Na dodelijke steken om vrouw vijf jaar cel geëist Boeiende taak voor minister L Raadslid laakt Defensie 3 99 Pyromaan heeft het voorzien op de scholen van Gemert Visser verdwijnt van trawler GEEF HET AAN VADER pak ze... ze zijn er weer! Commando-overdracht aan top van Kon. Luchtmacht Mysterie op Noordzee Volgend jaar rechtenstudie op Antillen Lof voor rede dr. De Jong Na rampzalig truck-ongeluk De laatste weken telkens brandalarm Directeuren van abattoirs door hygiëne in VS geïmponeerd AR-fractie in oppositie tegen min. Beernink Voorzitster VVD toch in Rijnmondraad KAMPEERTERREIN VOORZITTERSCHAP VAN HAAGS WERELDVOEDSELCONGRES EINDHOVEN GEEN SPOOR PROTEST TEGEN REIS MINISTER BAKKER NAAR ZUID-AFRIKA GEZIN „BLOKKEERDE" SOCIALE ZAKEN Vaderdag: zondag 21 juni DON AFTER SHAVE WOENSDAG 17 JUNI 19/0 AMSTERDAM Negentien messteken hadden op de koude avond van de negentiende januari even grondig als abrupt een einde gemaakt aan het leven van de 29-jarige Sieg Wiesnekker. Sieg stierf op een binnenplaatsje ergens in Hilversum, na een bloedig gevecht met zijn rivaal in de liefde, de 34-jarige Ben B. uit Baam. Ben zal het de eerste vijf jaar zonder de bekoringen van het leven moeten stellen, als de Amsterdamse rechtbank tenminste vonnist, overeenkomstig de eis van mr. H. G. van Everdingen. die gistermorgen het openbaar ministerie vertegenwoordigde. Moord was Ben B. tenlastegelegd. En de voorbedachte raad zag de officier van Justitie duidelijk, want Ben had die negentiende januari een mes in zijn achterzak, toen hij van Baam naar het huis in Hilversum reed. En lang voor dat Sieg om half tien thuis zou komen, ging hij achter diens huis in hinderlaag. ..Er moest eindelijk maar eens wat ge beuren", had de man gedacht, die lief de had ópgevat voor de vrouw van een kennis. Ben had Sieg en Riet in de zomer van 1967 leren kennen op een kampeerter rein. Daarna ging hij veel bij het echt paar Wiesnekker op bezoek. Langzaam maar zeker ontstond er een verhouding tussen Ben en Riet. „Riet zocht steun bij mij. Zij wilde van haar man scheiden. Hij mishandel de haar regelmatig. Hij dronk te veel. Zo is die relatie ontstaan", vertelde Ben gistermorgen zijn rechters. „In het be gin gaf ik niet eens zo veel om Riet." Maar de banden werden strakker aangehaald en in de zomer van 1968 verliet Riet haar man en kinderen. Ben zorgde voor onderdak bij zijn oom in Zeeland. Enkele maanden later werden de kinderen ziek. Riet ging terug naar Hilversum. De vreugde van Sieg over Riets plot selinge terugkeer werd echter al spoe dig wreed verstoord toen Riet vertelde, dat zij van Ben in verwachting was. Sieg sloeg haar bont en blauw en trapte haar waar hij haar raken kon. Kort daarna kreeg Riet een miskraam. Weer zocht zij haar toevlucht bij Ben. Nu huurde hij een kamer voor haar in Baam. Dat kwam hem op een breuk te staan met zijn ouders. „We willen niet dat je een verhouding hebt met een ge trouwde vrouw," zo sprak zijn vader vermanend. Maar Ben luisterde niet. Bij Riet was echter de liefde voor haar kinderen groot. Ze keerde opnieuw terug naar Hilversum. Zij bleef wel contact houden met Ben. Dagelijks bel de ze hem op de fabriek op. „Ze vertel de dat Sieg haar regelmatig lastigviel en haar bedreigde", aldus Ben. In de middag van 19 januari belde Riet ook. Zij vertelde dat Sieg die avond van plan was Ben op te zoeken. Ben, niet agressief, maar zeker niet bang. beefde. Had zijn kostbaas niet gezegd dat hij er uit "loog als bij hem moeilijkheden zouden komen? Dan was hij naast het contact met zijn ouders en SCHIPHOL De opening van de rechtshogeschool, die de An tillen zullen krijgen, zal dit jaar niet zijn beslag kunnen krijgen. De Antil liaanse minister O. R. A. Beaujon van Onderwijs, die gisteren van