeds mee wilde doen en ik zei natuurlijk: Ja". Zo kwam de daverende klap. Neder land beleefde in het begin van de ja ren zestig het moeilijke groeiproces van een volk dat met de televisie moet leren leven. Wim Kan sprak in dat ge denkwaardige jaar over een Psalm slaatje, YVini Sonneveld kwam te voor schijn als Frater Venantius en het Lu- releicabaret schopte tegen kerk, ko ningshuis en burgerfatsoen tegelijk. Telkens verhief zich een groep ge kwetste vaderlanders die diep veront waardigd hun getroffen gevoelens gin gen bejammeren en die overheidsingre pen en verbanningen naar oorden van verschrikking eisten. In die bloeitijd van Gekwetste Bevol kingsgroepen sloeg het televisiepro gramma Zo Is Het in als een zwaar ka liber bom. En wie zat daar te midden van „de verguizers die alles wat een mens heilig en dierbaar is door het slijk haalden?" Juist: Onze Mies, De Heilige Mies, Onze Eigen Heilige Mies van Het Dorp. Weer kwam de Blaricumse postbode zakken te kort om de brieven naar het huis aan de Torenlaan te brengen, maar nu waren het getuigen van grote gram schap. De herrie werd zo groot dat mgr. Bekkers, de toenmalige bisschop van Den Bosch in het openbaar om ver draagzaamheid vroeg. Was deze volkswoede een geheel nieuwe ervaring? „Als televisiemedewerkster ben je ge wend aan lof en hoon. Er zijn altijd wel mensen die onaardige, aardige en tè aardige brieven schrijven, maar de la wine die toen over me kwam, was toch wel uitzonderlijk". hebt het toen toch nog even volgehouden? Binnen het jaar roem en smaad van landelijk formaat lijkt voldoende om een verdere televisieloopbaan onmoge- optreden onaangetast gelaten. Mies Bouwman is nog steeds de wat parman tige televisie-gastvrouw die verbaasd met haar ogen kan knipperen en die kordaat de touwtjes van een program ma in handen houdt, al wekt ze soms de illusie dat ze er ook niets aan kan doen dat alles een beetje in het honderd loopt. Ziet scherm? u u zelf dikwijls op het „Bijna nooit. Men zegt wel dat andere meisjes op de televisie mij soms na doen, maar dat ontgaat me, want ik weet amper hoe ik zelf doe. Soms zie ik een programma van mezelf en dan schrik ik wel eens". In 1971 is het twintig jaar geleden dat Nederland officieel televisie kreeg. In 1951 zei ook de toenmalige voorzitter van de KRO tegen de dochter van zijn medebestuurslid: „Zeg Mies je, ik vind dat jij maar eens een televisietest moest afleggen". lijk te maken, maar een klein jaar later verscheen Mies Bouwman weer op de beeldbuis. Zelf kijkt ze met veel liefde terug op het programma Mies en Scène; haar nu aflopende programma Een Van De Acht vindt ze minder boeiend hoe groot de kijkdichtheid ook mag zijn. De stormen hebben haar manier van En over die twintig jaar gaat u nu een boek schrijven? „Ja nou, en ik zie er wel wat tegenop. Ik schrijf nou eenmaal niet elke dag een boek. Ik wil er geen historisch do cument van maken en het mogen ook geen memoires Worden. Ik dénk dat bet een soort van de hak op de tak sprin gen wordt met daar tussendoor merk waardige documenten. Ik zal er wel hard aan moeten gaan werken, want het moet volgend jaar verschijnen". „Ik ben altijd al erg impulsief ge weest. Ik heb nooit in een hokje willen zitten, waar ik niet meer uit mag en waar de dingen buiten mij om worden bepaald". Vindt u u zelf in die twintig jaar erg veranderd? „Men zegt wel dat ik in de laatste tijd neutraler ben geworden, maar dat is niet zo. Ik ben nooit zo fanatiek ge weest dat ik te pas en te onpas