P ortef euille ver deling G.S. met perspectief NS-Vakantie- dagtochten PONTIAC Ned. leden van Euro-parlement direct kiezen K.L.M. beschuldigd van onwaardige methoden' Maatschappijkritiek van officier na beroving met dodelijke afloop Waarom méér betalen? Praktica nova I f360. A Inbreuk op etiquette VAN VERSCHUER: NIEUWE AANPAK STREEKPLAN VOORBEREIDING Gewestvorming belangrijk blije gezichten, fijne horloges van f59,50 tot f900,- P0NTIAC TIJD JUISTE TIJDl 1 wordt tijd, dat u er óók een draaqt Fabrikanten van frisse dranken kunnen vraag bijna niet meer bijhouden gast^E^ flO.- TWEEDUIZEND MESTHANEN OMGEKOMEN Min. Polak volgt SER-advies over democratisering bij onderneming voordelig uit met NS Ned. vrachtwagen chauffeur in België gestraft MILIEUHYGIËNE Initiatiefvoorstel drs. Westerterp: voordelig uit met NS Verdronken bij zoeken van verkoeling RUZIE IN LUCHTVAART OM RECLAMEBRIEF DAMJEUGD INBREKEN MET WOORDEN IN HAND GEWERKT „GEOORLOOFD' DONDERDAG II JUNI 1970 Van een onzer redacteuren ARNHEM De met enige spanning tegemoet geziene portefeuilleverdeling in het nieuwe college van Gedeputeerde Staten van Gelderland heeft interes sante resultaten opgeleverd: het meest in het oog springend is de creatie van drie nieuwe (volwaardige) portefeuilles voor beleidsterreinen die in de komen de jaren veel aandacht van het provinciaal bestuur zullen vragen: bestuurlijke organisatie en grenswijzigingen, milieuhygiëne en recreatie-natuurbescherming. Uiteraard werd op al deze terreinen ook door het vorige college van G.S. veel werk verzet, maar uit het feit, dat deze gebieden nu als aparte portefeuille be schouwd worden, blijkt dat het dagelijks bestuur van de provincie deze gebie den als kernzaken ziet. Ook als wat sommige politieke kringen in Arnhem beweren de afscheiding van deze beleidsterreinen deels om politieke rede nen geschied zou zijn (gevolg van enig touwtrekken), dan nóg is in ieder geval het resultaat ervan de moeite waard. Bestuurlijke organisatie en gemeente lijke grenswijzigingen zullen direct heel veel aandacht van het provinciaal be stuur vragen. Het ziet ernaar uit, dat vooral de gewestvorming een belangrij ke rol zal spelen. (Dezer dagen debat teert de Tweede Kamer over de Nota bestuurlijke organisatie van minister Beernink en staatssecretaris Van Veen). In de agglomeraties Arnhem en Nijme gen is men al intensief bezig met het georganiseerde intergemeentelijke over leg, maar elders in de provincie staat de gewestvorming nog helemaal aan het begin voorzover men althans van een „begin" kan spreken. Het is duidelijk, dat in het bijzonder de regio Apeldoorn, de Liemers (burge meester N. Vlaar van Didam heeft er kort geleden nog op gewezen) en Tie! en omgeving voor gewestvorming in aanmerking zullen komen, maar daar blijft het niet bij. Ook de organen van de agglomeraties Arnhem en Nijmegen moeten versterkt worden. Dat het pro vinciaal bestuur daarbij een stimule rende rol kan spelen, is evident. GS-lid H. T. A. Verberk zal er het meest bij betrokken worden. Ook aan grenswijzigingen zal het de komende jaren niet ontbreken. Op het ogenblik zijn de wijzigingen van de ge meentelijke grenzen op de Noordwest- Veluwe (Ermelo, Nunspeet, Harderwijk) en rond Zutphen (waarbij Gorssel, ADVERTENTIE Een dagje naar Scheveningen of de Efteling, naar Volendam of Avifauna, naar Giethoorn of Texel. Keuze uit meer dan 30 mogelijkheden. Alle informatie in de brochure Vakantiedag tochten op de stations. BRUSSEL De Nederlandse vracht wagenchauffeur S. van B. uit Lienden is door de rechtbank te Gent veroor deeld tot vier maand;en gevangenisstraf waarvan anderhalve maand voorwaar delijk en een boete van ruim 200 gul den plus zes maanden ontzegging van de ijrbevoegdheid. Van B. veroorzaakte 23 april op de autoweg nabij