Belgen kansloos tegen Russische schutters Bulgaren door West-Duitsland (lees Libuda) overklast: Zweden liep tegen Israël voetbalkater op Dubbel blank na matig duel tussen Italië en Urugav Totozoals het moest Situatie na twee rondes Duitse Lotto ERGER VEILIG Zuidamerikaanse grilligheid tegen Britse koelheid MET ZEKER OOK 'S NACHTS MEER LIJN MAANDAG 8 JUNI 1970 KOGEL VAN BRAZILIAAN JAIR VELDE ENGELAND sport MEXICO-STAD —Dertig minuten voor het eind was zélfs Gordon Banks kansloos. De voortreffelijke doelman van Engeland, die de grillige Brazi liaanse voorhoede een vol uur had weerstaan en de gehele wereldkani- pioensploeg werd verslagen door de vu rige kogel van rechtsbuiten Jairzinho. Brazilië, niet sterker dan Engeland, nau welijks gevaarlijker dan de degelijke Britse vaklieden, won de sleutel wed strijd uit groep drie na een van de zeld zame aanvallen, die de Engelse verdedi ging werkelijk openden. Tostao, weinig kansvol tegen de su blieme tandem Moore-Labonc, van welk tweetal aanvoerder Bobby Moore de hoofdrol speelde, behield in een lan ge solo, die hem met drie Engelsen con fronteerde, de bal niet onfortuinlijk voor zijn voeten. Weggedrongen naar de rechthoek van het strafschopge bied bracht hjj de bal vlekkeloos voor doel naar Pele, die hem onmiddellijk ziende dat Cooper Jairzinho op dat mo ment even had vrij gelaten, doorschoof naar zijn rechtsbuiten. Cooper kon de MEXICO-STAD In het Aztekenstadion van Mexico-Stad bleef België op vele punten achter op de zeer degeltfke ploeg van de Sovjet-Unie. In conditie en schotvaardigheid echter het meest. Aanvallend kwamen de Russen zelden dichter by het doel van Piot dan de Belgen by dat van Kavaztsjwili. Maar waar de Bel gen ten lange leste steeds vastliepen met hun een-twee-combinaties, waarin de rechtervoet van Van Himst een weinig doeltreffend aandeel had, combineerden de Russen zelden tot diep in het strafschopgebied. Zij schoten. Moentijan en Asatiani, de middenvelders die herhaaldeiyk mee oprukten wanneer daartoe ge legenheid was, en de aanvallers Kmelnitski en vooral Bosjovets, richtten hun volle vuurkracht op Piot. De Belgische doelman redde een aan tal keren voortreffelijk, maar greep vier keer mis op de vurige schoten van de Russen. Een keer in de eerste helft en drie keer na de rust. En pas toen de stand 4-0 was, scoorde Lambert voor de Belgen, nadat een schot via het hout van Puis voor zijn op dat moment tref zekere rechtervoet was gekomen. Het elftal van de Sovjet-Unie bezat de conditie om zijn schutters voortdu rend in stelling te brengen tegen een Belgische verdediging, die vooral na de rust geen afdoende verweer had tegen de ruim opgezette aanvallen van de Russen. Veel erger dan ijle lucht en hitte was de openingstreffer van de Russen voor het redelijk goed. begonnen Belgische elftal. Die klap kwam na een kwartier keihard aan, omdat België de eerste vijftien minuten meer dan gelijkwaar dig aan de Russen was geweest en een dikke minuut voor het eerste doelpunt zelf een voorsprong had moeten nemen. Wilfried van Moer was toen in het doelgebied doorgedrongen bij een vrije trap. Hij had de bal voor het inkoppen, maar Kavazatsjwili redde geweldig. De PUBLA Italië trad tegen Urugua opnieuw aan zonder zijn „golden boy", Gianni Rivera, die aan een maagaan doening leed en die opdracht had zijn kamer te houden. Ook Niccolai, die in een duel met Ove Kindvall in de wed strijd tegen Zweden gewond was ge raakt en daarin vervangen was door Rosato, was niet van de partij. Opnieuw was Rosato zyn rempla?ant. De wedstrijd tussen de twee dubbele kampioenen Uruguay in 1930 en 1950 en Italië in 1934 en 1938 kon rekenen op een fanatiek legioen, want ruim 2500 Uruguyezen en 1000 Italianen had den plaats genomen in het stadion