met mijn ideeën te koop liep. Als het nodig is kleur te bekennen, dan beken ik ook kleur". „Als minister Luns in Een Van De Acht een schilderij komt uitzoeken dan ga ik niet over Griekenland of Portugal beginnen, maar als het Mies-en-Scène was geweest, nou dan was ik het be paald niet uit de weg gegaan". Houdt u van een bepaalde om roep? „Moeilijke vraag. Ik let meer op pro gramma's: dat is goed en dat vind ik slecht en dan let ik er amper op van welke omroep het is. Wat de VPRO doet, vind ik wel fijn: bewust-levende mensen moeten in de verbetering van deze samenleving blijven geloven. Dat brengt niet altijd vriendelijkheid, maar je mag je niet onttrekken aan de ver plichtingen die bekendheid nu eenmaal meebrengt". Kiest u in de politiek? Ja. Ik wil gewoon dat mijn kinderen straks in een leefbare wereld kunnen leven en dan is een politieke keuze niet zo erg moeilijk. Ik hoorde onlangs dat er een 'nieuwe politieke partij was op gericht: Jong en Rechts. Nou, dat vind ik gewoon walgelijk. Jong en Rechts! Jon ge mensen die vinden dat de Griekse kolonels moeten worden gesteund!" In „Koning Klant" van vrijdag avond 12 juni zal o.m. aandacht worden geschonken aan de aande- lenspaarplannen die de laatste tijd worden gepropageerd als geldbele- giing voor de kleine spaarder. Deze zullen aan een kritische analyse worden onderworpen. Basis voor dit programma-onderdeel is een onder zoek, verricht door het Instituut voor Beleggingsonderzoek. De samenstelling van Koning Klant is in handen van Wim Bos boom, de regie in die van Ben Vis ser. (Nederland 2, 21:50-22.15 uur). In het Gelders programma van de RONO wordt vrijdag een reportage uitgezonden van de Statenzitting. In deze zitting zal de verkiezing plaats vinden van de nieuwe Gedeputeer den. Bovendien zal aandacht worden geschonken aan de gemeenteraads verkiezingen in Gelderland. In het vrouwenprogramma „Van huis en hof" kan een vraaggesprek worden beluisterd met mevr. Lucy Q. Bakker in Haarlo. Mevrouw Bak ker is pottenbakster. In hetzelfde programma wordt een aflevering van het vervolghoorspel „Tronsler en Co" uitgezonden, dat wordt ge speeld door de hoorspelgroep Win terswijk onder regie van Tob de Bordes. Aan het Holland Festival zullen in acht concerten alle vijf orkesten en verschillende koorformaties van de Nederlandse Omroep Stichting (NOS) één om meer keren hun medewerking verlenen, te weten: het Radio Filharmonisch Orkest (2x), het Omroeporkest (lx), het Radio-Ka merorkest (2x), het Promenade-orkest (lx), het Metropole-orkest (4x) en het Groot Omroepkoor en diverse for maties daaruit (4x). De concerten zijn: 18 juni Janskerk Gouda: Radio- Kamerorkest en het koor van de Ne derlandse B a c h v e reniging o.l.v. Charles de Wolff. Programma: J. S. Bach: Toccata, Adagio en Fuga in C gr. t. voor prgel. Solist Charles de Wolff. J. S. Bach: Cantate nr. 56 „Ich will den Kreuzstab gerne tra- gen". Michael Haydn: Mis in c kl. t. Solist: John Shirley-Quirk, barton. Eerste uitvoering in Nederland). 