Hervormde synode verhuist wellicht naar Utrecht Van hervormden in 1971 voor ontwikkelings hulp twee proeent extra geef vader eea nieuwe Ms! Eieren zijn nu spotgoedkoop Antiekbeurs Delft geopend Dreigend conflict om gewestwet bezworen Hoofd Gezondheidsraad leverde onvoorzichtig morfine aan Korsten Antisemitisme in Polen valt mee BB HELPT SOEREN AAN WATER Uitgetreden ARP-leden met PPR in werkgroep Samen met gereformeerden? STAKERS BEZETTEN BEDRIJVEN 24 UUR MINISTER SCHUT: GEEN SYNODEGEBOUW OP HAAGS LANDGOED „OOSTDUIN" Hardhandige redding in onderzoek Brandwacht «aal zich op bijen specialiseren Pluimveehouders krijgen ver beneden kostprijs betaald KAMERLEDEN NA RONDREIS Bedrijfsvakantie in 1971 samen met ^schoolvrij"1? Nederlandse mimespelers in Engeland geweigerd Alle zaken tegen bezetters van r.-k. kweekschool aangehouden Jaloezie om man dreef scholiere tot diefstal Staking dreigt onder Belgen bij Tornado Angola-comité niet eens met minister Luns Ongerust door fusiegeruchl Uitvoerig debat ter synode Stookolie duurder FINANCIËN 'n perfekt afweermiddel tegen z(]n auto buikje MOTIE-VAN THIJN INGETROKKEN WAARSCHUWING VAN TUCHTCOLLEGE tijdelijk elke fles van-^voor DONDERDAG 18 JUNÏ »970 Van een onzer redacteuren DRIEBERGEN Uitvoerig heeft de generale synode van de Nederlandse Hervormde Kerk woensdag gediscus sieerd over de aanbevelingen van de Assemblée van de Wereldraad van Ker- kern van de zaak: van 1971 af twee drage van de kerken aan de ontwikke lingshulp. De discussie betrof niet de kern van de zaak: 2 van 1971 af twee procent van alle kerkelijke inkomsten te bestemmen voor ontwikkelingshulp daarover was men het helemaal eens maar wél de wijze waarop de aanbe velingen verder uitgevoerd kunnen worden, in concreto: wie besteedt de gelden, en waarvóór worden ze be steed? Sinds vorig jaar hebben enkele ker kelijke lichamen zich breedvoerig met de problematiek beziggehouden; in één commissie wefd gesproken over de sa menstelling van een rapport, waarin de betekenis en de problematiek van de ontwikkelingssamenwerking worden behandeld; de andere commissie had tot taak de wegen aan te geven, waarlangs het extra-offer van 2 procent (bóven zending en werelddiakonaat-gaven) be reikt kon worden. De commissies wer den het niet eens. Een van de vragen^ was of er een apart lichaam moet ko men dat voor deze verwerving én voor de besteding zorgdraagt. Aan het slot van de discussies van gisteren werd een voorstel van secreta ris-generaal ds. F. H. Landsman aan vaard, waarin staat, dat opnieuw, in een wat uitgebreide commissie, getracht zal worden de verschillende standpun ten bijeen te brengen. In september wordt daarvan verslag aan het breed moderamen van de synode uitgebracht opdat zo alle kerkelijke lichamen de 2 procent nog in hun begroting voor 1971 kunnen verwerken. Dat dit laatste zal gebeuren staat wel vast: niemand in de synode vond het 'verantwoord weer een jaar te wachten. Aangenomen kan worden, dat landelijk en plaatselijk de hervormde begrotin gen 1971 met 2 procent opgevoerd zullen worden (en de gemeenteleden dus 2 procent meer zullen bijdragen). UTRECHT De onlangs uitgetreden leden van de Anti-Revolutionaire Partij en de Politieke Partij Radicalen hebben gisteravond tijdens een vergadering in Utrecht besloten op korte termijn de mogelijkheid te onderzoeken te komen tot een politieke organisatie van chris tenen, die van mening zijn, dat vanuit het Evangelie een duidelijke politiek- sociale vredesboodschap is af te leiden, met name in kritische zin ten aanzien van de gevestigde orde en machten. De leden zijn van mening, dat een dergelijke evangelische politiek in de confessionele partijen, niet is te verwe zenlijken. Zij onderstrepen de wense lijkheid van een bundeling van allen, die met behoud van eigen indentiteit, een