IN CENTRUM MAANDAGMORGEN DICHT, REST BLIJFT WOENSDAGMIDDAG GESLOTEN Winkelfunctie maatstaf bij halvedagsluiting na 1 juli Afwijkende regeling voor bakkerswinkels J. H. H. JANSEN TROFEE INZET V.R.C.-SPORTDAG In Leersum Prijzenregen bij zonovergoten turn wedstrijden Avondvierdaagse met goed weer van start V oetbalrecette voor kinderfeest GESLOTEN WOENSDAGMIDDAG Uitslagen wedvlucht van „De Sneipost Wedvlucht van Luchtreiziger Geslaafd Schoolsportdao voor 600 kinderen Hengelaars openden visseizoen DEZE ZAAK IS Wedvlucht van „De Luchtpost" Schietuitslagen Geeu braderie in Hoofdstraat „Candia" tegen Duitse ploegen Belt 10550 yi;.307-£ 11079 Jeugdsportdag van Valleivogels VEEMARKT UTRECHT Bejaarden «aan morgen dag uit Initiatief sportclubs De Instuif BAKKERS WAT LAAT Bedrijf scompetitie ging van start MARKTEN FUNCTIE UIT DE KERKEN DINSDAG 9 JUNI 1970 VEENENDAAL Bij de voorzitter van de winkeliersvereniging „Handel en Nijverheid", de heer J. H. van Schuppen ligt een lijst klaar om te worden ver stuurd naar het gemeentebestuur met daarop circa 65 handtekeningen van winkeliers, die verklaren met ingang van 1 juli hun zaken op maandagmorgen te willen sluiten in plaats van op woensdagmiddag. 34 leden van de winkeliers vereniging meest zakenlieden, die hun bedrijf buiten het centrum hebben en vrijwel alle bakkers in het centrum handhaven de traditionele woens dagmiddag. Zoals bekend ging de gemeenteraad op 21 mei na ampele beraadslagingen ak koord met een nieuwe verorden in in zake de verplichte halve-dagsluiting. „In de pers is niet duidelijk tot uit drukking gebracht wanneer de nieuwe regeling van kracht gaat worden en dat heeft bij verschillende mensen verwar ring gewekt", aldus de voorzitter van de winkeliersvereniging de heer J. H. van Schuppen. Kort nadat de kwestie in de raad was behandeld waren Veenendalers en men sen van buiten in de veronderstelling, dat de openstelling van de winkels in het centrum op woensdagmiddag al van kracht was geworden, maar ze vonden de deuren dicht. Uiteindelijk weten de mensen nu ïog niet precies waai ze aan toe zijn en ook niet welke zaken na 1 juli wel of niet op maandagmorgen sluiten." In algemene zin kan wel gesteld wor den dat alle zaken in het centrum de halvedagsluiting op maandagmorgen zullen toepassen. Ze gaan na 1 juli pas om 13.00 uur voor het publiek open. De zelfde regeling werd al gehanteerd door de gezamenlijke vishandelaren, de opticiens en warenhuis B. Bos (Hema). Uitzonderingen op deze regel zijn de bakkers in het centrum, die de huidi ge regeling gehandhaafd willen zien, maar van het gemeentebestuur ver gunning hebben gekregen in de perio de van 16 juni tot 1 september hier van af te wijken. De bakkers in het centrum zullen tot 1 september dus zowel op maandagmorgen als op woensdagmiddag geopend zijn. Na die datum wordt de vrije woensdagmid dag gehandhaafd. De voorzitter van de Veenendaalse bak kers vereniging, de heer H. Hiensch acht het zuiver uit praktische overwe-, gingen niet mogelijk voor de bakker op maandagmorgen de zaak gesloten te houden. „De mensen moeten maandag morgen toch in de gelegenheid zijn om vers brood te halen", aldus de heer Hiensch die verder meent te weten dat de maandagmorgensluiting ingevolge bepalingen in het zogenaamde bakkers - besluit niet is toegestaan. Overigens ziet hij ook voor de bakker en zijn perso neel veel meer praktisch nut in een vrije woensdagmiddag dan in een vrije maa nd agmorgen W inkeliersvereniging- voorzitter de heer Van Schuppen juicht de nieuwe