20 juni Concertgebouw Amster dam (matinee): Omroeporkest en Groot Omroepkoor o.l.v. Fulvio Ver- nizzi. Programma: Opera „Medea" van Luigi Cherubini. Met solistische medewerking van Magda Oliverno, sopraan, Oralia Dominguez, mezzo sopraan, Nelly van der Spek. so praan, Mirto Picchi, tenor, Henk Smit, bas-bariton, Geraldine Hack- ett-Jones, sopraan en Sylvia Suri, alt. 25 juni Concertgebouw Amster dam: Radio Filharmonisch Orkest, Radio-Kamerorkest, Omroep-Kamer- koor en Radio-Vrouwenkoor oJ.v. Ladislav Kupkovic en Luigi Nono. Programma van werken van Lui gi Nono: „Ha venido". Voor sopraan solo (Kitty Donker-Kruis) en 6 so pranen. „Canciones a Guiomar". Voor sopraan (Liliana Poli), Omroep Kamerkoor en instrumentalisten. „Per bastiana". Voor groot orkest. „La terra e la compagna". Voor so praan (Kitty Donker-Kruis), tenor (Bert van 't Hof), Omroep Kamer koor en groot orkest. „Voci destroying muros" (Wereld première). Geëngageerd muzikaal theater met medewerking van Liliana Poli en Elena Vicini, sopraan. William O. Smith, hobo, Radio Vrouwenkoor, instrumentalisten en met gebruik making van elektronische muziek. Regie: Virginio Puecher. 26 juni De Doelen Rotterdam; 27 juni Circustheater Scheveningen; 28 juni Concertgebouw Amsterdam: Metropole Orkest o.l.v. Dolf van der Linden. Programma: Music-hall-concert met medewerking van o.a. Jenny Arean, Adèle Bloemendaal, Gerard Cox en Frans Halsema. 6 juni Concertgebouw Amsterdam: Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor o.l.v Karei An- cerl. Programma: Joseph Haydn: Sym fonie. W. A. Mozart: Pianoconcert KV 459 in F gr. t. Solist: Theo Bruins. Leos Janacek: Missa Gla- galskaja. Met solistische medewer king van Nadesda Kniplova, so praan, Ivana Mixova, sopraan, Ivo Zidek, tenor en Karei Berman, bas. 9 juli Concertgebouw Amsterdam: Sluitingsavond Holland Festival 1970 met medewerking van o.m. het Pro monade-orkest o.l.v. Gijsbert Nieuw- land en het Metropole-orkest o.l.v. Dolf van der Linden. De VPRO-televisie zendt van avond het stuk „Arden of Favers- ham" uit van de bekende La Mama Repertory Company uit New York. Dit gezelschap heeft enkele maan den in het Mickery-theater in Loe- nersloot gewerkt en de VPRO film de een optreden van hen. „Arden of Faversham" is een ano niem zestiende eeuws drama over een driehoeksverhouding. De Roe meen Andrei Sherban bewerkte d« oorspronkelijke teksten en maakte er een gepassioneerd verhaal van, vol geweld en kracht. Hij regisseer de de La Mama-groep. De driehoeksverhouding (man vrouw-minnaar) heeft de gruwelijk ste gevolgen. Eigenlijk is het een draak van een stuk. Maar bij La Mama wordt het een indrukwekkend en aangrijpend gebeuren. De tekst wordt niet gespeeld, maar gebruikt als een soort handleiding. De negen acteurs laten zich gaan in een ongeremde overgave in het spel. Toch weten zij steeds precies wat zij doen. Arden of Faversham begint om 21.52 uur op het eerste net. Voor het eerst na lange tijd staat de actrice Andrea Domburg weer voor de televisie-camera's. Zij treedt op in het televisie-spel „Te gen de stroom op". Het is een produktie van de K.R.O., die in het winterseizoen uitgezonden zal wor den. De TROS neemt het VPRO-pro- gramma „Wereld op wielen" defini tief over. Samensteller Paul Steen bergen jr. en presentator Fred van der Vlugt blijven de uitzendingen het komende seizoen verzorgen, n plaats van eenmaal in de zes weken wil de TROS het programma eens per maand op het scherm bren gen. De nieuwe afleveringen van ..Wereld op wielen" zuilen in kleur, in de vroege donderdagavonduren te zien zi jn. NEDERLAND I 18.00 NOS: (K) Wereidkam- pioensch. Voetbal. Samenv. Italië- Zweden en België-El Salvador. 18.45 (K) Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 VPRO: Ik kom wat later naar Madra, film van Adriaan Ditvoorst 19.34 Wie beslist er eigenlijk voor wie, informatief programma. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VPRO: (K) Muzikale show rond Gerard Cox. 21.00 Documentaire over de Amer. thrillerschrijver Raymond Chand ler. 21.52 Arden of Faversham, toneel stuk. 22.40 NOS: (K) Journaal. 22.45-23.15 TELEAC: Bij leven en welzijn - les 19 (herb). NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 NOS: (K) Wereldkampioensch. Voetbal, vervolgprogr. Ned. I. 19.30 Van gewest tot gewest. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 TROS: (K) Pakistan weer groen, reportage. 20.25 (K) De dief van Washington, serie. 21.1$ (K) Showprogramma rond de actrice Senta Berger. 22.05 (K) De wereld waarin wij le ven, film. 22.35 NOS: (K) Journaal. 22.40 TELEAC: Spaanse les - les 17 (herh.). .23.20-23.50 Kósmovisie - les 6 (herh). DUITSLAND I (Reg. progr. NDR: 18.00 Verzame laars, knutselaars en vrije tijd kun stenaars. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nord- schau-magazin. 19.26 (K) Lautlose Jagd, tv-serie. 19.59 Programmaover zicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Gefjhrlicher Alltag, tv-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und heute met nieuws. 19.25 (K) Liedjesprogramma). 20.00 (K) Jour naal en weerbericht. 20.15 (K) W. K. Voetbal. 21.00 (K) Das Madehen mei- ner Traume, toneelspel. 22.30 (K) Journaal, commentaar en weerbe richt. 22.50 (K) Die rote Sonne im roten Herzen, documentaire. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 Miss Molly Mill, tv-serie. 19.10 Lied für meine Schwester, kort tv- spel. 19.45 (K) Heute, met actualitei ten en weerbericht. 20.15 (K) Duitse Schlagercompetitie 1970. Aansl.: kort nieuws. 21.55 Informaties en menin gen uit het economische leven. 22.40 (K) Nieuws en weerbericht. 6913 Heer Bommel had een vertrou welijk gesprek met juffrouw Doddel wil len hebben, en daarom was het heel ver velend toen hij Cornelis Zwadder met zalvend gelaat achter de thee zag zitten. „Ik wil niet storen", sprak hij, ont stemd binnentredend. „Maar het is mijn plicht als heer om u te waarschuwen, mevrouw!" „Gunst, wat eng", zei Doddeltje. „Neen een stoel, dan krijg je ook een kopje". „Dank u, ik blijf liever staan", hernam heer Ollie met ingehouden toorn. „Het gaat om uw bezoeker hier. Luister niet naar het gezemel van deze oude deugniet! Er zijn zwarte plekken in zijn verleden, die ik met een enkel gebaar in al hun voosheid open kan leggen!" De heer Zwadder keek even vreemd op, doch trok een milde glimlach om zijn mondhoeken. „Ik vergeef u deze woorden, broeder", zei hij met zachte stem. „Ik weet zeker, lat u er straks spijt van zult hebben". „Niks spijt!" riep heer Bommel uit ..Men kan niet ongestraft op de stoel van een heer gaan zitten, als u begrijpt wat ik bedoel!" Juffrouw Doddel begon een beetje on gerust te worden, en ze kwam haastig tussenbeide. „Maar Ollie toch!" zei ze. „Die me neer was alleen maar bezig om over lief de en goedheid te praten op jouw stoel. Het was erg interessant hoor. En ik kan me niet voorstellen, dat hij het kwaad meende". Maar jammer genoeg hadden haar vriendelijke woorden niet de gewenste uitwerking op heer Bommel. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Informaties en meningen over het economisch le ven. 11.20 Amerika oder der Ver- schollene, tv-film. 12.50 Persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 (K) Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. 17-.20 Wedstrijd voor jonge mensen. 17.55' (K) Nieuws. DUITSLAND II 17.00 Wir und die anderen, film. 17.30 (K) Nieuws en weerber. 17.35 Sport. