PHILIPS programmeurs 3 nieuwe elektrogrammofoons van Philips spelen op lichtnet èn batterijen Onderofficier I I I Informatiecoupon. tfAGo N.V. Chemische Industrie AKU-Goodrich Arnhem ELECTROSTOOM N.V. tfAGo N.V. Chemische Industrie AKU-Goodrich Arnhem Chemisch assistent(e) Ciago Onze onderneming vervaardigt synthe tische rubbers en latices met behulp van know-how van B.F. Goodrich Chemical Company. De keuring van grondstoffen en half fabrikaten wordt verricht in ons analytisch laboratorium. Hier kunnen we op korte termijn plaatsen een CHEMISCH ASSISTENT(E) Voor deze functie dient men naast een middelbare schoolopleiding een chemisch-vaktechnische opleiding te Leeftijd: 18-25 jaar In een persoonlijk onderhoud verstrek ken wij u graag verdere informatie over functie-inhoud en arbeidsvoorwaarden. Richt daarvoor uw sollicitatie met recente pasfoto en verdere gegevens onder nummer P 70.10 aan de afdeling Personeeizaken van N.V. Chemische Industrie AKU-Goodrich, Velperweg 68, Arnhem. hebben gevolgd. Kennis overbrengen op anderen jWSAVY OUTY; De dubbelgrammofbon 02817 Ideaal voor gebruik binnen èn buitenshuis, vakantie b.v. En de prijzen zijn attractief voor deze volwaardige platenspelers compleet met versterker en luidspreker. De overschakeling van lichtnet op batterijvoeding en omgekeerd gaat automatisch. Geschikt voor stereo en mono platen. Gemakkelijk draagbaar, compact formaat en stevig van constructie. Met een krachtige 'all-transistor' versterker en een geluidsweergave die meer dan uitstekend is. Ga eens kijken en luisteren bij uw handelaar. Elektrogrammofoon voor net- en batterijvoeding. 3 Snelheden. Groot uitgangsvermogen. Stereo/mono opneemelement. ƒ139.- Elektrogrammofoon voor net en batterijvoeding. 3 Snelheden. Extra groot vermogen. Continue toonregeling. Stereo/mono opneemelement. Bijzonder eigentijds model, ƒ1.79.- Elektrogrammofoon voor net- en batterij voeding. Notehouten koffer en luidspreker in afneembaar deksel. Krachtige versterker. Extra aansluiting voor stereo via 2e versterker of radio en/of recorderaansluiting, 229.- Electrostoom is een Nederlandse onderneming, die de belangen behartigt van het Zwitserse Brown Boveri concern en haar dochtermaatschappijen. Daarnaast vertegenwoordigt zij ook nog andere, niet tot het/ concern behorende, buiténlandse fabrieken. Elec-j trostoom is verkooporganisatie voor Nederland^ van alle produkten die uit dit concern en dezei andere fabrieken afkomstig zijn. Electrostoom is, een ingenieursbureau, dat zich bezighoudt met adviseren, projecteren en uitvoeren van installaties voor de opwek king, de distributie en het verbruik van elektrische ener gie in de ruimste zin van het woord. Zij construeert, fa briceert en monteert zelfde bedieningsborden, -lesse naars, schakelvelden enz. voor de haar toevertrouwde projecten. Daarnaast verleent zij service op en verricht reparaties aan de door haar geleverde installaties en produkten. Door de technische kennis" van haar 900 medewerkers kan Electro stoom borg staan voor ai haar aktiviteiten. Als uitvloeisel van een omvangrijk, nieuw auto matiseringsproject in concernverband dient het rekencentrum te worden uitgebreid met pro grammeurs. Huntaak zal bestaan uit het zelfstandig schrijven van programma's o.a. ter verwerking van de administratieve gegevens, die met dit nieuwe project samenhangen. Ons rekencentrum beschiktmo- ■'menteel over een IBM 360-30 met Fschijveneenheden. De gedachten gaan uit 'naar jonge mensen, die een opleiding op /middelbaar niveau hebben genoten en reeds enige jaren in de praktijk ervaring hebben opgedaan. Interesse? Maakt U dan een telefo nische afspraak voor een geheel vrijblij vende, oriënterende bespreking. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 12-EL-pr kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van ELECTRICITEIT MAATSCHAPPIJ ROTTERDAM - ELEKTROWEG22 - POSTBUS >01-TEL.180280 Chemisch assistent Ciago Onze onderneming vervaardigt synthe tische rubbers en latices met behulp van know-how van B.F. Goodrich Chemi cal Company. Deze produkten exporteren wij naar alle Europese landen en tal van overzeese afzetgebieden. Voor onze afdeling Produkt- en Proces controle zoeken wij kandidaten voor de functie van WISSELDIENST-ASSISTENT Tot zijn taak behoort o.a. de controle op het juiste verloop van de diverse proces sen en het eventueel corrigeren hiervan, alsmede controle op de kwaliteit van halffabrikaten en eindprodukten. Opleiding: HBS-B of MULO-B Leeftijd 18-25 jaar Graag geven wij u in een persoonlijk onderhoud verdere inlichtingen over de functie-inhoud, arbeidsvoorwaarden en studiemogelijkheden. Sollicitaties met recente pasfoto onder nummer P 70.9 te richten aan de afdeling Personeeizaken van f^jJécle4Lla£k N.V. Chemische Industrie AKU-Goodrich, Velperweg 68, Arnhem. Voorwaarden voor toelating: 16 t/m 22 jaar, MAVO of MULO-diploma, 3 jaar HBS of schakelklas UTS met goed gevolg doorlopen hebben, dan wel een getuigschrift voor een gelijkwaardige opleiding bezitten. Degenen die in het bezit zijn van een getuigschrift LTS of enige klassen voortgezet onderwijs hebben doorlopen, kunnen ook tot deze opleiding worden toegelaten, echter na eerst de schakelklas van 9 maanden te hebben gevolgd. Als het je lijkt om jonge kerels moderne technische vakbekwaamheid bij te brengen... Als je zin hebt om leiding te geven in een sportief beroep... Als je houdt van een leven vol actie en afwisseling... Als je beschikt over eigen initiatief, besluitvaardigheid en doorzettingsvermogen... Dan ben je uitermate geschikt om een carrière als onderofficier op te bouwen bij de Koninklijke landmacht. De toekomstige onderofficier ontvangt zijn veelzijdige opleiding aan de Koninklijke Militaire School te "Weert. Vanaf de eerste dag verdient hij een goed salaris. Vraag inlichtingen over de opleiding tot bij de Koninklijke landmacht. I Woonplaats: Schoolopl.:- Geb. datum:.- doorhalen wat niet verlangd wordt. Naam Adres MZ 01018 Als brief (zonder postzegel) verzenden aan Afdeling Personeels- public'rteit, antwoordnummer 35, Den Haag. Gaarne ontvang ik schrjftelijk/mondeling thuis") nadere gegevens. U

De Vallei | 1970 | | pagina 16