re geling toe. „Er wordt door sommige mensen wel aangevoerd, dat de woens dagmiddagsluiting prettiger zou zijn omdat de zakenman er dan met de schoolgaande kinderen op uit kan trek ken, maar, als dat al gebeurt, de prak tijk leert dat de dames met hun kroost graag op woensdagmiddag inkopen doen. Bij de huidige regeling kon dat in Veenendaal niet met als gevolg dat men naar andere plaatsen trok." Wel betreurt hij het, dat de nieuwe regeling pas op 1 juli van kracht wordt. „Het toeristenseizoen is dan al volop op gang gekomen. Verder heet hjj de in druk dat door de nieuwe maatregel veel meer de vijfdaagse werkweek wordt gerealiseerd. Over de blauwe zone in het centrum, een maatregel die ook regelrecht te ma ken heeft met het winkelen in het cen trum, is de heer Van Schuppen nog steeds niet gelukkig. „Het idee van de winkeliersvereniging is om haast te maken met het aanbrengen van de ver wijzingsborden naar de parkeerplaatsen ten behoeve van de lang-parkeerders. Ook het aangeven van de plaatsen waar de blauwe zone van kracht is zouden we graag uitgebreid zien door bijvoorbeeld VEENENDAAL De EVPV „De Luchtreiziger" nam deel aan de wed vlucht van af Tergnies afstand 307 km De duiven werden om 9.10 uur in vrij heid gesteld. De eerste duif was van de heef J. W. v. Schaik die zijn duif klok te om 13.53 uur De verdere uitslag is J. W. van Schaik 1-12 G. Muller 2-6 Bar- neveld-Tanis 3 A. Spies 4 C. v. Ginkel 5-8-10-11-17-19 B. J. v. Kooten 7, W. J. v. Dam 9-18-21-24, gebrs. Spies 13-14; hr. Kooten 15-28 B. H. C. Schuurman 20- 22 A. v.d. Bovenkamp 23 O. Neleman 16-25 C. Methorst 26 H. Beijk 27. Donderdagavond is er van 18.30 tot 20 uur inkorven voor het Bondsderbycon- cours van Orleans. Op 20 juni zal de eerste africhtings- vlucht worden gehouden voor jonge duiven van af Tiel. c5 SCHERPENZEEL Aan de be drijf scompetitie in Scherpenzeel doen de volgende bedrijven mee: C S Val kenburg, De Driekleur, WSB, EBM, Controlasco, Gebr. Van Heugten, firma Overeem en de gemeente. De wedstrij den vinden plaats op woensdagavond en vrijdagavond op het gemeentelijke sportterrein. De elftallen zijn ingedeeld in twee poules. De finales worden ge speeld op zaterdag 4 juli. Dan zal er ook een collecte gehouden worden voor de bejaarden tocht. De eerste wedstrij den leverden het volgende resultaat op: EBM-C S 30, Firma Overeem-WSB 3—1. C? VEENENDAAL Aan het Christe lijk Lyceum te Veenendaal slaagden voor het diploma HBS-B de navolgende kandidaten. Uit Veenendaal: Bas Andeweg, Jur- jen Bosga, Hannie Bulsink, Bram Car- souw, Bram Dijkshoorn, Nico van der Ende, Rudi de Groot, Karin Hopman, Ellie Roor, Evert v. den Brink, Roel van den Brink, Wim van Doom, Gerardus v. Doornspeek, Dick Hendriks, Thijs v. Kolfschoten. Frans Leppers, Hans van Rijswijk. Uit Wageningen: Jacobien Landweer, Peter Lucas en Jan Teunis. Uit Ederveen: Willy Snetselaar. Uit Opheusden: Martin Sopacua. Uit Bennekom: Jan Swen. Uit Rhenen: Luci Visch, Lex Mulder en Ton van de Scheur. Uit Scherpenzeel: Wim van den Berg en Kees Boutkan. Uit Renswoude: Peter Lam en Gert van Leeuwen. Aan 6 leerlingen kon het diploma dit jaar niet worden uitgereikt. SCHERPENZEEL Op woensdag 10 juni wordt er op het gemeentelijke sportterrein een schoolsportdag georga niseerd, waaraan circa 600 kinderen meedoen. Deze sportdag wordt georganiseerd door de scholen in samenwerking met de gemeente. Voor de middag doen de kinderen van de eerste drie klassen spelletjes. Voor de andere drie klassen worden aan de kinderen opdrachten ge