Aalter een lug, dat aan twee mensen het leven kostte. Warnsveld en Vorden betrokken zijn) erg actueel en zo zijn er meer. In het Rivierengebied wacht, wat dat betreft, eveneens veel werk. Zoals velen al verwachtten, is mr. O. W. A. baron van Verschuer (CHU) de eerst verantwoordelijke gedeputeerde voor ruimtelijke ordening en volkshuis vesting geworden. Hij heeft ervaring op dit gebied: in het vorige college was hij de tweede man na dr. H. J. van Eek. Het ziet ernaar uit, dat de heer Van Verschuer veel nadruk zal leggen op de democratisering bij de ruimtelijke or dening, onder meer zal hij met een nieuwe procedure ten behoeve van de streekplanvoorbereiding komen. Op een verkiezingsbijeenkomst van de drie confessionele partijen, die medio maart in Apeldoorn gehouden werd, hebben wij hem daarover een en ander horen vertellen. Mr. Van Verschuer stelde toen voor aan het begin van de procedure ter voorbereiding 'van een streekplan (of van de wijziging ervan) over de hoofd-(uitgangs-)punten overleg te ple gen met Provinciale Staten en de be trokken gemeentebesturen. Daarna zou het plan per onderdeel (bijv. landbouw, sociaal-economische aspecten, wegen) met deskundigen doorgepraat moeten worden. Vervolgens zou het plan-in- voorbereiding besproken dienen te wor den met de bewoners zelf, o.a. op bij eenkomsten (hoorzittingen) in de streek, waar de hele bevolking welkom is. Na dit alles gaat een en ander weer naar de Provinciale Planologische Dienst en de betrokken afdeling op de griffie, die het plan klaar maken voor de tervisielegging. „Zo kan iedereen zijn eigen inbreng leveren", zei de heer Van Verschuer. Het KVP-Statenlid dr. D. de Zeeuw (ook op de Apeldoornse bijeenkomst aanwezig) reageerde daar heel verrast én positief op en hetzelfde was het ge val met de daar presente Statenleden Alberts (CHU) en Van der Heide (AR). Aangenomen mag worden, dat het plan-Van Verschuer ook in het nieuwe college van GS gunstig ontvangen is. Onder dr. Van Eek heeft zich in de afgelopen jaren bij de voorbereiding van streekplannen al een ontwikkeling naar verdere democratisering voltrok ken, maar de heer Van Verschuer wil deze versnellen. Op dit gebied valt de komende jaren ook in Gelderland heel wat te doen (voorbereiding streekplan nen voor Veluwe en Achterhoek en wijziging van de plannen Rijn en IJssel en Rijk van Nijmegen bijv.). Dat milieuhygiëne en recreatie en na tuurbescherming, gezien de portefeuil leverdeling, een fors accent zullen krij gen, is we schreven het al verheu gend; de eerst-verantwoordelijke gede puteerden voor deze beleidsterreinen worden resp. mr. H. P. Jager (WD) en mr. S. J. Wijnperle (PvdA); ook de ge deputeerden voor volksgezondheid en ruimtelijke ordening, mej. mr. J. M. C. van Driel (KVP) en mr. Van Verschuer zullen hierbij sterk betrokken zijn. Redenen te over om met meer dan gewone belangstelling het beleidsplan van het nieuwe college bij de ont werpbegroting 1971 tegemoet te zien. Uit de woorden van dr. De Zeeuw door D'66-fractievoorzitter mr. Plate de „formateur" van het nieuwe college genoemd is vorige week gebleken, dat er over het pro gramma sprake is van basis-overeen stemming tussen de zes gekozen ge deputeerden. ADVERTENTIE DEN HAAG Het jonge Tweede- Kamerlid drs. T. E. Westerterp (KVP) heeft gisteren een vorig jaar in een .Europees" debat in de Kamer door hem naar voren gebracht plan in een daad omgezet: hij heeft een voorstel van wet tot het (in Nederland) houden van rechtstreekse verkiezingen voor het Europese parlement ingediend. Deze verkiezingen zouden mogelijk op de zelfde dag als die voor de Tweede Ka mer (waarschijnlijk 26 mei 1971) gehou den moeten worden. Net als vorige week in het Rijnmondgebied zouden alle stemgerechtigde Nederlanders vol gend jaar tegelijkertijd