alternatieve beweging kunnen vor- men tegenover een regeringscombinatie als die van het kabinet-De Jong. Met de huidige WD en CPN zouden zij niet willen samenwerken. De voorlopige naam van de groep is „Werkgroep Bun deling". Op 12 september a.s. zal een landelijke bijeenkomst door de groep worden gehouden. DEN HAAG De prijzen van zware stookoliën gaan vandaag omhoog met 6 per duizend liter/kilo. Dit gebeurt in overleg met het minis terie van Economische Zaken, (Van een onzer redacteuren) DRIEBERGEN De kans is vrij groot, dat de synodes van zowel de Neder landse Hervormde Kerk als van de Gereformeerde Kerken een gemeenschap pelijk ..hoofdkwartier" in Utrecht of naaste omgeving zullen krijgen. In een nota, die gisteren in de vergadering van de generale synode van de Ned. Herv. Kerk verspreid is, schrijft het synode-moderamen, dat besprekingen hierover goede voortgang maken en er een grote bereidheid tot samenwerking is. Het initiatief om gemeenschappelijk een dienstgebouw in het centrum van het land te stichten heeft een flinke duw in de rug gekregen door de weige ring van minister Schut (Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordeningz toestem ming te verlenen tot de bouw van een groot kantoorgebouw van de hervormde synode op het fraaie landgoed Oostduin in Den Haag (bij de Wassenaarseweg). De grond daar ls „hervormd1 eigendom" en daarom zijn er al vele jaren plannen in omloop geweest om daar een hoog kantoorgebouw neer te zetten, waarin het nu erg verspreide apparaat van de hervormde synode gehuisvest zou kun nen worden. Na lang geaarzeld te heb ben heeft de minister nu zijn beslissing genomen; de hervormde synode moest naar iets anders omzien, omdat men uit de nu in gebruik zijnde Haagse gebou wen gegroeid is. De Gereformeerde Kerken hebben pas sinds vrij kort een vergeleken met vroeger nogal omvangrijk synodaal ap paraat in Utrecht en ook zij moeten dringend iets anders hebben. Daarom is enige tijd geleden besloten een gerefor meerd dienstencentrum in of bij Utrecht te bouwen. Niet alleen wordt op het ogenblik door synodale en financiële autoriteiten van beide kerken gesproken over het gemeenschappelijk gebruik van één ge bouw, maar ook over de samenvoeging van technische apparaten (administra tie, archieven etc.), en de integratie van bepaalde diensten, zoals de bouw- en restauratiecommissies en de orgelcom missies en samenwerking op diakonaal terrein, studentenwerk, jeugdwerk, so ciale vraagstukken etc. Wie in de synodale wandelgangen op Hydepark loopt en met synodeleden praat, krijgt steeds stérker de indruk, dat slechts weinigen twijfelen aan een binnen bijv. twintig jaar plaatsvinden de éénwording van de beide kerken. Daarom zou het inderdaad nogal dwaas zijn als beide kerken grote ge bouwen voor hun apparaten zouden neerzettend Daar komt nog iets bij: uit allerlei berichten is dezer dagen in Driebergen gebleken, dat de hervormde kerk in fi nanciële zorgen zit. De Rotterdamse diaken mevrouw mr. Chr. A. de Ruy- ter-de Zeeuw, lid van de synode en oud-lid van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, noemde gisteren een mo gelijk tekort van één miljoen gulden; of dit inderdaad zo is valt moeilijk na te trekken omdat er in de Ned. Herv. Kerk vrijwel geen openheid over de fi nanciële'situatie is. Een financieel de bat, dat gistermiddag plaatsvond, werd achter gesloten deuren gehouden. Het ziet ernaar uit, dat op vrij kor te termijn enkele efficiency-maatre- gelen genomen zullen worden naar aanleiding van een rapport, waaraan ook organisatiedeskundigen (Van Fre- se, Hogeweg, Meyer en Hörchner, een bekend accountantskantoor) hebben meegewerkt. Dit zou o.m. inhouden, dat de „top" van de hervormde kerk er een bijzon dere functionaris bij krijgt, nl. een „di recteur". die management-ervaring moet