„Linkse" belangstelling voor de uitslagen van de verkiezingen in de NOS-studio in Hilversum: van links naar rechts vooraan de PvdA-Tweede-Kamerleden mevrouw Gerda Brautigam en drs. J. M. den Uyl, PPR-fractievoorzitter drs. J. M. Aarden en PPR-voorman en KRO-voorzitter mr .H. W. van Doorn. Het laatste restje van het jaarbeursgebouw aan het Vredenburg te Utrecht werd met behulp van springladingen naar beneden gehaald. Over enkele jaren zal hier een muziekcentrum staan. Op 23 juni zal de PTT een serie postzegels uitgeven ter gelegenheid van het zilveren jubileum van de VN en de dit jaar in ons land te houden conferentie van de Interparle mentaire Unie. In het Rotterdamse Casino de Paris werd de 19-jarige kantoorbediende Maureen Joan Renzen gekozen tot Miss Holland 1970. Koningin Juliana in gesprek met Simon Wiesenthal tijdens de herdenkingsbijeenkomst van oud-verzetsstrijders in het RAI Congrescentrum te Amsterdam. Bij zijn bezoek aan Nederland werd aartsbisschop Helder Camara van Brazilië door het episcopaat ontvangen. Op de foto v.l.n.r. mgr. Moors (Roermond), mgr. Ernst (Breda), mgr. Muller (Groningen), mgr. Zwartkruis (Haarlem), Dom Helder Camara en kardinaal Alfrink. De 33-jarige vrouw van Adres Segovta, de grote gitarist, schonk aan een zoon. Voor zi>n optreden in het Olympisch Stadion te Amsterdam ma akte zanger-gitarist José Feliciano kennis met de Hollandse nieuwe. in Londen het leven Reddingswerk na de aardbeving in Peru, waarbij tienduizenden mensen om het leven zijn gekomen. Dit bleef over van de tribune in het stadion van Napels, waar een rel ontstond tijdens een EngelsItaliaans toernooi. De scheidsrechter moest de wed strijd beëindigen toen Swindon Town met 3-0 leidde op Napoli. Keizer Haile Selassie van Ethiopië kwam voor een vriendschappelijk bezoek in Moskou aan, waar hij werd ontvan gen door president Podgorny (rechts op de foto). 4

De Vallei | 1970 | | pagina 13