Cuautemoc in Puebla. Er was echter door de organisatoren op gerekend, dat deze 3500 man te opgewonden zouden kunnen raken en een zeer sterke poli tiemacht, gekleed in blauwe shirts met korte mouwen en zwarte laarzen, was opgeroepen en had plaats genomen in de „gracht" om het 4yeLd. Het was een duel, dat in een zeer laag tempo werd gespeeld. De groot meester van de Italiaanse aanval. Riva, kreeg constant een tweemans-, en soms zelfs een driemansdekking en kon zo doende weinig uitrichten. Voor de eer ste grote kans van de in dit door Uru guay gedicteerde treffen zorgde Berti- ni, die vanaf 20 meter een enorme ko gel afvuurde, die echter tot hoekschop werd verwerkt. De Italianen veroverden hierna een licht veldoverwicht, hoewel het spel zich voor het grootste deel op het mid denveld afspeelde. In deze harde, maar niet unfaire eerste helft werd Cortes van Uruguay wegens e$n grove over treding tegen De Sisti door de scheids rechter gewaarschuwd. Ook de tweede helft had weinig in drukwekkends. De muur-defensie van de Italianen gaf geen enkele kans weg, terwijl de aanval slechts twee man tel de. De Uruguezen waren te langzaam en verzuimden de vleugels in het spel te betrekken. Daardoor bleven de doel- rijpe kansen op de vingers van één hand te tellen. In de 65e minuut liet Uruguay een unieke kans om de score te openen lig gen. Mujica was zijn tegenstander Furi- no voorbij gesneld, maar toen hij plot seling oog in oog stond iet de Italiaan se keeper verloor hij alle zelfbeheer sing en schoot hoog over. Het was en bleef 00 na een uiterst teleurstellende wedstrijd, die de toeschouwers weinig vreugde had gebracht, hetgeen werd geaccentueerd door schrille fluitconcer ten. Russische doelverdediger kon de bal echter alleen maar tegenhouden en niet wegwerken. Daardoor kreeg Van Moer zijn tweede gelegenheid, maar van vlakbij vuurde hij dreunend tegen de lat. Terwijl Van Moer en heel België nog natreurden om die twee gemiste kansen sloeg Rusland terug, keihard. Bisjovets naderde het strafschopgebied en terwijl de Belgische verdedigers een „laterale" of desnoods een „transfersale" pass verwachtten, schoot de Russische aan valsleider onverwacht en van buiten het strafschopgebied. Dat nu was het laatste, wat Piot verwacht had. Terwijl hij nog stijlvol naar de hoek ging, werd de vaart van de bal al geremd door het net: 1-0. Wat moest België doen? Aan vallen. Wat kon België doen? Niets. Lambert voelde de adem van Koertsila- wa voortdurend in zijn nek, Kaplitsjni week niet van Van Himst en was best bereid van tijd tot tijd een overtreding te maken. Gezegd echter moet worden, dat de Belgen door hun korte combina ties als het ware de overtredingen uit lokten. De Russische aanvallers zochten hun tegenstanders veel minder op. Hoe de Russen ook aanvielen, snel of lang zaam, steeds werd door het meester brein van Asatiani en in mindere mate van Moentijan een voortreffelijk ge bruik van de ruimte gemaakt. En wat de Russen tegen Mexico niet konden, lukte zaterdag wel: het aanbrengen van variaties in het spelpatroon. Goed tien minuten na de rust bijvoorbeeld verraste Asatiani de hele verdediging en ook doelverdediger Piot, zoals Bisjovets het bijna een vol uur eerder had gedaan. Weer vloog de bal van buiten het strafschopgebied „binnen"2-0. Rusland dat zeker leek, werd door die kogel van Asatiani absoluut veilig. De ploeg trok zich iets meer terug en liet het (vruchteloos) pogen over aan de Belgen. Maar de Belgische drang werd geleidelijk minder. Dockx en Van Moer gingen niet meer lichtvoetig over het veld. Thissen en Heylens konden niet van voor naar achter blijven rennen, Van Himst werd voornamelijk verkeerd begrepen en dat begreep hij weer hele maal niet, waarmee iedere grond voor een