twee stembiljet ten kunnen invullen. Het initiatiefvoorstel van de heer Westerterp moet het fiat van Tweede en Eerste Kamer krijgen; de indiener heeft minister Beernink (Binnenlandse Zaken) gevraagd de Kiesraad te verzoe ken een advies hierover uit te brengen. Een interessante noot is dat in het voorstel van wet de kiesgerechtigde leeftijd al op 18 jaar gebracht is. Zoals gemeld wil ook de regering de kiesge rechtigde leeftijd van 21 op 18 jaar brengen. De initiatiefnemer, die zelf (erg ac tief) lid is van de Straatsburgse parle mentaire vergadering voor hij Ka merlid werd was hij als ambtenaar bij het Europese parlement werkzaam vindt dat niet alleen Nederlandse stem gerechtigden aan deze Europese verkie zingen moeten kunnen deelnemen, maar ook onderdanen van andere lid-staten van de Europese Gemeenschappen, die in Nederland werkzaam zijn (o.a. Ita liaanse gastarbeiders). Hij heeft over zijn initiatief contacten met christen democratische parlementariërs uit de overige lid-staten (Frankrijk, West- Duitsland, Italië, België en Luxemburg) gelegd. De heer Westerterp merkt in de me morie van toelichting op. dat al ver scheidene malen (bij enquêtes bijv.) ge bleken is, dat de bevolking het op prijs stelt haar vertegenwoordigers in het Europese parlement rechtstreeks te kie zen. Op het ogenblik worden de Neder landse leden van het Straatsburgse par lement door de voorzitters van de beidé Kamers aangewezen. „Het tijdstip voor verdere democratisering in de samen stelling van het Europese parlement kan niet langer uitgesteld worden", al dus de heer Westerterp die erop wijst, dat het tot dusver in de Europese raad van ministers niet gelukt is de recht streekse verkiezingen geaccepteerd te krijgen. De dorstverwekkende warmte dreigt een tekort aan bier en frisdranken te veroorzaken. De meeste drankfabrikan ten kunnen de vraag nauwelijks bij houden en werken op topcapaciteit. Bij de Raak-fabrieken in Utrecht zegt men de dorst voorlopig nog te kun nen bijbenen. Er wordt drie maal zo veel geleverd als normaal. Per dag gaat een miljoen liter frisdrank de deur uit. Hero in Breda voorziet moeilijkheden als het warme weer aanhoudt. Het is niet denkbeeldig dat enkele smaken tij delijk uit de roulatie genomen zullen moeten worden. Een groot probleem is het dreigende tekort aan retourgoed: lege kratten en flessen. Op topcapaciteit draaien ook de bier brouwerijen. Er wordt overgewerkt om de produktie zo hoog mogelijk op te voeren. Een woordvoerder van Heine- ken: „De bierconsument komt wel aan zijn trekken, maar de groothandel is door de eerste warmte-explosie door zijn voorraad heen en wil deze weer aan vullen. De situatie wordt nog moeilijker als de warmte aanhoudt". ADVERTENTIE Neem gratis een gast mee opreis. Op zaterdag of zondag in juni, juli en augustus. Net zo ver en zo lang als u maar wilt. Het kost u nooit meer dan per persoon. MIDDELBEERS Woensdagmiddag is in het riviertje de Grote Beerze t« Westelbeers de 14-jarige J. Vennix uit Diessen verdronken. De jongen was met zijn vader naar het hooiland gegaan en zocht verkoeling in deze ondiepe stroom. Woensdag werden in het RAl- congrescentrum de jaarlijkse reclameprijzen uitgereikt. Bij de tv-spots viel ook Ton van Duinho ven met zijn Jamin-reclame in de prijzen. HOENSBROEK Bij een korte, maar felle brand, die woensdagavond omstreeks negen uur heeft gewoed in de fokkerij van de heer F. Peters in Hoensbroek, zijn door verbranding of verstikking 2000 mesthanen om het le ven gekomen, terwyl een zevental in de schuur aanwezige mestvarkens ternauwernood gered kon worden. De brand, die was uitgebroken onder een afdak greep snel om zich heen, maar de brandweer had het vuur snel onder controle. VOORBURG Het linnen verhuur bedrijf Hocatex in Voorburg is woens