JONGENS vanaf 14 jaar L RUSTHUIS HlarLcUal de Tombe en Demenint Registeraccountants biochemisch of klinisch-chemisch of chemisch analist verkoopadviseurs ziekenverzorgster verpleeghulp huishoudelijke hulp BLOEMKAMP ff* beginnende en gevorderde assistent accountants (mnl.ofvrl.) Verenigde Ziekenhuizen Zutphen vertegenwoordiger gymnastiektoestellen verpleegster (A+B) N.V. ANTON HUNINiK DEVENTER N.V. Motorenfabriek Thomassen, De Steeg, (Rhedenl CORRESPONDENT AFDELING OPLEIDINGEN Op verschillende kantoren hebben wij plaatsingsmogelijkheden ISSEN FRITSEN N.V. - HELMOND UNITECTA NEDERLAND Het protestants-christelijk De Uchtenberg'-Amersfoort VAN OVERVELD HULP-VERTEGENWOORDIGER Onze afdeling Financiële Zaken dringend behoefte aan een jonge heeft Voor een goede vervulling van deze functie menen wij het volgende te moeten stellen Vereisten: mulo-diploma één of meer diploma's handelscorrespon dentie moderne talen Gewenst: leeftijd plm. 25 jaar ervaring in een soortgelijke functie Geboden: Goede honorering reiskostenvergoeding gereglementeerde winstdeling studiekostenregeling Geïnteresseerden verzoeken wij hun sol licitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelzaken van N.V. Motorenfabriek Thomassen, Pinkelseweg 5, De Steeg (Rheden). Informatiecoupon. Technisch Specialist bij de Landmacht. ZATERDAG 13 JUNI 1970 Bestemd voor Reeds enkele jaren hebben wij goede resultaten geboekt met onze afdeling opleiding voor jon geren. Dit heeft ons dan ook dit jaar weer doen be sluiten een nieuwe groep leerlingen samen te stellen en in opleiding te nemen. Zij ontvangen in een aparte afdeling (in een groep van leeftijdsgenoten) een twee jaren duren de opleiding; de 14-jarigen volgen bovendien een maal per week een hele dag vormingsonderwijs. Vanaf het moment dat zij ter opleiding in dienst treden, ontvangen zij onmiddellijk het volledige loon volgens C.A.O. extra jeugdvakantie vleespakket kerstgratificatie ■jf winstdeling reiskostenvergoeding Ir werkkleding Aanmelding voor onze opleidingsafdeling kan geschieden iedere dag aan het bedrijf of via brief of telefoon aan N.V. Anton Hunink, Afdeling Personeelszaken, Boxbergerweg 145 te Deventer. voor liefst met kontrole-ervaring, opgedaan in het bedrijfsleven of op een accountantskantoor. Wij bieden een interessante werkkring, goede honorering, kollektieve pensioenregeling, reiskostenvergoeding voor forensen, ruime vakantieregeling en vergoeding van studiekosten. Geïnteresseerden, bereid tot of bezig met, de studie voor t de diploma's SPD, MBA of het NIvRA-examen nodigen wij uit voor een oriënterend gesprek. U kunt hiertoe schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met een van onderstaande adressen. Amsterdam, Honthorststraat 30, tel. (020) 729264 Apeldoorn,Loolaan 32,tel.(05760) ij®40 .ona(., Arnhem, Sweerts de Landasstraat 13,tel. (085) 420857 Dordrecht,Singel 472,tel. (01850) 30611 Eindhoven, Parklaan 58, tel. (0 40) 3 65 00 Enschede,Van Loenshof (05420) 11265 Lelden, Zoeterwoudseslngel 50, tel. (01710) 21145 Nijmegen, Hertogstraat 131,tel. (08800) 22083 Rotterdam,Schlekade 79,tel.