vruchtbare samenwerking in de aanval van de Belgen was verdwenen. Zeven minuten na de treffer van Asa tiani scoorde Bisjovets opnieuw met een meesterlijk kopballetje, waar Piot zich best een klein beetje voor mocht scha men. En tien minuten later vuurde Kmelnitski nog een keer feilloos: 4-0. Pas enkele minuten voor tijd verzilver de Lambert een kans zoals Van Moer er in het eerste kwartier een had laten liggen. bal niet onderscheppen en stond volle dig op zijn „verkeerde been", toen Jair doorrende in de richting van Banks. Tegen het gloeiende schot van acht me ter afstand was zelfs Gordon Banks machteloos. Het was de beslissing in een wed strijd met eerlijk, manlijk hard voetbal, voortreffelijk in de hand gehouden door scheidsrechter Klein uit Israël, die comedie van ernst wist te onderschei den, die de voordeelregel durfde toe te passen ondanks de strenge voorschrif ten van zijn bazen uit de FIFA-scheids- rechterscommissie in die lichamelijk contact niet a priori affloot. Brazilië had niet te klagen over deze arbiter, maar Engeland had het zeker niet, want in deze botsing tussen de voetbalconti nenten kreeg ieder gelegenheid zijn ei gen stijl te spelen. De speeltrant van de Brazilianen was aantrekkelijker dan het rechtlijnige Engelse spel, maar tegenover de grillige aanvalsacties van Pele, Tostao, Jairzin ho, Rivelino en Paulo Cesar stond een koele Britse verdediging. De Engelsen moesten vaak ver terug. Zij hadden trouwens zelf gekozen voor een duide lijk defensieve speeltrant, Sir Alf Ramsey had voor zijn vier verdedigers een lijn van vier middenvelders opge steld, die de Brazilianen de ruimte moest ontnemen. Engeland verminderde daardoor bewust zijn aanvalskracht, maar de twee spitsen, Lee en Hurst, waren zó ijverig, zó voortdurend bezig, dat de numeriek zo sterke Brazil iaansé achterhoede toch bij vlagen in bijna- chaotisch werk verviel. De Engelsen kozen, natuurlijk, voor hun stoten weer herhaaldelijk de lange, hoge voorzet. Linksachter Cooper vloog mee naarvoren wanneer het even mo gelijk was, ondanks alle moeilijkheden, die Jair hem berokkende. En tegenover die toch waarlijk niet onbekende speel trant bleek de Braziliaanse verdediging zeker niet beter bestand dan de Roe meense. Brito en Piazza waren niet zeker in het centrum en het tweetal had her haaldelijk steun nodig van Everaldo, di in zijn verdedigende werk hetzelfde hoge niveau haalde als Moore en Coop er. Everaldo schuwde het duel in de lucht ook niet. Sterker nog, de atleti sche Braziliaanse linker-flankverdedi- ger kopte beter dan Lee en Hurst en bleef superieur in het laatste half uur. Toen speelde Alf Ramsey alles of niets. Hij haalde zijn bouwer, Charlton, uit de ploeg en zond kopspecialist Jeff Astle in de vuurlijn, maar ook tegenover hem bleef Everaldo ongenaakbaar. Engeland stond niet alleen tegenover Brazilië, maar ook tegenover de 70.000 Mexicanen op de tribunes. Engeland is niet populair in Mexico. Het bleek tij dens de bekendmaking van de elftallen, toen hartstochtelijk werd gejuicht bij het noemen van de Braziliaanse namen en even hartstochtelijk werd gefloten LEON Reinhard „Stan" Libuda. Deze speler van Schalke'04 heeft in zijn eerste optreden tijdens het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal getoond van onschatbare waarde te zijn voor het Westduitse elftal. De 27-jarige Libuda scoorde zelf eenmaal en had in nog enkele treffers een levensgroot aandeel. Verder bracht hij de Bulgaarse defensie met onnavolgbare acties her haaldelijk in het nauw. Het is dan ook onbegrijpelijk, dat bondscoach Helmut Schön deze voortreffelijke speler pas seerde voor het teleurstellende ope ningsduel tegen Marokko. Het zwakke Mexicaanse debuut van de Duitsers werd nu volledig uitgewist en