dag door brand geteisterd. De schade aan gebouwen, voorraden en inventaris wordt door de brandweer geschat op tenminste driekwart miljoen gulden. AMSTERDAM Een oud grachten pand aan de Amstel in Amsterdam, vlakbij de Amstelstraat, is woensdag morgen voor het grootste gedeelte uit gebrand. De bovenste drie etages gin- 'gen in vlammen op. .Enkele gezinnen zijn hierdoor' dakloos geworden. ROSMALEN Woensdagmiddag is het aloude café met slijterij „De Ros kam" aan de Kruisstraat in Rosmalen afgebrand. De brandweer kon niets an ders doen dan voorkomen, dat een na bijgelegen houten kleuterschool en twee cafés aan de overkant eveneens vlam I vatten. SCHIPHOL Tussen de K.L.M. en een groot aantal buitenlandse luchtvaart- maatschappijen, die in ons land een vestiging hebben, is een ernstig conflict ge rezen naar aanleiding van een reclamebrief, die verkoopleider E. D. M. Kruyff vorige week aan de Nederlandse reisbureaus (de z.g. IATA-agenten) heeft rond gestuurd. Dat de K.L.M. zich in deze brief zelf de meest punctuele maatschappij noemt met de beste vliegers, uitstekende koks (die geregeld eerste pryzen winnen) en dat zy zich zelfs pryst voor de beste verbindingen met het buitenland, acht de concurrentie normaal en acceptabel, doch dat daarnaast enkele b(j naam genoemde buitenlandse maatschappijen ongefundeerd worden gekraakt, heeft zowel b(j de reisbureaus als by de buitenlandse maatschappijen hevige verontwaardiging ge wekt. In hetgewraakte rondschrijven neemt de KLM haar internationale rou tes onder de loep en deelt daarbij links en rechts klappen uit aan de respectie ve buitenlandse maatschappijen, waar van zij op deze routes concurrentie on dervindt, vooral de IJslandse maat schappij Loftleidir, die geen lid is van de IATA en daarom tegen sterk gere duceerde tarieven trans-atlantische vluchten kan uitvoeren van Luxemburg naar Amerika, wordt hevig aangeval len. Van deze maatschappij wordt in de circulaire gezegd, dat zij soms haar ge- AMSTERDAM Hadden Rob T. (18), André S. (18) en Kees R. (23) van te voren een plan gemaakt om de 59-jarige David de Haas te doden? Of was een ordinaire inbraak in de flat van de kantoorbediende, in de tuinstad Buitenvel- dert op 1 augustus van het vorig jaar, uit de hand gelopen? Mr. J. Abspoel, officier van justitie de ingang van het flatgebouw gaan bij de Amsterdamse rechtbank, kwam er gisteren ook niet helemaal uit. Hij hield het op het meer subsidair ten laste gelegde, diefstal met geweld, de dood ten gevolge hebbend. Het primair ten laste gelegde, moord, liet hy vallen. Dat de drie in de meeste van de on geveer tien verklaringen die sinds de arrestatie waren afgelegd, hadden toe gegeven dat zij al dagen van te voren van plan waren geweest om De Haas te doden, zag mr. Abspoel zo: „Het is zeer de vraag of elk van de verdachten nog in staat is de juiste toedracht te vertellen van wat in de nacht van 1 op 2 augustus is gebeurd. Na de vele verschillende verklaringen is het aannemelijk dat woarheid en verzinsel in hun herinnering tot een onontwarbare knoop zijn geworden". „Ik sta dan ook uitermate sceptisch tegenover een deel van hun bekentenis sen. Het is goed mogelijk, dat de ver dachten achteraf hun handelwijze zijn gaan verklaren en rationaliseren waar bij zij meer op zich hebben genomen dan zij in werkelijkheid gedaan heb ben." Vorig jaar zomer hadden Rob, André en Kees elkaar leren kennen bij het monument op de Dam. Zij kwamen aan de kost door nep-hasjiesj te verkopen en door, wat de president van de recht bank, mr. J. A. Beltz, pootje-tikken, noemde (het beroven van homofielen). De zaak tegen Kees werd in het open baar behandeld. Bij de behandeling van de zaken tegen Rob en André bleven de deuren gesloten vanwege hun straf rechterlijke minderjarigheid. Op de