geven op het gebied van oefeningen en naar gelang de prestaties krijgt men een diploma in de volgorde van A tot en met E. RHENEN De eerste onderlinge hengelwedstrijd, georganiseerd door ,De Voorn", trok negentig deelnemers. De uitslag was als volgt: 1. Dirk Lod der 1289 gr; 2. H. Albers 842 gr; 3. G. Lodder 841 gr; 4. W. v. Zetten 615 gr; 5. W. Hovestad 519 gr; 6. A. Albers 518 gr; 7. G. v. Baren 498 gr; 8. C. Veldman 485 gr; 9. C. D. Scheerder 459 gr; 10. H. Pleijler 435 gr. Donderdag 11 juni is er weer een wedstrijd. Samenkomst 6.30 uur aan het clubhuis H. P. v. Noort. Ook junioren kunnen deelnemen. Opgave uiterlijk donderdagmiddag 12 uur. op het scheidingsvlak tussen parkeer havens en ruimte voor de fietsers en bromfietsers een blauwe streep te trek ken. „Vooral de vreemdeling heeft bij het binnenrijden van Veenendaal zijn aan dacht te veel nodig voor andere borden en pijlen om de aanduiding blauwe zone duidelijk op te merken. Staat er als men komt vanaf de Nieuweweg toe vallig een grote vrachtauto voor de ver keerslichten, dan is ook de blauwe drem pel niet te zien." Om de klanten uit de vingers van de politie te houden hebben de meeste centrumwinkeliers thans een kaart op hun winkeldeur waarop nog eens aan de verplichte parkeerschijf wordt her innerd. De winkeliers in Veenendaal-Zuid en in de rest van Veenendaal hebben ten aanzien van de halvedagsluiting hun standpunt wel ingenomen. „Wij hand haven de woensdagmiddagsluiting aldus een van de winkeliers aan het Slot. de Bruïneplein, de heer J. v.d. Helm. „De vrije woensdagmiddag bevalt ons best omdat je dan er ook nog een vrije avond achteraan hebt. Bovendien is de functie van onze za ken als wijkwinkels anders dan van de zaken in de Hoofdstraat. Nee wij hou den het in overgrote meerderheid op maandagmorgen open en woensdagmid dag dicht". De gevreesde verwarring, die op 21 mei door verschillende raadsleden werd uitgesproken lijkt met deze opvattingen te zijn bezworen. Het geeft de huis vrouw, die nog wat vergeten is of iets COOP VELUWSE EIERVELING BAR NEVELD. Aanvoer 305.640 stuks, stemming rus tig. Prijzen in per 100 stuks Eieren van 50/51 gram 5.48-5.51, 56/57 gram 6.77- 6.85 60/61 gram 7.43-1.58 64/65 gram 8.30-8.86. VETTE KALVERMARKT BARNEVEL Aanvoer 628 stuks, handel tamelijk. Prijzen le kwal. 4.00-4.25, 2e kwal. 3.85-3.95, 3e kwal. 3.70-3.80. Ned. Herv. Kerk Beroepen: te Deventer: J. van Amstel te Middelburg. Geref. Kerk (vrygem.) Beroepen: te Axel: J. van der Wielen te Zoutespui, die dit beroep heeft aange nomen. Vrij Evang. Gem. Bedankt: voor Utrecht: A. Jonkman te Veenendaal (vlootpredikant). Ned. Herv. Kerk Beroepen: te Zetten-Andelst (toez.): P. J. Bos te Ameide; te Lage Zwaluwe: H. J. Zoethout te Slochteren. Aangenomen: naar Sittard (toez.): G. Verschragen te 's-Gravenzande (bui tengewone wijkgemeente in wording). Bedankt: voor Nijkerk: C. den Boer te Zeist. Geref. Kerken (vrygem.) Beroepen: te Zuidbroek, in combinatie met Veendam: J. Poutsma te Nijega- Opeinde; te Zwolle: drs. D. Deddens te Leeuwarden. Bedankt: voor Toronto en voor New Westminster: A. Kooy te Emmen. Beroepen: te Delft (2e predikantsplaats van de evangelieprediking onder bui tenlandse studenten): M. Brandes te Hengelo. Geref. Gem. in Nederland Beroepen: te Barneveld, Bruinisse, Hil versum, Kruiningen, Uddel, Utrecht, Veenendaal en Vlaardingen: A. Wink, kandidaat te Gouda. SCHERPENZEEL De „Luchtpost" deed mede aan een' wedvlucht vanaf Tergnier een afstand ruim 400 km. In concours waren 139 duiven Ze werden