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte grammo- foonmuziek. (8.00 Nieuws; 8.11 Ra diojournaal; 8.30 De groenteman). NOS: 9.00 Internationaal Spectrum; klassieke koorzang en klassieke en moderne kamermuziek. (£.35-9.40 Waterstanden). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr). (11.00-11.02 Nieuws). 11.30 18e Europees Muziekfestival voor de jeugd te Neerpelt. 11.55 Beursberich ten. NOS: 12.00 Blik op de wereld: populair programma over ontwikke lingshulp. Overheidsvoorlichting. 12.30 Uitzending voor de landbouw. NOS: 12.40 Stereo: Lichte grammo- foonmuziek. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nieuws. VARA: 13.11 Actualiteiten. 13.20 Stereo: Moderne muziek (gr). E.O.: 14.00 Ruimte: Ra dio-magazine: 1. Zingend getuigen: gewijde muziek; 2. Instrumenten van God, praatje; 3. Meer dan een lied: geschiedenis van een bekend lied; 4. Actueel nieuws overzending in binnen- en buitenland; 5. Over denking. NOS: 15.00 Stereo: Aspec ten van. de kamermuziek: Neder- tands hobo-kwartet: moderne en klassieke muziek. 15.45 Toerismo: toeristische informatie uit binnen- en buitenland. VPRO: 16.00 VPRO- Vrijdag: gevarieerd programma (16.00 Nieuws; 17.55 Mededelingen; 18.00 Nieuws; 18.20 Uitzending van de Vrije Gedachte; 19.30 Nieuws). VARA: 21.00 Stereo: Pianorecital: semi-klassiek en moderne muziek. 22.00 Ontsporing van geweld, over het Nederlands/Indisch/Indonesisch conflict. Reacties op het pas ver schenen boek en op de daaraan jl. vrijdagavond gewijde - TV-uitzen- ding. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelin gen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Stereo: Prettig Weekend: licht gevarieerd platenprogramma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 Stereo: Badinerie: klassieke muziek (gr.). 7.30 Nieuws: 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gym nastiek voor de vrouw). 9.40 School radio. 10.00 Aubade: klassieke mu ziek (gr). 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee: geva rieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.41 Actualitei ten; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Licht en semble - met zangsolisten. TROS: 14.55 Stereo: Concert a la carte: ver- zoekplatenprogramma. 16.00 Nieuws. 16.03 Disco-drive-in: de showbusi ness op de korrel genomen. 17.30 Sportkompas. NCRV: 18.00 Stereo: Bussumse koorvereniging Pro Musi- ca. 18.19 Uitzending van de Anti Re volutionaire Partij. 18.30 Nieuws. 18.41 Hier en nu: actualiteiten. 19.00 Wereldpanorama. 19.10 Veel ge vraagde gewijde muziek (gr). 19.40 Wijd als de wereld: wekelijkse in ternationale oriëntatie in kerk, zen ding en oecumene. 19.50 Stereo: Zang en harp: Nederlandse volks liedjes. 20.05 Stereo: The sound of musical: musicalfragmenten. 21.10 Metropole orkest en zangsolisten met als intermezzo een licht instru mentaal kwintet. TROS: 22.00 Ac tualiteiten. -22.30 Nieuws. 22.40 De Beyaerd-Hièr, cabaretprogramma. 23.10 Apollo XXI - een fantastisch ruimtevaart mysterie, hoorspel (deel 1). 23.30 Stereo: Midnight Special: licht muziekprogramma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.03 De Eddy Becker Show. (10.00 Nieuws). 11.00 Nieuws. NOS: 11.03 De Felix Meur- ders Show. 12.00 Nieuws. VPRO: 12.03 Top-30 (13.00 Nieuws). TROS: 14.00 Nieuws. 14.03 Suzie Cream Cheese. 15.00 Nieuws. AVRO: 15.03 Muziek Boetiek. 16.00 Nieuws Coun try and Western Show. 17.00 Nieuws. 17.02 Radiojournaal. 17.05-18.00 Zin gende Bougie: gevarieerd platenpro gramma voor automobilisten.

De Vallei | 1970 | | pagina 5