Dam hadden zij het plan opge vat om De Haas te beroven. De 59-jari ge kantoorbediende kwam regelmatig met zijn grote groene Jaguar bij het Nationaal Monument om er relaties aan te knopen met jongens. Rob was al vaak met hem meegeweest naar zijn flat aan de Arent Jansz. Ernststraat in Amsterdam-Buitenveldert. Op 31 juli waren Rob, André en Kees verkennen. De volgende nacht keerden zij terug. „Alleen maar om by De Haas in te bre ken", hield Kees gistermorgen vol. By diverse politieverhoren en by de rechtercommissaris had hy evenals Rob en André toegegeven dat zjj ook van plan waren De Haas te ver moorden. Er zou zelfs om geloot worden wie De Haas zou wurgen. Hier zag men van af omdat waarschijnlijk alleen een be kende bij De Haas binnen zou worden gelaten. En dat was Rob, die zich ver volgens een loden pijpje als wapen aan schafte. Voor het flatgebouw bleven ze zitten wachten in een geleende auto tot zij De Haas thuis hadden zien komen. Rob ging naar boven. André ging op de uit kijk staan in het trapportaal en Kees bleef in de auto. Na enige tijd ging ook André naar boven. Volgens zijn verklaring lag De Haas dood op de grond. Samen met Rob kleedde hij het slachtoffer uit en legde hem op bed. Het huis werd doorzocht. Even later zag Kees zijn makkers naar buiten komen. Met een televisietoestel, een radio en een geldkistje met onge veer driehonderd gulden. Aan de verklaring van Rob hechtte mr. Abspoel geen waarde. Rob had de politie verteld dat De Haas hem oneerbare voorstellen had gedaan. Toen hij weigerde zou er een vechtpartij zijn ontstaan. „Dat lag helemaal niet in de aard van De Haas", aldus de officier. „Nooit heeft deze vereenzaamde, niet volwas sen geworden man geweld gebruikt. Nergens is sprake van dwang of be dreiging. Ook jongens die niet van zijn erotische verlangens gediend waren kregen in zijn flat eten en drinken of mochten tochtjes maken met zijn Ja guar. Hy was niet in staat tot lichamelijke agressie. Wel tot verbale. Met woorden kon hy iemand tuchtigen". En dat is waarschijnlijk de oorzaak van zijn dood geweest, zo meende mr. Abspoel. Toen De Haas merkte, dat Robbie slechte bedoelingen had met zijn komst moet hij kwaad zijn gewor den. Rob heeft vervolgens De Haas bij de keel gegrepen om de aanval met woorden tot staan te brengen. En daar bij moet hij te hardhandig geweest zijn. Mr. Abspoel wilde in zijn eis ieders aandeel tot uitdrukking brengen. Tegen Rob vroeg hij vijf jaar gevangenisstraf voor diefstal met geweldpleging, de dood ten gevolge hebbend. André hoor de drie jaar eisen en Kees twee jaar. Voor alle drie zou daar een voorwaar delijke terbeschikkingstelling bij moe ten komen. Aan het slot van zyn requisitoir, gaf mr. Abspoel zijn visie op de misdadig heid onder de jeugd en haar protest houding. „Wij hebben in het strafrecht altijd te maken gehad met jeugdigen die, door wat voor oorzaken dan ook, noch op school waren noch aan het werk gingen en geen geborgenheid kenden in hun huiselijk milieu, maar als wrakhout ronddobberden aan de zelfkant van de maatschappij. Maar er zijn er tegen woordig wel heel veel van dit soort en ik kan mij niet onttrekken aan het ge voel, dat dit in de hand gewerkt wordt door een al te tolerante maatschappij, die het zelf met de normen niet zo nauw neemt. „Tekenend voor de opvattingen, die momenteel in wijde kring heersen, vind ik het dat toen de politie bij haar on derzoek in deze zaak talrijke aanhou dingen verrichtte onder die groep, die men populair uitgedrukt „de Damjeugd" pleegt te noemen door welke aanhou dingen niet alleen deze zaak, maar nog tientallen andere wanhopige misdrijven werden opgehelderd, er grote baroering is ontstaan over het wel of niet terecht geschieden van deze aanhoudingen. Er moet wel „something rotten in the