Schiphol naar Willemstad terugkeerde, heeft daarover tijdens zijn bezoek van negen dagen aan ons land overleg gepleegd met minister Veringa. Het desbetreffen de wetsontwerp zal spoedig worden in gediend. „Wij krijgen zeer belangrijke hulp van Nederland", verklaarde minister Beaujon vlak voor zijn vertrek van Schiphol. Die hulp zal van de regering en van de Sticusa komen. De biblio theek en de eerste inrichting van het gebouw zullen er mee worden bekos tigd. Naast financiële hulp, zal Nederland naar men hoopt ook bereid zijn docenten naar de nieuwe school af te vaardigen. DEN HAAG VVD-senator mr. Van Riel heeft gisteren in de Eerste Kamer de rede. die dr. L. dt Jong vrijdag over het Nederlandse defensiebeleid in de TH in Delft hield, nadrukkelijk gepre zen. „Landen als Duitsland en Nederland zullen op den duur meer soldaten moe ten leveren en ook meer leiders op ni veau", aldus mr. Van Riel. Hij vestigde er de aandacht op dat de te verdedigen strook in Noordwest- Duitsland door vermindering van de Amerikaanse troepen in Europa breder zal worden. „Wij zullen ook meer dan zes brigades ter plekke nodig hebben", aldus de heer Van Riel. de voortdurende nabijheid van Riet, ook zijn onderdak kwijt. „Ik dacht: „Als er dan toch gevochten moet worden, dan maar daar", vertelde de kleine, zwarte man met zijn vriende lijk gezicht. Van Riet had hij gehoord dat Sieg omstreeks half tien thuis zou komen. Ver voor dat tijdstip reed Ben naar Hilversum. Hij zette zijn auto zo dat Sieg die nooit zou kunnen zien. Vervol gens verborg hij zich achter een aan- hangwagentje op het plaatsje achter Siegs huis. Hij trok zijn schoenen uit en wachtte geduldig. „Om Sieg af te slachten?" vroeg de president van de rechtbank, mr. Van der Waerden. „Neen", antwoordde Ben onmiddel lijk. „Maar om het voordeel van de ver rassing te hebben. Ik wist dat er ge vochten zou worden maar ik wilde zijn dood niet". Bij de vechtpartij, die ontstond leek Sieg te gaan winnen. Tot het moment waarop Ben zijn pas geslepen zeemans mes trok, dat hij al zestien jaar op zak had, maar dat nog geen criminéle ge schiedenis had veroorzaakt. Negentien steken telde de patholoog anatoom, dr. J. Zeldenrust, later. In blinde woede moet Ben tekeer zijn ge gaan. „Ik moest wat terug doen, anders had hij me doodgeschopt", aldus Ben. De psychiater, die Ben had onder zocht .achtte hem niet helemaal toereke ningsvatbaar op het moment van zijn daad. Volgens hem was het een opeen hoping van feiten, die uitmondden in de dolle steekpartij. Herhaling achtte de arts uitgesloten. Vijf jaar met aftrek luidde de eis van mr. Van Everdingen. Voor Ben is er een troost als hij uit de gevangenis wordt ontslagen: Riet wacht op hem. „Want moreel voel ik mij de schuldi ge", zo had zij laten weten. (Van een onzer redacteuren) DEN 'HAAG Ir. Pierre Joseph Lardinois (45), molenaarszoon uit het Zuidlimburgse dorp Noorbeek, vindt het voorzitterschap van het gigantische Wereld voedselcongres een machtige uitdaging, een boeiende opgave, die hij graag zo goed mogelijk vervult. De man, die nu al weer meer dan drie jaar leiding geeft aan het Nederlands land bouwbeleid, voelt zich bést thuis in dit internationale milieu onze ministers van Landbouw zijn nu eenmaal sinds verscheidene jaren een belangrijk deel van hun tijd in het centrum van Brus sel, in de hoofdkwartieren van de Europese Gemeenschap, waar een be langrijk deel van het landbouwbeleid van de „Zes" tot stand komt. Maar ook vóór hij de stoel in de grote ministerskamer van de machtige burcht van het ministerie van Landbouw en Visserij op de hoek van dc Bezuiden- houtseweg en de Eerste Van d enBocsh- straat in Den Haag van mr. Barend Biesheuvel overnam, deed ir. Pierre Jo seph heel wat internationale ervaring