gelost om 9.10 uur en de eerste duif ar riveerde om 13.55 uur. De uitslag was als volgt: M. P.Rotte 1-6; A. Rustenho- ven 2-20; G. Schipper 3. W, van Schaik 4-5-8-11-24-25. C. A. v.d. Wetering 7- 22-28. Jo van de Bovenkamp 9-13-23. J. Bakker 10-18. A. Veenvliet 14. A. In- kenhaag 15-17-27. P. van EUrt 16, P. van Oostrum 12-19. P. Wagensveld 21 en T. H. Aarsen 26. Sinas enige tijd maken met name de winkeliers in het centrum van Vee nendaal de klanten d.m.v. kaartjes op de winkeldeur duidelijk dat voor alle zaken de oude regeling nog steeds van kracht is. op tafel wil brengen dat niet in huis is, in ieder geval de gelegenheid ergens in Veenendaal toch terecht te kunnen. SCHERPENZEEL De leden van de Scherpenzeelse schietvereniging schoten deze week op de buitenbaan met ge weer op 100 meter de volgende resulta ten A. v. Eist 95. M, Berendse 94, C. Val kenburg 93. J. la Bastide 91. P. Enge lenburg 90. A. Valkenburg 90. A. C. van Dusschoten 89. H. Methorst Jr. 89. A. ter Burg 89. H. Pater 88. H. van Gin kel 88. T. Valkenburg 88. K. Schepel 88. A. J. van Driffelaar 87. J. Overeem 86. A. Wittenberg 86. B. Geefshuizen 87, J. Visser 86. H. Methorst sr. 85. H. Berendse 85, W. van Leuveren 84. A. Blanken 84. J. ten Broek 84. H. W. Na- vest 83. W. Klumpenaar 83. A. v. Gar deren 79. J. Koot 78. J. v. Eist 75. A. J. Bookelmann 69. VEENENDAAL De kans dat er deze zomer weer een braderie in het centrum van Veenendaal zal worden ge organiseerd is bijzonder klein. Slechts ruim twintig centrum winke liers hebben gereageerd op het verzoek dit jaar weer hun medewerking te ver lenen en dit aantal is te gering om tot een verantwoord geheel te komen. Ook een internationaal getinte week, zoals vorig jaar de Italiaanse week, ligt niet in het verschiet. RHENEN Zaterdag en zondag 13 en 14 juni spelen beide eerste elftallen van de S.V. „Candia '66" tegen een Duitse ploeg uit Wulfrath, namelijk SSG '38. De wedstrijd van zaterdag vangt aan om 18.45 uur en die van zon dag om 14.30 uur. u dan oven a.u.b. voor Veenandaal Tot 17.30 uur Zatard. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhanon 3328 Nwa Veenendaalseweq 159 SCHERPENZEEL De jeugdcom missie van de sportvereniging' De Val leivogels organiseert op zaterdagmiddag 13 juni een jeugdsportdag. B. Engelenhoven, winnaar van het vo rig jaar, is senior geworden, zodat hij de wisselbeker niet meer kan verdedigen. UTRECHT Op de paardenmarkt in Utrecht werden 561 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor luxe paarden 1300-1780, werkpaarden 1300-1700, oude paarden 900-1650, 3-jarige paarden 900- 1150, 2-jarige paarden 700-925, veulens 300-675, hitten 700-950. Slachtpaarden per kg geslacht gewicht 2.80-3,70. Jonge slachtpaarden per kg geslacht ge wicht 3,70-4,25. De handel was matig. VEENENDAAL Op het terrein aan de Brinkersteeg gaat VRC zater dag voor de eerste maal een sportdag LEERSUM Begunstigd door het meest schitterende zomerweer, dat organisatoren van een sportdag zich kunnen wensen, hield het jubilerende H.D.S. gyimvedstrijden. waaraan werd deelgenomen door vijf verenigingen, aangesloten bij het rayon „De Gelderse Vallei" (KNGV). Twee verenigingen hadden verstek laten gaan, maar de s.v. Amerongen, Excelsior, Achterberg, „Longa" Woudenberg. „Sparta" Veenendaal en „H.D.S." Leersum bekamp- ten elkaar in een sportieve strijd op twaalf onderdelen. De juryleden hadden soms geen ge makkelijke taak, want er was vaak weinig verschil in de prestaties. „Spar ta" uit Veenendaal was het meest suc cesvol. Het