hebben. Deze zou ook in het mo deramen van de synode zitting moeten hebben. Ook worden allerlei andere maatregelen geadviseerd; op zeer korte termijn zullen er ook op dit punt beslis singen moeten vallen. DEN HAAG De Haagse politie on derzoekt de redding van de elfjarige Duitse jongen Frank von Pape, die zon dagmiddag door badman Van der Plas uit het water werd gered in de buurt van golfbreker 46 in Scheveningen. Toen de badman met een reddingslijn in zee ging en zijn collega Groen de lijn na vastmaken langzaam inhaalde, kwa men leden van de Haagse Vrijwillige Reddingsbrigade in actie. Zij brachten een tweede reddingslijn aan en trokken drenkeling en badman Van der Plas tegen de basaltblokken van de golfbreker. Drenkeling en red der liepen daarbij schaafwonden en diepe schrammen op. ARNHEM De brandweer in Arnhem krijgt een imker in zijn ge lederen. Brandwacht W. Hulstein zal een opleiding krijgen in het omgaan met bijen. Dat gebeurt in het kader van een uitbreiding van de dienstverlening, die de brandweer eigenlijk min of meer is opgedrongen: de laatste we ken moesten de spuitgasten een paar keer uitrukken om een zwerm bijen ergens uit een spouwmuur te halen. Het bleek toen nodig de hulp van een imker in te roepen. Over enige tijd zal de Arnhemse brandweer nu in eigen beheer de steekgrage, honingvergaarders te lijf kunnen gaan; hun vangst raken de brandweermannen wel weer kwijt aan een liefhebber in de bossen rond de Gelderse hoofdstad. ADVERTENTIE BARNEVELD De eierprijzen zijn op het laagste niveau sinds 1963 geko men. De pluimveehouders moeten hun eieren verkopen op de mijnen en veilin gen voor prijzen, die ongeveer 4 a 4y2 cent beneden de kostprijs van 10tot 11 cent liggen. De oorzaak van de malaise in de eier prijzen is de enorme overproduktie in België, Duitsland en Nederland. De di recteur van de Coöperatieve Eierveiling in Barneveld, de heer J. J. van Duren, ziet hierin op korte termijn nog geen verbetering komen voor de producen ten. „Deze situatie kan overigens niet té lang duren", aldus de heer Van Duren, „want dan zullen er mensen zijn die hun pluimveestapel geheel of gedeelte lijk moeten verkopen en dan kelderen de prijzen voor slachtkippen ook". De consumenten varen wel bij de lage eierprijzen. temeer omdat enkele grootwinkelbedrijven met eierreclames DEN HAAG Het dreigende con flict tussen de Tweede-Kamerfractie van de ARP en minister Beernink en staatssecretaris Van Veen (beiden Bin nenlandse Zaken) over de manier waar op in ons land gewesten tot stand moe ten komen, is voorlopig bezworen. Op verzoek van de anti-revolutionair Schakel heeft drs. Van Thijn (PvdA) gisteren zijn motie, waarin o.a. ge vraagd werd om een aparte gewestwet, niet in stemming laten brengen. De AR-fractie was ook na het antwoord van de regering bereid de motie te steunen. De heer Schakel vroeg echter begrip voor het feit dat hij er rekening mee moest houden lid van een regeringspar tij te zijn. Hi jwilde met stemming over de motie wachten tot dit najaar, als de minister en de staatssecretaris een nieuwe wet Gemeenschappelijke rege lingen en een structuurnota over de ge westvorming zullen indienen. De motie-Van Thijn zou door de steun van de AR vrijwel zeker door de Kamer zijn aanvaard. Minister Beer nink had zich in eerste instantie al fel tegen de gevraagde gewestwet verzet, omdat volgens hem de geméenten zelf het initiatief tot vorming van gewesten moeten nemen. Met de oppositie twijfelde de heer Schakel aan de bereidwilligheid bij de gemeenten. Hij kwalificeerde de voor stellen van de regering in de nota be stuurlijke organisatie als een mini mum-oplossing en vroeg om een drasti sche „Thorbeckiaanse" aanpak van de bestuursproblematiek in ons land. Drs. Van Thijn. die de regering ge brek aan visie öp de toekomst verweet, meende dat de