(010) 287433 Rotterdam, Schlekade 123, tel. (010) 244426 Utrecht, Maliebaan 24, tel. (030) 2 5249 Winterswijk, Ratumsestraat 27,tel. (05430) 2«»39 Wij vragen voor ons klinisch-chemisch laboratorium een De werkzaamheden zullen bestaan uit: praktische instrumentele uitwerking van het zich uit breidende klinisch-chemisch programma, deelname aan bestaande klinisch-chemische werkzaam heden. Biten volledig analisten-diploma of een vergevorderde studie hiervoor, basisopleiding H.B.S.-B of Gymnasium-B, instrumentele analytische ervaring, wetenschappelijke kritische instelling, zelfstandigheid in het werk. leeftijd circa 30 jaar. De salariëring zal plaats vinden volgens rijksregeling en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Premie A.O.W./A.W.W. wordt niet ingehouden. Bij het verkrijgen van passende woonruimte zal zo nodig medewerking worden verleend. Een gunstige regeling t.a.v. de verplaatsingskosten kan aan gehuwden worden ge boden. Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door drs. H. E. M. van Groningen, hoofd ven het laborato rium. tel. (05750) 3444. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur-geneesheer, Coehoornsingel 3, Zutphen. mag zich rekenen tot een van 's werelds toonaangevende fabrikanten op het gebied van gym- nastiektoesteller en toebehoren. Door de herindeling van de verkooprayons en verhuizing van een van de vertegenwoordigers, is de buitendienst aan uitbreiding toe. Vandaar de uit nodiging aan gegadigden die in aanmerking willen komen voor de functie van Coehoornsingel 3 Mertinetsingel 1 Het betreft het (uitstekend renderend) rayon Gelderland en het zuidelijk deel van Over ijssel. In dat gebied onderhoudt hij de con tacten met school- en gemeentebesturen, met architecten, provinciale en andere instanties, die direct of indirect betrokken zijn bij het in richten en uitbreiden en/of de nieuwbouw van gymnastlekaccommodatie. Het betreft dus overwegend tijdrovend pro jectwerk met doorgaans veel voorbesprekin gen. Onze cliënt is gediend met een repre sentant die zich op hoger niveau gemakkelijk beweegt, daarbij een soepel commercieel con tactman is met in aanleg enig technisch ge voel. Voorkeur heeft de man die woonachtig is in de driehoek Apeldoorn-Deventer- Zutphen. Middelbare opleiding rs zeer ge wenst, buitendienstervaring strikt vereist. Brieven In handschrift (op envelop aangeven J F VERKOOP en a.u.b. foto aan brief hech ten) worden verwacht en vertrouwelijk be handeld door het Wij zijn de dochteronderneming van Unitecta Oberflachenschutz GmbH te Solingen/Ohligs Solvay-con- cern), een van Duitslands grootste fabrikanten van chemische bouw- afwerkingsprodukten met vesti gingen over geheel Europa. Ter uitbreiding van onze verkoop* organisatie zoeken wij voor diverse delen van ons land enige van formaat, die hun verkoopsporen in de bouwwereld «uimschoots ver dienen. Hun taak zal zijn, het onderhouden en uitbreiden van een groot afzet gebied voor onze Brander sier- pleisbers, verven, chemische bouw stoffen en kunststoffen, waarbij zij een grote mate van zelfstandigheid opgelegd krijgen. Zeer aantrekkelijk salaris, onkosten vergoeding, verkooppremie en van zelfsprekend een representatieve auto. Leeftijd 2545 jaar. Brieven met persoonlijke gegevens omtrent ervaring enz., alsmede mo gelijke datum van Indiensttreding zenden aan de directie van l'NITECTA NEDERLAND Frankeneng 2-3 EDE Telefoon 08380 -14851 mpj nci pruit?