op: zo was hij van 1960 tot 1963 in di plomatieke dienst, als Iandbouw-atta- ché bij de Nederlandse ambassade te Londen, waar hij perfect Engels leerde spreken. En toen hij in 1963 door de Katholieke Volkspartij naar het Haagse Binnenhof geroepen werd om er het „groene front" in 's lands vergaderzaal te versterken, duurde het niet lang voor hij lid van het Europese parlement in Straatsburg werd, eer functie die hem verscheidene dagen per maand in Straatsburg. Brussel of Luxemburg deed zijn. Maar deze energieke landbouwinge nieur in Wageningen studeerde hij akker- en weidebouw liet het in de periode 1963-1967 niet bij een Neder lands en Europees parlementslidmaat schap; hij was tegelijkertijd voorzitter van de machtige Noordbrabantse Chris telijke Boerenbond. Hij was al geen on bekende in Brabant van 1952 tot 1960 was hij rijkslandbouwconsulent in Eindhoven geweest. Ir. Lardinois werd zó populair in Noord-Brabant, dat hij in 1967 tot lijsttrekker van de KVP voor de Tweede-Kamerverkiezingen benoemd werd. In Eindhoven woont hij ook nu nog, tenminste enkele dagen per maand (zijn gezin de hele maand); voor het overige woont hij als hij niet buitenslands is in een vrijgezellenflat aan het Haagse Smidswater, een paar huizen van zijn collega Marga Klompé en te genover het „hoofdkwartier" van een andere ambtgenoot van onderwijs, mi nister Veringa. Hij en zijn gezin (zijn vrouw is Bel gische) zijn nogal gehecht aan Eindho ven en daarom zijn zij de onzeker heden van het politieke leven indach tig zolang maar officieel in de Brabantse lichtstad blijven wonen. Ir. Lardinois is sterk geïnteresseerd in de problemen en in kansen van de ontwikkelingssamenwerking; ook bij de FAO, de voedsel- en landbouworga nisatie van de Verenigde Naties, staat hij als zeer deskundig bekend en wie hem, zoals wij, in Tweede en Eerste Kamer veel heeft horen spreken weet, dat hij zich sterk bij de immense pro blematiek betrokken weet. Terecht is hij .voor het voorzitterschap voor het gisteren begonnen Haagse congres ge kandideerd en hij zal daarvan is Den Haag overtuigd een góed president zijn. w ADVERTENTIE Ir. P. J. LARDINOIS internationale ervaring SOEST Het Soester gemeenteraadslid P. L. J. M. Storiemans (k.v.p.) heeft het ministerie van Defensie verantwoordelijk gesteld voor de gevolgen van het ongeluk met een militaire truck, vorige week donderdag op de Van Weerden Poelmanweg bjj de vliegbasis Soesterberg. Daarbij kwamen vjjf militairen om het leven. De heer Storiemans beschuldigt het ministerie, dat deze weg in onderhoud en beheer heeft, van grove nalatigheid ten aanzien van de verbetering van deze weg. Hij heeft B. en W. van Soest gevraagd naar de mogelijkheden om een proces tegen Defensie te beginnen. „Het is een grof schandaal en getuigend van weinig verantwoordelijkheids gevoel tegenover de bevolking, dat deze weg door Defensie in een dergelijke levensgevaarlijke staat wordt gehouden," aldus de heer Storiemans. Al vele jaren heeft het ministerie van Defensie er bij de gemeente Soesr op aangedrongen, het betreffende weggedeelte van haar in onderhoud en beheer over te nemen. De gemeente Soest heeft dit tot dusver steeds geweigerd, zolang Defensie niet eerst voor verbetering van de weg zou zorgen. Twee jaar geleden raadde de burgemeester van Soest een protesttelegram van de raad aan Defensie over het uitblijven van voorzieningen af, omdat de „in een prettige sfeer verlopende onderhandelingen erdoor verstoord zouden kunnen worden". SOESTERBERG De bevelhebber van de Luchtstrijdkrachten, luitenant-gene raal A. B. Wolff, tevens chef van de luchtmachtstaf, heeft dinsdagmiddag op de vliegbasis Soesterberg, onder grote belangstelling van burgerlijke en militaire autoriteiten, zijn commando