heer Schakel de ministe riële nota bekwaam de grond in had geboord. Hij wilde de motie aanhouden, omdat dit volgens hem slechts „uitstel van executie" van de heren Beernink en Van Veen zou betekenen. Het voorstel van de PSP-er Wiebenga tot een speciaal fonds voor de finan ciering van gewesten kreeg alleen de steun van de linkse oppositie minus de Groep-Goedhart (DS '70). Minister Beernink had aangekondigd dat de ge westen volgend jaar een extra uitkering van het Rijk zullen krijgen, maar dat daarna de financiering opnieuw moet worden bekeken. Op een nieuwe wet voor de Rijnmond hoeft voorlopig niet gerekend te wor den, deelde staatssecretaris Van Veen mee. Wel zei hij dat de regering gezien de uiteenlopende opvattingen in de Rijn- mondraad zelf de knoop binnenkort moet doorhakken. Voor Groot-Amsterdam is begin vol gend jaar een wetsontwerp te verwach ten. Ook hier had drs. Van Thijn om gevraagd. Volgens staatssecretaris Van Veen komen binnen enkele jaren, los van Rijnmond en Amsterdam, achttien gewesten tot stand. Ze bevinden zich voornamelijk in de Randstad, Brabant en Limburg. DELFT In de Oude Kerk in Delft heeft de staatssecreta ris van Finan ciën, dr. F. H. M. Grapperhaus, woensdagavond de 22ste Oude Kunst- en antiek beurs, die wordt gehouden in het stedelijk museum ,,Het Prinsen hof', geopend. Èr zijn drie elementen nodig om iets tot oude kunst of antiek te verheffen, zei hij. Ouderdom, kwa liteit en zeld zaamheid. Kwali teit en zeldzaam heid zijn al vele malen bezongen en hij beperkte zich daarom tot de ouderdom. Hoe oud moet. oude kunst zijn om oude kunst te zijn, zo vroeg hij zich af. Hel is een moeilijk te beantwoorden vraag, maar voor de omzetbelas ting geldt daar voor een periode van honderd jaar of langer. Een van de fraaie inzendin gen op de beurs is deze kapitale gouden beker. e DEN HAAG De voorzitter van de Gezondsheidsraad.^dr. A. .1. Ch. Haex, heeft van het Haagse college voor me disch tuchtrecht een waarschuwing ge kregen voor onvoorzichtig en dikwijls verstrekken van morfine aan de vorig SCHIPHOL Het antisemitisme in Polen is geen schijn on schaduw van wat zich op dat gebied in Rusland vol trekt. Poolse Joden die willen emigre ren kunnen dal veel gemakkelijker doen dan hun overige landgenoten. Met deze conclusie keerden gisteren drie socialistische Tweede Kamerleden uit Polen op Schiphol terug. De heren ADVERTENTIE mm PEPSI Vondeling, Dankert en Ter Beek hadden een tiendaagse reis door Polen gemaakt op uitnodiging van het Poolse instituut voor internationale zaken. „De Polen ontkennen hun anti-semi- tische houding in geen enkel opzicht. Tijdens gesprekken bleek wel dat zij zich generen voor de gebeurtenissen in 1968. Toen deed zich onder de Poolse Joden een emigratiepiek voor, maar daar is op dit moment geen sprake meer", vertelde dr. Vondeling. De drie Kamerleden zeiden verbaasd te zijn over de openhartigheid waarmee de Polen hen op verlerlei terrein waren tegemoet getreden. „Het regime maakte op ons beslist geen starre indruk, integendeel wij con stateerden een harmonische bevolkings samenstelling waarin groepen met een eigen indentiteit leven." De delegatie verklaarde ervan over tuigd te zijn dat hetd emoeitewaardis tuigd te zijn dat het de moeite waard is om de Nederlandse contacten met Polen uit te breiden. „Die wens hebben wij bij de Polen ook aangetroffen," aldus dr. Vondeling die eraan herinnerde dat Polen nu al een jaar met Nederland on derhandelt over een handelsverdrag terwijl eenzelfde verdrag met Frank rijk binnen zes weken rond was. jaar op 27 augustus overleden public relationsadviseur B. S. Korsten. Zowel mevrouw Korsten-Kuipers, als directeur-geneesheer van de Haagse Rudolf Steinerkliniek, dr. C. van der Kroeft, dienden vorig jaar een klacht in bij dit college. Dr. Haex, die naar