ï>icintt>-t;nns>i 1 do I Amorel (300 inwoners) vraagt voor spoedige indiensttreding een of alsmede een liefst intern, waarvoor eigen kamer beschikbaar is. Salariëring overeenkomstig opleiding en ervaring; 5-daagse werkweek; 6% vakantie-toeslag en reiskostenvergoe ding. Sollicitaties te richten aan of inlichtingen te verkrij gen bij de directrice, Utrechtseweg 299, Amersfoort. Telefoon (03490) 19348. PERSOWEELSICEtfZEBUREAU EINDHOVEN POSTBUS 40 voor een fantastische vakantie per luxe autocar. jongerenreizen vrije groepsreizen óttlÏT* speciale reizen voor boven 55-jarigen. U hebt het maar voor het uitzoeken en er zijn tientallen instapplaatsen in geheel Nederland. Wacht niet langer en vraag de gratis kleurrijke reisgids bij Uw reisbureau of het hoofdkantoor van de Int. Reisorganisatie Mondial n.v. Groningen, Poelestraat 44, Postbus 4006 .Tel. 050 - 35660 Wordt Verdien met eigen auto tot ƒ12,- p. u. Bijverdienste. Dit is een serieus aanbod. Geen colportage. Vele vacante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Schrijf brief met adres, leeftfld en beroep. Snel antwoord. Brieven onder nummer H24, bureau van dit blad. UD VAN DE RUN-SCHELDE GROEP Verpleeghuis Floridus Campuslaan 1, Bolsward, telefoon (05157) 2944 In verband met het gereedkomen van de uitbreiding tot 215 bedden, hebben wij in ons verpleeghuis voor chronisch zieken annex revalidatiecentrum, op korte termijn plaats voor een met belangstelling voor het werk in een verpleeghuis, dat zich in belangrijke mate toelegt op revalidatie. Zeer aantrekkelijk voor wijkverpleegsters. Prettige werkkring. Salaris en rang naar bekwaam heid, opleiding en dienstjaren. Goede woongelegen heid zowel in- als extern, eventueel een eigen woning, vijfdaagse werkweek. Opneming in het pensioenfonds. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt in een persoonlijk gesprek met de direktrice, na tele fonische afspraak onder no. (05157) 2944. Gaarne ontvang ik - geheel vrijblij vend- nadere inlichtingen tijdens een huisbezoek. adres:..... plaats geb. datum: schoolopl.: Als brief zonder postzegel zenden aan Technisch Specialisten. Antwoordnr. 35, Den Haag. I Coupon voor een jonge kerel die snapt hoe belangrijk een vakdiploma is. Als je verder kijkt dan je neus lang is, wéét je dat jé diploma's nodig hebt om vooruit te komen. Om straks goed te verdienen in een vak waar je plezier in hebt. Maar jaje wilt liefst ook nü al een goed salaris hebben. Dan doe je er goed aan eens inlichtingen te vragen over een verbintenis als Technisch Specialist bij de Landmacht. Zo'n verbintenis duurt minimaal vier j aar Je studeert voor een erkend vakdiploma. Je krijgt direct aardig wat „schoon in het handje". En als je diensttijd erop zit, krijg je nog een premie van vele duizenden guldens mee naar huis Kortomals je tussen de 16 en 26 jaar bent en van je diensttijd een goede springplank voor later wilt maken» vul dan nu de coupon in. Afhankelijk van genoten onderwijs wordt de TS in dienst opgeleid voor een burger-vakdiploma, b.v.: in een technisch beroepautomonteur (VAM), monteur wegenbouwmach. (SBW), radio-, sterkstroom- of bedrijfselektronikamonteur (VEV), lasser (SMECOMA); voor een bedieningsfunctiechauffeur (CCV), rij-instructeur (VAMOR), machinist grond-, water- en wegenb. bedr.; in de landbouwsectorvakman gemechaniseerde landbouw; in een handelsrichtingmiddenstandsdipl., dipl. magazijnmeester, kantoorassistent, handels correspondentie, boekhouden.

De Vallei | 1970 | | pagina 16