optreden van de Veenenda lers werd negen maal met een le prijs beloond, waarvan de meisjes er zes voor hun rekening namen. Vooral het nummer lange mat en het kastspringen van de meisjes en het tafelspringen van de heren was van grote klasse. Ook de jongens van HDS kregen een eerste prijs voor hun werken aan het lage rek. De meisjes van de s.v. Amerongen, ver dienden met hun hoepeloefeniing en de knotsoefening een le prijs. Sparta Vee- VEENENDAAL Ruim 600 wandelaars gingen gisteravond van start in de Avondvierdaagse. Het eerste traject voerde de jeugd, die 10 km moest afleggen, via het Ruisseveen, terwjjl de senioren hieraan vijf kilometers vastknoopten met een lusvormige route via Overberg. De jeugd was het sterkst vertegenwoordigd en onder ideale weersomstandigheden werd de vereiste afstand in record-tijd af gelegd. Woensdagavond waeht de wandelaars de volgende route. Junioren (10 km). J. G. Sandbrinkstraat, Tuinstraat, r. Raadhuisstraat. 1. Kerkewijk, r. Ka naalweg, 1. Lindelaan, r. Stationsstraat, Kastanjelaan, 1. Kanaalweg, Sportlaan, 1. Rondweg-West. 1 Rembrandtpark. r. J. v. Goyenstraat Steenlaan, r. A dt Gelderstraat, i. Heemskerkstraat, r. Schokkingstraat, 1. Thorbeckesingel, r. Bergweg, Rust; 1. Van L.Stirumstraat, KI. Katerstraat, Fr. Halslaan, 1. Rem- brandtlaan, Rembrandtpark, r. Rond weg-West, r. Sportlaan, Kanaalweg, 1. Kerkewijk, r. Raadhuisstraat, 1. Tuin straat.. finish. Senioren: J. G. Sandbrinkstraat, Tuinstraat, r. Raadhuisstraat, 1. Kerke wijk, r. Kanaalweg, 1. Lindenlaan, i Stationsstraat, Kastanjelaan, 1. Kanaal weg, Sportlaan, 1. Rondweg-West, l. Rembrandtpark, r. J. v. Goyenstraat, l. Jan Steenlaan, r. A. de Gelderstraat, mr. Heemskerkstraat, r. dr. Schokking straat, 1. Thorbeckesingel, r. Bergweg, Rust; r. langs voetbalterrein VV Vee nendaal, 1. Cuneraweg, 1. Lunenburg, P. H. v. Rijnstraat, Keucheniusstraat, dr. Kuyperrtraat, Talmaplein, Talm a- stran Gei. Doustraat, 1. Rembrandt- •üin nb idtpark, r. Rondweg-West, r. Sportlaan. Kanaalweg, 1. Kerkewijk. r. Raadhuisstraat, 1. Tuinstraat, finish. nendaal won behalve de negen le prij zen nog vijfmaal een tweede en twee maal een 3e prijs. Excelsior ging met acht maal een 2e prijs en drie maal een 3e prijs naar huis. Longa sleepte vijf maal een 2e en zeven maal een 3e prijs weg. HDS kreeg voor de jongens dus een le prijs, verder vijf maai een 2e prijs en drie maal een 3e prijs. De s.v. Amerongen behaalde twee maal een le, zes maal een 2e en drie maal een 3e prijs. De wedstrijden hadden een vlot ver loop en waren precies op de geplande tijd afgelopen. Hierna was er een korte rondgang door het noordelijk deel van Leersum, voorafgegaan door de muziekvereni ging EMM. Na de algemene opmars, waarbij aan alle deelnemers een herin neringslintje werd uitgereikt, volgde een demonstratie van de hoogst geno teerde groepen van 's middags. Het werd een afwisselend programma dat werd besloten met een spectaculair nummer tafelspringen van de heren van „Sparta" Veenendaal. Na afloop van de uitvoering dankte voorzitter Wagensveld alle deelnemers, medewerkers en hoofdleider P. v. In- gen voor de vlotte gang van zaken. Het was jammer, dat voor deze gym- nastiekwedstrijden en demonstratie niet voor alle onderdelen het, in prima staat verkerende, nieuwe sportterrein mocht worden gebruikt.