aanleiding van deze klachten tijdelijk terugtrad als voorzitter van de Gezondsheidsraad, werd vorige week met ingang van 1 juli door minister Roolvink (volksgezond heid) in zijn functie hersteld. Een paar maanden geleden vond de Haagse officier van justitie, mr. dr. H. van 't Veer, geen aanleiding dr. Haex te vervolgen voor het ondertekenen van een onjuist ingevulde arbeidsonge schiktheidsverklaring van de heer Kor sten voor de Amersfoortse Algemene Verzekeringsmaatschappij. Twee maanden geleden wilde de heer Haex van deze verzekeringsmaatschap pij weten voor hoeveel zij was bena deeld door deze in 1967 getekende on juiste verklaring. De maatschappij betaalde de heer Korsten indertijd tweemaal buizend gulden en had vierduizend gulden kos ten aan medische keuring, administra tie en juridisch onderzoek. Het totale bedrag van zesduizend gul den waarop deze maatschappij meende recht te hebben, is door de heer Haex prompt betaald. DEN HAAG In 1971 zullen de zo mervakanties voor de lagere scholen lo pen van maandag 28 juni tot maandag 9 augustus. De Stichting van de Arbeid zal bin nenkort minister Roolvink (Sociale Za ken) adviseren over het schema voor de vakantiespreiding volgend jaar van de collectief sluitende bedrijven. Verwacht wordt dat deze bedrijfsva- kanties binnen de schoolvakanties zul len vallen. komen. De normale prijs die de consu ment betaalt, ligt ongeveer 5 cent boven de veilingprijs. Deze marge zal door de reclamecampagnes drastisch omlaag gaan tot minder dan 10 cent per ei van 56 tot 61 gram. Het produktschap voor Pluimvee en Eieren heeft f 100.000,uitgetrokken voor een grote reclamecampagne om de consumptie van eieren te stimuleren. Dit acht men de enige mogelijkheid om op redelijk korte termijn een beter evenwicht tussen vraag en aanbod van eieren te krijgen. VORK De Britse immigratie-auto riteiten hebben gisteren elf leden van een Nederlandse toneelgroep, het Will Spoor-mime-theater, geweigerd in York (Engeland) aan land te gaan. Het ver bod werd naderhand opgeheven na in grijpen van het parlementslid Alex Lyon, die zich met het ministerie van Binnenlandse Zaken in verbinding had gesteld. De groep zal optreden in het „York Art Center". De directeur daarvan, de heer Tim Haunton, zei dat hij te ver staan had gekregen, dat de weigering het gevolg was van het feit, dat de Ne derlanders geen lid waren van de inter nationale toneelvakbond „Equity." HAARLEM De Haarlemse politie rechter, mr. J. Vink, heeft gisteren alle zaken tegen de bezetters van de Bevcr- wijkse katholieke pedagogische acade mie en tegen de ouders, die ook in de school aanwezig waren, voor onbepaal de tijd aangehouden. De rechter-coni- missaris zou moeten uitzoeken of de vervolging door de justitie wel juist is. De bezetting had plaats in januari van dit jaar. Mr. Vink nam zijn beslissing nadat de raadsman van de ouders mr. Cranen- burgh. op juridisch-formele gronden het optreden van de justitie had be twist. Mr. van Cranenburgh betoogde dat het bestuur van de academie statutair niet bevoegd was om op te treden, om dat het niet door de bisschop van Haar lem was benoemd. Weliswaar, zo be toogde de raadsman, heeft bisschop Zwartkruis het bestuur schriftelijk gemachtigd op te treden, maar „je kunt niet iemand machtigen die niet be staat". Bovendien had. volgens de raadsman, het bestuur slechts van de studenten gevorderd het gebouw te ver laten. Deze sommatie gold niet vöor de ouders. Redenen waarom evenzeer vrij spraak zou moeten volgen, aldus mr. Cranenburgh. De officier van Justitie, mr. E. Schil der, had omdat hij de aanwezigheid van de ouders ..gewoon onrechtmatig" vond tegen hen, evenals tegen de studenten, een boete van honderd gul den geëist. AMSTERDAM De twintigjarige scholiere P. R. uit' Amsterdam heeft bekend in april voor 22500 gulden aan