overgedragen aan luitenant-generaal G. van der WTolf. Hjj is met ingang van 16 juni eervol van zijn funcies ontheven en gaat op 1 augustus de dienst men pensioen verlaten. Generaal Wolff, die zijn militaire loopbaan in 1931 aan de KMA in Breda als artillerie-cadet begon, kwam in 1937 bij de vliegeropleiding in Indië. Als lui tenant week hij met het laatste militai re vliegtuig uit Indië uit naar Australië met aan boord de latere legercomman dant Spoor. Na de oorlog heeft hij een grote bijdrage geleverd aan de opbouw van de Nederlandse Luchtmacht, waar in hij vele functies heeft vervuld. Van de circa 22.000 luchtmachtmili tairen, die onder commando van de scheidende generaal stonden, waren enige honderden op de vliegbasis aange treden, pelotons van de cadetten der KMA, van de Koninklijke Kaderschool in Schaarsbergen, de LIMOS in Nijme gen en van de basis. Voorts woonden tal van onderdeelscommandanten en enige militaire attachés de plechtigheid bij. In zijn afscheidsrede gewaagde de scheidende commandant van de vele venanderingen en vernieuwingen, die in de luchtmacht hebben plaats gehad, waardoor het mogelijk werd, dat in de afgelopen jaren 5000 man konden af vloeien. Hij wees er voorts op. dat de oorlog een hard en meedogenloos be drijf is, waartegen de dienstplichtige bestand moet zijn. „Onze eventuele te genstander is gehard, met weinig con tent en heeft een groter uithoudings vermogen dan de jongeren, die bij ons in dienst treden". Generaal Wolff wees er voorts op, dat de beperking, die de Luchtmacht zich thans om financiële redenen moet opleggen, waarschijnlijk maar van tij delijke aard is en voor een korte perio de öok wel aanvaardbaar, zonder dat de taak in vredestijd'en d< kracht tri tij den van spanning wezenlijk wordt ge schaad. Mocht er echter geen verbete ring in de financiële toestand komen, dan zal het aandeel, dat de Luchtmacht thans aan de ^avo levert, moeten wor den beperkt. Met een défilé en een fly-pass van alle typen vliegtuigen, die thans bij de Luchtmacht vliegen, ook van Phantoms van het Amerikaanse 32ste squadron, dat onder de bevelen van de comman dant luchtstrijdkrachten staat, werd de overdrachtsplechtigheid besloten. Deze werd opgeluisterd door muziek van de Luchtmachtkapel onder majoor H. F. W. van Diepenbeek. Tijdens een receptie in het officiers casino te Soesterberg maakten velen ge bruik van de gelegenheid afscheid te nemen van de scheidende commandant en zijn opvolger, die sinds mei 1969 commandant commando luchtverdedi ging was, te begroeten. Rechts generaal Wolff, links zijn opvolger generaal Van der Wolf. SiSi Sinas bekertjes of driekantjes voor SCHEVENINGEN Schepen en vliegtuigen waren tot zonsondergang gister avond in de Noordzee op zoek naar Maarten Pronk (42), zeer ervaren matrooi van de Scheveningse trawler Pollux (SCH-7). Hij moet 's middags omstreeks half twee overboord zijn geraakt, toen het schip zich op 45 kilometer ten westen van IJmuiden bevond Voor de andere opvarenden en reder J. J. van der Toom in Scheveningen was zijn verdwijning een uitgesproken mysterie. Het gebeurde op klaarlichte dag en bij stralend weer. „Onbegrijpelijk en afschuwelijk", reageerde de heer Van der Toom. „Pronk was een van onze beste mensen. Hij voer al jaren bij ons. Met de ande ren heeft hij het middagmaal nog ge bruikt. Daarna js hij naar boven ge gaan. Ik neem aan dat het zijn wacht was. Niemand heeft hem meer gezien. Op de noodkreet van de Pollux, ste gen van de vliegbasis Valkenburg een Neptune en een helikopter op van de Marine-luchtvaartdienst. Het fregat Isaac Sweers van de Koninklijke Mari ne, dat in de buurt van de trawler voer, dirigeerde zijn Wasp-helikopter naar de onheilsplek. Ook de motortorpedoboot HELMOND Voor de tweede maal in enkele weken tijds is in Gemert een school afgebrand. Gisternacht gingen het scholencomplex van de Pius X- school, vier klassen van de Mavo, een levensschool en een gymnastiekzaal in vlammen op. De politie in Gemert ver moedt dat de branden worden gesticht door een maniak. Begin mei, toen de St. Michaëlschool in vlammen opging, waren er tevoren reeds enkele pogingen van brandstich ting in de school geweest, die echter tij dig werden ontdekt. Ook in of bij de Pius X-school is tweemaal brand gesticht. Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen was er een begin van brand en afgelopen zondagavond werd door enkele voorbij gangers brand ontdekt naast de ingang van de school. De brand van gisternacht is ook weer naast de ingang aangestoken. Van de dader ontbreekt tot op heden ieder spoor. De Pius X-school ligt naast het poli tiebureau en toen de brandmelding binnenkwam, is een agent direct rond om de school gelopen. Hij ontdekte ech ter niets bijzonders. De Gemertse brandweer wist de brand tot de school te beperken. Zowel de naastliggende kerk, het politiebu reau, en zes woningen liepen door de grote vlammenzee direct gevaar. Door met vele stralen deze gebouwen nat te houden bleven zij gespaard. De schade, die door de verzekering wordt gedekt, bedraagt ruim een mil joen gulden. De Nederlandse kustvaarder „Twe- bro" heeft dinsdagavond de vijf opva renden van het Duitse jacht „Caranka 5" gered, nadat dit vaartuig op onge veer 20 mijl uit de kust van Walchren in brand was geraakt. Het jacht moet waarschijnlijk als verloren worden be schouwd. SCHIPHOL Een twaalftal Neder landse vleeskeurings-dierenartsen, me rendeels directeuren van gemeentelijke slachthuizen en tevens hoofden van de daarbij behorende vleeskeuringsdien sten, zijn op een studiereis door Ameri ka tot de conclusie gekomen, dat de hy giëne in de slachterijen en vleeswaren- fabrieken van dc VS op een hoger peil staat dan die in Nederland. Aangezien ons land jaarlijks voor on geveer een kwart miljard gulden vlees waren (voornamelijk ham in blik) naar de VS uitvoert^ dient de algemene hy giëne tijdens het slachtproces en de be geleiding op de hygiëne van vlees en vleesprodukten hier aanmerkelijk te worden verbeterd, wil deze export ge handhaafd blijven, zo verklaarden onze landgenoten dinsdagmiddag bij hun aankomst uit New York op Schiphol. Om de hygiëne te verhogen, zullen het bedrijfsleven en het keuringsperso- neel zich grotere inspanningen moeten gaan getroosten, dan tot nu toe. Het aantal keurings-dierenartsen van Ne derland behoeft overigens geen uitbrei ding, zo meende de delegatie. DEN HAAG De anti-revolutionair Schakel heeft gisteren bij het Twee de-Kamerdebat over de toekomstige be stuurlijke organisatie van ons land de zijde van de oppositie gekozen. Hij kon digde aan dat zijn fractie de motie van drs. Van Thijn (PvdA), waarin werd ge vraagd om een Gewestwet, zal steunen. Volgens de heer Schakel heeft het weinig zin om de bestaande wet op de gemeenschappelijke regelingen uit te bouwen, zoals minister Beernink (Bin nenlandse Zaken) van plan is. Hij meen de dat de vorming van gewesten niet uitsluitend kan worden overgelaten aan de gemeenten zelf. De ervaring had de heer Schakel (burgemeester van Noor deloos) geleerd dat veel gemeentebestu ren nog nauwelijks aan deze problema tiek hebben geroken. De heren Fièvez (KVP) en De Beer (VVD) verzetten zich tegen de gedachte dat de gewestvorming door het Rijk aan de gemeenten wordt opgelegd. Zij waren voorstander van voorzichtige ex perimenten binnen de bestaande wet, zoals nu al gebeurt. Waarschijnlijk stemt de AR-fractie ook voor een deel voor de motie van de heer Van Thijn, waarin wordt gevraagd om een wetsontwerp voor Groot-Am sterdam en