- organiseren. Het wordt een tienkamp voor senioren 18 jaar en ouder) met vele voet balt echnische spellet jes die uiteindelijk de beste sportman moeten aanwijzen. Inzet is de J. H. H. Jansen- trofee, die dez.er dagen beschikbaar werd gesteld door mevrouw Jansen, ter herinnering aan haar man, de in januari van dit jaar overleden voorzit ter van VRC. De trofee blijft in de kantine van de Racingclub een ere plaats innemen en kan nooit definitief eigendom worden. De jaarlijkse win naar krijgt een kleine beker als per soonlijk bezit. Aan het einde van het toernooi (ca. 16.30 uur) zal mevrouw Jansen zelf deze blijvende herinnering aan haar echtgenoot komen uitreiken aan de nu nog onbekende winnaar van de VRC-sportdag. Op de foto de we duwe Jansen met de door haar ge schonken trofee. ELST Morgen zullen ruim honderd Elster bejaarden hun jaarlijkse uit stapje per auto gaan maken. Waar de reis heengaat is zoals altijd een ge heim. De reis wordt bekostigd uit de op brengst van de lijstcollecte, die onlangs huis aan huis is gehouden. Deze bleek ruim voldoende om de bejaarden een gevarieerd dagprogramma te bere (ien. Gestart wordt om 8 uur 'smorgi ns in de Irenestraat en men hoopt twauR uur later om 8 uur weer in Eist terug te ke ren bij café Sportlust, waar een bekend muziekkorps het gezelschap luisterrijk zal inhalen. ff VEENENDAAL. Uitslag wedvlucht vanaf Tergnier De duiven werden ge lost om 9.20 u. Eerst aankomende duif 13-47-01 uur. Uitslagen: Spliethoff Vlootman 1-9-11-13-188-19 20-21-23-25, R. v. Doom 216-22-26-28- 36, G. Diepeveen 3-8, Nw Amerongen en Zn.- 4-6, A. Leppers de Hartog 5-29- 30-37, G. de Geit U, H. Spies 10-27. D. Versteeg 12, E. Heiwegen 14. E. Sukkel 15-35-38, A. v. Doom 17, C. Donkelaar, 24-39. A. Merlijn 31, W. H. Roelofs 32, G. J. Manen 33, KL v.d. Heuvel 34. ELST Het ontbreken van een or ganisatie voor het vieren van Oranje feesten heeft alle sportclubs uit Eist er toe gebracht om gezamenlijk acties te ondernemen. Binnen afzienbare tijd hoopt men een bedrag van 5000 gulden bijeen te brengen waardoor de finan ciële basis is gelegd voor het organise- ELST De leden van pv „De In stuif" hebben zondag deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Tergnier. Om 9.10 uur werden de duiven gelost en om 13.44 uur meldde de eerste duif zich bij B. Vervat. De uitslag was verder als volgtG B. Vervat 1, 25; gebr. Veenhof 2, 9, 22; K. Viegen 3. 6 16, 24; A. Veenhof 4, 17; M. Riemsd'". 23, 26; gebr. Brienesse 7; R. v. S ^r 8, 19, 28; W. E. v. Laar 10, I v Geel 11. 14, 20; W. v. Zetten v C. v. Zetten 18, 21; A. J. Bo.< 1 H. Lit 29. A.s. don. ag om 18.00 uur is het in korven voor Orleans. ren van kinderfeesten op <i arvoor gebruikelijke dagen. Naast tweemaal een huis-aan-huis collecte gaan de sportclubs ook andere activiteiten ontwikkelen om aan geld te komen. Spontane medewerking van verschillende clubbesturen leidde er toe om een serie voetbalwedstrijden op het programma te zetten. Vrijdagavond worden de eerste wedstrijden gespeeld op het Elster sportpark. Dat men daarbij „vreemde" combina ties kan aantreffen staat nu al vast, want behalve de plaatselijke brandweer komen ook de beide biljartverenigingen binnen de lijnen om hun voetbalpresta ties te tonen. Het evenement voor vrij dag omvat twee wedstrijden. Om half zeven speelt een elftal van het brand weerkorps tegen de personeelsvereni ging van de firma Van Spanje. Een uur later gaan de biljarters van „Zelden- rust" en „De Morgenster" elkaar op sportieve wijze te lijf in een voetbal- duel. Om een zo groot mogelijk bedrag bij een te krijgen zal niet alleen an de be zoekers betaling worden verlangd; ook de deelnemers betalen hun toegangsbe- wijs.

De Vallei | 1970 | | pagina 3