sieraden gestolen te hebben van een 31-jarige rivale De vrouwen hadden ruzie over een man. De scholiere had de diamanten uit de sieraden gebroken en onder een steen langs de Ringvaart verborgen. WIERINGERMEER De veertien motorspuiten van de A-kring Noord- Holland A (Den Helder en omgeving) van de Bescherming Bevolking zijn in gezet om de boeren in deze tijd van langdurige droogte te helpen. Het initiatief hiertoe is uitgegaan van commandant D. E. Heere die de dertien burgemeesters in zijn kring heeft laten weten, dat zijn materieel beschikbaar is om de strijd tegen de droogte aan te binden. Via die burge meesters heeft de commandant lijsten ontvangen van boeren, die geen andere weg meer zien om hun land voor ver schroeiing te behoeden en de motor spuiten gaan nu van boer tot boer. Gisteravond is deze BB-actie begon nen en het ziet er naar uit, dat er voor lopig nog wel emplooi is voor de spui ten. ETTEN-LEUR Ruim tweehonderd Belgische werknemers bij de „Toma- do-"bedrijven in Etten-Leur en Zwijn- drecht dreigen in staking te gaan, wan neer hun looneisen niet worden inge willigd. Deze week zijn Belgische vak bondsbestuurders met de „Tomado-"dl- rectie i nNederland in onderhandeling gegaan om de eisen va n hun leden kracht bjj t ezetten. De N.V. „Tornado" wenst voorlopig niet in te gaan op deze eisen. De Belgische werknemers willen twee Belgische francs per uur verhoging met. terugwerkende kracht tot 1 februari en nogmaals drie Belgische francs per uur loonsverhoging met ingang van 1 juli. De Nederlandse vakbondsbestuurders zijn door hun Belgische collega's niet gekend in het conflict. Wel houdt de directie van „Tornado" de Nederlandse vakbonden op de hoogte van de gang van zaken. „Tornado" heeft onlangs voorgesteld tegemoet te komen aan bepaalde eisen van haar 180 Belgische werknemers in Etten-Leur en de 35 man in Zwijn- drecht. „Tornado" deed het voorstel de Belgen onder te brengen onder de Ne derlandse CAO, met behoud van de (hogere) Belgische kinderbijslag. Na be raad is dit door een aantal Belgen ver worpen. Dat de Belgen op loonsverho ging hebben aangedrongen, houdt ver band met de loonontwikkelingen van de laatste maanden bij onze Zuiderbu ren. ADVERTENTIE AMSTERDAM Het Angola-comité heeft in een communiqué geprotesteerd tegen de uitspraak van minister Luns. Woensdagmiddag in de Eerste Kamer, dic^het NAVO-lidmaatschap van Portu gal verdedigde door te wijzen op het strategische belang van de Portugese Koloniën, in dit geval de Kaap Verdi- sche Eilanden. Volgens het Angola-comité is dit een openlijke ondersteuning van de plei dooien van de Portugese regering, die haar koloniale avonturen volledig tot een zaak van de NAVO tracht le ma ken, door te wijzen op de strategische betekenis van deze koloniën. Het Ango la-comité acht deze uitspraak „een blunder van de eerste orde." AMSTERDAM De havenwerkers van de Koninklijke Hollandse Lloyd (KHL) aan de Oostelijke Handelskade en van het stuwadoorsbedrijf Van Mür Co. ln de Coenhaven in Amsterdam zijn gistermiddag voor 24 uur in staking gegaan. De ongeveer 500 man blijven op de bedrijven. Ze hebben deze, volgens een woord voerder van de Nederlandse Bond van Vervoerspersoneel, bezet. Het personeel van de KHL had dins dagavond tot deze staking besloten wanneer voor gistermiddag geen ope ning van zaken zou zijn gegeven over de fusiebesprekingen met de Koninklij ke Nederlandse Stoomboot Maatschap pij (KNSM). Bij de KHL werd vorige week ook al een dag gestaakt. Toen had de directie toegezegd dat voor het afgelopen week einde mededelingen zouden volgen. Die zijn tot nu toe uitgebleven. ..Er was geen aanleiding voor nadere mededelingen omdat de fusiebesprekin gen nog geen resultaat hebben opgele verd', aldus de heer P. de Vreede, di recteur van de KHL.

De Vallei | 1970 | | pagina 11