state" zijn, wanneer het enkele uren vasthouden van wat jeugdige zwervers meer beroering verwekt dan het doden van een weerloze man ergens 's nachts in een flat," aldus mr. Abspoel. regelde vluchten annuleert, dat er ver tragingen van meer dan 24 uur optre den en dat „haar voortbestaan wegens financiële moeilijkheden onzeker is". Juist dat. laatste heeft bij Loftleider kwaad bloed gezet. „Het is een grote aantijging, diie kant noch wal raakt", aldus directeur R. Hoegen van Aerotrans, generaal-agent voor Loftleidir in Nederland. „Wij overwegen gerechtelijke stappen tegen de KLM. De beschuldiging vormt niet alleen een school-voorbeeld van oneer lijke concurrentie. Het is bovendien een aantoonbare leugen." Gevraagd om commentaar liet de KLM-dorectie, die de buitenlandse maatschappij nog geen antwoord had gestuurd, haar persdienst woensdag avond officieel verklaren dat zij in de bewuste circulaire „geen ongeoorloofde aanval op andere luchtvaartmaatschap pijen ziet". Het bestuur van de AFARIN bleek over dit commentaar nog extra teleur gesteld. „Wij hebben pogingen gedaan om de kwestie binnenskamers af te doen", zegt men, „maar dat blijkt on mogelijk. Dat de KLM in dit commen taar een onbuigzame houding toont, zonder ons eerst enig antwoord te ver strekken op ons telegram, doet de deur dicht". Het wordt beschouwd als een ernstige inbreuk op de etiquette in de betrek kingen tussen de luchtvaartmaatschap pijen en als een „ongemanderheid, die zijn weerga niet kent". Het bestuur van de AFARIN, de „As sociation of Foreign Airline Presentati- ves in the Netherlands", heeft zich vo rige week terstond telegrafisch met een klacht tot president-directeur G. van der Wal van de KLM gewend. Het schrijft daarin verbaasd en veront waardigd te zijn. „Wij brengen hierbij onder uw aan dacht, dat wij diep beledigd zijn en niet van plan deze beschuldigingen en insi nuaties zonder meer naast ons neer te leggen". Het bestuur wijst er vervolgens op, dat de KLM alleen in Nederland een nationale maatschappij is maar overal elders een buitenlandse, „hetgeen u tot nadenken mag 9temmen". De AFARIN verzoekt de KLM-direc- teur tenslotte beleefd de mogelijkheid te openen in een gezamenlijk gesprek de zaak uit te praten teneinde te voor komen, dat soortgelijke gebeurtenissen zich m de toekomst weer zullen voor doen. ADVERTENTIE DEN HAAG Minister Polak (Justi tie) zal in zijn binnenkort in te dienen wetsontwerp inzake de democratisering van het vennootschapsrecht het advies volgen, dat de Sociaal-Economische Raad (SER) in september van het vorig jaar heeft samengesteld. Dit betekent dat de ondernemingsraden een veto kunnen uitbrengen tegen de benoeming van een commissaris. De minister, Roolvink (Sociale Zaken) en Polak en staatssecretaris Van Son (Economische Zaken) delen dit mee in de memorie van antwoord op het wets ontwerp over de ondernemingsraden. Dit wetsontwerp kan, zo wordt in de memorie van antwoord gezegd, in de komende jaren gestalte geven aan de behoefte tot democratisering van de onderneming. Het wetsontwerp op zichzelf geeft nog geen voldoende waarborgen voor een werkelijke medezeggenschap van de werknemers. Of dit doel wordt be reikt, hangt in grote mate af van het geen werkgevers en werknemers in de praktijk van de nieuwe wet zullen ma ken. ADVERTENTIE Kijk maar eens wat er allemaal op en aan zit, dan zoekt u niet verder!, éénogige spiegelreflexcamera 24 x 36 mm automatisch diafragma, prismazoeker met micro-instelraster, en sluitersignaal, quick returnspiegel, verwisselbaar objectief. Spleetsluiter van f tot 1/500 sek. B synchronisatie voor elektronenflitsers en lampjes. Pentacon quick loading systeem met Domiplan 2,8/50 mm Vraag uw fotohandelaar OrwoFoto N.V. - Postbus 127 - Hilversum

De Vallei | 1970 | | pagina 7