met een luid bejubelde overwinning van 5-2 stapte West-Duitsland de kwartfinales binnen. Schön had, in vergelijking tot de wedstrijd tegen Marokko, drie wijzigin gen in zijn elftal aangebracht en dat had „wonderen" tot gevolg. De inzet was ineens veel groter en de Bulgaren, bij wie slechts Simeonov, Penev, Dier- mendjiev en Bonev gehandhaafd waren na de nederlaag tegen Peru, werden volledig overklast. Toch moest West- Duitsland net als tegen de Marokka nen het openingsdoelpunt aan de te genstanders toestaan. In de 12e minuut plaatste Bonev een vrije trap naar de vrijstaande Nikodimov, die van zeker De Rus Byshovets haalde met alle geweld uit en scoorde het tweede Russische doelpunt in de wedstrijd tegen België. Dockx en Van Moer (links) stonden machteloos. achttien meter met een schuiver doel man Sepp Maier kansloos liet (0-1). Ondanks deze achterstand liet de Duitse ploeg zich niet uit haar ritme halen. Integendeel. Met verhevigde kracht golfde aanval op aanval op Si meon Simeonov af. Met spreekkoren „Libuda, Libuda" kozen de Duitse sup porters al snel hun favoriet. De 27-jari- ge Schalker stelde hen niet teleur. In de 19e minuut ondernam hij een van zijn gevreesde solo's en richtte van de rech tervleugel op het Bulgaarse doel. Si meonov liet de bal door zijn handen glippen. Hij viel nog wel uit, maar kon niet, verhinderen, dat de bal vlak achter de doellijn de grond raakte. Onder pro test van de Bulgaren wees de Spaanse scheidsrechter José Maria Ortiz de Mendibil het doelpunt toe (1-1). De snelle Duitse aanvallers konden vaak slechts met grove charges door de Bulgaarse verdediging afgestopt wor den. In de 28e minuut werd het 2-1 Libuda een rush besloot met een prach tige voorzet. Drie meter voor het Bul gaarse doel ontving Gerd Müller de bal en langs de uitvallende Simeonov schoot de speler van Bayern München raak. Hierna liet West-Duitsland tot de rust de tegenstanders komen. Men ging op balbezit spelen, maar verwaarloosde de aanval zeker niet. In elke tegenstoot school gevaar. Telkens weer was het nadat de omroeper de Engelse spelers aan het publiek bekend had gemaakt. Het was in de nacht voor de wed strijd ook al gebleken. Voor het Hil ton-hotel in Guadalajara, waar de En gelsen hun onderkomen hadden, is het de gehele nacht een oorverdovend la waai geweest. Steeds weer reden Mexi caanse en Braziliaanse auto's langs het hotel, om dan vlak voor de ingang los te barsten in een hels claxonconcert. De politie deed er niets aan, om deze nacht rustverstoorders te stoppen en tenslot te besloten de Engelsen maar van ka mers te wisselen om tenminste nog wat uren nachtrust te kunnen genieten. Die slechte nachtrust was de spelers niet aan te zien. Het elftal, dat vrijwel identiek was aan de ploeg, die Roeme nië had verslagen, (Wright verving de geblesseerde Newton) ging fris van start tegen Brazilië, dat ook slechts op een plaats was gewijzigd: Paolo Cesar voor de gewonde Gerson. Engeland, dat Mullery aan Pele had vastgeplakt en Cooper, de bewaker van Jairzinho, iets minder offensief liet spelen dan gewoonlijk, was in de eerste minuten gevaarlijker. Hurst en de op komende Ball testten Felix al snel en in de negende minuut moest de Brazi liaanse doelman gestrekt naar de schoe nen van Bobby Charlton. Engeland speelde dan wel 4-4-2, maar de midden velders wisselden elkaar snel in de aan val af. De aanvalsacties kwamen echter niet alleen van Engeland, want in de elfde minuut al moest Banks het uiter- RuslandBelgië [x][~|| Uruguay—Italië HOE] RoemeniëTs. Slowakijë... |x|| El SalvadorMexico I llxll I BraziliëEngeland |x]| W. DuitslandBulgarije [xj| ADOHamburger SVI II Ifxl TwenteUnion Teplice [x|j WaregemMW DED DuisburgHoll. Sport[y]j SlovanStandaard Luik [xj| GöteborgAnderlecht |[x| Borussia DortmundMalmö |xj| Aan toto 47 namen 425.341 personen deel. Het inleggeld bedroeg 814.407,-. Het prijzenbedrag was 366.483,-. Voor de eerste en derde prijs is beschikbaar een bedrag van 109.945,- en voor de tweede en extra prijs een bedrag van 73.296,-. De uitslag van de zaterdag gehouden trekking van de Duitse Lotto had het volgende resultaat 2, 18, 30, 31, 46. 