een verbeterde wet voor de Rijnmond. Hierover zal vandaag ge stemd worden. Gepard van de Duitse marine verleend# assistentie. Ondanks deze uitgebreide hulpactie werd Maarten Pronk niet gevonden. Toen het donker was, werd het zoeken gestaakt. AMSTERDAM Het Comité Zuid- Af rika, tevens Defence and Aid Fund Nederland, zegt in een brief aan minis ter Bakker van Verkeer en Waterstaat met verbazing en droefenis te hebben kennis genomen van het officiële be zoek, dat deze namens de Nederlandse regering aan Zuid-Afrika gaat brengen. Zij hopen dat hij niet zal gaan. ..Mocht u echter menen toch te moe ten gaan, dan zal uw argument wellicht zijn dat juist de gediscrimineerde en door de onmenselijke apartheids wetten getroffen bevolkingsgroepen van Zuid-Afrika hiermee geholpen kunnen worden", aldus het comité. In dit verband verzoekt het de minis ter vriendelijk namens het Defence and Aid Fund in Nederland een bedrag van ƒ5000.- ter hand te willen stellen aan organisaties of personen, die rechtsbij stand aan slachtoffers van de apart- heidswetten verlenen en aan de gezin nen van deze slachtoffers. Het komt het comité ondenkbaar voor, dat de mi nister niet dergelijke contacten zou wil len zoeken. ROTTERDAM Mevrouw G. V. van Someren-Downer, voorzitster van de VVD. heeft na lang beraad besloten niet in de Rotterdamse gemeenteraad, maar wél in de Rijnmondraad zitting te nemen. Zoals gemeld, stond mevr. Van Someren op de VVD-kandidatenlijsten voor beide colleges op een niet-verkies- bare plaats; zij kreeg echter zoveel voorkeurstemmen, dat zij zowel in de gemeenteraad als in de Rijnmondraad gekozen verklaard kon worden. Zij had daar helemaal niet op gere kend; met opzet bedankte zij in 1968 voor het lidmaatschap van de Tweede Kamer om zich meer aan haar gezin te kunnen wijden; korte tijd later werd zij landelijk voorzitster van de VVD. een functie die zij wél ambieerde en nu met veel succes vervult. Mevrouw Van Someren, die nog maar enkele jaren geleden van Amsterdam naar Rotterdam verhuisde (zij is de echtgenote van de directeur van een grote verzekeringmaatschappij in de Maasstad en woont er aan de Van So- merenweg, is geconfronteerd met de verrassend grote aantallen voorkeur stemmen, van mening 'dat zij de wens van de duizenden kiezers, die op haar stemden, niet zou mogen negeren. Het lidmaatschap van de Rotterdamse ge meenteraad zou echter heel veel van haar tijd vergen; het Rijnmondraads lidmaatschap is minder tijdrovend. Zij vindt dat zij door wél lid van de Rijnmondraad (het bestuurscollege van het 23 gemeenten omvattende openbaar lichaam Rijnmond, gevestigd in Schie dam) te worden, aan de wens van een zo groot mogelijke categorie kiezers (zowel de Rotterdamse als die van de rest van het Rijnmondgebied) tegemoet komt. Deze functie kan zij combineren met haar voorzitterschap van de VVD. NIJMEGEN De Nijmeegse politie heeft gistermiddag een einde gemaakt aan een korte blokkade van de ingang van het gebouw van Sociale Zaken. Een jong gezin had de toegang met een auto versperd uit protest tegen hun moeilijkheden bijhet zoeken naar een oonruimte. Het gezin is voorlopig on dergebracht. ADVERTENTIE D*r zijn zo van die dagen in het jaar, dan kóm je er niet omheen. Je moet dan wei lief zijn. Werelddierendag bijvoorbeeld. Op zo'n dag doe je toch geen vlieg kwaad? En wereldspaardag. Lief zijn voor je centjes. En vaderdag. Lief zijn voor vader. Omdat ie vader is. En altijd z'n beste best doet. Daarom: Bóldon voor vader' De manlijke after shave met de ingenieuze roller. En de sympathieke geur. die'm nog maandenlang aan zijn eigen vaderdag doet denken... BOLDON: After shave, pre shave, scheer crème, haarlotion, haar crème 't is wonderhoel, 't is wonderful

De Vallei | 1970 | | pagina 7