47, Extra getal 34. Olympisch getal 1244. Libuda, die verwarring stichtte in de Bulgaarse defensie. Nadat Penev eerst nog een kans ge mist, viel de feitelijke beslissing in de 52e minuut. „Wervelwind" Libuda kon binnen het strafschopgebied door Ga- ganelov slechts onregelmentair tot staan worden gebracht en „Bomber Müller had van elf meter geen moeite om Simeonev te passeren (3-1). Vrijuit spelend kon West-Duitsland via Uwe Seeler (69e minuut), die in dit duel een rol op het middenveld vervul de, en nogmaals Müller (87) tot 5-1 uit lopen, alvorens Kolev met nog drie mi nuten te spelen de eindstand op 5-2 bracht. De voor woensdag geplande wedstrijd Peru - West-Duitsland is nu alleen van belang voor de indeling van de kwart finales, waarbij de winnaar van groep vier (West-Duitsland of Peru) tegen nummer twee van groep drie (waar schijnlijk Engeland) moet uitkomen. De verliezer van Peru - West-Duitsland heeft dan Brazilië tot tegenstander. ste geven bij een meesterlijke kopbal van Pele. Tegenover een kopbal van Hurst (over) stond een gevaarlijkse combinatie van Tostao en Paolo Cesar. Er zat meer lijn in de Britse aanval len, geleid door Ball en Charlton. Niet alleen Cooper stormde mee naarvoren, ook Wright deed het en na ruim een half uur liet hij een prachtige voorzet in het centrum dalen, die Lee verander de in een felle kopstoot. Felix kon de bal stoppen, maar had een tweede greep nodig om de .bal te overmeeste ren. Op het moment, dat hij op de bal viel, wilde Lee schieten. Het gevolg was een blessure aan het hoofd van Felix. Maar zelfs dit bijna-incident, dat teke nend was voor de felheid waarmee bei de ploegen elkaar bestreden, verpestte de sfeer binnen de lijnen niet, al nam Carlos Alberto onmiddellijk daarna ta melijk fors revanche op Lee. Klein drukte dit incidentele brute optreden op slag de kop in met een waarschuwing. In de tweede helft was de start van Brazilië duidelijk beter. Jairzinho plaatste Copper en ook Banks voor moeilijkheden en echt hachelijk werd het na tien minuten, toen Banks tegen over de Braziliaanse rechtsbuiten nog maar net met zijn voet kon redden. Engeland had meer moeite met de Braziliaanse aanvallen dan in de eerste helft. De actie van Jairzinho was een schot voor de boeg, maar de Engelsen, het was tenslotte 33 graden in de scha duw, konden de strijd niet meteen ver plaatsen. Brazilië legde iets meer snel heid in zijn acties en in de vijftiende minuut viel de defensie open door een solo van Tostao en een subliem passje van Pele. Jair versloeg Banks. Brazilië stond voor, maar had nog niet gewonnen Engeland zette, letter lijk en figuur jk, zijn laatste reserves in en de ploeg bezat ook nog de moge lijkheden zich kansen te scheppen. Niet alleen door eigen kracht overigens, ook door misverstanden in de Braziliaanse verdediging. Een verschrikkelijke blun der van Brito gas Astle, twintig minu ten voor tijd, een volkomen vrije kans. Hij had alleen doelman Felix nog voor zich. Maar Astle, die pas zeven minu ten binnen de lijnen stond, schoot de bal gehaast voor het doel langs. Twee minuten later bood Ball aan Hurst een mogelijkheid, die ongebruikt bleef. Zelfs Bobby Moore ging mee naarvo ren. Heel Engeland viel aan, Brazilië WmmÊÊÊ Jair was zijn tegenstanders op de vleugel nogal eens te snel af, maar bij deze actie zou hij struike len op Cooper. Scheidsrechter Abra ham Klein uit Israël houdt het ver loop goed in de gaten. wankelde. Moore trof, buiten bereik van Felix, de doellat. Engeland ver waarloosde zijn verdediging in zijn po ging naast Brazilië te komen. Dat spel was riskant, maar het had geen gevol gen omdat Banks zijn werk foutloos bleef doen. Voor Pele echter in de laat ste minuut met een boogballetje over de uitgelopen Banks de laatste moge lijkheid voor Brazilië ongebruikt had gelaten, had Ball, na slecht wegwerken van Felix, deze fout van Brazilië's laat ste man niet kunnen afstraffen. Brazilië stapte vrijwel zeker de kwart-finales binnen, Engeland zal zich nog eens tot het uiterste moeten in spannen tegen Tsjecho-Slowakije om te voorkomen, dat Roemenië, dat in zijn laatste wedstrijd Brazilië ontmoet, kwart-finalist wordt. Na zondagmiddag is het doelsaldo van beide ploegen ge lijk: Engeland 1-1 en Roemenië 2-2. MEXICO-STAD Nadat alle ploegen in het eindtoernooi van het wereld kampioenschap voetbal 2 wedstrijden hebben gespeeld zijn de standen als volgt: Groep 1 Mexico 2 1 1 0 3 4—0 Rusland 2 1 1 0 3 41 België 2 10 12 4—4 El Salvador 2 0 0 2 0 07 Groep 2 Uruguay 2 1 1 0 3 20 Italië 2 110 3 1—0 Zweden 2 0 111 12 Israël 2 0 111 1—3 Groep 3 Brazilië 2 2 0 0 4 51 Engeland 2 10 12 1—1 Roemenië 2 10 12 22 Tsj.-Slowakije 2 0 0 2 0 26 Groep 4 Peru 2 2 0 0 4 6—2 W.-Duitsland 2 2 0 0 4 7—3 Bulgarije 2 0 0 2 0 48 Marokko 2 0 0 2 0 1—5 TOLUCA Onbezorgd, alsof geen enkele arts ooit gewaarschuwd heeft voor krachtsinspanningen bedreven op de hoogte, waarop Toluca ligt (2640 meter bo ven de zeespiegel), heeft Israël met offensief spel Zweden een voetbalkater be zorgd, die dubbel hard aankwam na de hangover, die de Scandinaviërs overhiel den aan het treffen met Italië. Het werd een geiyk spel: 1-1, wat meer was dan waarop de pretentieloze Israëlische voetballers hadden gehoopt, maar duideiyk minder, dan waarop z|j gezien het spel recht hadden. Wat dat betreft spreekt de cornerverhouding, 7-1 in het voordeel van de Israëliërs, duldeiyke taal. De Zweden hadden in vergelijking met de wedstrijd tegen Italië hun team op vijf plaatsen omgegooid. De te ver wachten offensieve meerwaarde kwam in de praktijk niet uit. In het centrum van de aanval werd Feijenoords Ove Kindvall door de tot zijn schouders reikende Israëliërs volkomen gekooid. Zijn directe tegenstanders bezaten daarnaast nog voldoende lucht, om zo nu en dan verrassend mee naarvoren te trekken. Overtuigend van de noodzakelijkheid om door middel van een ruime over winning de kansen in eigen hand te houden, namen de Zweden in de tweede helft het initiatief over. Niet overtui gend, vaak met weinig overleg, maar wel met een grote lichamelijke inzet, waardoor de toch al niet fijnzinnige ontmoeting een ronduit ruw karakter kreeg. De Israëli's kwamen onder druk te staan en een fout van de vroegere prof in het Amerikaanse voetbal David Primo had tot gevolg, dat de Zweden met 1-0 de leiding namen. Deze treffer had de inleiding moeten zijn tot nog enkele Zweedse doelpunten. Maar de scherpe reactie van Israël doorkruiste die opzet volkomen. Nog geen drie mi nuten na de openingstreffers vuurde aanvoerder Mordecgai Spiegler van twintig meter afstand een schot af, dat onhoudbaar, als een bom, in de linker bovenhoek van het Zweedse doel, in sloeg. Israël was brutaal genoeg nog verder aan te dringen. Gevaarlijke uit vallen van Spiegler en Shum (60e en 62e minuut) werden met moeite gestopt- In het laatste gedeelte kreeg Zweden weer enigszins de overhand. Maar scho ten van Larsson en Selander werden bekwaam door Vissoker gestopt. Het einde kwam ver na de reglementaire speeltijd, omdat bij de vele botsingen de vermoeide spelers zich uitgebreiri lieten verzorgen.

De Vallei | 1970 | | pagina 9